Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz.2

kl. 470, 49er, 49erFX, Finn, OKD, ILCA 7 (Laser Standard), ILCA 6 (Laser Radial), ILCA 6M (Laser Radial Mężczyzn), ILCA 4 (Laser 4.7)

Organizatorem regat o Puchar PZŻ jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Miastem Krynica Morska. Regaty odbędą się na akwenie Zalewu Wiślanego w dniach 28-30 maja 2021.

2021-05-30 16:42:29

Zakończenie planowane jest na godz. 17.00. Zapraszamy pod maszt flagowy.

2021-05-30 13:14:25

Czasy protestowe - niedziela 30.05

470 - 14:52
OK-Dinghy - 14:38
Finn - 14:28
49er - 14:00
ILCA 7 - 14:57
ILCA 6 brązowa - 15:11
ILCA 6 szmaragdowa - 15:38
ILCA 4 brązowa - 15:30
ILCA 4 szmaragdowa - 15:57

​​​

2021-05-30 08:05:36

Zgubiony sprzęt!

Od Jakuba Wiedeheft:

28.05.2021r. zaginął bom i kolumna do ILCA 7 w podpisanym imieniem i nazwiskiem pokrowcu firmy Buwiga. Sprzęt ostatni raz widziany był na placu portu w Krynicy Morskiej. Jeśli mieliby państwo jakiekolwiek informacje, prosiłbym o kontakt pod nr tel. 661 482 367.

Z poważaniem, Jakub Wiedeheft

2021-05-30 00:13:15

Lista startowa klasy ILCA 6 (Laser Radial) wraz z podziałem na floty finałowe

pobierz

2021-05-30 00:11:55

Lista startowa klasy ILCA 4 (Laser 4.7) wraz z podziałem na floty finałowe

pobierz

2021-05-29 15:15:36

Czasy protestowe - sobota 29.05

470 - 16:14
OK-Dinghy - 16:45
Finn - 16:30
49er - 15:48
ILCA 7 - 16:13
ILCA 6 czerwona - 16:48
ILCA 6 zielona - 16:57
ILCA 4 czerwona - 17:06
ILCA 4 zielona - 17:13

2021-05-28 23:15:16

Lista startowa klasy ILCA 6 (Laser Radial) wraz z podziałem na floty na dzień 29.05

pobierz

2021-05-28 23:14:56

Lista startowa klasy ILCA 4 (Laser 4.7) wraz z podziałem na floty na dzień 29.05

pobierz

2021-05-28 19:48:16

Komunikat nr 2

Zmieniony program na sobotę

pobierz

2021-05-27 23:37:42

Lista startowa klasy OK-Dinghy

pobierz

2021-05-27 23:37:29

Lista startowa klasy 49er

pobierz

2021-05-27 23:37:16

Lista startowa klasy 470

pobierz

2021-05-27 23:36:18

Lista startowa klasy Finn

pobierz

2021-05-27 23:35:49

Lista startowa klasy ILCA 4 (Laser 4.7) wraz z podziałem na floty na dzień 28.05

pobierz

2021-05-27 23:35:07

Lista startowa klasy ILCA 6 (Laser Radial) wraz z podziałem na floty na dzień 28.05

pobierz

2021-05-27 23:33:19

Lista startowa klasy ILCA 7 (Laser Standard)

pobierz

2021-05-27 22:23:31

Komunikat nr 1

Dotyczy kanałów komunikacji komisji regatowej, podziału na floty dla klas ILCA 6 i 4 oraz zmiany flag klas dla ILCA 7, 6 i 4.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-05-26
Rejestracja do
2021-05-27
470 K
470 Kobiet
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
470 M
470 Mężczyzn
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
49er
49er
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
FINN
Finn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
Las. 4.7 Chł.
Laser 4.7 Chłopców
Male b.o. 150.00 PLN 225.00 PLN
Las. 4.7 Dz.
Laser 4.7 Dziewcząt
Female b.o. 150.00 PLN 225.00 PLN
LAR K
Laser Radial Kobiet
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAR M
Laser Radial Mężczyzn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAS
Laser Standard
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
OKD
OK Dinghy
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 191157 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAS
2 214702 POL Natalia Burczyńska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR K
3 204343 POL Hubert Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAS
4 212647 POL Maciej Bardan
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAS
5 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
6 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
7 191862 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
8 209552 POL Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
9 207855 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Chł.
10 194968 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
11 217910 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
12 210947 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
13 151 POL Jakub Micewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
FINN
14 215952 POL Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
15 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
16 200986 POL Jan Sawicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Chł.
17 160419 POL Matylda Ferenc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
Las. 4.7 Dz.
18 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
19 210005 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
Las. 4.7 Chł.
20 214221 POL Mateusz Siedlecki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
21 186218 POL Oliwia Siedlecka
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
22 197117 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
23 190828 POL Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Dz.
24 180714 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
25 22 POL Zofia Korsak
POL Julian GLOEH
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470 M
26 204205 POL Hanna Borkowska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
27 210786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR K
28 201013 POL Nawojka Ślusarska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR K
29 215951 POL Maksymilian Cymerman
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
30 213531 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
31 13 POL Seweryn Wysokiński
POL Julia Oleksiuk
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
470 M
32 186236 POL Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
33 202397 POL Alicja Michalewska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
Las. 4.7 Dz.
34 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
35 213209 POL Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
36 215781 POL Szymon Maruszczak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
37 73 POL Andrzej Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FINN
38 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
39 174566 POL Alicja Maciąg
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Dz.
40 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
41 201940 POL Jakub Trojnar
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
42 216605 POL Filip Szczepankowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
43 209036 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
44 214801 POL Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
45 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
46 206817 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
Las. 4.7 Chł.
47 213309 POL Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
48 4 POL Marcel Marciniak
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
49 214767 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
50 52 POL Krzysztof Stromski
YACHT CLUB REWA
FINN
51 21353 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
52 214812 POL Oskar Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
53 70 POL Artur Siwik
YACHT CLUB REWA
FINN
54 1 POL Tomasz Gaj
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
55 29 POL Paweł Kajeta
POL Karolina Żurek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470 M
56 192638 POL Aleksandra Zastawna
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
57 7 POL Marek Bernat
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
58 214823 POL Andrzej Nowakowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
59 218370 POL Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
60 3 POL Wojciech Antoniak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
61 26 POL BOGUSŁAW NOWAKOWSKI
LOK KLUB WODNY GARLAND
FINN
62 216603 POL Tomasz Bendlewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
63 77 POL Adam Jankowski

