Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl. A-class, Techno 293, Europa, FWF, FWF U15, Hobie Cat 14, Hobie Cat 16, ILCA 4, ILCA 6, iQFOIL U17, iQFOIL U19, l'Equipe, Nautica 450, Open Skiff, 420, 29er

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. I jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska. Regaty odbędą się na akwenie Zalewu Wiślanego. I część Pucharu PZŻ odbędzie się w terminie 18-21.05.2023.

2023-05-21 19:10:35

Komunikat Organizatora nr 14

Zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej - kod QR znajduje się w załączniku

Dziękujęmy wszystkim za udział i życzymy bezpiecznego powrotu do domu! 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=AySM0-u2Wk2zUZt_BaR2T6ZZxBZoempLu1KCGr-NY5BUNU5RWTdBWVBXU1kxUExMQk5NVjBIUUhVTC4u

pobierz

2023-05-21 16:52:07

Komunikat Organizatora nr 13

Drogie uczestniczki i drodzy uczestnicy, zaprszamy za zakończenie regat o godz. 17:15 pod maszt flagowy portu jachtowego w Krynicy Morskiej.

 

2023-05-21 15:37:59

Czas protestowy trasa Alpha

Czas protestowy trasy Alpha mija o godz. 16:27

2023-05-21 15:24:20

Czas protestowy trasa Bravo

Czas protestowy dla trasy Bravo mija o godz. 16:00

2023-05-21 14:55:57

Czas protestowy trasa Charlie

Czas protestowy dla trasy Charlie mija o godz. 15:20

2023-05-20 21:55:48

Podział na floty finałowe dla ILCA4 - grupa silver

pobierz

2023-05-20 21:55:36

Podział na floty finałowe dla ILCA4 - grupa gold

pobierz

2023-05-20 19:19:55

Komunikat nr 5 - Komisja Regatowa

W dniu 21.05.2023 wyścigi planowane są jak poniżej:

 

KLASA

Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia pierwszej floty

ILCA 6, ILCA 4, EUROPA (akwen Alpha)

11:00

OSF, 420, L’eq, 29er, Nautica450 (akwen Charlie)

11:00

IQF i FWF

11:00

Techno293

11:00

 

2023-05-20 19:08:54

Czas protestowy dla trasy Bravo

Czas protestowy dla trasy Bravo mija o godz. 20:03

2023-05-20 17:45:25

Czas protestowy trasa Alpha

Czas protestowy dla trasy Alpha mija o godz. 18:01

2023-05-20 17:17:19

Zamiar protestowania

Zespół Protestowy informuje o zmiarze protestowania jachtu klasy 29er POL 2429.

2023-05-20 17:10:38

Czas protestowy trasa Charlie

Czas protestowy dla trasy Charlie mija o godz. 17:36

2023-05-20 11:44:27

Komunikat Organizatora nr 12

Zapraszamy do korzystania dystrybutora wody pitnej znajdującego się obok biura regat. 
Woda jest zdatna do picia z certyfikatem, dodatkowo filtrowana.

#kursnaZiemię

pobierz

2023-05-19 21:19:08

Podział na floty na dzień 20-05-2023 dla ILCA4 - grupa blue

pobierz

2023-05-19 21:18:46

Podział na floty na dzień 20-05-2023 dla ILCA4 - grupa yellow

pobierz

2023-05-19 19:02:58

Komunikat nr 4 - Komisja Regatowa

W dniu 20.05.2023 wyścigi planowane są jak poniżej:

 

KLASA

Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia pierwszej floty

ILCA 6, ILCA 4, EUROPA (akwen Alpha)

11:00

OSF, 420, L’eq, 29er (akwen Charlie)

11:00

Nautica 450

12:00

IQF i FWF

11:00

Techno293

11:00

 

Dla klas IQF i FWF planowane jest rozegranie 6 wyścigów.

2023-05-19 18:44:08

Komunikat nr 3 - Komisja Regatowa

1. Wyścig nr 1 dla klasy O'PEN SKIFF jest przerwany. 

 

2. IŻ 15.2 jest zmieniony w następujący sposób:

15.2 Dla każdego akwenu czas składania protestów wynosi 60 minut po tym jak ostatni jacht ukończył ostatni wyścig w danym dniu lub po tym jak komisja regatowa zasygnalizuje, że nie będzie już więcej wyścigów w danym dniu. Obowiązuje późniejszy z wymienionych terminów.

2023-05-19 18:03:12

Komunikat od Zespołu Protestowego

W wyniku rozpatrywania Zespół Protestowy udzielił ostrzeżenia trenerowi Kamilowi Zwolakowi z klubu Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige za incydent, który miał miejsce 19.05.2023 w wyścigu nr 1 klasy OSF.

2023-05-19 17:41:19

Czas protestowy dla klasy ILCA 6

Czas protestowy dla klasy ILCA  minął o godz. 17:30.

2023-05-19 17:21:50

Komunikat Organizatora nr 11

Odprawa dla klasy Nautica 450 odbędzie się w sobotę 20 maja o godz. 9:00 pod masztem flagowym w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej. Zapraszamy!

2023-05-19 16:55:32

Czas protestowy dla klasy ILCA 4

Czas protestowy dla klasy ILCA 4 (żółta i niebieska) mija o godz. 16:55.

2023-05-19 16:46:55

Komunikat Organizatora nr 10

Pierwsza w historii debata o kobiecym żeglarstwie- zmiana godziny rozpoczęcia na 18:30.

Wstęp wolny. Zapraszamy do Hotelu Neptun; budynek Fregata; 1 piętro

Do zobaczenia!

2023-05-19 16:43:04

Czas protestowy dla klasy Europa

Czas protestowy dla klasy Europa mija o godz. 17:18.

2023-05-19 15:49:19

Czas protestowy dla klasy Techno

Czas protestowy dla klasy Techno mija o godz. 16:37

2023-05-19 15:42:32

Czas protestowy dla klasy 29er

Czas protestowy dla klasy 29er mija o godz. 16:18

2023-05-19 15:33:07

Zamiar protestowania przez Zespół Protestowy w klasie OSF

Zespół Protestowy będzie protestował następuj\ace jachty w klasie OSF

12741

1200

17707

oraz trenera Kamila Zwolaka

 

2023-05-19 14:47:48

Czas protestowy

Czas protestowy dla klas:

420. - 15:29

L'Eguipe - 15:28

OSF 15:38

2023-05-18 21:30:29

Komunikat nr 2 - Komisja Regatowa

1. Punkt 6.4 IŻ jest zmieniony w następujący sposób:

6.4 Aby zawiadomić jachty, że wyścig lub seria wyścigów wkrótce się rozpocznie, co najmniej pięć minut (2 minuty dla klasy IQF i FWF) przed podaniem sygnału ostrzeżenia zostanie wystawiona flaga pomarańczowa wraz z pojedynczym sygnałem dźwiękowym.

2.Punkt IŻ 7.1 jest zmieniony w następujący sposób:

 

Klasa

Flaga

ILCA 6

Znak klasy ILCA na białym tle

ILCA 4 żółta/złota

Znak klasy ILCA na czerwonym tle

ILCA 4 niebieska/srebrna

Znak klasy ILCA na zielonym tle

420

Znak klasy na zielonym tle

Europa

Znak klasy na białym tle

L’equipe

Znak klasy na białym tle

OSF

Znak klasy na białym tle

29ER

Znak klasy na czerwonym tle

FWF

F MKS

TEC 4.0

Znak klasy na niebieskim tle

TEC 6.0 + 7.0

Znak klasy na rózowym tle

IQF K U17

G MKS

IQF K U19

W MKS

IQF M U17

J MKS

IQF M U19

K MKS

Nautica 450

E MKS

 

2023-05-18 20:35:20

W dniu 19.05.2023 o godzinie 09:00 jest planowana odprawa z zawodnikami pod masztem sygnałowym.

2023-05-18 19:45:32

Komunikat nr 1 - Komisja Regatowa

W dniu 19.05.2023 wyścigi planowane są jak poniżej:

 

KLASA

Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia pierwszej floty

ILCA 6, ILCA 4, EUROPA (akwen Alpha)

11:30

OSF, 420, L’eq, 29er (akwen Charlie)

11:00

IQF i FWF

11:00

Techno293

13:00

2023-05-18 17:28:04

Komunikat Organizatora nr 9

Zawodnicy OSF mogą trzymać żagle w namiotach PZŻ pod masztem flagowym

2023-05-18 15:48:19

Komunikat Organizatora nr 8

Instrukcja Żeglugi dostępna jest do pobrania w zakładce dokumenty.

2023-05-18 15:24:13

Komunikat Organizatora nr 7 - posiłki regeneracyjne

Z przyjemnością informujemy, iż od piątku do niedzieli będą wydawane uczestnikom regat bezpłatne posiłki regeneracyjne. Z uwagi na fakt, iż liczba posiłków została zamówiona na podstawie liczby uczestników i obsługi regat, apelujemy o pobieranie maksymalnie jednego posiłku dziennie (zgodnie z duchem zasady fair-play), aby dla nikgogo nie zabrakło. Smacznego!

2023-05-17 21:15:03

Komunikat Organizatora nr 6

1. Link do grupy informacyjnej (komunikacja pomocnicza-nieoficjalna) na WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/Ga85d1CQdKXIBllKtCAQ9b

2. Kanały VHF:

Trasa Alpha: 69

Trasa Bravo: 72

Trasa Charlie: 77

3. Numery kontaktowe:

Biuro regat: Daria Sarol 512-036-670, Weronika Ossowska

Sędzia Główny: Marta Olędzka 795-576-819

Zabezpieczenie medyczne: Ratownik 536-997-999

Kierownik zabezpieczenia trasy: Jerzy Sukow 601-949-616

Koordynator cześci wodnej: Jan Krzyżak 607-827-067

Koordynator części brzegowej: Oskar Miotk 537-977-127

Organizator: Maciej Szafran 502-936-430

pobierz

2023-05-17 20:55:22

Komunikat Organizatora nr 5

W załaczniku znajduje się mapa - plan sytuacyjny na czas regat o Puchar PZŻ cz. 1 w terminie 18-21 maja 2023 r.

pobierz

2023-05-17 20:41:06

Komunikat Organizatora nr 4

Na czas regat można skorzystać z dodatkowego slipu (dla trenerów) w Porcie Rybackim przy ul. Bosmańskiej, 82-120 Krynica Morska.

Uwaga (!) w Porcie Rybackim nie można zostawiać przyczep!

pobierz

2023-05-16 13:27:48

Komunikat Organizatora nr 3

#kursnaZiemię

  1. W miarę możliwości rezygnujemy z plastikowych butelek i zapraszamy z własnymi bidonami do dystrybuowanej wody
  2. Na posiłki regeneracyjne w miarę możliwości zapraszamy z własnymi sztućcami i pojemnikami na żywność
  3. Posiłki będą wydawane również w wersji wegetariańskiej
  4. Dzień 19.05.2023 w ramach posiłku regeneracyjnego będą serwowane jedynie dania wegetariańskie i wegańskie
  5. Nie drukujemy bez potrzeby
  6. Zbieramy i wyrzucamy po sobie posegregowane śmieci

2023-05-10 12:44:26

Komunikat Organizatora nr 2

W dniu 18.05 (czwartek) o godzinie 15:30 przed rozpoczęciem Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego odbędzie się szkolenie antydopingowe dla zawodników kategorii junior młodszy i junior. Dla kadrowiczów obecność obowiązkowa, ale zapraszamy wszystkich uczestników regat.

Szkolenie odbędzie się w kompleksie Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej ul. Gdańska 143, 82-120 Krynica Morska. Spotkanie będzie prowadzone przez pracowników Polskiej Agencji Antydopingowej. Jest naszym wspólnym zadaniem dostarczenie podstawowej wiedzy w tym zakresie, by nie pojawiły się zarzuty o jej braku w przypadku pozytywnych wyników kontroli. Oczywiście wierzymy, że przekazanie tej wiedzy pozwoli na uniknięcie tego typu problemów i ułatwi właściwe zachowanie się sportowców i osób z ich otoczenia w przypadku wytypowania ich do kontroli antydopingowej.

Prosimy o zabranie ze sobą telefonów komórkowych.

 

2023-05-09 18:15:59

Komunikat Organizatora nr 1

19 maja w Krynicy Morskiej odbędzie się po raz pierwszy w historii debata o kobiecym żeglarstwie z udziałem wyczynowych żeglarek oraz tych, które karierę sportową mają już za sobą. Będziemy rozmawiać o wykorzystaniu potencjału, jaki daje sport do kreowania swojej ścieżki zawodowej, o łączeniu uprawiania żeglarstwa ze szkołą, samoakceptacji oraz budowaniu własnego wizerunku w mediach społecznościowych. Organizatorkami wydarzenia są członkinie Komisji ds. Sportu Kobiet w Polskim Związku Żeglarskim. Dla uczestniczek spotkania przewidujemy drobne upominki.

