Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz.1

kl. 29er, 420, Cadet, Europa, L'Equipe, A-Class, Hobie Cat 16, Nacra 15, Nacra 17

Organizatorem regat o Puchar PZŻ jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Miastem Krynica Morska. Regaty odbędą się na akwenie Zalewu Wiślanego w dniach 21-23 maja 2021.

2021-05-23 16:45:38

Zakończenie planowane jest na godz. 17.00. Zapraszamy pod maszt flagowy.

2021-05-23 13:54:35

Czas protestowy w dniu 23.05.21 r.

Czas protestowy w dniu 23.05.21r. dla trasy Alpha - A-Class 14.08, Nacra 14.04, 29-er  14.04, HC 14.12, dla trasy Bravo - Europa 14.13, 420 - 15.37, L'Equpie - 15.43

2021-05-22 17:29:03

W dniu 22.05.2021r. w czasie protestowym nie wpłynął żaden protest. Zespół Protestowy

2021-05-22 16:56:06

Czas protestowy w dniu 22.05.2021 17.28.

A-Cat 16.29, Nacra 16.45, 29er 16.50, HC 16.57, 420 17.11, L'Equipe 17.27, E 17.28

2021-05-21 17:32:34

W dniu 21.05.2021r. w czasie protestowym nie wpłynął żaden protest. Zespół Protestowy

2021-05-21 17:07:34

Czasy protestowe - piątek

420 - 16:14

LEQ - 16:22

Nacra 15 - 16:43

29er - 16:44

HC 16 - 16:56

Europa - 17:00

2021-05-21 10:02:51

Informacja dla zawodników od ZP

pobierz

2021-05-20 21:16:45

Kanały komunikacji KR

Komisja regatowa będzie operowała na następujących kanałach VHF:

ALPHA: 77

BRAVO: 72

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
-
Rejestracja do
2021-05-20
29ER OPEN
29ER OPEN
b.o. - 300.00 PLN
420 K
420 Kobiet
Female b.o. - 300.00 PLN
420 M
420 Mężczyzn
b.o. - 300.00 PLN
A-Class
A-Class
b.o. - 200.00 PLN
E K
Europa Kobiet
Female b.o. - 200.00 PLN
E M
Europa Mężczyzn
Male b.o. - 200.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. - 300.00 PLN
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
b.o. - 220.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. - 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 2965 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29ER OPEN
2 27 POL Zuzanna Tomaszewska
POL Kacper Barszczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
3 2425 POL Antonina Olowiak
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29ER OPEN
4 2524 POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

29ER OPEN
5 55569 POL Jeremi Szczukowski
POL Jakub Pietrzak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
420 M
6 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
7 57045 POL Paulina Rutkowska
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
420 K
8 2 POL Gustaw Miciński
POL Mateusz Gwóźdź
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29ER OPEN
9 3101 POL Gustaw Kwiek
POL Tomasz Santorowski
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29ER OPEN
10 2707 POL Daniel Łachacz
POL Zuzanna Maliniewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
11 15 POL Tymoteusz Bendyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
12 1 POL Gerard Polaczyk
POL Kacper Jaskuła
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
13 56942 POL Agnieszka Pawłowska
POL Dominika Ołowiak

YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
14 2712 POL Antoni Kuźmiński
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
15 3103 POL Maja Kwiek
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
GOLDEN BOATS ACADEMY
29ER OPEN
16 1 POL jacek noetzel
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
17 77777 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
18 54956 POL Radosław PARZYCH
POL Kamil Jankowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
19 5532 POL Joanna Cymerman
POL Małgorzata Górnisiewicz
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 K
20 5614 POL Jeremi Dąbrowski
POL Mikołaj Bazyli
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
21 56528 POL Mikołaj Merkler
POL Miłosz Wyszyński
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
22 58652 POL Rafał Pogorzelski
POL Filip Fajfer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
23 606 POL Miłosz Samek
POL Bartosz Luśnia
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29ER OPEN
24 56623 POL Jan Fuk
POL Paweł Kuszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
25 55327 POL Julia Schmidt
POL Jakub Tomczynski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
26 56856 POL Pola Schmidt
POL Tymon Kosobucki
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
27 56627 POL Patryk Chełkowski
POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
28 56538 POL Natalia Kilar
POL Maciej Maćkowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
29 56797 POL Patrycja Kurpiewska
POL Hanna Korsak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
30 55326 POL Karolina Gała
POL Hanna GLOEH
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
31 55654 POL Mateusz/Krzysztof Buło/Buło
POL Aleksander Warno
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
32 755 NED Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
33 53600 POL Krzysztof Szczodrowski
POL Antoni Szyca
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
420 M
34 115092 POL Natasha Anolik
POL Piotr Rodzewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
35 11 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
36 2272 POL Kacper WALĘGA
POL Zuzanna Widomska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
37 2357 POL Antoni Sopata
POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29ER OPEN
38 2356 POL Alicja Przybyłek
POL Hanna Wiszniowska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
39 2715 POL Kacper Wojczulanis
POL Oliwia Węgrzynowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
40 56956 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
420 M
41 55657 POL Klara Piotrowska
POL Adam Strelau
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
42 55853 POL Marta Piotrowska
POL Maciej Schiele
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
43 56624 POL Dominika Grala
POL EWA FABISIAK
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 K
44 53621 POL JAN ZAMOJSKI
POL Zofia Kucharska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
45 53108 POL Michał Szklarz
POL Jan Borowiak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
46 55565 POL Jakub Kaszewiak
POL Magdalena Ostrowska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
47 117603 POL Tomasz Mostowski
POL Marta Mostowska
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS HOBIE PHCA
HC-16
48 278 POL Mikołaj Zmitrowicz
POL Rodion Mushchinkin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
49 56858 POL Adam Turczynowicz
POL Marcel Kurjańczyk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
50 2352 POL Katarzyna Wajdowska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
29ER OPEN
51 106554 POL Makary Gałka
POL Veronika Didenko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
52 2537 POL Adam Warno
POL Jakub Aranin
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
53 2720 POL Marta Juńczyk
POL Antoni Muszyński
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
54 56702 POL Korneliusz Dębiak
POL Filip Kurczewski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
55 108975 POL Zuzanna Tarnawska
POL Robert Berliński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
56 165 POL Stanisław Wierczyński
POL Julia Wróblewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
57 56978 POL Ludwik Grzelak
POL Tomasz Lewandowski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
58 56857 POL Jan Macugowski
POL Jakub Kreft
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
420 M
59 55955 POL Weronika Marszalik
POL Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
420 K
60 55956 POL Aleksander Hlebowicz
POL Adrian Manista
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
61 55952 POL Malwina Podsiad
POL Michał Karnacewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
62 56530 POL Pola Kostuch
POL Sara Browarczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
420 K
63 56530 POL Tymon Wiatrowski
POL Paweł Werochowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
64 164 POL Pola Szadziul
POL Szymon Cierzan
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
65 53608 POL Adam Chamier Cieminski
POL Wiktor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
66 54952 POL Wiktor Przeździecki
POL Jakub Roszkowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
67 56834 POL Emilia Roszkowska
POL Leon Przybyszewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
68 254 POL Bartosz Kozioł
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ OPEN
69 56141 POL Weronika Przeździecka
POL Gabriela Fajdasz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 K
70 143 POL Leon Dura
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
71 128 POL Bartosz Miziewicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
72 36831 POL Nina Janowicz
POL Stanisław Janowicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 M
73 2713 POL Aleksander Kolman
POL Mateusz Budzisz