OKD
64 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Dz.
65 204341 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
66 213078 LTU Saulė Pajarskaitė

Las. 4.7 Dz.
67 9024 POL Marta Zwara

Las. 4.7 Dz.
68 997 POL Weronika Jaroszek
POL Filip Zalewski
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470 M
69 44 POL Przemysław Droździk
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
70 213549 POL Konrad Wlazłowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
71 210571 POL Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
72 212961 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
73 192832 POL Jakub Lipowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
Las. 4.7 Chł.
74 209834 POL Bartłomiej Wrzosek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
75 203021 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
76 196348 POL Rafał Balicki

Las. 4.7 Chł.
77 197723 POL Ryszard Grochowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
Las. 4.7 Chł.
78 214224 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
79 168750 POL Jan Lipowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
LAR M
80 197724 POL Filip Jarosiewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
81 214348 POL Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
82 674 POL Lesław Gondek
LOK KLUB WODNY GARLAND
OKD
83 83 POL blazej wyszkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
84 209024 POL Gita van der Voort
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Dz.
85 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
86 8 POL Antoni Lipiński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
87 213355 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
88 213519 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
89 203062 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
90 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
91 218369 LTU Martis Pajarskas

LAS
92 167806 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
93 208158 POL Janka Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Dz.
94 205216 POL Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
95 207586 POL Gustaw Zalewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
96 202449 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
97 189552 POL Marek Sokołowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Chł.
98 210496 LTU Vėjas Strelčiūnas

LAS
99 206115 LTU Rūkas Strelčiūnas

LAS
100 190905 POL Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
101 215527 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
Las. 4.7 Chł.
102 217484 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
103 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
104 210013 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
Las. 4.7 Chł.
105 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR K
106 205646 POL Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
107 215529 POL Wiktor robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
108 3 POL Jan Okulicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
FINN
109 21204 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
110 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAS
111 450 POL Kacper Paszek
POL Oliwia Laskowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
470 M
112 3 POL Jakub Gołębiowski
POL Hanna Dzik
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470 M
113 216581 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
114 179127 POL Maksymilian Kabat
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
115 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
116 217825 POL Zofia Wojcik

LAR K
117 216556 POL franek kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
118 210785 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
119 88 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAS
120 207574 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
121 17 POL Jarosław Radzki
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
122 218947 POL Iwo Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
123 210136 POL Piotr Vogel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
124 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
125 202655 POL Antoni KASPRZYK
KLUB NARCIARSKI LIDER
Las. 4.7 Chł.
126 183127 POL Michalina Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
127 216546 POL Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
128 210002 POL Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
Las. 4.7 Chł.
129 207585 POL Oliwia Dróżyńska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
130 214214 POL Marta Chomik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR K
131 201081 BEL Szymon Rossa
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
132 203072 POL Bartłomiej HEKSEL
KLUB NARCIARSKI LIDER
Las. 4.7 Chł.
133 777 POL Michał Strumnik
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
134 188235 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
135 215267 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Chł.
136 217130 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Dz.
137 207099 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
138 208169 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
139 166479 POL Mikołaj Górecki
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
140 211218 POL Igor Rudek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
141 195807 POL Helena Moritz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
Las. 4.7 Dz.
142 217555 POL Jakub Rodziewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
143 166479 POL Kajetan Poziemski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
144 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
145 210945 POL Jędrzej Bering
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
146 214732 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
147 205180 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
148 193512 POL Iwo Gogołkiewicz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
149 193510 POL Maciej Iliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
150 174 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
49er
151 214181 POL Krzysztof Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Chł.
152 208733 POL Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
153 207815 LTU Arunas Daracius

LAR M
154 209038 POL Maria Majchrzycka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
155 203062 POL Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
Las. 4.7 Chł.
156 208653 POL Paweł Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR M
157 215782 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
158 214225 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
159 176745 POL Jakub Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
160 215952 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
161 197949 POL Igor Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
162 215952 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
163 186831 POL Nikodem Machejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
164 191841 POL Kacper Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
Las. 4.7 Chł.
165 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
166 6 POL Bartosz Szydłowski
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
FINN
167 208738 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
168 337 FIN Ilari Muhonen
FIN Onni Kuisma


49er
169 200987 POL Wanda Szylińska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR K
170 195386 POL Maciej Lubiński
KLUB NARCIARSKI LIDER
Las. 4.7 Chł.
171 12727 POL Jan Kominek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FINN
172 212205 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
173 211107 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
174 213354 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Dz.
175 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
176 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
177 214220 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
178 555 POL Robert Święcki
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
179 212510 POL Hubert Lipiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
180 174480 POL Rafał Szubert
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
181 87 POL Paweł Zamelski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
182 111 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
183 168053 POL Olek Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
184 197 POL Krzysztof Dzilne
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
185 215171 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
186 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
187 181171 POL Martyna Seroka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
188 180729 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
189 186226 POL Anna Gdaniec
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR K
190 204763 POL Przemysław Okoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
191 187117 POL Patryk Furmanek
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
192 23 POL Bartosz Reiter
POL Anna Trędowska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
470 M
193 214218 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
194 160405 POL Amelia Szygenda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Dz.
195 213337 POL Wiktor Łasak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
196 188824 POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAS
197 203114 POL Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
198 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
199 191836 POL Małgorzata Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
200 208153 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
201 218947 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
202 32 POL Tymon Gajdziński

LAR M
203 213233 POL Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
204 214217 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
205 198200 POL Zuzanna Bukowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
206 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
207 7 POL Agnieszka Łapińska
POL Bartłomiej Szlija
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
470 M
208 202397 POL Franciszek Niesiobędzki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
209 202449 POL Maksym Kowalewski

Las. 4.7 Chł.
210 202450 POL Wiktor Welenc
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
Las. 4.7 Chł.
211 173475 POL Jakub Piesiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR M
212 511 DEN Edvard Bremer
DEN Ville Korhonen