 

W debacie swój udział potwierdziły już Agnieszka Skrzypulec - wicemistrzyni olimpijska z Tokio w klasie 470, Agata Barwińska - wielokrotna mistrzyni Europy, wicemistrzyni świata w klasie ILCA 6, Julia Damasiewicz - wielokrotna mistrzyni Europy, mistrzyni świata juniorek w klasie Formula Kite, Maja Dziarnowska - brązowa medalistka Mistrzostw Europy w klasie iQFoil oraz Katarzyna Deberny - pięciokrotna mistrzyni świata w ówczesnej klasie Laser Radial i członkini komisji.

 

Panel dyskusyjny zaplanowany jest na piątek 19 maja na godzinę 18:00. O szczegółach debaty i miejscu poinformujemy wkrótce na naszych kanałach w mediach społecznościowych. 

 

Facebook: https://www.facebook.com/polsailing

Instagram: https://www.instagram.com/polskizwiazekzeglarski/

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2023-05-14
Rejestracja do
2023-05-21
29erK
29er K
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29erKU19
29er K U19
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29erM
29er M
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29erMU19
29er M U19
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29eropenU17
29er open U17
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420K
420 K
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420KU19
420 K U19
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420M
420 M
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420MU19
420 M U19
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420openU17
420 open U17
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
A-Class
A-Class
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
EK
Europa K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
EKU20
Europa K U20
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
EM
Europa M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
EMU20
Europa M U20
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FWF6.0K
FWF 6.0 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FWF6.0M
FWF 6.0 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FWF7.0K
FWF 7.0 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FWF7.0M
FWF 7.0 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FWF8.0K
FWF 8.0 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FWF8.0M
FWF 8.0 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FWFKU15
FWF K U15
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
FWFMU15
FWF M U15
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
FWFO
FWF OPEN
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
HC14
Hobie Cat 14
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
HC16U19
Hobie Cat 16 U19
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
ILCA4KU16
ILCA4 K U16
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
ILCA4KU18
ILCA4 K U18
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
ILCA4MU16
ILCA4 M U16
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
ILCA4MU18
ILCA4 M U18
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
ILCA6K
ILCA6 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6KU17
ILCA6 K U17
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6KU19
ILCA6 K U19
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6KU21
ILCA6 K U21
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6M
ILCA6 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6MU17
ILCA6 M U17
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6MU19
ILCA6 M U19
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilK
IQFoil K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilKU17
IQFoil K U17
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
IQFoilKU19
IQFoil K U19
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilM
IQFoil M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilMU17
IQFoil M U17
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
IQFoilMU19
IQFoil M U19
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
L'EQU15
L'Equipe U15
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
L'EQU16
L'Equipe U16
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
N450
N450
b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
OSFU12
O'pen Skiff U12
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
OSFU15
O'pen Skiff U15
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
OSFU17
O'pen Skiff U17
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH40K
TECHNO 4.0 K
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH40M
TECHNO 4.0 M
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH60K
TECHNO 6.0 K
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH60M
TECHNO 6.0 M
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH70K
TECHNO 7.0 K
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH70M
TECHNO 7.0 M
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 213500 POL Konrad Wlazłowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
2 205 POL Kalina Szostek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
3 117360 POL Jakub Kwiatkowski
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS HOBIE PHCA
HC16U19
4 215555 POL Hubert Nowicki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6KU17
5 56942 POL Jeremi Szczukowski
POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420MU19
6 366 POL Jacek Garncarz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilMU17
7 216935 POL Wojciech Wójcik
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4MU16
8 2352 POL Jan Muszynski
POL Mikołaj Piekałkiewicz
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY

29erMU19
9 210946 POL Tomasz Wojtkowiak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4MU16
10 972 POL Szymon Cieślak
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilMU17
11 3103 POL Wiktor Wróbel
POL Mateusz Kluczka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erMU19
12 3101 POL Bartosz Peczka
POL Jan Chylarecki
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erMU19
13 203523 POL Julia Turniak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4KU16
14 3092 POL AUGUST SOBCZAK
POL Krzysztof Królik
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29erMU19
15 218408 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6MU17
16 132 POL Karol Nowacki
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilMU17
17 217563 POL Gustaw Zalewski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
18 3091 POL Igor Kawałko
POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
29erMU19
19 3237 POL Ewa Lewandowska
POL Julia Żmudzińska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
29erKU19
20 56008 POL Maciej Cesarz
POL Franciszek Rutkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420MU19
21 2429 POL Mateusz Kozłowski
POL Wiktor Miałkowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29eropenU17
22 57066 POL Paulina Rutkowska
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
420KU19
23 212007 POL Michał Godlewski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4MU16
24 3093 POL Pola Schmidt
POL Maja Woźnicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29erKU19
25 197749 POL Alessandro Di Bugno
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4MU16
26 217130 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA6KU19
27 218130 POL Patrycja Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4KU16
28 217493 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
29 2794 POL Szymon Kolka
POL Mateusz Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29erMU19
30 208652 POL Ryszard Grochowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4MU16
31 212648 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4KU16
32 218363 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
33 215527 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6MU17
34 2963 POL Antonina Olowiak
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29erKU19
35 210004 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
36 215529 POL Stanisław Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA4MU16
37 216119 POL Kamil Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
38 218964 POL Kinga Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4KU16
39 203271 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4MU16
40 200430 POL Konrad Kunc
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
41 213229 POL Borys Łabędzki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA4MU16
42 210786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6KU17
43 194897 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6KU19
44 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6K
45 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EM
46 210010 POL Matylda Ferenc
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
ILCA6K
47 214702 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6MU17
48 9425 POL Weronika Pawlak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSFU15
49 198205 POL Julianna Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4KU16
50 194841 POL Filip Latos
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4MU16
51 168750 POL Jakub Lipowski
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA6M
52 211107 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
53 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6K
54 147 POL Olaf Grodzicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
55 210011 POL Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4MU16
56 210956 POL Matylda Kowalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ
ILCA4KU16
57 192860 POL Mateusz Biały
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4MU16
58 86 POL Piotr Śledziński
POL Joanna Śledzińska
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
N450
59 192769 POL Jerzy Toliński
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA4MU16
60 213208 POL Antoni Wyroba
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA4MU16
61 88 POL Pawel Turczynowicz
POL Jan Turczynowicz
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
N450
62 9 POL Ania Witczak
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EKU20
63 218947 POL Iwo Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
64 2572 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQU16
65 209552 POL PIOTR WÓJCIK
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6MU17
66 145 POL Marcin Laskowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EKU20
67 216937 POL Karol Gaj
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4MU18
68 2710 POL Maurycy Odejewski
POL Igor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQU15
69 197722 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6MU17
70 11993 POL WOJCIECH WILCZYŃSKI
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU15
71 12037 POL Maciej Barć
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU15
72 65 POL Błażej Łukomski
POL Mateusz Myszkowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI

N450
73 218546 POL Amelia Szygenda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4KU16
74 2702 POL Franciszek Kosecki
POL Tadeusz Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQU16
75 2720 POL Robert Martyn
POL Karolina Zwolska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU15
76 207848 POL Paulina Piotrowska
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4KU16
77 176745 POL Jakub Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
78 220658 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
79 404 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
EK
80 191845 POL Stanisław Osiński
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4MU16
81 197725 POL Oskar Szpręglewski
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4MU16
82 219404 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
83 12087 POL Maciej Ciągło
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU15
84 137 POL Vincent Wojtkowiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
EMU20
85 213328 POL Zofia Michałeczko
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6K
86 12655 POL Filip Niedbała
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU12
87 82 POL Łukasz Maksymowicz
POL Krzysztof Maksymowicz
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
N450
88 3239 POL Kajetan Matwiejczyk
POL Aleksander Mucharski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29erMU19
89 8660 POL Tymoteusz Gołyszny
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU15
90 45 POL Jarosław Wróblewski
POL Anna Scheibe


N450
91 296 POL Milena Górska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
92 8 POL Julian Pierzynowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU15
93 198203 POL Emil Rutkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6MU19
94 8587 POL Franciszek Kucharski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU15
95 195310 POL Wiktor Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4MU16
96 209024 POL Eliza Dudas
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA4KU16
97 208691 POL Tomasz Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4MU16
98 8 POL Maja Woszczyna
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
99 213272 POL Anna Gordon
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA6K
100 56834 POL Eryk Kąkolewski
POL Damian Dubowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420openU17
101 66 POL Krzysztof Siwiec
POL MARCIN KONSKO
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
102 56857 POL Jan Macugowski
POL Jakub Kreft
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
420MU19
103 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
104 138 POL Przemysław Gumieniczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EMU20
105 56708 POL Weronika Marszalik
POL Marta Juńczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420KU19
106 2965 POL Filip Rostek
POL Michał Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29erMU19
107 223136 POL Zofia Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6K
108 216552 POL Nikodem Górski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
109 218384 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
110 55952 POL Mikołaj Czałbowski
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420openU17
111 193510 POL Wojciech Bortkiewicz
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4MU16
112 213233 POL Piotr Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4MU16
113 87 POL Michał Kołodziej
POL Agnieszka Skrzypulec

STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
N450
114 350 POL Tomasz Kisielewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
115 57172 Mikołaj Cieślak
Tymon Szkołut
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420openU17
116 58 POL Adam Kelar
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
117 13 POL Borys Boratyński
JACHT KLUB KOSZALIN
EM
118 210947 POL Antoni Kiliszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
119 57170 POL Tymon Wiatrowski
POL Wiktor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420MU19
120 56859 POL Anna Chomont
POL Bartosz Osowski
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420MU19
121 215267 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
122 56530 POL Pola Kostuch
POL Marianna Dryja
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420K
123 216615 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
124 55806 POL Tomasz Zadora
POL MACIEJ CIOCZEK
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420openU17
125 107 POL Barbara Bartkowiak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
EK
126 3238 POL Kaja Śledzińska
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erKU19
127 2351 POL Jakub Kuraś
POL Kacper Wojczulanis
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29erMU19
128 84 POL Bartosz Puchowski
POL Marta Puchowska

STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
N450
129 217564 POL Filip Jarosiewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
130 218947 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4MU16
131 61 POL Tomasz Zambrzycki
POL Paweł Matusiak
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
N450
132 182210 POL Jakub Gasienica-Wawrytko
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
133 2115 POL Gustaw Trybek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
134 2964 POL Gustaw Kwiek
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erMU19
135 213209 POL Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
136 171 POL Aleksander Drewniak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FWFMU15
137 212992 POL Wiktor Radziej
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
138 164 POL Olivier Starostka
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
EM
139 264 POL Kajetan Wygnańczuk
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
140 139 POL Stanisław Horoszkiewicz
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
EMU20
141 9280 POL Zuzanna Gałecka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU17
142 207574 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4KU16
143 12706 POL Julia Jabłonowska Wlizło
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSFU12
144 210007 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
145 210180 POL Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4MU16
146 12686 POL Mikołaj Posyniak
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSFU12
147 878787 POL Maciej Dąbek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilMU17
148 12446 POL Hanna Pusz
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSFU15
149 12707 POL Stanisława Wygońska
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSFU12
150 10672 POL Pola Sobolew
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSFU15
151 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU19
152 142 POL Jeremiasz Konieczny
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EMU20
153 201561 POL Andrzej Pochopień
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU19
154 56827 POL Michał Jaroszek
POL Filip Lenart
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420MU19
155 213201 POL Jakub Kuźmiński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4MU16
156 218807 POL NINA MIROWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4KU16
157 195786 POL Hubert Kajmowicz
KOŁO YACHT CLUB PTTK ODDZIAŁ BESKID NOWY SĄCZ
ILCA6M
158 206822 POL Szymon Kroczek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
159 2713 POL JULIA STAWICKA
POL Jakub Hermański
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU15
160 12031 POL Mikołaj Grzegorz Nędza
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU15
161 56370 POL Jakub Częczek
POL Antoni Muszyński
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420MU19
162 57083 POL Filip Marjański
POL MATEUSZ GRACZYK
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
PROSPORT
420openU17
163 208823 POL Hubert Marek Matz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA4MU16
164 203096 POL Paweł RUSAK
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4MU16
165 218365 POL Jakub Podziewski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4MU16
166 213354 POL Weronika Maciejczuk
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
ILCA6K
167 217560 POL Jędrzej Anioła
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6MU17
168 197724 POL Julia Czerwiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4KU16
169 431 POL Jakub Falkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
170 2985 POL Jagoda Glinecka
POL Emilia Kulisiewicz
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erKU19
171 2428 POL Liwia Liszkiewicz
POL WIKTOR Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