L'EQ OPEN
74 53564 POL Lena Sobiech
POL Gabriela Szczepanik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 K
75 2606 POL Hanna Burdziej
POL Dominik Ilnicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29ER OPEN
76 55653 POL Dominika Fajdasz
POL Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
77 101 POL Andrzej Senkus
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
78 2542 POL Jakub Jabłoński
POL Bartosz Dobrenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
79 56369 POL Ewa Lewandowska
POL Maria Konarzewska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 K
80 41 POL Alicja Helena Siputa
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
81 17 POL JAKUB BENDOWSKI
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
82 52 POL Filip -Antoni Pańczyszyn
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
83 98039 POL Mieszko Marszalec
POL Mateusz Marszalec
PROSPORT
PROSPORT
HC-16
84 1115 POL JAN KISIELEWICZ
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
85 561 POL Jakub Szczepanik
POL Anna Miącz Kopczyńska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 M
86 632 POL Michal Jasniewicz
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
87 54596 POL Anna Chomont
POL Aleksandra Szymanek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420 K
88 56829 POL Wiktor Radziej
POL Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
420 M
89 7 POL Nicolas Głowacki
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
90 14 POL Michal Kaszczuk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
Klasa: 29ER Results are final as of 22:29 on May 23, 2021, Krynica Morska, 21 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 POL 2 Gustaw Miciński 2005 Mateusz Gwóźdź 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 3.0 1.0 2.0 (6.0) 3.0 5.0 1.0 1.0 1.0 1.0 23.0
2 POL 1 Gerard Polaczyk 2003 Kacper Jaskuła 2003 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA / JACHT KLUB WIELKOP 4.0 2.0 3.0 3.0 (5.0) 4.0 1.0 3.0 2.0 2.0 2.0 26.0
3 POL 2965 Magdalena Chyła 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 1.0 2.0 5.0 1.0 1.0 (6.0) 5.0 5.0 6.0 3.0 32.0
4 POL 11 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2.0 4.0 6.0 1.0 3.0 (7.0) 3.0 4.0 3.0 3.0 4.0 33.0
5 POL 2425 Antonina Olowiak 2006 Magdalena Skórnóg 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 5.0 4.0 7.0 4.0 2.0 7.0 6.0 7.0 (10.0) 5.0 48.0
6 POL 2357 Antoni Sopata 2003 Wiktor Borkowski 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (13.0) 7.0 10.0 4.0 12.0 10.0 2.0 2.0 4.0 4.0 6.0 61.0
7 POL 3101 Gustaw Kwiek 2006 Tomasz Santorowski 2003 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 6.0 11.0 5.0 6.0 2.0 6.0 4.0 9.0 (12.0) 9.0 8.0 66.0
8 POL 2524 Zuzanna Zielińska 2006 Agata Gabrysiak --- F --- 7.0 6.0 7.0 8.0 7.0 5.0 (9.0) 8.0 6.0 7.0 9.0 70.0
9 POL 3103 Maja Kwiek 2007 Marianna Gębicka 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY / GOLDEN B 10.0 9.0 8.0 (15.0 DNF) 8.0 8.0 8.0 7.0 8.0 5.0 10.0 81.0
10 POL 2272 Kacper Walęga 2005 Zuzanna Widomska 2003 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / JACHT K 8.0 8.0 9.0 (15.0 DNF) 10.0 13.0 15.0 DNF 15.0 DNS 9.0 8.0 7.0 102.0
11 POL 2606 Hanna Burdziej 2004 Dominik Ilnicki 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 12.0 12.0 13.0 9.0 11.0 9.0 10.0 (15.0 DNF) 13.0 11.0 11.0 111.0
12 POL 2352 Katarzyna Wajdowska 2004 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY / KLUB SPO 11.0 (13.0) 12.0 10.0 13.0 11.0 12.0 11.0 10.0 12.0 12.0 114.0
13 POL 606 Miłosz Samek 2005 Bartosz Luśnia 2004 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 14.0 14.0 14.0 (15.0 DNF) 9.0 14.0 11.0 10.0 11.0 13.0 15.0 OCS 125.0
14 POL 2356 Alicja Przybyłek 2005 Hanna Wiszniowska 2005 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 9.0 10.0 11.0 (15.0 DNF) 14.0 12.0 15.0 DNF 15.0 DNS 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 131.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Results are final as of 16:58 on May 23, 2021, Krynica Morska, 21 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 56978 Ludwik Grzelak 2003 Tomasz Lewandowski 2003 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 1.0 3.0 (45.0 DNF) 1.0 3.0 2.0 1.0 1.0 6.0 18.0
2 POL 56942 Agnieszka Pawłowska 2003 Dominika Ołowiak 2004 K --- (4.0) 2.0 1.0 4.0 1.0 1.0 3.0 4.0 2.0 18.0