49er
213 192680 POL Michał Grzesiek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
214 213514 POL Jakub Ławicki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
215 182211 POL Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Chł.
216 191834 POL Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
217 192769 POL Mateusz Kolba
KLUB NARCIARSKI LIDER
Las. 4.7 Chł.
218 166297 POL Andrzej Nycz
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Chł.
219 9 POL Przemysław Kasperski
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
220 191837 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
221 202440 POL Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
222 811312 POL Piotr Kosowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
223 210943 POL Dawid Werner
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
224 190829 POL Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Dz.
225 111111 POL Dominik Śliwiński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
226 205301 POL Wiktor Sebastiański

Las. 4.7 Chł.
227 230938 ITA Konstanty Skwało

Las. 4.7 Chł.
228 200987 POL Anna Gronwald
CENTRUM ŻEGLARSKIE
Las. 4.7 Dz.
229 207681 POL Jakub Rozwadowski

Las. 4.7 Chł.
230 216552 POL Nikodem Górski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
231 205650 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
232 205138 POL Zofia Michałeczko
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
233 205650 POL Aleksandra Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
234 208727 POL Jakub Marciniak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
Las. 4.7 Chł.
235 27 POL Maciej Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OKD
236 196 POL Tytus Butowski
POL Łukasz Machowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
49er
237 195782 POL Antoni Kiliszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
Klasa: 470 Results as of 16:30 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 450 Kacper Paszek 2001 Oliwia Laskowska 2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 1.0 2.0 1.0 1.0 (9.0 DNF) 2.0 3.0 2.0 15.0
2 POL 13 Seweryn Wysokiński 1999 Julia Oleksiuk 1999 CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY / KLUB UCZE 4.0 2.0 6.0 4.0 (9.0 UFD) 1.0 1.0 1.0 1.0 20.0
3 POL 7 Agnieszka Łapińska 1998 Bartłomiej Szlija 2001 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 1.0 (5.0) 4.0 2.0 4.0 4.0 4.0 2.0 4.0 25.0
4 POL 22 Zofia Korsak 2002 Julian Gloeh 2002 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 4.0 (5.0) 3.0 2.0 3.0 3.0 4.0 5.0 26.0
5 POL 3 Jakub Gołębiowski 2002 Hanna Dzik 2000 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH / YACHT K (6.0) 3.0 1.0 5.0 6.0 2.0 6.0 5.0 3.0 31.0
6 POL 29 Paweł Kajeta 2002 Karolina Żurek 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 5.0 (7.0) 3.0 7.0 5.0 6.0 5.0 7.0 6.0 44.0
7 POL 997 Weronika Jaroszek 2002 Filip Zalewski 2000 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / MIĘDZYSZKO (7.0) 6.0 7.0 6.0 3.0 5.0 7.0 6.0 7.0 47.0
8 POL 23 Bartosz Reiter 2000 Anna Trędowska 2002 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / KLUB ŻEGLARS 8.0 8.0 8.0 8.0 (9.0 DNF) 7.0 8.0 8.0 8.0 63.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 49er Results as of 16:31 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 DEN 511 Edvard Bremer 2002 Ville Korhonen --- --- (4.0) 3.0 3.0 1.0 2.0 3.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 19.0
2 POL 196 Tytus Butowski 2001 Łukasz Machowski 2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 1.0 2.0 2.0 (3.0) 2.0 1.0 3.0 1.0 3.0 2.0 19.0
3 POL 174 Adam Głogowski 1999 Maciej Krusiec 1999 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 2.0 1.0 3.0 (4.0) 4.0 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 26.0
4 POL 4 Marcel Marciniak 1998 Patryk Różak 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1.0 4.0 4.0 4.0 1.0 3.0 SCP 4.0 (6.0 UFD) 5.0 6.0 DNF 6.0 DNS 38.0
5 FIN 377 Ilari Muhonen 2002 Onni Kuisma 2004 --- (5.0) 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 4.0 4.0 4.0 4.0 46.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Finn Results as of 16:31 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 52 Krzysztof Stromski 1996 YACHT CLUB REWA 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 7.0
2 POL 73 Andrzej Romanowski 1965 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (3.0) 2.0 2.0 3.0 1.0 2.0 3.0 3.0 16.0
3 POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 SAILING LEGIA SP. Z O.O. 2.0 (3.0) 3.0 2.0 3.0 3.0 2.0 2.0 17.0
4 POL 70 Artur Siwik 1972 YACHT CLUB REWA 4.0 5.0 4.0 5.0 (6.0) 5.0 4.0 5.0 32.0
5 POL 26 Bogusław Nowakowski 1957 LOK KLUB WODNY GARLAND (10.0 UFD) 4.0 10.0 UFD 4.0 4.0 4.0 5.0 4.0 35.0
6 POL 151 Jakub Micewski 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 5.0 7.0 6.0 6.0 8.0 7.0 7.0 (10.0 UFD) 46.0
7 POL 83 Blażej Wyszkowski 1949 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (10.0 UFD) 6.0 5.0 10.0 DSQ 5.0 6.0 6.0 10.0 UFD 48.0
8 POL 87 Paweł Zamelski 1969 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 7.0 7.0 8.0 8.0 6.0 56.0
9 POL 127 Jan Kominek 1954 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 8.0 9.0 10.0 DNF 10.0 DNC 10.0 DNC 67.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 Bronze Fleet Results as of 16:28 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 POL 207574 Jacek Kalinowski 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0 2.0 (13.0) 4.0 16.0
2 POL 211218 Igor Rudek 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 4.0 (7.0) 1.0 1.0 7.0 3.0 1.0 21.0