29erMU19
172 160707 POL Artur Pluciński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4MU16
173 12132 POL Mikołaj Łoboda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSFU15
174 202450 POL Paweł Łoboda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4MU16
175 2715 POL Wojciech Markwart
POL Marta Piesik
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU15
176 286 POL Jakub Beta
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
177 447 POL Weronika Dembowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
178 448 POL Natasza Dembowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
179 284 POL Tomasz Beta
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
180 201832 POL Kacper Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA4MU16
181 214 POL Weronika Orzechowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
182 182529 POL MIKOŁAJ STACHURA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA4MU16
183 811312 POL Marian Kozdryk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4MU16
184 207586 POL Konrad Marlewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4MU16
185 309 POL Igor Aleksander Wójcik
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
186 290 POL Aleksander Łudziński
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilMU17
187 55325 POL Marta Piotrowska
POL Klara Piotrowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420KU19
188 188752 POL Jakub Gulczyński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4MU18
189 237 POL Krzysztof Czuryło
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
190 213223 POL Jan Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4MU16
191 55654 POL Radosław PARZYCH
POL Igor Murach
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420MU19
192 160419 POL Magdalena Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4KU16
193 162 POL Zuzanna Michalska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
EK
194 219 POL Joanna Dzioba
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
195 56677 POL Wojciech Henryk Komenda
POL Patryk Bartnicki
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA

420openU17
196 402 POL Izabela Bartnicka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
TECH40K
197 219403 POL Michał Musielak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4MU16
198 195867 POL Wiktor GAJDA
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4MU16
199 392 POL Lena Włodkowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
TECH60K
200 49 POL Krzysztof Laszewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
201 212961 POL Alicja Maciąg
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6KU17
202 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6K
203 201081 POL Ksawery Soćko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4MU16
204 57082 POL Filip Nosol
POL Krzysztof Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420openU17
205 114 POL Zofia Zarzecka
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilKU17
206 160831 POL Wiktor Chmielewski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4MU16
207 2714 POL Gabriela Kiewisz
POL Maja Wiszniewska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU15
208 194939 POL Jan Kamieński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6MU19
209 180716 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU19
210 53618 POL Stanisław Maik
POL Kamil Nadolny
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420MU19
211 57314 POL JAN ZAMOJSKI
POL Olga Wietek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420MU19
212 56797 POL Alicja Kurpiewska
POL Hanna Gębicka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420K
213 194896 POL Krzysztof Łucyk
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4MU18
214 56525 POL Patrycja Kurpiewska
POL Julita Sitkowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420KU19
215 308 POL Filip Antoniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
216 154 POL MICHAŁ SITKO
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
217 188 POL Kacper Rejmer
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
218 212958 POL Oliwier Morawiak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA4MU16
219 261 POL Zuzanna Bożyczko
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
220 56858 POL Aleksandra Bobrowska
POL Hanna Kozłowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420openU17
221 56829 POL Wojciech Jankowski
POL Magdalena Ostrowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420MU19
222 216552 POL Paweł Włodarczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4MU16
223 204 POL Diana Kucher
CENTRUM ŻEGLARSKIE
IQFoilKU19
224 54956 POL Daniel Łachacz
POL Mateusz Budzisz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420MU19
225 218408 POL Franciszek Kumor
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4MU16
226 12045 POL Magdalena Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSFU15
227 202411 POL Hubert Frączkowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA4MU16
228 127 POL Eliza Kałużna
JACHT KLUB KOSZALIN
EK
229 208158 POL Janka Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU19
230 211218 POL Franciszek Miłosz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4MU16
231 397 POL Franciszek Siwek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
232 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
233 195574 POL Kornelia Urzędowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4KU16
234 213337 POL Jarema Kaźmierski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI PIRAT BOLESŁAWIEC
ILCA4MU16
235 12041 POL Mila Faust
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSFU15
236 262 POL Szymon Charytanowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
237 213238 POL Milena Górna
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4KU16
238 213224 POL Piotr Słomka
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4MU16
239 375 POL Maksymilian Szweda
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
240 203267 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU17
241 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU19
242 248 POL Józef Lessnau
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
243 604 POL Jan Siepracki
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilMU17
244 318 POL Maria Gushchina
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
245 103 POL Wiktoria Giec
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilKU19
246 186831 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
247 282 POL Tomasz Damięcki
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
248 217 POL Martyna Figura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFKU15
249 204341 POL Szymon Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4MU16
250 12654 POL Vango Szpakowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSFU12
251 977 POL Julia Przybył
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilKU17
252 210004 POL Aleksander Kolman
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4MU16
253 52 POL Filip -Antoni Pańczyszyn
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EM
254 372 POL FRANCISZEK BLOCK
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
255 158 POL Maja Kubaszewska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilKU17
256 2 POL Wojtek Gałecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
257 246 POL Michelle Urzykowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFKU15
258 53604 POL Aleksandra Monika Matz
POL Adam Rutkowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420MU19
259 55805 POL Szymon Stencel
POL Kacper Janowicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420MU19
260 59 POL Paweł Gasek
POL Oskar Gasek
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
261 21 POL Michał Maziarka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
262 61 POL SZYMON Ruban
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
EM
263 161 POL Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
EM
264 379 POL Oliwia Mroczkowska

FWFKU15
265 218531 POL Lena Małecka
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6K
266 210571 POL Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
267 460 POL Filip Dmochowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
268 216546 POL Maksymilian Koschel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6M
269 24 POL JAKUB BENDOWSKI
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EM
270 11097 POL Jacek Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSFU15
271 440 POL Piotr Grendziak
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
272 56676 POL Filip Miller
POL Max Wrębel
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420MU19
273 213328 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA4KU18
274 203179 POL Aleksandra Zastawna
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6KU19
275 131 POL Tymon wrzesinski

FWFMU15
276 412 POL Oskar Duzowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
277 50 POL Piotr Dzierżewicz
POL Łukasz Rundsztuk
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
278 413 POL Martyna Duzowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU19
279 777 POL Stanisław Trepczyński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
280 888 POL Ryszard Zemfler
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
281 107 POL Maciej Pietrzak
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
282 42 POL Paweł Kanafek
POL Marcin Kanafek
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
283 214065 POL Tobiasz Zabiegałowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4MU16
284 2994 POL Alicja Tutkowska
POL Alicja Dampc
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29eropenU17
285 214181 POL Krzysztof Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4MU16
286 143 POL Leon Dura
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EM
287 214214 POL Olgierd Staszkiewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4MU16
288 220729 POL Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
289 218385 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6MU19
290 41 POL Alicja Helena Siputa
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EK
291 844 CZE Frantisek Burda

IQFoilMU17
292 105 POL HUGO CAMPISTRO
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilMU19
293 106 POL ALEKSANDRA CAMPISTRO
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilKU17
294 220868 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6KU19
295 445 POL Adam Ryan
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
296 213347 POL Marta Wójciak
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4KU16
297 65 POL Stanisław Dolecki
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
298 132 POL Witold Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EMU20
299 217484 POL Kajetan Poziemski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
300 211111 POL Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
301 216936 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6KU19
302 216581 POL Martyna Bystrowska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6KU19
303 210006 POL Marcin Krawczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4MU18
304 223142 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6M
305 212205 POL Marta Zwara
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU17
306 116 POL Szymon Grudziński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU19
307 5667 POL Jakub Podgórny
POL Kosma Wieczorek
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420openU17
308 242 POL Jakub Guźlecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
IQFoilMU17
309 220730 POL Martyna Seroka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA4KU16
310 57164 POL ANDRZEJ GROCHAL
POL Filip Szymanek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420MU19
311 1 POL Marcin Chwiałkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
312 126 POL Leon Jankowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU17
313 54 POL Marcin Garsztka
POL Robert Gmurek
FUNDACJA OSTROWSKA AKADEMIA SPORTU

N450
314 5637 POL Zuzanna Ostrowska
POL Piotr Cendrowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420MU19
315 56831 POL Nina Janowicz
POL Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420MU19
316 358 POL Nina Jankowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
317 57325 POL Mikołaj Bujalski
POL Maksymilian Rybicki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420MU19
318 184592 POL Tymon Gajdziński
WOJSKOWY KLUB SPORTOWY FLOTA GDYNIA
ILCA6MU19
319 215528 POL Wit Dmuchowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA4MU16
320 170885 POL PAWEŁ RYBA- FILIPOWSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4MU16
321 40 POL Patryk Sójkowski
POL Blanka Sójkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
N450
322 216606 POL Juliusz Bartczak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4MU16
323 220731 POL Martyna Stachowiak
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA4KU16
324 2 POL Jan Skotniczny
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EMU20
325 200987 Franciszek Dudek
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4MU16
326 120 POL Magda Winiarska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EKU20
327 159 POL Jan Pachla
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EMU20
328 217561 POL Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6MU17
329 236 POL Linda Falkiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU19
330 158 POL Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
331 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6KU17
332 307 POL Maja Pomierska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
333 157 POL Adam Langner
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EMU20
334 283 POL Marcel Szwaj
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS
FWFMU15
335 10 POL Natalia Kucharska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EKU20
336 170 Bartłomiej Łabęcki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EMU20
337 439 POL Barbara Zięba
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
338 212649 POL Kajetan Linow
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
ILCA6MU17
339 81 XXX Joanna Zięba
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
340 12682 POL Hanna Iłowiecka
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSFU12
341 167931 POL Ignacy Pospieszny
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA4MU16
342 191862 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6KU17
343 219403 POL Tymoteusz Wysocki
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6MU19
344 205298 POL Filip Bil
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4MU16
345 214732 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU17
346 209824 POL Karol Stachowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4MU16
347 1 POL Aleksandra Zybert
POL Dominika Godlewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29erK
348 156 POL Wiktor Grajek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EMU20
349 209432 POL Antoni Labuda
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
350 12678 POL Witold Smoliński