3 POL 58652 Rafał Pogorzelski 2003 Filip Fajfer 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K 5.0 1.0 3.0 2.0 2.0 3.0 7.0 3.0 (15.0) 26.0
4 POL 57045 Paulina Rutkowska 2005 Iga Wielczyk 2005 K YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / STOWARZYSZENI 6.0 8.0 (45.0 DNF) 5.0 4.0 4.0 8.0 9.0 13.0 57.0
5 POL 5614 Jeremi Dąbrowski 2005 Mikołaj Bazyli 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 3.0 13.0 10.0 (15.0) 5.0 12.0 2.0 7.0 8.0 60.0
6 POL 56369 Ewa Lewandowska 2006 Maria Konarzewska 2005 K KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 5.0 21.0 3.0 12.0 11.0 6.0 (45.0 DNF) 3.0 63.0
7 POL 56627 Patryk Chełkowski 2006 Mateusz Gigielewicz 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (25.0) 6.0 5.0 19.0 8.0 13.0 13.0 6.0 24.0 94.0
8 POL 5532 Joanna Cymerman 2004 Małgorzata Górnisiewicz 2005 K KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 8.0 11.0 4.0 9.0 21.0 (24.0) 23.0 13.4 RDGa 7.0 96.4
9 POL 56702 Korneliusz Dębiak 2003 Filip Kurczewski 2003 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 30.0 15.0 (45.0 DNF) 13.0 6.0 5.0 4.0 5.0 19.0 97.0
10 POL 56538 Natalia Kilar 2005 Maciej Maćkowiak 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 14.0 4.0 8.0 14.0 15.0 14.0 29.0 (45.0 BFD) 1.0 99.0
11 POL 55653 Dominika Fajdasz 2005 Szymon Rozum 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 (20.0) 11.0 12.0 13.0 19.0 5.0 18.0 16.0 103.0
12 POL 56623 Jan Fuk 2006 Paweł Kuszewski 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 11.0 22.0 (25.0) 23.0 11.0 21.0 10.0 2.0 4.0 104.0
13 POL 56858 Adam Turczynowicz 2005 Marcel Kurjańczyk 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 20.0 17.0 (45.0 DNF) 7.0 10.0 7.0 18.0 19.0 9.0 107.0
14 POL 56528 Mikołaj Merkler 2004 Miłosz Wyszyński 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 24.0 9.0 (45.0 DNF) 6.0 20.0 25.0 11.0 8.0 5.0 108.0
15 POL 55654 Mateusz Buło 2004 Aleksander Warno 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 23.0 12.0 8.0 17.0 8.0 16.0 (45.0 DSQ) 20.0 111.0
16 POL 56956 Jakub Częczek 2006 Jakub Wąsikowski 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 16.0 7.0 6.0 21.0 (34.0) 15.0 24.0 11.0 14.0 114.0
17 POL 55569 Jeremi Szczukowski 2006 Jakub Pietrzak 2005 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / MIEJSKI KLUB (29.0) 21.0 9.0 27.0 9.0 10.0 14.0 15.0 10.0 115.0
18 POL 36831 Nina Janowicz 2006 Stanisław Janowicz 2003 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 10.0 18.0 14.0 (26.0) 14.0 17.0 15.0 17.0 18.0 123.0
19 POL 55956 Aleksander Hlebowicz 2004 Adrian Manista 2004 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 24.0 15.0 22.0 16.0 18.0 9.0 12.0 (25.0) 131.0
20 POL 56834 Emilia Roszkowska 2004 Leon Przybyszewski 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 17.0 10.0 22.0 20.0 18.0 16.0 17.0 (45.0 BFD) 11.0 131.0
21 POL 53621 Jan Zamojski 2006 Zofia Kucharska 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 13.0 (45.0 UFD) 20.0 10.0 7.0 6.0 19.0 16.0 45.0 DNF 136.0
22 POL 54956 Radosław Parzych 2005 Kamil Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 23.0 25.0 2.0 25.0 (35.0) 20.0 12.0 13.0 22.0 142.0
23 POL 56856 Pola Schmidt 2005 Tymon Kosobucki 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 35.0 16.0 19.0 18.0 22.0 9.0 20.0 (45.0 BFD) 17.0 156.0
24 POL 56797 Patrycja Kurpiewska 2005 Hanna Korsak 2006 K MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 21.0 19.0 17.0 24.0 24.0 22.0 (25.0) 14.0 21.0 162.0
25 POL 55955 Weronika Marszalik 2006 Amelia Kwiatkowska 2005 K NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 12.0 26.0 18.0 11.0 26.0 23.0 27.0 (45.0 BFD) 31.0 174.0
26 POL 55853 Marta Piotrowska 2007 Maciej Schiele 2004 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 27.0 12.0 23.0 28.0 27.0 26.0 30.0 21.0 (32.0) 194.0
27 POL 56624 Dominika Grala 2006 Ewa Fabisiak 2007 K GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 26.0 14.0 (45.0 DNF) 16.0 39.0 45.0 DNC 28.0 20.0 12.0 200.0
28 POL 53108 Michał Szklarz 2005 Jan Borowiak 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 22.0 30.0 7.0 32.0 19.0 34.0 (45.0 UFD) 24.0 38.0 206.0
29 POL 55327 Julia Schmidt 2003 Jakub Tomczynski 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / KLUB SPORTOWY 18.0 (45.0 UFD) 16.0 17.0 25.0 45.0 DNC 22.0 45.0 BFD 29.0 217.0