3 POL 208158 Janka Dmochowska 2006 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 11.0 7.0 8.0 (14.0) 6.0 1.0 1.0 2.0 36.0
4 POL 197724 Filip Jarosiewicz 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 13.0 4.0 (17.0) 1.0 9.0 2.0 12.0 42.0
5 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 7.0 5.0 21.0 1.0 2.0 4.0 6.0 (22.0) 46.0
6 POL 209024 Gita Van Der Voort 2007 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 8.0 6.0 6.0 11.0 2.0 (18.0) 9.0 5.0 47.0
7 POL 205646 Maksymilian Kruczyński 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 14.0 3.0 3.0 9.0 14.0 5.0 4.0 (17.0) 52.0
8 POL 213207 Julia Wróblewska --- F --- 12.0 5.0 17.0 2.0 12.0 3.0 5.0 (18.0) 56.0
9 POL 218947 Iwo Reński 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 3.0 (19.0) 13.0 18.0 14.0 8.0 3.0 61.0
10 POL 179127 Maksymilian Kabat 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 2.0 2.0 7.0 4.0 8.0 (26.0) 23.0 62.0
11 POL 205180 Aleksandra Mac 2004 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 12.0 4.0 4.0 8.0 9.0 12.0 (17.0) 16.0 65.0
12 POL 215952 Alicja Akulicz 2006 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 10.0 21.0 10.0 6.0 (23.0) 6.0 7.0 6.0 66.0
13 POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 10.0 11.0 (24.0) 8.0 7.0 11.0 14.0 8.0 69.0
14 POL 213549 Konrad Wlazłowski 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 6.0 3.0 14.0 5.0 19.0 21.0 (32.0) 70.0
15 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 18.0 14.0 2.0 10.0 5.0 15.0 11.0 (20.0) 75.0
16 POL 207855 Igor Mirowski 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 3.0 15.0 9.0 7.0 3.0 20.0 (45.0 UFD) 19.0 76.0
17 POL 191836 Lena Cituk 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 (21.0) 7.0 19.0 13.0 13.0 15.0 7.0 83.0
18 POL 207586 Gustaw Zalewski 2007 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 11.0 19.0 5.0 6.0 (25.0) 22.0 13.0 85.0
19 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 F KLUB ŻEGLARSKI NYSA 3.0 8.0 (45.0 DSQ) 15.0 4.0 23.0 12.0 24.0 89.0
20 POL 215171 Adelina Wietki 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.0 10.0 13.0 2.0 18.0 10.0 16.0 (27.0) 91.0
21 POL 210005 Jakub Aleksander Rusiniak 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 10.0 16.0 11.0 (33.0) 22.0 24.0 9.0 96.0
22 POL 21204 Zofia Pospieszna 2007 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 5.0 12.0 8.0 10.0 10.0 26.0 30.0 (36.0) 101.0
23 POL 215267 Iwo Barański 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 20.0 23.0 1.0 6.0 20.0 (39.0) 23.0 11.0 104.0
24 POL 196348 Rafał Balicki 2007 M --- 13.0 15.0 14.0 (28.0) 8.0 21.0 18.0 21.0 110.0
25 POL 216599 Maria Suchocka 2006 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 1.0 18.0 21.0 9.0 24.0 (45.0 DNC) 34.0 114.0
26 POL 195782 Antoni Kiliszek 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (27.0) 13.0 10.0 20.0 22.0 27.0 20.0 10.0 122.0
27 POL 209834 Bartłomiej Wrzosek 2007 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 14.0 12.0 9.0 18.0 11.0 31.0 31.0 (41.0) 126.0
28 POL 206817 Michał "Kornik" Skawiński 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 16.0 19.0 (45.0 DNC) 9.0 7.0 28.0 33.0 28.0 140.0
29 POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 18.0 (45.0 BFD) 13.0 22.0 19.0 29.0 25.0 15.0 141.0
30 POL 210013 Maciej Dudek 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 (45.0 RET) 12.0 3.0 45.0 UFD 16.0 19.0 33.0 143.0
31 POL 216732 Maja Szwejk 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 15.0 27.0 33.0 12.0 15.0 (34.0) 10.0 31.0 143.0
32 POL 176745 Jakub Gil 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 2.0 17.0 25.0 19.0 41.0 32.0 (42.0) 147.0
33 LTU 213078 Saul? Pajarskait? 2005 F --- 22.0 19.0 28.0 16.0 10.0 (30.0) 27.0 25.0 147.0
34 POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 24.0 25.0 14.0 15.0 14.0 32.0 28.0 (35.0) 152.0
35 POL 203072 Bartłomiej Heksel 2004 M KLUB NARCIARSKI LIDER 25.0 34.0 11.0 4.0 17.0 17.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 153.0
36 POL 204341 Jan Suchocki 2007 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 20.0 24.0 15.0 29.0 15.0 (38.0) 37.0 14.0 154.0
37 POL 205138 Zofia Michałeczko 2007 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 27.0 14.0 22.0 19.0 13.0 (43.0) 35.0 30.0 160.0
38 POL 811312 Piotr Kosowski 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 9.0 20.0 18.0 32.0 33.0 34.0 (40.0) 163.0
39 POL 8 Antoni Lipiński 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (45.0 BFD) 35.0 12.0 21.0 36.0 29.0 29.0 170.0
40 BEL 201081 Szymon Rossa 2006 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 5.0 16.0 24.0 27.0 (45.0 UFD) 37.0 36.0 26.0 171.0
41 POL 213354 Weronika Maciejczuk 2006 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 21.0 17.0 26.0 5.0 31.0 35.0 (38.0) 37.0 172.0
42 POL 204205 Hanna Borkowska 2008 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 17.0 20.0 28.0 16.0 16.0 40.0 39.0 (45.0 DNC) 176.0
43 POL 214214 Marta Chomik 2005 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 6.0 7.0 23.0 20.0 (45.0 UFD) 42.0 45.0 UFD 39.0 182.0
44 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 19.0 9.0 (45.0 RET) 13.0 25.0 45.0 DNE 45.0 UFD 38.0 194.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 44, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 Emerald Fleet Results as of 17:06 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 GBR 216648 Max Steele 2005 M --- 6.0 45.0 DNE (45.0 DSQ) 3.0 45.0 UFD 1.0 1.0 1.0 102.0
2 POL 190829 Julia Szotyńska 2004 F KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 19.0 22.0 23.0 25.0 (28.0) 10.0 8.0 6.0 113.0