OSFU12
351 176746 POL Radosław Dudkiewicz
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4MU16
352 319 POL Karolina Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilKU19
353 103 POL Aleksandra Błońska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EKU20
354 98 POL Wiktoria Bazyli
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EK
355 98 POL Wiktoria Bazyli
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EKU20
356 12741 POL Aleksander Grygołowicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSFU12
357 110 POL NIKA JAKOBSCHY-KALATA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilKU17
358 186837 POL Michał Nowicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4MU16
359 198206 POL Michalina Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4KU18
360 12700 POL FRANCISZEK NIZIOŁEK
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSFU12
361 213331 POL Aleksander Ossowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
362 109 POL Jan Ożóg
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWFMU15
363 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilKU17
364 2563 POL Pola Bobrowska
POL Lena Melon
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
L'EQU15
365 216815 POL Weronika Kocieniewska
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4KU18
366 870 POL Mateusz Kizinkiewicz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilMU17
367 2568 POL Dominika Krzemińska
POL Rozalia Rochoń
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
L'EQU15
368 2963 POL Lila Sochaj
POL Tymon Sochaj
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
29eropenU17
369 215388 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
370 217499 POL Ignacy Jabłkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU17
371 233 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilMU19
372 426 POL Tymoteusz Reising
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilMU17
373 221154 POL Konstanty Skwało
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
374 210943 POL Alicja Dawidowska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4KU16
375 214221 POL Nikodem Machejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
376 2117 POL Antek Zelga
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
377 198207 POL Helena Moritz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA4KU16
378 163872 POL Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
379 323 POL Sonia Maliszewska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilKU17
380 138 POL Agnieszka Melsztynska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFMU15
381 2135 POL Ksawery Popiołkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilMU17
382 1804 POL Marta Nuria Pieczyńska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilKU17
Klasa: 29er Results as of 14:20 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 U19 POL 3237 Ewa Lewandowska 2006 Julia Żmudzińska 2005 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 (3.0) 2.0 1.0 3.0 3.0 1.0 1.0 2.0 2.0 3.0 19.0
2 U19 POL 3092 August Sobczak 2008 Krzysztof Królik 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 1.0 1.0 2.0 4.0 2.0 (5.0) 2.0 1.0 4.0 4.0 24.0
3 open U17 POL 2994 Alicja Tutkowska 2007 Alicja Dampc 2008 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / CHOJNICKI KLU 6.0 4.0 5.0 3.0 5.0 1.0 2.0 5.0 (13.0) 1.0 7.0 39.0
4 U19 POL 3238 Kaja Śledzińska 2007 Marianna Gębicka 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 11.0 (12.0) 6.0 4.0 2.0 9.0 3.0 4.0 7.0 7.0 5.0 58.0
5 open U17 POL 3101 Bartosz Peczka 2007 Jan Chylarecki 2007 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 9.0 (18.0) 9.0 7.0 1.0 7.0 7.0 7.0 6.0 5.0 1.0 59.0
6 open U17 POL 3091 Igor Kawałko 2007 Fabian Kocięda 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 8.0 9.0 8.0 10.0 8.0 5.0 4.0 3.0 4.0 (21.0 UFD) 8.0 67.0
7 open U17 POL 2794 Szymon Kolka 2008 Mateusz Gąsiorowski 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 5.0 10.0 12.0 9.0 6.0 8.0 6.0 8.0 (21.0 UFD) 2.0 68.0
8 U19 POL 3093 Pola Schmidt 2005 Maja Woźnicka 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (14.0) 2.0 11.0 6.0 7.0 10.0 6.0 9.0 5.0 6.0 6.0 68.0
9 U19 POL 2963 Antonina Olowiak 2006 Agata Gabrysiak 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 7.0 10.0 3.0 (18.0) 6.0 4.0 12.0 14.0 3.0 3.0 11.0 73.0
10 U19 POL 2428 Liwia Liszkiewicz 2007 Wiktor Mielnik 2006 M --- 4.0 8.0 4.0 9.0 16.0 11.0 9.0 8.0 16.0 11.0 (21.0 UFD) 96.0
11 U19 POL 2965 Filip Rostek 2006 Michał Karnacewicz 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 10.0 6.0 13.0 8.0 10.0 8.0 14.0 18.0 12.0 (21.0 UFD) 10.0 109.0
12 open U17 POL 296 Lila Sochaj 2007 Tymon Sochaj 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA/KLUB SPORTOWY A 15.0 13.0 SCP 16.0 5.0 18.0 13.0 10.0 10.0 11.0 8.0 (21.0 UFD) 119.0
13 open U17 POL 2429 Mateusz Kozłowski 2008 Wiktor Miałkowski 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 13.0 13.0 12.0 11.0 14.0 21.0 DNE 13.0 11.0 (18.0) 12.0 9.0 129.0
14 U19 POL 2964 Gustaw Kwiek 2006 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 5.0 14.0 7.0 17.0 12.0 12.0 17.0 16.0 17.0 13.0 (21.0 UFD) 130.0
15 open U17 POL 1 Aleksandra Zybert 2007 Dominika Godlewska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 12.0 11.0 17.0 14.0 19.0 14.0 15.0 13.0 10.0 10.0 (21.0 UFD) 135.0
16 U19 POL 3103 Wiktor Wróbel 2007 Mateusz Kluczka 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 17.0 17.0 14.0 16.0 15.0 17.0 11.0 15.0 9.0 9.0 (21.0 UFD) 140.0
17 U19 POL 3239 Kajetan Matwiejczyk 2007 Aleksander Mucharski 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (19.0) 15.0 18.0 19.0 11.0 18.0 18.0 17.0 15.0 15.0 12.0 158.0
18 open U17 POL 2351 Jakub Kuraś 2007 Kacper Wojczulanis 2008 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI / YACHT KLUB POL 18.0 16.0 15.0 13.0 13.0 15.0 16.0 12.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 160.0
19 open U17 POL 2352 Jan Muszynski 2007 Mikołaj Piekałkiewicz 2007 M --- 16.0 (19.0) 19.0 15.0 17.0 16.0 19.0 19.0 14.0 14.0 13.0 162.0
20 U19 POL 2985 Jagoda Glinecka 2005 Emilia Kulisiewicz 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 20.0 20.0 20.0 20.0 20.0 19.0 20.0 20.0 19.0 (21.0 RET) 14.0 192.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Results as of 16:20 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 U19 POL 57066 Paulina Rutkowska 2005 Iga Wielczyk 2005 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / STOWARZYSZENI (2.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 10.0
2 U19 POL 57314 Jan Zamojski 2006 Olga Wietek 2008 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 1.0 2.0 2.0 (35.0 UFD) 5.0 2.0 4.0 2.0 19.0
3 U19 POL 56942 Jeremi Szczukowski 2006 January Szczukowski 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 4.0 4.0 5.0 (11.0) 7.0 4.0 5.0 3.0 38.0
4 open U17 POL 57083 Filip Marjański 2007 Mateusz Graczyk 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 8.0 (35.0 UFD) 7.0 2.0 3.0 3.0 10.0 5.0 41.0
5 U19 POL 56708 Weronika Marszalik 2006 Marta Juńczyk 2007 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 11.0 6.0 10.0 3.0 5.0 2.0 5.0 3.0 (15.0) 45.0
6 U19 POL 56827 Michał Jaroszek 2006 Filip Lenart 2005 M --- 5.0 7.0 (11.0) 4.0 3.0 11.0 7.0 7.0 7.0 51.0
7 U19 POL 56370 Jakub Częczek 2006 Antoni Muszyński 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 3.0 (35.0 UFD) 6.0 13.0 4.0 12.0 11.0 10.0 66.0
8 open U17 POL 57082 Filip Nosol 2007 Krzysztof Ołowiak 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 4.0 (18.0) 3.0 11.0 9.0 10.0 6.0 8.0 18.0 69.0
9 U19 POL 56831 Nina Janowicz 2006 Michał Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (18.0) 5.0 12.0 9.0 6.0 9.0 8.0 14.0 11.0 74.0
10 U19 POL 56676 Filip Miller 2007 Max Wrębel 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 22.0 10.0 6.0 8.0 7.0 19.0 (35.0 UFD) 1.0 9.0 82.0
11 open U17 POL 55325 Marta Piotrowska 2007 Klara Piotrowska 2007 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 21.0 9.0 8.0 10.0 8.0 14.0 (35.0 UFD) 12.0 4.0 86.0
12 U19 POL 57325 Mikołaj Bujalski 2006 Maksymilian Rybicki 2006 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 12.0 11.0 9.0 14.0 10.0 8.0 18.0 6.0 (22.0) 88.0
13 U19 POL 56525 Patrycja Kurpiewska 2005 Julita Sitkowska 2005 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / FUN (19.0) 14.0 15.0 18.0 12.0 12.0 10.0 15.0 6.0 102.0
14 open U17 POL 55952 Mikołaj Czałbowski 2008 Jędrzej Grabysa 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 (22.0) 13.0 17.0 20.0 13.0 11.0 9.0 13.0 111.0
15 open U17 POL 56858 Aleksandra Bobrowska 2007 Hanna Kozłowska 2007 F KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 9.0 (24.0) 16.0 13.0 22.0 23.0 9.0 13.0 12.0 117.0
16 U19 POL 55805 Szymon Stencel 2005 Kacper Janowicz 2006 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 14.0 13.0 14.0 16.0 4.0 6.0 25.0 32.0 (35.0 DNF) 124.0
17 U19 POL 56530 Pola Kostuch 2006 Marianna Dryja 2010 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 8.0 16.0 (21.0) 21.0 16.0 16.0 16.0 21.0 14.0 128.0
18 open U17 POL 55806 Tomasz Zadora 2007 Maciej Cioczek 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 20.0 21.0 19.0 (27.0) 18.0 26.0 13.0 19.0 17.0 153.0
19 U19 POL 56829 Wojciech Jankowski 2006 Magdalena Ostrowska 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 10.0 28.0 20.0 15.0 21.0 21.0 (35.0 DSQ) 16.0 27.0 158.0
20 U19 POL 57170 Tymon Wiatrowski 2006 Wiktor Pawłowski 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 30.0 19.0 5.0 22.0 14.0 33.0 (35.0 UFD) 28.0 8.0 159.0
21 U19 POL 55654 Radosław Parzych 2005 Igor Murach 2009 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 25.0 20.0 17.0 24.0 (26.0) 20.0 21.0 18.0 16.0 161.0
22 open U17 POL 54956 Daniel Łachacz 2008 Mateusz Budzisz 2008 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO / NAUTICUS FU 23.0 15.0 7.0 25.0 24.0 27.0 20.0 22.0 (29.0) 163.0
23 open U17 POL 5667 Jakub Podgórny 2008 Kosma Wieczorek 2009 M CENTRUM ŻEGLARSKIE (35.0 UFD) 12.0 25.0 26.0 28.0 18.0 17.0 24.0 19.0 169.0
24 open U17 POL 56677 Wojciech Henryk Komenda 2008 Patryk Bartnicki 2008 M --- 26.0 25.0 18.0 19.0 25.0 17.0 (35.0 UFD) 17.0 25.0 172.0
25 open U17 ITA 57172 Mikołaj Cieślak 2008 Tymon Szkołut 2009 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 17.0 27.0 24.0 (35.0 UFD) 15.0 22.0 19.0 25.0 26.0 175.0
26 U19 POL 57164 Andrzej Grochal 2007 Filip Szymanek 2006 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC (35.0 DNC) 35.0 DNC 35.0 DNC 20.0 17.0 24.0 14.0 20.0 21.0 186.0
27 open U17 POL 56797 Alicja Kurpiewska 2007 Hanna Gębicka 2008 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 27.0 23.0 28.0 28.0 23.0 15.0 15.0 (35.0 UFD) 30.0 189.0
28 U19 POL 56008 Maciej Cesarz 2007 Franciszek Rutkowski 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 13.0 26.0 23.0 12.0 33.0 30.0 (35.0 UFD) 35.0 UFD 20.0 192.0
29 U19 POL 56859 Anna Chomont 2005 Bartosz Osowski 2006 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / YACHT KLUB 16.0 (35.0 UFD) 22.0 29.0 19.0 29.0 35.0 UFD 27.0 24.0 201.0
30 U19 POL 56857 Jan Macugowski 2005 Jakub Kreft 2007 M KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 28.0 17.0 26.0 23.0 30.0 (35.0 SCP) 22.0 26.0 31.0 203.0
31 U19 POL 5637 Zuzanna Ostrowska 2005 Piotr Cendrowski 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 24.0 30.0 27.0 30.0 27.0 (31.0) 24.0 29.0 28.0 219.0
32 U19 POL 53604 Aleksandra Monika Matz 2010 Adam Rutkowski 2006 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 29.0 29.0 30.0 31.0 32.0 (34.0) 23.0 23.0 32.0 229.0
33 open U17 POL 56834 Eryk Kąkolewski 2009 Damian Dubowski 2008 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 31.0 31.0 29.0 32.0 29.0 32.0 26.0 31.0 (33.0) 241.0
34 U19 POL 53618 Stanisław Maik 2006 Kamil Nadolny 2008 M KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE / CE (35.0 DNC) 35.0 DNC 35.0 DNC 33.0 31.0 28.0 35.0 UFD 30.0 23.0 250.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 34, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results as of 14:46 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (4.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 --- POL 161 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN 2.0 (6.0) 1.0 3.0 2.0 4.0 2.0 3.0 2.0 19.0
3 --- POL 404 Weronika Folmer 1999 F KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 1.0 (5.0) 3.0 2.0 3.0 2.0 4.0 2.0 4.0 21.0
4 U20 POL 143 Leon Dura 2004 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 3.0 5.0 4.0 4.0 (6.0) 6.0 4.0 5.0 34.0
5 U18 POL 137 Vincent Wojtkowiak 2006 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA 5.0 (16.0) 6.0 9.0 9.0 5.0 12.0 6.0 3.0 55.0
6 U20 POL 157 Adam Langner 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 8.0 2.0 20.0 (30.0 UFD) 5.0 3.0 3.0 8.0 11.0 60.0
7 --- POL 158 Jacek Woźny 2001 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (12.0) 4.0 9.0 7.0 6.0 7.0 9.0 10.0 8.0 60.0
8 --- POL 61 Szymon Ruban 1978 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 13.0 7.0 4.0 5.0 7.0 9.0 7.0 (23.0) 14.0 66.0
9 U18 POL 52 Filip-Antoni Pańczyszyn 2007 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 (21.0) 8.0 11.0 8.0 11.0 14.0 7.0 10.0 75.0
10 U18 POL 142 Jeremiasz Konieczny 2007 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 10.0 (17.0) 13.0 13.0 10.0 12.0 5.0 5.0 12.0 80.0
11 U20 POL 154 Michał Sitko 2004 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 11.0 9.0 7.0 6.0 13.0 15.0 10.0 15.0 (30.0 UFD) 86.0
12 U20 POL 159 Jan Pachla 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 7.0 (15.0) 12.0 15.0 15.0 10.0 8.0 13.0 7.0 87.0
13 U20 POL 9 Ania Witczak 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (23.0) 8.0 15.0 8.0 12.0 8.0 17.0 12.0 15.0 95.0
14 U18 POL 107 Barbara Bartkowiak 2008 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 9.0 10.0 16.0 (30.0 UFD) 17.0 14.0 15.0 11.0 6.0 98.0
15 U18 POL 145 Magdalena Laskowska 2007 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (19.0) 13.0 11.0 12.0 19.0 19.0 11.0 9.0 9.0 103.0
16 U18 POL 132 Witold Pytliński 2007 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (20.0) 12.0 17.0 10.0 11.0 13.0 13.0 19.0 17.0 112.0
17 U20 POL 41 Alicja Helena Siputa 2005 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 20.0 10.0 16.0 16.0 (22.0) 18.0 21.0 16.0 133.0
18 U20 POL 156 Wiktor Grajek 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 15.0 14.0 (30.0 DNF) 17.0 23.0 17.0 25.0 17.0 13.0 141.0
19 U18 POL 120 Magda Winiarska 2006 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 14.0 11.0 (30.0 DNF) 18.0 21.0 16.0 20.0 26.0 19.0 145.0
20 U18 POL 138 Przemysław Gumieniczek 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 18.0 18.0 19.0 14.0 14.0 18.0 23.0 (25.0) 22.0 146.0
21 U18 POL 164 Olivier Starostka 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE 22.0 22.0 14.0 21.0 (24.0) 20.0 16.0 14.0 20.0 149.0
22 U18 POL 103 Aleksandra Błońska 2008 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 17.0 19.0 18.0 19.0 20.0 24.0 24.0 18.0 (26.0) 159.0
23 U18 POL 24 Jakub Bendowski 2009 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 21.0 25.0 (30.0 DNF) 20.0 22.0 21.0 19.0 16.0 18.0 162.0
24 U18 POL 127 Eliza Kałużna 2008 F JACHT KLUB KOSZALIN 24.0 23.0 (30.0 DNF) 22.0 18.0 25.0 21.0 20.0 24.0 177.0
25 U18 POL 2 Jan Skotniczny 2007 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (27.0) 26.0 22.0 23.0 26.0 26.0 22.0 22.0 25.0 192.0
26 U18 POL 162 Zuzanna Michalska 2007 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE 26.0 27.0 21.0 26.0 (28.0) 23.0 28.0 24.0 21.0 196.0
27 U18 DEN 170 Bartłomiej Łabęcki 2006 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 25.0 24.0 (30.0 DNF) 24.0 25.0 27.0 26.0 28.0 23.0 202.0
28 U18 POL 139 Stanisław Horoszkiewicz 2007 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA 28.0 28.0 (30.0 DNF) 25.0 27.0 28.0 27.0 27.0 27.0 217.0
29 U18 POL 10 Natalia Kucharska 2009 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 29.0 (30.0 DNF) 30.0 UFD 27.0 29.0 29.0 29.0 29.0 28.0 230.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 29, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF Results as of 20:04 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 Score
1 U15 POL 2117 Antek Zelga 2009 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (2.0) 1.0 2.0
2 U15 POL 58 Adam Kelar 2009 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 (3.0) 3.0
3 U15 POL 131 Tymon wrzesinski 2010 M --- (6.0) 4.0 2.0 6.0
4 U15 POL 109 Jan Ożóg 2010 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 3.0 3.0 (9.0) 6.0
5 U15 POL 2 Wojtek Gałecki 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (17.0 DNF) 5.0 9.0
6 U15 POL 246 Michelle Urzykowski 2010 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 5.0 7.0 12.0
7 U15 POL 237 Krzysztof Czuryło 2010 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 (17.0 DNF) 4.0 16.0
8 U15 POL 284 Tomasz Beta 2011 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 (17.0 DNF) 6.0 17.0
9 U15 POL 171 Aleksander Drewniak 2010 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5.0 (17.0 DNF) 17.0 DNF 22.0
10 U15 POL 217 Martyna Figura 2010 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 (17.0 DNF) 8.0 22.0
11 U15 POL 379 Oliwia Mroczkowska 2010 F --- 8.0 (17.0 DNF) 17.0 DNC 25.0
12 U15 POL 138 Jan Serafiński-Melsztyński 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 (17.0 DNF) 17.0 DNF 26.0
13 U15 POL 283 Marcel Szwaj 2010 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS 10.0 (17.0 DNF) 17.0 DNC 27.0
14 U15 POL 286 Jakub Beta 2009 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 (17.0 DNF) 17.0 DNC 30.0
15 U15 POL 445 Adam Ryan 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0 DNF) 17.0 DNF 17.0 DNC 34.0
15 U15 POL 65 Stanisław Dolecki 2009 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 34.0