30 POL 55657 Klara Piotrowska 2007 Adam Strelau 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 33.0 31.0 13.0 31.0 (36.0) 30.0 34.0 27.0 27.0 226.0
31 POL 55326 Karolina Gała 2005 Hanna Gloeh 2005 K MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 32.0 28.0 (45.0 DNF) 30.0 45.0 UFD 27.0 32.0 10.0 26.0 230.0
32 POL 56146 Lena Sobiech 2003 Gabriela Szczepanik 2003 K UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 36.0 39.0 (45.0 DNF) 36.0 23.0 35.0 21.0 22.0 28.0 240.0
33 POL 55565 Jakub Kaszewiak 2005 Magdalena Ostrowska 2005 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (43.0) 32.0 24.0 37.0 31.0 29.0 35.0 23.0 37.0 248.0
34 POL 56857 Jan Macugowski 2005 Jakub Kreft 2007 M KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 38.0 38.0 (45.0 DNF) 35.0 28.0 32.0 33.0 25.0 30.0 259.0
35 POL 55952 Malwina Podsiad 2006 Michał Karnacewicz 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO / NAUTICUS FU 34.0 40.0 (45.0 DNF) 39.0 33.0 28.0 26.0 26.0 35.0 261.0
36 POL 54596 Anna Chomont 2005 Aleksandra Szymanek 2004 K --- 19.0 (45.0 UFD) 45.0 DNF 34.0 29.0 31.0 40.0 30.0 36.0 264.0
37 POL 56829 Wiktor Radziej 2008 Michał Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 42.0 27.0 (45.0 DNF) 38.0 30.0 38.0 37.0 29.0 33.0 274.0
38 POL 56141 Weronika Przeździecka 2008 Gabriela Fajdasz 2007 K KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 28.0 29.0 (45.0 DNF) 29.0 40.0 39.0 45.0 DNF 45.0 BFD 23.0 278.0
39 POL 53600 Krzysztof Szczodrowski 2005 Antoni Szyca 2005 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / LUDOWY KLUB S 44.0 35.0 (45.0 DNF) 42.0 32.0 33.0 31.0 28.0 34.0 279.0
40 POL 58530 Tymon Wiatrowski 2006 Paweł Werochowski 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 31.0 34.0 (45.0 DNF) 33.0 45.0 DNF 37.0 41.0 32.0 41.0 294.0
41 POL 56530 Pola Kostuch 2006 Sara Browarczyk 2007 K NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 39.0 36.0 (45.0 DNF) 40.0 37.0 45.0 DNC 39.0 33.0 42.0 311.0
42 POL 54952 Wiktor Przeździecki 2008 Jakub Roszkowski 2007 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 41.0 33.0 (45.0 DNF) 41.0 38.0 36.0 38.0 45.0 DSQ 39.0 311.0
43 POL 53608 Adam Chamier Cieminski 2004 Wiktor Pawłowski 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 37.0 37.0 (45.0 DNF) 43.0 45.0 DNF 45.0 DNC 36.0 31.0 40.0 314.0
44 POL 561 Jakub Szczepanik 2005 Kamil Kopczyński 2004 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 40.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 44.0 45.0 DNF 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 DNC 354.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 44, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: A-Class Results are final as of 22:31 on May 23, 2021, Krynica Morska, 21 - 30.05 2021 r.
Rank Class Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 A-Class POL 15 Tymoteusz Bendyk 1990 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 7.0
2 A-Class POL 1 Jacek Noetzel 1968 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 2.0 (5.0 RET) 5.0 DNC 1.0 1.0 2.0 13.0
3 A-Class POL 101 Andrzej Senkus 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (5.0 NSC) 2.0 5.0 DNC 3.0 3.0 3.0 19.0
4 A-Class POL 14 Michal Kaszczuk 1979 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 (5.0 DNF) 5.0 DNF 5.0 DNC 4.0 4.0 4.0 26.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results are final as of 22:31 on May 23, 2021, Krynica Morska, 21 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 8.0
2 POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 2.0 2.0 2.0 (4.0) 2.0 2.0 1.0 1.0 12.0
3 NED 755 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN 4.0 3.0 (11.0 DNF) 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 22.0
4 POL 143 Leon Dura 2004 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 4.0 3.0 2.0 4.0 4.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 31.0
5 POL 41 Alicja Helena Siputa 2005 K WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 5.0 (11.0 DNF) 5.0 5.0 11.0 DNF 11.0 DNC 11.0 DNC 54.0
6 POL 52 Filip Pańczyszyn 2007 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 6.0 (11.0 DNF) 6.0 6.0 11.0 DNF 11.0 DNC 11.0 DNC 56.0