3 POL 210002 Maksymilian Luto 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 31.0 22.0 27.0 22.0 8.0 4.0 3.0 (44.0 BFD) 117.0
4 POL 208727 Jakub Marciniak 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 13.0 26.0 25.0 35.0 12.0 6.0 (44.0 UFD) 5.0 122.0
5 POL 202449 Maksym Kowalewski 2006 M --- (45.0 DSQ) 28.0 37.0 30.0 11.0 5.0 10.0 3.0 124.0
6 POL 214181 Krzysztof Szklarski 2008 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 28.0 27.0 25.0 (33.0) 27.0 8.0 7.0 4.0 126.0
7 POL 191834 Adam Cwojdziński 2006 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 29.0 18.0 12.0 27.0 23.0 11.0 6.0 (44.0 BFD) 126.0
8 POL 216552 Nikodem Górski 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 26.0 (30.0) 16.0 28.0 21.0 15.0 13.0 11.0 130.0
9 POL 215527 Bartosz Bilicki 2007 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 25.0 8.0 36.0 23.0 24.0 14.0 (44.0 UFD) 2.0 132.0
10 POL 202655 Antoni Kasprzyk 2003 M KLUB NARCIARSKI LIDER 23.0 20.0 20.0 17.0 28.0 19.0 5.0 (44.0 BFD) 132.0
11 POL 160419 Matylda Ferenc 2007 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 26.0 (31.0) 6.0 31.0 29.0 16.0 14.0 10.0 132.0
12 POL 180752 Agnieszka Jankowiak 2005 F --- 28.0 24.0 22.0 24.0 16.0 9.0 9.0 (44.0 BFD) 132.0
13 POL 216605 Filip Szczepankowski 2007 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 33.0 25.0 18.0 21.0 17.0 17.0 (44.0 UFD) 7.0 138.0
14 POL 213337 Wiktor Łasak 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 33.0 18.0 21.0 23.0 20.0 13.0 17.0 (44.0 BFD) 145.0
15 POL 192638 Aleksandra Zastawna 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 34.0 30.0 5.0 35.0 (41.0) 24.0 16.0 8.0 152.0
16 POL 192832 Jakub Lipowski 2007 M KLUB NARCIARSKI LIDER (34.0) 33.0 26.0 26.0 22.0 25.0 11.0 9.0 152.0
17 POL 213209 Jakub Krysiński 2007 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 32.0 17.0 30.0 (38.0) 36.0 12.0 15.0 15.0 157.0
18 POL 213233 Szymon Małachowski 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 37.0 37.0 31.0 32.0 30.0 2.0 4.0 (44.0 BFD) 173.0
19 POL 174566 Alicja Maciąg 2007 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 30.0 38.0 (39.0) 34.0 24.0 27.0 18.0 12.0 183.0
20 POL 200986 Jan Sawicki 2008 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 35.0 35.0 32.0 (39.0) 25.0 28.0 20.0 18.0 193.0
21 POL 207681 Jakub Rozwadowski 2006 M --- (45.0 UFD) 45.0 BFD 29.0 26.0 45.0 UFD 3.0 2.0 44.0 DSQ 194.0
22 POL 205650 Blanka Bobula 2007 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 24.0 28.0 5.0 29.0 (45.0 UFD) 21.0 44.0 UFD 44.0 BFD 195.0
23 POL 202450 Wiktor Welenc 2006 M POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC 29.0 26.0 (40.0) 30.0 27.0 34.0 29.0 21.0 196.0
24 POL 203062 Mateusz Kundzier 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 30.0 36.0 32.0 32.0 26.0 22.0 19.0 (44.0 DNC) 197.0
25 POL 182211 Jerzy Gałęza 2007 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (42.0) 40.0 27.0 36.0 37.0 18.0 21.0 20.0 199.0
26 POL 189552 Marek Sokołowski 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (40.0) 39.0 38.0 39.0 30.0 23.0 23.0 13.0 205.0
27 POL 166297 Andrzej Nycz 2006 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 35.0 29.0 34.0 34.0 26.0 7.0 (44.0 UFD) 44.0 BFD 209.0
28 POL 202397 Alicja Michalewska 2007 F STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 21.0 23.0 11.0 24.0 (45.0 DNC) 44.0 DNC 44.0 DNC 44.0 DNC 211.0
29 POL 181171 Martyna Seroka 2008 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (39.0) 32.0 30.0 36.0 33.0 37.0 27.0 16.0 211.0
30 POL 166479 Kajetan Poziemski 2007 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 23.0 31.0 41.0 (42.0) 38.0 30.0 26.0 22.0 211.0
31 POL 198200 Zuzanna Bukowska 2008 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (38.0) 38.0 29.0 33.0 32.0 31.0 25.0 23.0 211.0
32 POL 195807 Helena Moritz 2009 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 36.0 29.0 (37.0) 31.0 29.0 32.0 30.0 25.0 212.0
33 POL 197 Krzysztof Dzilne 2006 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 31.0 34.0 33.0 40.0 (42.0) 26.0 28.0 24.0 216.0
34 POL 205301 Wiktor Sebastiański 2007 M --- 36.0 39.0 39.0 37.0 34.0 20.0 12.0 (44.0 BFD) 217.0
35 POL 186831 Nikodem Machejko 2008 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 38.0 36.0 35.0 38.0 31.0 33.0 (44.0 UFD) 14.0 225.0
36 POL 191841 Kacper Wysocki 2009 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 32.0 16.0 31.0 41.0 35.0 (44.0 DNC) 32.0 44.0 DNC 231.0
37 POL 9024 Marta Zwara 2007 F --- 41.0 35.0 40.0 (43.0) 40.0 36.0 24.0 17.0 233.0
38 POL 195386 Maciej Lubiński 2004 M KLUB NARCIARSKI LIDER 37.0 32.0 (42.0) 41.0 39.0 35.0 31.0 26.0 241.0
39 POL 192769 Mateusz Kolba 2006 M KLUB NARCIARSKI LIDER 39.0 33.0 15.0 40.0 34.0 38.0 (44.0 DNC) 44.0 DNC 243.0
40 POL 215328 Konstanty Skwarło 2006 M --- (45.0 DNF) 45.0 45.0 45.0 DNF 45.0 29.0 22.0 19.0 250.0
41 POL 200987 Anna Gronwald 2006 F CENTRUM ŻEGLARSKIE 40.0 37.0 36.0 37.0 37.0 (44.0 DNC) 44.0 DNC 44.0 DNC 275.0
42 POL 197723 Ryszard Grochowski 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 43.0 41.0 34.0 42.0 36.0 (44.0 DNC) 44.0 DNC 44.0 DNC 284.0
43 POL 160405 Amelia Szygenda 2008 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 41.0 40.0 38.0 (44.0) 35.0 44.0 DNC 44.0 DNC 44.0 DNC 286.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 43, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Bronze Fleet Results as of 16:29 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 POL 209552 Filip Miłoszewski 2003 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2.0 2.0 (11.0) 1.0 2.0 3.0 3.0 2.0 15.0