Sailed: 3, Discards: 1, To count: 2, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 Gold Fleet Results as of 15:43 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 Score
1 U16 POL 207574 Hanna Rogowska F 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 (43.0 RET) 1.0 2.0 10.0 4.0 1.0 21.0
2 U18 POL 198206 Michalina Pawelczyk F 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 8.0 1.0 1.0 4.0 1.0 3.0 7.0 (10.0) 26.0
3 U16 POL 220730 Martyna Seroka F 2008 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 3.0 2.0 (5.0) 4.0 5.0 3.0 5.0 1.0 4.0 27.0
4 U16 POL 218807 Nina Mirowska F 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 9.0 (19.0) 4.0 1.0 6.0 7.0 2.0 2.0 6.0 37.0
5 U16 POL 216935 Wojciech Wójcik M 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 11.0 3.0 7.0 5.0 4.0 1.0 1.0 (15.0) 7.0 39.0
6 U18 POL 216937 Karol Gaj M 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 8.0 4.0 8.0 3.0 5.0 3.0 8.0 (29.0) 3.0 42.0
7 U16 POL 212007 Michał Godlewski M 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 6.0 2.0 3.0 19.0 3.0 4.0 4.0 (28.0) 13.0 54.0
8 U16 POL 203271 Piotr Trella M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4.0 20.0 7.0 2.0 2.0 4.0 (24.0) 16.0 5.0 60.0
9 U16 POL 220731 Martyna Stachowiak F 2008 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 2.0 (15.0) 6.0 2.0 10.0 9.0 9.0 12.0 11.0 61.0
10 U16 POL 205298 Filip Bil M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 5.0 12.0 9.0 9.0 9.0 (22.0) 10.0 2.0 61.0
11 U16 POL 218130 Patrycja Jałoszyńska F 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2.0 3.0 2.0 (43.0 BFD) 18.0 7.0 19.0 5.0 12.0 68.0
12 U16 POL 202450 Paweł Łoboda M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 17.0 14.0 6.0 6.0 1.0 5.0 7.0 (25.0) 18.0 74.0
13 U16 POL 167931 Ignacy Pospieszny M 2009 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 9.0 9.0 3.0 3.0 11.0 16.0 21.0 (22.0) 76.0
14 U16 POL 218964 Kinga Szlachetka F 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 10.0 6.0 8.0 (43.0 SCP) 6.0 2.0 21.0 9.0 24.0 86.0
15 U16 POL 198205 Julianna Ponto F 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 14.0 9.0 4.0 12.0 7.0 6.0 17.0 23.0 (25.0) 92.0
16 U18 POL 213328 Blanka Bobula F 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 5.0 11.0 2.0 (43.0 DSQ) 2.0 5.0 6.0 24.0 43.0 RET 98.0
17 U16 POL 209024 Eliza Dudas F 2008 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 14.0 6.0 5.0 6.0 11.0 14.0 (30.0) 18.0 27.0 101.0
18 U16 POL 213223 Jan Psiuk M 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 7.0 1.0 29.0 4.0 12.0 12.0 28.0 11.0 (32.0) 104.0
19 U16 POL 210011 Maksymilian Luto M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 18.0 10.0 3.0 (43.0 BFD) 14.0 12.0 29.0 3.0 16.0 105.0
20 U16 POL 203523 Julia Turniak F 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 22.0 7.0 17.0 9.0 14.0 16.0 13.0 (33.0) 8.0 106.0
21 U16 POL 215528 Wit Dmuchowski M 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (28.0) 4.0 13.0 8.0 15.0 8.0 25.0 26.0 15.0 114.0
22 U16 POL 214065 Tobiasz Zabiegałowski M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 6.0 (34.0) 12.0 20.0 21.0 17.0 12.0 13.0 17.0 118.0
23 U16 POL 214181 Krzysztof Szklarski M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 12.0 22.0 18.0 16.0 20.0 6.0 11.0 14.0 (41.0) 119.0
24 U16 POL 208691 Tomasz Sobota M 2009 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 7.0 25.0 27.0 8.0 13.0 29.0 (43.0 UFD) 8.0 9.0 126.0
25 U16 POL 218947 Jan Konkol M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 19.0 11.0 (26.0) 15.0 19.0 21.0 14.0 19.0 14.0 132.0
26 U16 POL 193510 Wojciech Bortkiewicz M 2010 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 20.0 13.0 22.0 27.0 10.0 21.0 15.0 6.0 (40.0) 134.0
27 U16 POL 208823 Hubert Marek Matz M 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 10.0 21.0 9.0 (31.0) 15.0 13.0 20.0 30.0 20.0 138.0
28 U16 POL 216552 Paweł Włodarczyk M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 13.0 5.0 11.0 22.0 8.0 13.0 31.0 36.0 (39.0) 139.0
29 U16 POL 195574 Kornelia Urzędowska F 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 13.0 17.0 14.0 10.0 13.0 10.0 (36.0) 35.0 30.0 142.0
30 U16 POL 218408 Franciszek Kumor M 2008 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 23.0 7.0 15.0 15.0 11.0 16.0 27.0 (42.0) 31.0 145.0
31 U16 POL 218365 Jakub Podziewski M 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 8.0 18.0 14.0 (43.0 UFD) 25.0 25.0 23.0 17.0 23.0 153.0
32 U16 POL 218546 Amelia Szygenda F 2008 --- 27.0 18.0 13.0 14.0 23.0 24.0 18.0 (38.0) 19.0 156.0
33 U16 POL 201832 Kacper Wysocki M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 22.0 21.0 18.0 14.0 21.0 18.0 (34.0) 22.0 21.0 157.0
34 U18 POL 210006 Marcin Krawczyk M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 36.0 16.0 7.0 17.0 19.0 (37.0) 20.0 28.0 158.0
35 U16 POL 215529 Stanisław Nadolski M 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 25.0 12.0 17.0 16.0 12.0 22.0 26.0 (41.0) 29.0 159.0
36 U16 POL 210004 Aleksander Kolman M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 12.0 8.0 19.0 22.0 9.0 33.0 (40.0) 39.0 26.0 168.0
37 U16 POL 212648 Natasza Tarnawska F 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 23.0 20.0 10.0 25.0 18.0 10.0 (39.0) 27.0 35.0 168.0
38 U16 POL 160707 Maksymilian Pluciński M 2010 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 3.0 16.0 21.0 13.0 (35.0) 25.0 32.0 34.0 34.0 178.0
39 U16 POL 204341 Szymon Łysik M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 29.0 23.0 22.0 11.0 24.0 8.0 33.0 (40.0) 33.0 183.0
40 U16 POL 216606 Juliusz Bartczak M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 32.0 12.0 16.0 18.0 20.0 27.0 35.0 32.0 (37.0) 192.0
41 U16 POL 201081 Ksawery Soćko M 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 38.0 14.0 10.0 33.0 23.0 15.0 (41.0) 31.0 38.0 202.0
42 U16 POL 213233 Piotr Małachowski M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 16.0 29.0 19.0 5.0 25.0 (43.0 BFD) 38.0 37.0 36.0 205.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 42, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 Silver Fleet Results as of 21:31 on June 12, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 Score
1 U16 POL 195310 Wiktor Raszka M 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 31.0 27.0 15.0 (36.0) 7.0 18.0 3.0 2.0 2.0 105.0
2 U18 POL 188752 Jakub Gulczyński M 2007 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 17.0 (31.0) 20.0 20.0 27.0 14.0 2.0 3.0 3.0 106.0
3 U16 POL 213347 Marta Wójciak F 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (37.0) 10.0 20.0 12.0 28.0 26.0 4.0 12.0 8.0 120.0
4 U16 POL 210180 Kacper Michalski M 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.0 (33.0) 11.0 30.0 22.0 11.0 11.0 1.0 11.0 127.0
5 U16 POL 213208 Antoni Wyroba M 2011 KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW (35.0) 19.0 30.0 26.0 16.0 28.0 13.0 6.0 4.0 142.0
6 U16 POL 213229 Borys Łabędzki M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 21.0 23.0 21.0 (33.0) 29.0 15.0 10.0 10.0 14.0 143.0
7 U16 POL 213238 Milena Górna F 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 35.0 31.0 23.0 24.0 8.0 (43.0 BFD) 6.0 7.0 10.0 144.0
8 U16 POL 219403 Michał Musielak M 2009 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 21.0 (32.0) 25.0 13.0 43.0 DNE 30.0 1.0 22.0 5.0 160.0
9 U16 POL 160419 Magdalena Psiuk F 2010 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 33.0 (41.0) 38.0 11.0 38.0 24.0 5.0 4.0 7.0 160.0
10 U16 POL 195867 Wiktor Gajda M 2008 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 27.0 (34.0) 34.0 23.0 19.0 23.0 12.0 11.0 12.0 161.0
11 U16 POL 176746 Radosław Dudkiewicz M 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 (43.0 SCP) 37.0 18.0 27.0 27.0 7.0 5.0 25.0 164.0
12 U16 POL 186837 Jakub Nowicki M 2010 CENTRUM ŻEGLARSKIE 19.0 17.0 32.0 10.0 26.0 31.0 22.0 9.0 (33.0) 166.0
13 U16 POL 207586 Konrad Marlewski M 2008 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 20.0 29.0 26.0 7.0 29.0 20.0 19.0 (30.0) 21.0 171.0
14 U16 POL 211218 Franciszek Miłosz M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 15.0 (36.0) 24.0 21.0 31.0 22.0 9.0 34.0 19.0 175.0
15 U16 POL 198207 Helena Moritz F 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 16.0 24.0 (31.0) 29.0 30.0 20.0 18.0 21.0 17.0 175.0
16 U16 POL 209824 Karol Stachowski M 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 29.0 24.0 24.0 (35.0) 28.0 32.0 14.0 13.0 13.0 177.0
17 U16 POL 192860 Mateusz Biały M 2009 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 26.0 (43.0 UFD) 31.0 28.0 16.0 19.0 23.0 36.0 1.0 180.0
18 U16 POL 210956 Matylda Kowalik F 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ 24.0 25.0 23.0 21.0 17.0 29.0 27.0 14.0 (31.0) 180.0
19 U16 POL 197724 Julia Czerwiak F 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 11.0 26.0 29.0 19.0 (32.0) 28.0 26.0 28.0 15.0 182.0
20 U18 POL 197725 Oskar Szpręglewski M 2007 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 28.0 (35.0) 28.0 17.0 33.0 32.0 16.0 16.0 16.0 186.0
21 U16 POL 208652 Ryszard Grochowski M 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 25.0 28.0 32.0 29.0 (36.0) 30.0 36.0 8.0 6.0 194.0
22 U16 POL 213337 Jarema Kaźmierski M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI PIRAT BOLESŁAW 26.0 30.0 30.0 24.0 30.0 (43.0 BFD) 8.0 17.0 29.0 194.0
23 U16 POL 212958 Oliwier Morawiak M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE (38.0) 13.0 27.0 31.0 22.0 33.0 20.0 24.0 26.0 196.0
24 U16 POL 160831 Wiktor Chmielewski M 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 32.0 16.0 33.0 32.0 (34.0) 23.0 15.0 27.0 22.0 200.0
25 U16 POL 197749 Alessandro Di Bugno M 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 31.0 27.0 35.0 17.0 (37.0) 17.0 17.0 33.0 30.0 207.0
26 U16 POL 207848 Paulina Piotrowska F 2009 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 34.0 15.0 (35.0) 28.0 32.0 35.0 21.0 19.0 24.0 208.0
27 U16 POL 202411 Hubert Frączkowski M 2009 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (36.0) 28.0 28.0 32.0 34.0 26.0 32.0 23.0 9.0 212.0
28 U16 POL 213201 Jakub Kuźmiński M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 9.0 (39.0) 33.0 25.0 26.0 37.0 29.0 35.0 20.0 214.0
29 U16 POL 210943 Alicja Dawidowska F 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE 41.0 22.0 25.0 (43.0 BFD) 24.0 31.0 24.0 18.0 35.0 220.0
30 U16 POL 192769 Jerzy Toliński M 2009 KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW 30.0 33.0 36.0 26.0 (39.0) 34.0 30.0 20.0 23.0 232.0
31 U16 POL 191845 Stanisław Osiński M 2009 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 24.0 26.0 36.0 37.0 (39.0) 36.0 25.0 29.0 27.0 240.0
32 U16 POL 203096 Paweł Rusak M 2011 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 34.0 (37.0) 34.0 23.0 35.0 37.0 31.0 32.0 28.0 254.0
33 U16 POL 170885 Paweł Ryba-Filipowski M 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 39.0 38.0 (40.0) 34.0 31.0 35.0 33.0 15.0 38.0 263.0
34 U16 POL 182529 Mikołaj Stachura M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 39.0 38.0 (41.0) 34.0 38.0 38.0 35.0 31.0 18.0 271.0
35 U16 POL 214214 Olgierd Staszkiewicz M 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 36.0 35.0 38.0 (43.0 UFD) 40.0 34.0 28.0 25.0 37.0 273.0
36 U16 POL 200987 Franciszek Dudek M 2010 CENTRUM ŻEGLARSKIE 37.0 30.0 (40.0) 35.0 37.0 40.0 34.0 26.0 34.0 273.0
37 U18 POL 194896 Krzysztof Łucyk M 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 33.0 37.0 37.0 (43.0 BFD) 33.0 36.0 42.0 UFD 37.0 32.0 287.0
38 U16 POL 811312 Marian Kozdryk M 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 40.0 40.0 39.0 27.0 36.0 39.0 (42.0 DNC) 42.0 DNC 42.0 DNC 305.0
39 U16 POL 194841 Filip Latos M 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (42.0) 42.0 39.0 36.0 40.0 38.0 37.0 38.0 36.0 306.0
40 U16 POL 213224 Piotr Słomka M 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (43.0 DNC) 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 341.0
41 U16 POL 210946 Tomasz Wojtkowiak M 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE 43.0 DNE 43.0 DNE 43.0 DNE 43.0 DNE 43.0 DNE 43.0 DNE (42.0 DNC) 42.0 DNC 42.0 DNC 342.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 41, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Results as of 16:26 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 U19 POL 217493 Filip Olszewski 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (8.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 12.0
2 U19 POL 217564 Filip Jarosiewicz 2006 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 3.0 3.0 2.0 (8.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 14.0
3 U19 POL 219403 Tymoteusz Wysocki 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 7.0 9.0 1.0 6.0 5.0 6.0 3.0 (81.0 DNF) 8.0 45.0
4 U19 POL 215388 Jacek Kalinowski 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 (39.0) 5.0 14.0 4.0 29.0 7.0 34.0 97.0