7 POL 1115 Jan Kisielewicz 2006 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (11.0 DNF) 11.0 DNC 7.0 11.0 DNF 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 70.0
8 POL 632 Zosia Jasniewicz 2007 K WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 (11.0 DNF) 11.0 DNC 8.0 11.0 DNF 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 70.0
9 POL 7 Nicolas Głowacki 2006 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 77.0
9 POL 17 Jakub Bendowski 2009 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 77.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results are final as of 22:30 on May 23, 2021, Krynica Morska, 21 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 POL 117603 Tomasz Mostowski 1981 Marta Mostowska 1981 SAIL & SKI KLUB WARSZAWA / POLSKIE STOWA 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (7.0 DNC) 1.0 1.0 1.0 10.0
2 POL 77777 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 2.0 2.0 2.0 (7.0 DNF) 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 22.0
3 POL 108975 Zuzanna Tarnawska 2002 Robert Berliński 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA / STOWARZYSZ (4.0) 4.0 3.0 2.0 2.0 2.0 4.0 1.0 3.0 3.0 3.0 27.0
4 POL 106554 Makary Gałka 2007 Veronika Didenko 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 3.0 4.0 (7.0 DNF) 4.0 4.0 6.0 5.0 4.0 7.0 DNF 4.0 44.0
5 POL 115092 Natasha Anolik 2006 Piotr Rodzewicz 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM / UCZ 5.0 5.0 5.0 (7.0 DNF) 5.0 6.0 3.0 3.0 5.0 7.0 DNF 7.0 DNC 51.0
6 POL 98039 Mieszko Marszalec 1981 Mateusz Marszalec 1980 PROSPORT 6.0 6.0 6.0 (7.0 DNF) 6.0 5.0 5.0 4.0 6.0 4.0 5.0 53.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: L'ÉQUIPE Results are final as of 22:29 on May 23, 2021, Krynica Morska, 21 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 2712 Antoni Kuźmiński 2006 Hanna Kuliś 2006 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 8.0
2 POL 2720 Marta Juńczyk 2007 Antoni Muszyński 2006 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2.0 3.0 4.0 4.0 (5.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 21.0
3 POL 2715 Kacper Wojczulanis 2008 Oliwia Węgrzynowska 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 4.0 (5.0) 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 25.0
4 POL 2713 Aleksander Kolman 2008 Mateusz Budzisz 2001 --- 3.0 (5.0) 2.0 5.0 4.0 4.0 4.0 5.0 5.0 32.0
5 POL 2707 Daniel Łachacz 2008 Zuzanna Maliniewicz 2007 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 6.0 2.0 (9.0 DNF) 2.0 3.0 7.0 5.0 4.0 4.0 33.0
6 POL 254 Bartosz Kozioł 2007 Jędrzej Grabysa 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 8.0 (9.0 OCS) 3.0 8.0 6.0 5.0 7.0 7.0 6.0 50.0
7 POL 2542 Jakub Jabłoński 2008 Bartosz Dobrenko 2009 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 6.0 (9.0 DNF) 6.0 7.0 8.0 6.0 6.0 8.0 54.0
8 POL 2537 Adam Warno 2009 Jakub Aranin 2007 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 5.0 7.0 (9.0 DNF) 7.0 8.0 6.0 8.0 8.0 7.0 56.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra15 Results are final as of 22:30 on May 23, 2021, Krynica Morska, 21 - 30.05 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 POL 164 Pola Szadziul 2003 Szymon Cierzan 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 (2.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 13.0
2 POL 165 Stanisław Wierczyński 2004 Julia Wróblewska 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 1.0 (3.0) 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 16.0
3 POL 27 Zuzanna Tomaszewska 2006 Kacper Barszczyk 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (4.0) 4.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 31.0
4 POL 278 Mikołaj Zmitrowicz 2003 Rodion Mushchinkin 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 3.0 2.0 (5.0 DNF) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 44.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2021

...
  • 2021-05-28 - 2021-05-30
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz.2

kl. 470, 49er, 49erFX, Finn, OKD, ILCA 7 (Laser Standard), ILCA 6 (Laser Radial), ILCA 6M (Laser Radial Mężczyzn), ILCA 4 (Laser 4.7)

Więcej
...
  • 2021-05-21 - 2021-05-23
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz.1

kl. 29er, 420, Cadet, Europa, L'Equipe, A-Class, Hobie Cat 16, Nacra 15, Nacra 17

Więcej