2 POL 213355 Przemysław Machowski 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (9.0) 6.0 6.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 18.0
3 POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 5.0 4.0 1.0 1.0 1.0 7.0 (9.0) 8.0 27.0
4 POL 111111 Dominik Śliwiński 2003 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (16.0) 3.0 7.0 9.0 6.0 2.0 2.0 3.0 32.0
5 POL 214217 Julia Rogalska 2002 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 3.0 3.0 5.0 3.0 10.0 8.0 (13.0) 33.0
6 POL 214767 Filip Olszewski 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 (19.0) 5.0 11.0 8.0 8.0 4.0 6.0 45.0
7 POL 217910 Stanisław Konarzewski 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (16.0) 4.0 2.0 3.0 8.0 15.0 5.0 11.0 48.0
8 POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 8.0 1.0 4.0 12.0 13.0 10.0 (19.0) 52.0
9 POL 217484 Leon Gniadek 2004 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 1.0 1.0 12.0 2.0 9.0 (26.0) 20.0 18.0 63.0
10 POL 215529 Wiktor Robaczewski 2003 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 11.0 1.0 2.0 6.0 (20.0) 12.0 11.0 20.0 63.0
11 POL 197117 Adam Sokołowski 2003 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 21.0 (23.0) 16.0 3.0 4.0 4.0 6.0 10.0 64.0
12 POL 213531 Maksymilian Burdziej 2003 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 12.0 12.0 (25.0) 12.0 4.0 6.0 12.0 7.0 65.0
13 POL 213514 Jakub Ławicki 2002 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10.0 10.0 14.0 8.0 5.0 5.0 14.0 (16.0) 66.0
14 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 14.0 3.0 11.0 3.0 9.0 (31.0) 22.0 68.0
15 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 7.0 5.0 7.0 (25.0) 23.0 17.0 4.0 68.0
16 POL 203021 Maciej Panaś 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 10.0 6.0 8.0 7.0 11.0 (16.0) 12.0 68.0
17 POL 210947 Dominika Raszka 2004 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 11.0 6.0 9.0 13.0 11.0 19.0 (24.0) 5.0 74.0
18 POL 207099 Paulina Placzke 2002 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2.0 5.0 23.0 4.0 6.0 18.0 (28.0) 17.0 75.0
19 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 (19.0) 16.0 5.0 5.0 14.0 7.0 15.0 77.0
20 POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 8.0 11.0 8.0 6.0 12.0 21.0 (25.0) 14.0 80.0
21 POL 213144 Laura Szulc 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 9.0 4.0 19.0 10.0 16.0 18.0 (27.0) 84.0
22 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 14.0 5.0 20.0 10.0 2.0 20.0 (23.0) 23.0 94.0
23 POL 215952 Hubert Roszyk 2005 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 19.0 16.0 21.0 16.0 15.0 25.0 (46.0 DNC) 9.0 121.0
24 POL 197541 Klara Sobczak 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 17.0 4.0 15.0 22.0 (24.0) 22.0 24.0 122.0
25 POL 218947 Julia Szymczak 2003 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 8.0 9.0 9.0 21.0 (37.0) 30.0 37.0 123.0
26 POL 212205 Filip Kapała 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4.0 9.0 (37.0) 23.0 11.0 34.0 13.0 33.0 127.0
27 POL 205216 Mateusz Narloch 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 18.0 31.0 29.0 7.0 10.0 22.0 15.0 (39.0) 132.0
28 POL 216603 Tomasz Bendlewski 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 22.0 13.0 10.0 13.0 18.0 31.0 26.0 (38.0) 133.0
29 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (39.0) 21.0 27.0 15.0 13.0 17.0 19.0 26.0 138.0
30 POL 214222 Jakub Kluk 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 13.0 7.0 (40.0) 12.0 14.0 30.0 33.0 35.0 144.0
31 POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 33.0 30.0 20.0 10.0 7.0 27.0 21.0 (40.0) 148.0
32 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 3.0 15.0 12.0 18.0 9.0 (46.0 DNC) 46.0 DNC 46.0 DNC 149.0
33 POL 193510 Maciej Iliński 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 11.0 19.0 25.0 16.0 28.0 (34.0) 30.0 155.0
34 POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 24.0 15.0 27.0 17.0 19.0 (36.0) 32.0 21.0 155.0
35 POL 209036 Maciej Cymerman 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 17.0 25.0 18.0 14.0 (30.0) 29.0 29.0 25.0 157.0
36 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 17.0 23.0 24.0 22.0 14.0 35.0 (38.0) 31.0 166.0
37 POL 216556 Franek Kotlarek 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 25.0 16.0 30.0 18.0 19.0 32.0 (35.0) 28.0 168.0
38 POL 190905 Stefan Marciniak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6.0 27.0 22.0 20.0 26.0 (38.0) 36.0 32.0 169.0
39 POL 214812 Oskar Ponto 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 12.0 8.0 (46.0 DNC) 46.0 DNC 39.0 27.0 34.0 173.0
40 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 29.0 17.0 23.0 20.0 16.0 33.0 (42.0) 41.0 179.0
41 POL 174480 Rafał Szubert 2002 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 21.0 24.0 7.0 17.0 28.0 44.0 40.0 (46.0 DNC) 181.0
42 POL 197949 Igor Haufa 2003 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 27.0 25.0 15.0 26.0 15.0 (41.0) 39.0 36.0 183.0
43 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 20.0 13.0 28.0 29.0 (43.0) 41.0 43.0 184.0
44 POL 32 Tymon Gajdziński 2005 M --- 12.0 18.0 32.0 19.0 (46.0 UFD) 42.0 37.0 29.0 189.0
45 POL 21353 Oskar Sawicki 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 7.0 18.0 24.0 30.0 32.0 40.0 (43.0) 42.0 193.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 45, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Emerald Fleet Results as of 16:29 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (44.0) 2.0 37.0 26.0 17.0 2.0 2.0 11.0 97.0