5 U19 POL 218947 Iwo Reński 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 10.0 19.0 9.0 11.0 13.0 12.0 (81.0 RET) 13.0 97.0
6 U17 POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 23.0 8.0 30.0 4.0 9.0 9.0 (49.0) 14.0 4.0 101.0
7 U19 POL 216615 Kacper Bąk 2005 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 6.0 (37.0) 20.0 27.0 3.0 5.0 9.0 13.0 27.0 110.0
8 U17 POL 210007 Maciej Dudek 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 12.0 14.0 27.0 14.0 15.0 14.0 5.0 (55.0) 9.0 110.0
9 U19 POL 210947 Antoni Kiliszek 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5.0 6.0 16.0 3.0 2.0 10.0 (81.0 UFD) 40.0 33.0 115.0
10 U19 POL 223136 Zofia Wojcik 2005 F KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 18.0 5.0 (47.0) 19.0 16.0 20.0 13.0 9.0 16.0 116.0
11 U19 POL 215267 Iwo Barański 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.0 23.0 24.0 (32.0) 7.0 18.0 6.0 12.0 7.0 119.0
12 U17 POL 215527 Jan Rohde 2008 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 19.0 11.0 4.0 17.0 (81.0 BFD) 12.0 8.0 53.0 10.0 134.0
13 U17 POL 217563 Gustaw Zalewski 2007 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 7.0 14.0 7.0 10.0 42.0 39.0 3.0 (52.0) 136.0
14 U17 POL 218408 Bartosz Bilicki 2007 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 11.0 26.0 21.0 8.0 (81.0 BFD) 11.0 16.0 6.0 48.0 147.0
15 U19 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 F KLUB ŻEGLARSKI NYSA 3.0 (59.0) 34.0 18.0 4.0 29.0 18.0 11.0 42.0 159.0
16 U19 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 41.0 12.0 (46.0) 22.0 6.0 17.0 14.0 19.0 28.0 159.0
17 U19 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 41.0 10.0 12.0 (81.0 BFD) 24.0 28.0 10.0 37.0 166.0
18 U19 POL 180716 Szymon Janiak 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 26.0 30.0 (32.0) 16.0 20.0 23.0 26.0 5.0 23.0 169.0
19 U19 POL 216599 Maria Suchocka 2006 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 17.0 29.0 (38.0) 13.0 27.0 37.0 7.0 30.0 11.0 171.0
20 U19 POL 213500 Konrad Wlazłowski 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (56.0) 4.0 22.0 30.0 25.0 8.0 31.0 23.0 32.0 175.0
21 U19 POL 218384 Oskar Sawicki 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE (53.0) 17.0 40.0 25.0 23.0 3.0 23.0 8.0 45.0 184.0
22 U17 POL 206822 Szymon Kroczek 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 25.0 21.0 11.0 39.0 13.0 19.0 21.0 (81.0 BFD) 38.0 187.0
23 U19 POL 218385 Marek Szczepankowski 2005 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (43.0) 24.0 33.0 11.0 31.0 27.0 33.0 26.0 3.0 188.0
24 U19 POL 219404 Igor Mirowski 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 13.0 40.0 9.0 31.0 24.0 7.0 22.0 43.0 (81.0 BFD) 189.0
25 U17 POL 214702 Michał "Kornik" Skawiński 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 33.0 35.0 29.0 10.0 35.0 43.0 (81.0 UFD) 4.0 6.0 195.0
26 U17 POL 197722 Rafał Balicki 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 28.0 22.0 5.0 34.0 32.0 35.0 10.0 38.0 (43.0) 204.0
27 U17 POL 210004 Jakub Aleksander Rusiniak 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 34.0 20.0 41.0 23.0 17.0 16.0 25.0 33.0 (44.0) 209.0
28 U19 POL 220658 Jan Pacheco-Śledź 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 16.0 13.0 6.0 15.0 19.0 28.0 35.0 81.0 DNE (81.0 BFD) 213.0
29 U19 POL 213207 Julia Wróblewska 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 49.0 (63.0) 15.0 41.0 34.0 15.0 17.0 27.0 18.0 216.0
30 U19 POL 218363 Julian Podwalski 2005 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 48.0 25.0 28.0 38.0 (81.0 BFD) 40.0 4.0 21.0 14.0 218.0
31 U17 POL 191862 Zofia Pospieszna 2007 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 20.0 34.0 48.0 29.0 (81.0 BFD) 26.0 15.0 17.0 30.0 219.0
32 U17 POL 213328 Zofia Michałeczko 2007 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 30.0 28.0 49.0 24.0 (81.0 BFD) 21.0 27.0 18.0 26.0 223.0
33 U19 POL 220868 Alicja Akulicz 2006 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 29.0 18.0 44.0 28.0 26.0 31.0 36.0 16.0 (51.0) 228.0
34 U19 POL 211107 Maciej Cymerman 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 57.0 (67.0) 25.0 21.0 18.0 22.0 45.0 34.0 12.0 234.0
35 U17 POL 210010 Matylda Ferenc 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 21.0 39.0 23.0 40.0 22.0 30.0 30.0 36.0 (46.0) 241.0
36 U19 POL 208158 Janka Dmochowska 2006 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 47.0 38.0 35.0 20.0 29.0 25.0 40.0 20.0 (81.0 BFD) 254.0
37 --- POL 220729 Mariusz Kowalewski 1967 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 27.0 (70.0) 8.0 47.0 47.0 39.0 47.0 31.0 19.0 265.0
38 U19 POL 214222 Jakub Kluk 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 42.0 33.0 18.0 33.0 21.0 38.0 52.0 29.0 (59.0) 266.0
39 U19 POL 194939 Jan Kamieński 2006 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 51.0 60.0 12.0 (81.0 BFD) 12.0 53.0 19.0 15.0 50.0 272.0
40 U19 POL 213354 Weronika Maciejczuk 2006 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 15.0 45.0 (81.0 DNF) 35.0 33.0 48.0 20.0 32.0 54.0 282.0
41 U19 POL 194897 Angelina Zubel 2006 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 31.0 27.0 36.0 51.0 36.0 (63.0) 41.0 24.0 58.0 304.0
42 U17 POL 215555 Hubert Nowicki 2007 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 39.0 43.0 51.0 53.0 40.0 47.0 11.0 37.0 (62.0) 321.0
43 U17 POL 210786 Natalia Chojnowska 2007 F STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 52.0 58.0 26.0 26.0 (81.0 BFD) 33.0 42.0 44.0 40.0 321.0
44 U19 POL 184592 Tymon Gajdziński 2005 M WOJSKOWY KLUB SPORTOWY FLOTA GDYNIA 46.0 46.0 45.0 43.0 28.0 (81.0 BFD) 81.0 UFD 28.0 20.0 337.0
45 U17 POL 217560 Jędrzej Anioła 2007 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (65.0) 56.0 50.0 57.0 41.0 55.0 38.0 25.0 21.0 343.0
46 U17 POL 203267 Jan Suchocki 2007 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 60.0 31.0 31.0 54.0 (63.0) 59.0 55.0 41.0 17.0 348.0
47 U17 POL 217561 Mikołaj Majchrzycki 2007 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (81.0 BFD) 16.0 7.0 37.0 81.0 BFD 41.0 81.0 DNF 81.0 BFD 5.0 349.0
48 U19 POL 221154 Konstanty Skwało 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 38.0 19.0 (81.0 DNF) 55.0 39.0 51.0 51.0 56.0 41.0 350.0
49 U17 POL 168750 Jakub Lipowski 2007 M KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW 32.0 51.0 (81.0 DNF) 46.0 52.0 52.0 34.0 22.0 61.0 350.0
50 U19 POL 176745 Jakub Gil 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 55.0 47.0 (81.0 DNF) 42.0 43.0 32.0 44.0 46.0 47.0 356.0
51 U17 POL 209552 Piotr Wójcik 2007 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 9.0 55.0 (81.0 DNF) 58.0 81.0 BFD 50.0 43.0 47.0 29.0 372.0
52 U17 POL 212649 Kajetan Linow 2007 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA 24.0 42.0 (81.0 DNF) 56.0 44.0 45.0 24.0 57.0 81.0 DNF 373.0
53 U17 POL 212992 Wiktor Radziej 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 36.0 44.0 17.0 (79.0) 60.0 66.0 64.0 63.0 25.0 375.0
54 U19 POL 200430 Konrad Kunc 2006 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (81.0 DSQ) 36.0 13.0 44.0 30.0 74.0 59.0 45.0 75.0 376.0
55 U17 POL 216546 Maksymilian Koschel 2007 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 50.0 54.0 43.0 67.0 54.0 (68.0) 32.0 42.0 35.0 377.0
56 U19 POL 216552 Nikodem Górski 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 67.0 64.0 (81.0 DNF) 49.0 46.0 44.0 48.0 49.0 15.0 382.0
57 --- POL 223142 Antoni Borkowski 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 37.0 15.0 (81.0 DNF) 36.0 81.0 BFD 34.0 81.0 UFD 81.0 BFD 24.0 389.0
58 U19 POL 210571 Tymoteusz Mika 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 35.0 53.0 (81.0 DNF) 59.0 42.0 46.0 37.0 81.0 BFD 53.0 406.0
59 U19 POL 186831 Kamil Stemplewski 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 44.0 68.0 (81.0 DNF) 45.0 49.0 56.0 50.0 64.0 31.0 407.0
60 U17 POL 216732 Maja Szwejk 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 69.0 32.0 (81.0 DNF) 48.0 81.0 BFD 54.0 61.0 51.0 22.0 418.0
61 U17 POL 217484 Kajetan Poziemski 2007 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 58.0 52.0 (81.0 DNF) 64.0 45.0 69.0 54.0 39.0 55.0 436.0
62 U19 POL 213272 Anna Gordon 2006 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 68.0 50.0 (81.0 DNF) 74.0 58.0 76.0 46.0 48.0 39.0 459.0
63 U17 POL 212205 Marta Zwara 2007 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 63.0 65.0 (81.0 DNF) 68.0 56.0 49.0 65.0 35.0 69.0 470.0
64 U17 POL 213209 Jakub Krysiński 2007 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 61.0 48.0 (81.0 DNF) 66.0 57.0 61.0 60.0 61.0 56.0 470.0
65 U19 POL 163872 Jan Michał Karnowski 2006 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 40.0 72.0 (81.0 DNF) 61.0 37.0 65.0 68.0 59.0 72.0 474.0
66 U19 POL 216936 Wiktoria Harnasz 2005 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (81.0 BFD) 62.0 81.0 DNF 52.0 38.0 57.0 57.0 60.0 73.0 480.0
67 U19 POL 216119 Kamil Szlachetka 2006 M LOK KLUB WODNY GARLAND 62.0 73.0 (81.0 DNF) 50.0 81.0 BFD 36.0 81.0 UFD 50.0 49.0 482.0
68 U19 POL 203179 Aleksandra Zastawna 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 66.0 (74.0) 42.0 62.0 62.0 58.0 58.0 69.0 71.0 488.0
69 U17 POL 195786 Hubert Kajmowicz 2007 M KOŁO YACHT CLUB PTTK ODDZIAŁ BESKID NOWY 59.0 69.0 (81.0 DNF) 65.0 55.0 64.0 56.0 62.0 60.0 490.0
70 U19 POL 198203 Emil Rutkowski 2006 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 54.0 77.0 (81.0 DNF) 60.0 50.0 70.0 63.0 67.0 57.0 498.0
71 U17 POL 217499 Ignacy Jabłkowski 2009 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 72.0 49.0 (81.0 DNF) 72.0 51.0 62.0 62.0 52.0 81.0 BFD 501.0
72 U19 POL 216581 Martyna Bystrowska 2005 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 45.0 75.0 37.0 73.0 (81.0 BFD) 71.0 81.0 UFD 58.0 65.0 505.0
73 U19 POL 201561 Andrzej Pochopień 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 71.0 66.0 (81.0 DNF) 75.0 53.0 72.0 81.0 UFD 70.0 36.0 524.0
74 U17 POL 182210 Jakub Gasienica-Wawrytko 2007 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (81.0 BFD) 78.0 81.0 DNF 63.0 48.0 67.0 53.0 81.0 BFD 64.0 535.0
75 U17 POL 214221 Nikodem Machejko 2008 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 64.0 79.0 (81.0 DNF) 69.0 59.0 73.0 67.0 71.0 63.0 545.0
76 U17 POL 212961 Alicja Maciąg 2007 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (81.0 DNF) 57.0 81.0 DNF 76.0 81.0 DNF 81.0 DNC 66.0 54.0 66.0 562.0
77 U17 POL 213331 Aleksander Ossowski 2008 M --- (81.0 DNF) 71.0 81.0 DNF 78.0 61.0 75.0 70.0 65.0 70.0 571.0
78 U17 POL 211111 Mateusz Kundzier 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 70.0 61.0 (81.0 DNF) 71.0 81.0 BFD 60.0 81.0 UFD 81.0 BFD 68.0 573.0
79 U19 POL 209432 Antoni Labuda 2006 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (81.0 DNF) 80.0 81.0 DNF 77.0 64.0 77.0 69.0 66.0 67.0 581.0
80 U17 POL 218531 Lena Małecka 2007 F CENTRUM ŻEGLARSKIE (81.0 DNF) 76.0 81.0 DNF 70.0 65.0 78.0 71.0 68.0 74.0 583.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 80, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: IQFoil K U17 Results as of 19:30 on May 20, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 71 Maria Rudowicz 2008 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 1.0 1.0 1.0 2.0 (4.0) 1.0 6.0
2 POL 323 Sonia Maliszewska 2007 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (4.0) 4.0 4.0 1.0 1.0 4.0 14.0
3 POL 219 Joanna Dzioba 2009 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (5.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 14.0
4 POL 114 Zofia Zarzecka 2008 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 6.0 3.0 5.0 (17.0 DNF) 2.0 2.0 18.0
5 POL 307 Maja Pomierska 2007 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 6.0 2.0 (17.0 BFD) 5.0 17.0 DNF 32.0
6 POL 158 Maja Kubaszewska 2009 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 7.0 5.0 7.0 4.0 9.0 (17.0 DNF) 32.0
7 POL 358 Nina Jankowska 2008 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 7.0 6.0 7.0 7.0 (17.0 DNF) 38.0
8 POL 205 Kalina Szostek 2010 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 10.0 11.0 5.0 8.0 (17.0 DNF) 42.0
9 POL 214 Weronika Orzechowska 2007 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 9.0 9.0 6.0 11.0 (17.0 DNF) 45.0
10 POL 106 Aleksandra Campistro 2008 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 9.0 8.0 8.0 (17.0 DNF) 10.0 17.0 DNF 52.0
11 POL 318 Maria Gushchina 2007 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (17.0 DNF) 17.0 DNF 17.0 DNF 6.0 17.0 DNF 60.0
12 POL 977 Julia Przybył 2010 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (17.0 DNC) 17.0 DNC 10.0 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 78.0
13 POL 110 Nika Jakobschy-Kalata 2008 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (17.0 DNC) 17.0 DNC 12.0 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 80.0
14 POL 261 Zuzanna Bożyczko 2008 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0 DNF) 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 85.0
14 POL 296 Milena Górska 2008 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0 DNF) 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 85.0
14 POL 1804 Marta Nuria Pieczyńska 2007 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 85.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: IQFoil K U19 Results as of 15:21 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 122 Aleksandra Wasiewicz 2005 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 1.0 (7.0 BFD) 2.0 1.0 7.0
2 POL 319 Karolina Gajdzińska 2005 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 3.0 (5.0) 12.0
3 POL 103 Wiktoria Giec 2006 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (3.0) 3.0 3.0 3.0 2.0 1.0 3.0 15.0
4 POL 413 Martyna Duzowska 2006 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 4.0 (5.0) 3.0 4.0 2.0 21.0
5 POL 236 Linda Falkiewicz 2006 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (5.0) 5.0 5.0 4.0 4.0 5.0 4.0 27.0
6 POL 204 Diana Kucher 2006 F CENTRUM ŻEGLARSKIE 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 (7.0 DNF) 6.0 35.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: IQFoil M U17 Results as of 19:30 on May 20, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 2115 Gustaw Trybek 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 (3.0) 2.0 3.0 1.0 9.0
2 POL 972 Szymon Cieślak 2007 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (21.0 RET) 2.0 2.0 1.0 1.0 4.0 10.0
3 POL 242 Jakub Guźlecki 2007 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 5.0 3.0 (7.0) 3.0 4.0 2.0 17.0
4 POL 888 Ryszard Zemfler 2007 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 6.0 4.0 4.0 5.0 3.0 22.0
5 POL 126 Leon Jankowski 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 6.0 5.0 6.0 (21.0 DNF) 25.0
6 POL 87 Maciej Dąbek 2007 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1.0 (21.0 DNF) 1.0 7.0 2.0 21.0 DNF 32.0
7 POL 308 Filip Antoniewski 2008 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0) 7.0 5.0 8.0 8.0 5.0 33.0
8 POL 264 Kajetan Wygnańczuk 2007 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 10.0 11.0 6.0 7.0 (21.0 DNF) 37.0
9 CZE 844 Frantisek Burda 2010 M --- 6.0 5.0 8.0 (9.0) 9.0 9.0 37.0
10 POL 248 Józef Lessnau 2009 M STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F 9.0 8.0 9.0 (11.0) 11.0 8.0 45.0
11 POL 188 Kacper Rejmer 2008 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 9.0 (13.0) 10.0 12.0 6.0 47.0
12 POL 132 Karol Nowacki 2009 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 11.0 (21.0 DNF) 10.0 12.0 14.0 7.0 54.0
13 POL 604 Jan Siepracki 2007 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 12.0 (21.0 DNF) 14.0 14.0 10.0 21.0 DNF 71.0
14 POL 2135 Ksawery Popiołkowski 2008 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 14.0 (21.0 DNF) 12.0 16.0 15.0 21.0 DNF 78.0
15 POL 282 Tomasz Damięcki 2009 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 (21.0 DNF) 21.0 DNF 13.0 13.0 21.0 DNF 81.0
16 POL 366 Jacek Garncarz 2008 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (21.0 DNF) 21.0 DNF 21.0 DNF 15.0 16.0 21.0 DNF 94.0
17 POL 440 Piotr Grendziak 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (21.0 DNF) 21.0 DNF 21.0 DNF 21.0 DNF 17.0 21.0 DNF 101.0
18 POL 290 Aleksander Łudziński 2009 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNF 21.0 DNF 21.0 DNF 105.0
18 POL 426 Tymoteusz Reising 2008 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (21.0 DNF) 21.0 DNF 21.0 DNF 21.0 DNF 21.0 DNF 21.0 DNF 105.0
18 POL 870 Mateusz Kizinkiewicz 2007 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNF 21.0 DNF 21.0 DNF 105.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: IQFoil M U19 Results as of 15:21 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 30 Igor Lewiński 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 (9.0) 12.0
2 POL 107 Maciej Pietrzak 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 1.0 3.0 2.0 2.0 1.0 (17.0 DNC) 12.0
3 POL 777 Stanisław Trepczyński 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 3.0 1.0 11.0 (17.0 DNF) 3.0 6.0 25.0
4 POL 147 Olaf Grodzicki 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 6.0 6.0 5.0 (17.0 DNF) 5.0 1.0 31.0
5 POL 21 Michał Maziarka 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 4.0 5.0 3.0 7.0 (13.0) 10.0 31.0
6 POL 233 Maciej Popłonyk 2005 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6.0 (10.0) 7.0 4.0 4.0 6.0 5.0 32.0
7 POL 262 Szymon Charytanowicz 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 7.0 4.0 (9.0) 6.0 8.0 3.0 35.0
8 POL 350 Tomasz Kisielewski 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 8.0 13.0 (17.0 DNF) 3.0 4.0 4.0 37.0
9 POL 460 Filip Dmochowski 2005 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0) 5.0 9.0 7.0 5.0 11.0 2.0 39.0
10 POL 49 Krzysztof Laszewski 2007 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 13.0 12.0 12.0 (17.0 DNF) 7.0 7.0 60.0
11 POL 309 Igor Aleksander Wójcik 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 (14.0) 11.0 10.0 8.0 12.0 8.0 61.0
12 POL 372 Franciszek Block 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 12.0 10.0 6.0 10.0 14.0 (17.0 DNC) 67.0
13 POL 375 Maksymilian Szweda 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 9.0 8.0 (17.0 DNF) 12.0 10.0 17.0 DNC 67.0
14 POL 397 Franciszek Siwek 2007 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 11.0 14.0 13.0 11.0 9.0 (17.0 DNC) 68.0
15 POL 105 Hugo Campistro 2006 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 14.0 15.0 15.0 8.0 9.0 (17.0 DNF) 11.0 72.0
16 POL 116 Szymon Grudziński 2007 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 102.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: L'Equipe Results as of 16:15 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 U16 POL 2715 Wojciech Markwart 2008 Marta Piesik 2009 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (5.0) 3.0 14.0
2 U15 POL 2714 Gabriela Kiewisz 2010 Maja Wiszniewska 2009 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 (5.0) 1.0 5.0 2.0 4.0 2.0 2.0 1.0 20.0
3 U15 POL 2713 Julia Stawicka 2010 Jakub Hermański 2009 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 2.0 5.0 3.0 3.0 (6.0) 3.0 3.0 4.0 24.0
4 U16 POL 2702 Franciszek Kosecki 2008 Tadeusz Wiatrowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 3.0 3.0 7.0 6.0 5.0 (10.0 UFD) 1.0 2.0 29.0
5 U15 POL 2710 Maurycy Odejewski 2009 Igor Pawłowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 (10.0 UFD) 6.0 6.0 37.0
6 U16 POL 2572 Mateusz Grabowski 2008 Jan Kubiak 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 2.0 5.0 2.0 4.0 4.0 5.0 42.0
7 U15 POL 2720 Robert Martyn 2010 Karolina Zwolska 2009 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 7.0 7.0 6.0 7.0 (9.0) 5.0 8.0 7.0 52.0
8 U15 POL 2563 Pola Bobrowska 2010 Lena Melon 2011 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 7.0 6.0 6.0 (8.0) 8.0 7.0 6.0 7.0 8.0 55.0
9 U16 POL 2568 Dominika Krzemińska 2009 Rozalia Rochoń 2008 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 8.0 (10.0 RET) 9.0 9.0 8.0 7.0 9.0 9.0 67.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: N450 Results as of 14:18 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 84 Bartosz Puchowski 1981 Marta Puchowska 1983 M --- 2.0 (4.0) 3.0 1.0 1.0 2.0 2.0 11.0
2 POL 82 Łukasz Maksymowicz 1982 Krzysztof Maksymowicz 2008 M SAILING LEGIA SP. Z O.O. / KLUB SPORTOWY 4.0 2.0 1.0 3.0 (7.0) 3.0 1.0 14.0
3 POL 87 Michał Kołodziej 1975 Agnieszka Marach 1989 M --- 8.0 1.0 2.0 (9.0) 2.0 1.0 3.0 17.0
4 POL 88 Pawel Turczynowicz 1978 Jan Turczynowicz 2003 M KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA / KLUB SPORT 1.0 8.0 4.0 2.0 4.0 (15.0 RET) 10.0 29.0
5 POL 66 Krzysztof Siwiec 1973 Maciej Odważny 1970 M --- 6.0 6.0 5.0 (13.0) 3.0 6.0 9.0 35.0
6 POL 61 Tomasz Zambrzycki 1970 Paweł Matusiak 1985 M STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450 (9.0) 7.0 6.0 4.0 9.0 4.0 8.0 38.0
7 POL 59 Paweł Gasek 1967 Oskar Gasek 1992 M --- 7.0 (13.0) 8.0 6.0 5.0 8.0 6.0 40.0
8 POL 86 Piotr Śledziński 1970 Joanna Śledzińska 1971 M STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450 (11.0) 10.0 9.0 8.0 6.0 5.0 4.0 42.0
9 POL 42 Paweł Kanafek 1986 Marcin Kanafek 1989 M --- 5.0 9.0 7.0 5.0 (10.0) 9.0 7.0 42.0
10 POL 45 Jarosław Wróblewski 1983 Anna Scheibe 1976 M --- 3.0 5.0 (15.0 RET) 7.0 12.0 11.0 11.0 49.0
11 POL 65 Błażej Łukomski 1978 Mateusz Myszkowski 1984 M --- (14.0) 11.0 12.0 12.0 11.0 7.0 5.0 58.0
12 POL 40 Patryk Sójkowski 1977 Barbara Sójkowska 1978 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (13.0) 3.0 10.0 10.0 13.0 12.0 12.0 60.0
13 POL 50 Piotr Dzierżewicz 1975 Łukasz Rundsztuk 1987 M --- 10.0 12.0 11.0 11.0 8.0 10.0 (14.0) 62.0
14 POL 54 Marcin Garsztka 1976 Robert Gmurek 1967 M --- 12.0 (14.0) 13.0 14.0 14.0 13.0 13.0 79.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: O'pen Skiff Results as of 16:45 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 U15 POL 8660 Tymoteusz Gołyszny 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (4.0) 2.0 2.0 2.0 1.0 4.0 3.0 1.0 16.0
2 U15 POL 12031 Mikołaj Grzegorz Nędza 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 3.0 3.0 6.0 1.0 2.0 1.0 1.0 (9.0) 19.0
3 U15 POL 8587 Franciszek Kucharski 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 5.0 1.0 1.0 7.0 (24.0 UFD) 2.0 2.0 5.0 27.0
4 U15 POL 12132 Mikołaj Łoboda 2010 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (8.0) 2.0 7.0 8.0 3.0 3.0 5.0 5.0 3.0 36.0
5 U15 POL 11993 Wojciech Wilczyński 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 7.0 4.0 5.0 (8.0) 5.0 6.0 4.0 2.0 36.0
6 U15 POL 10672 Pola Sobolew 2010 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 8.0 10.0 3.0 (12.0) 6.0 3.0 6.0 8.0 51.0
7 U15 POL 11097 Jacek Paczos 2010 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 5.0 10.0 5.0 7.0 10.0 4.0 8.0 (11.0) 4.0 53.0
8 U17 POL 9280 Zuzanna Gałecka 2008 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 1.0 8.0 4.0 11.0 (24.0 UFD) 9.0 12.0 7.0 58.0
9 U15 POL 12037 Maciej Barć 2009 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 6.0 9.0 11.0 (13.0) 8.0 10.0 9.0 10.0 72.0
10 U15 POL 12087 Maciej Ciągło 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 (15.0) 6.0 12.0 6.0 9.0 7.0 10.0 12.0 74.0
11 U15 POL 12041 Mila Faust 2011 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10.0 9.0 12.0 (13.0) 9.0 7.0 13.0 8.0 6.0 74.0
12 U15 POL 12045 Magdalena Łysik 2011 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (15.0) 11.0 14.0 9.0 5.0 10.0 12.0 13.0 13.0 87.0
13 U15 POL 12446 Hanna Pusz 2010 F FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE (24.0 DNC) 24.0 DNC 11.0 10.0 4.0 11.0 11.0 7.0 15.0 93.0
14 U15 POL 8 Julian Pierzynowski 2011 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 13.0 13.0 (14.0) 14.0 12.0 14.0 14.0 14.0 105.0
15 U15 POL 9425 Weronika Pawlak 2010 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 13.0 12.0 15.0 15.0 (16.0) 14.0 15.0 15.0 11.0 110.0
16 U12 POL 12700 Franciszek Niziołek 2013 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 14.0 14.0 18.0 20.0 15.0 (24.0 UFD) 18.0 18.0 16.0 133.0
17 U12 POL 12655 Filip Niedbała 2012 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 18.0 17.0 19.0 (21.0) 13.0 16.0 17.0 21.0 140.0
18 U12 POL 12686 Mikołaj Posyniak 2013 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE (20.0) 16.0 19.0 18.0 18.0 18.0 17.0 16.0 20.0 142.0
19 U12 POL 12707 Stanisława Wygońska 2012 F FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 16.0 19.0 20.0 (24.0 NSC) 17.0 15.0 23.0 20.0 18.0 148.0
20 U12 POL 12741 Aleksander Grygołowicz 2013 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 18.0 17.0 (21.0) 16.0 19.0 19.0 19.0 21.0 19.0 148.0
21 U12 POL 12654 Vango Szpakowski 2013 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 (24.0 DNF) 16.0 17.0 24.0 DNF 16.0 20.0 19.0 22.0 151.0
22 U12 POL 12706 Julia Jabłonowska-Wlizło 2012 F FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE (24.0 DNC) 24.0 DNC 22.0 22.0 24.0 DNF 17.0 21.0 22.0 17.0 169.0
23 U12 POL 12682 Hanna Iłowiecka 2013 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 21.0 20.0 (23.0) 21.0 20.0 20.0 22.0 23.0 23.0 170.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 23, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO 4.0 Results as of 13:24 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 4.0 POL 412 Oskar Duzowski 2013 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 10.0
2 4.0 GKŻ 8 Maja Woszczyna 2011 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (2.0) (2.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 19.0
3 4.0 POL 1 Zofia Chwiałkowska 2013 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 (4.0) 3.0 (4.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 30.0
4 4.0 POL 81 Joanna Zięba 2012 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 4.0 3.0 4.0 5.0 4.0 4.0 4.0 4.0 44.0
5 4.0 POL 402 Izabela Bartnicka 2011 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 4.0 4.0 4.0 (5.0) (5.0) 5.0 3.0 5.0 5.0 5.0 5.0 44.0