2 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 25.0 (27.0) 22.0 22.0 13.0 11.0 4.0 12.0 109.0
3 POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (30.0) 22.0 28.0 21.0 17.0 13.0 8.0 4.0 113.0
4 POL 180714 Julian Podwalski 2005 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 30.0 26.0 (33.0) 21.0 25.0 5.0 6.0 3.0 116.0
5 POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 23.0 29.0 (36.0) 16.0 20.0 4.0 10.0 14.0 116.0
6 POL 213309 Michał Paciorek 1969 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 28.0 13.0 (32.0) 31.0 22.0 10.0 7.0 6.0 117.0
7 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 36.0 (46.0 RET) 38.0 14.0 24.0 3.0 1.0 5.0 121.0
8 POL 214801 Maciej Reck 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (35.0) 34.0 35.0 24.0 26.0 1.0 3.0 2.0 125.0
9 POL 202449 Piotr Flieger 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 32.0 33.0 (36.0) 25.0 23.0 7.0 5.0 1.0 126.0
10 POL 188235 Piotr Jóźwiak 2001 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (31.0) 14.0 31.0 24.0 31.0 6.0 12.0 13.0 131.0
11 POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 15.0 24.0 26.0 23.0 (30.0) 14.0 13.0 19.0 134.0
12 POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 F KLUB ŻEGLARSKI MEWA 20.0 21.0 17.0 29.0 (34.0) 15.0 21.0 15.0 138.0
13 POL 217825 Zofia Wojcik 2005 F --- 29.0 32.0 29.0 (35.0) 23.0 12.0 11.0 10.0 146.0
14 POL 180729 Jakub Rzeszotek 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (34.0) 29.0 34.0 27.0 27.0 8.0 9.0 17.0 151.0
15 POL 187117 Patryk Furmanek 2005 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 27.0 (38.0) 13.0 29.0 36.0 16.0 16.0 24.0 161.0
16 LTU 207815 Arunas Daracius 2003 M --- 34.0 39.0 10.0 (46.0 UFD) 18.0 9.0 45.0 UFD 8.0 163.0
17 POL 213519 Szymon Janiak 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.0 28.0 17.0 34.0 (35.0) 20.0 19.0 26.0 166.0
18 POL 214225 Amelia Dziąba 2003 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 20.0 32.0 18.0 35.0 21.0 17.0 (45.0 UFD) 31.0 174.0
19 POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 35.0 (36.0) 34.0 27.0 27.0 22.0 15.0 16.0 176.0
20 POL 214348 Mariusz Kowalewski 1967 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (33.0) 26.0 28.0 31.0 31.0 25.0 17.0 20.0 178.0
21 POL 192680 Michał Grzesiek 2005 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 24.0 (37.0) 19.0 34.0 33.0 24.0 23.0 21.0 178.0
22 POL 210136 Piotr Vogel 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (38.0) 33.0 33.0 32.0 24.0 21.0 30.0 7.0 180.0
23 POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (41.0) 41.0 35.0 36.0 29.0 18.0 18.0 9.0 186.0
24 POL 186236 Cezary Popielski 2005 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 32.0 35.0 (40.0) 33.0 33.0 19.0 20.0 18.0 190.0
25 POL 209038 Maria Majchrzycka 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 23.0 30.0 14.0 (39.0) 39.0 32.0 28.0 25.0 191.0
26 POL 214218 Laura Banach 2004 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 39.0 31.0 (43.0) 32.0 28.0 27.0 14.0 23.0 194.0
27 POL 168053 Olek Ponto 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 19.0 36.0 25.0 33.0 (38.0) 31.0 24.0 27.0 195.0
28 POL 203114 Bartosz Dąbrowski 2004 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 37.0 20.0 21.0 28.0 34.0 29.0 26.0 (45.0 UFD) 195.0
29 POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 31.0 37.0 11.0 38.0 37.0 28.0 (45.0 UFD) 22.0 204.0
30 POL 200987 Wanda Szylińska 2005 F CENTRUM ŻEGLARSKIE 28.0 (35.0) 26.0 30.0 32.0 33.0 31.0 28.0 208.0
31 POL 208653 Paweł Kundzier 1981 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 36.0 22.0 30.0 36.0 35.0 23.0 27.0 (45.0 DNC) 209.0
32 POL 212958 Natalia Borusińska 2002 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 13.0 28.0 (46.0 DNC) 46.0 DNC 46.0 DNC 30.0 22.0 29.0 214.0
33 POL 191837 Kamil Stemplewski 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 26.0 34.0 (38.0) 37.0 38.0 26.0 25.0 32.0 218.0
34 POL 212961 Kacper Bąk 2005 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 42.0 38.0 15.0 37.0 40.0 38.0 32.0 (45.0 DNC) 242.0
35 POL 193512 Iwo Gogołkiewicz 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE (46.0 DNF) 41.0 42.0 38.0 37.0 34.0 29.0 30.0 251.0
36 POL 168750 Jan Lipowski 2002 M KLUB NARCIARSKI LIDER 37.0 40.0 (43.0) 40.0 40.0 37.0 33.0 33.0 260.0
37 POL 173475 Jakub Piesiewicz 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 40.0 39.0 42.0 41.0 41.0 36.0 34.0 (45.0 DNC) 273.0
38 POL 207585 Oliwia Dróżyńska 2004 F TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 40.0 40.0 31.0 39.0 36.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 45.0 DNC 276.0
39 POL 210571 Tymoteusz Mika 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 38.0 42.0 41.0 42.0 42.0 40.0 35.0 (45.0 DNC) 280.0
40 POL 18076 Rafał Małota --- M --- 42.0 43.0 41.0 41.0 39.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 45.0 DNC 296.0
41 POL 201940 Jakub Trojnar 2005 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 41.0 42.0 39.0 44.0 44.0 41.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 296.0
42 POL 166479 Mikołaj Górecki 2002 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 44.0 43.0 39.0 40.0 41.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 45.0 DNC 297.0
43 POL 186226 Anna Gdaniec 2004 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 43.0 44.0 45.0 43.0 (46.0 DNC) 35.0 45.0 DNC 45.0 DNC 300.0