Sailed: 12, Discards: 2, To count: 10, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO Open Results as of 13:24 on May 21, 2023, Krynica Morska, 18 – 21 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 6.0 POL 431 Jakub Falkowski 2010 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) (2.0) 1.0 1.0 10.0
2 6.0 POL 439 Barbara Zięba 2010 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (3.0) (3.0) 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 20.0
3 7.0 POL 447 Weronika Dembowska 2009 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 2.0 2.0 (3.0) (3.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 26.0
4 6.0 POL 448 Natasza Dembowska 2012 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (5.0) 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 (5.0) 4.0 4.0 4.0 5.0 41.0
5 6.0 POL 392 Lena Włodkowska 2011 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (5.0) 4.0 (5.0) 5.0 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 5.0 5.0 4.0 47.0

Sailed: 12, Discards: 2, To count: 10, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2023

...
  • 2023-05-25 - 2023-05-28
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II (klasy olimpijskie + OKD)

kl. 470, 49er, ILCA 6, ILCA 7, iQFOiL, OK Dinghy

Więcej
...
  • 2023-05-18 - 2023-05-21
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl. A-class, Techno 293, Europa, FWF, FWF U15, Hobie Cat 14, Hobie Cat 16, ILCA 4, ILCA 6, iQFOIL U17, iQFOIL U19, l'Equipe, Nautica 450, Open Skiff, 420, 29er

Więcej