44 POL 210943 Dawid Werner 2004 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 43.0 44.0 44.0 (45.0) 43.0 39.0 45.0 DNC 45.0 DNC 303.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 44, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 Results as of 16:30 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 217555 Jakub Rodziewicz 1998 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 (5.0) 11.0
2 POL 191117 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 5.0 3.0 (7.0) 2.0 4.0 6.0 4.0 3.0 1.0 28.0
3 POL 211107 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (11.0) 6.0 2.0 3.0 2.0 2.0 5.0 6.0 3.0 29.0
4 LTU 218369 Martis Pajarskas 1993 --- 4.0 12.0 3.0 (31.0 UFD) 9.0 5.0 1.0 2.0 4.0 40.0
5 POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 5.0 9.0 15.0 (31.0 UFD) 3.0 2.0 4.0 7.0 46.0
6 POL 218370 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 3.0 8.0 12.0 4.0 7.0 (31.0 UFD) 9.0 12.0 2.0 57.0
7 LTU 210496 Vejas Strelčiunas 2002 --- 8.0 7.0 8.0 7.0 8.0 4.0 7.0 (10.0) 10.0 59.0
8 POL 88 Filip Rajchert 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 12.0 11.0 4.0 5.0 3.0 7.0 (13.0) 7.0 12.0 61.0
9 POL 191157 Piotr Malinowski 2001 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 9.0 4.0 (11.0) 6.0 11.0 8.0 8.0 8.0 9.0 63.0
10 POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 10.0 2.0 6.0 9.0 (14.0) 11.0 11.0 9.0 8.0 66.0
11 POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 7.0 15.0 (16.0) 8.0 12.0 12.0 6.0 5.0 6.0 71.0
12 POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6.0 (16.0) 10.0 11.0 6.0 10.0 12.0 11.0 11.0 77.0
13 POL 214220 Konstanty Sawicki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 14.0 (15.0) 10.0 5.0 9.0 10.0 13.0 15.0 90.0
14 POL 215951 Maksymilian Cymerman 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 18.0 9.0 5.0 13.0 10.0 16.0 16.0 (20.0) 16.0 103.0
15 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 15.0 10.0 14.0 (26.0) 13.0 25.0 14.0 19.0 17.0 127.0
16 POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 19.0 17.0 (20.0) 12.0 18.0 15.0 18.0 14.0 20.0 133.0
17 POL 3 Wojciech Antoniak 2002 CENTRUM ŻEGLARSKIE 16.0 (27.0) 24.0 17.0 17.0 18.0 15.0 23.0 13.0 143.0
18 POL 210945 Jędrzej Bering 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE 22.0 (29.0) 17.0 16.0 22.0 22.0 17.0 16.0 14.0 146.0
19 POL 215004 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 13.0 25.0 13.0 14.0 19.0 23.0 23.0 (27.0) 18.0 148.0
20 POL 212510 Hubert Lipiński 2002 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 13.0 18.0 25.0 26.0 13.0 21.0 18.0 (31.0 DNC) 159.0
21 POL 111 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (26.0) 26.0 23.0 23.0 23.0 14.0 19.0 15.0 19.0 162.0
22 POL 188824 David Goetz 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 21.0 21.0 21.0 22.0 15.0 19.0 (27.0) 26.0 24.0 169.0
23 POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 24.0 24.0 22.0 18.0 21.0 17.0 (25.0) 22.0 21.0 169.0
24 LTU 206115 Rukas Strelčiunas 2003 --- 17.0 20.0 19.0 20.0 20.0 20.0 28.0 (31.0 DNC) 31.0 DNC 175.0
25 POL 194968 Karol Eriksson 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (28.0) 18.0 28.0 21.0 16.0 26.0 22.0 24.0 22.0 177.0
26 POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 20.0 19.0 25.0 24.0 (31.0 UFD) 24.0 20.0 17.0 31.0 DNC 180.0
27 POL 210785 Mateusz Balicki 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 22.0 26.0 (27.0) 25.0 21.0 24.0 21.0 23.0 185.0
28 POL 212647 Maciej Bardan 1963 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 27.0 23.0 27.0 19.0 24.0 27.0 26.0 25.0 (31.0 DNC) 198.0
29 POL 202440 Dominik Konieczny 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 30.0 28.0 29.0 28.0 27.0 29.0 (31.0 DNC) 31.0 DNC 31.0 DNC 233.0
30 POL 215952 Mikołaj Warot 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 29.0 30.0 30.0 29.0 28.0 28.0 29.0 (31.0 DNC) 31.0 DNC 234.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 30, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: OK-Dinghy Results as of 16:30 on May 30, 2021, Krynica Morska, 28 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 1 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0
2 POL 44 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 (4.0) 3.0 2.0 18.0
3 POL 17 Jarosław Radzki 1969 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI (5.0) 4.0 2.0 5.0 4.0 2.0 4.0 4.0 25.0
4 POL 7 Marek Bernat 1962 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 4.0 (5.0) 4.0 3.0 5.0 5.0 2.0 3.0 26.0
5 POL 777 Michał Strumnik 1983 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 2.0 3.0 5.0 4.0 5.0 SCP 3.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 33.0
6 POL 555 Robert Święcki 1959 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 8.0 6.0 6.0 6.0 7.0 6.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 50.0
7 POL 77 Adam Jankowski 1973 --- 9.0 9.0 8.0 7.0 8.0 8.0 5.0 (11.0 DNC) 54.0
8 POL 674 Lesław Gondek 1962 LOK KLUB WODNY GARLAND 6.0 8.0 7.0 9.0 6.0 7.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 54.0
9 POL 9 Przemysław Kasperski 1977 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 7.0 7.0 9.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 67.0
10 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 10.0 10.0 10.0 8.0 9.0 9.0 (11.0 DNS) 11.0 DNF 67.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2021

...
  • 2021-05-28 - 2021-05-30
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz.2

kl. 470, 49er, 49erFX, Finn, OKD, ILCA 7 (Laser Standard), ILCA 6 (Laser Radial), ILCA 6M (Laser Radial Mężczyzn), ILCA 4 (Laser 4.7)

Więcej
...
  • 2021-05-21 - 2021-05-23
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz.1

kl. 29er, 420, Cadet, Europa, L'Equipe, A-Class, Hobie Cat 16, Nacra 15, Nacra 17

Więcej