Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży część II

OOM część I w klasach: OPT FWF

XXVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

W SPORTACH LETNICH MAŁOPOLSKA 2022

pierwsza część Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dla klasy ILCA 4; l'Equipe

Organizatorem głównym OOM jest Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej 

Organizatorem części żeglarskiej OOM jest Polski Związek Żeglarski 

Partnerem Głównym OOM jest Ministerstwo Sportu i Turystyki  oraz Małopolska 

Sponsorem OOM jest Fundacja Lotto im. H. Konopackiej 

Partnerami PZŻ w organizacji żeglarskiej części OOM są: Miasto Puck i MOKSiR Puck

Sponsorem żeglarskiej części OOM jest: ZIAJA, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

2022-08-14 14:56:10

Komunikat organizatora nr 1

Ceremonia zakończenia regat przewidywana jest na godzinę 17:00.

2022-08-14 14:52:42

Komunikat biura regat nr 12

Zapraszamy uczesnitków OOM po odbiór owoców z biura regat.

2022-08-14 10:37:37

Komunikat nr 8

pobierz

2022-08-14 10:36:09

Komunikat nr 7

pobierz

2022-08-13 20:27:04

Komunikat nr 6

pobierz

2022-08-13 17:10:18

Komunikat biura regat nr 11

Wszystkich, którzy mogą wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy na szkolenie z pierwszej pomocy o godz. 18:00 w strefie Land Rover w Miasteczku Regat.

2022-08-13 13:41:21

Komunikat biura regat nr 10

Zapraszamy uczesnitków OOM po odbiór drożdżówek  i owoców z biura regat.

2022-08-13 12:36:24

Komunikat biura regat nr 9

Znaleziono klucze samochodowe. Czekają na odbiór w biurze regat.

2022-08-13 11:47:57

Komunikat nr 5

pobierz

2022-08-13 10:56:18

Listy startowe kl. FWF

Podział na  Heat w FWF na 13.08

pobierz

2022-08-13 09:31:29

Komunikat biura regat nr 8

Zapraszamy uczesnitków OOM po odbiór drożdżówek z biura regat.

2022-08-12 20:21:23

Komunikat nr 4

pobierz

2022-08-12 15:33:05

Komunikat biura regat nr 7

Po powrocie z wyścigów zapraszamy uczesnitków OOM po odbiór owoców z biura regat.

2022-08-11 20:23:34

Komunikat nr 3

pobierz

2022-08-11 15:01:29

Komunikat biura regat nr 6

W odpowiedzi z konferencji technicznej, potwierdzamy, iż rozliczenia OOM na MZSKF muszą obejmować zarówno zakwaterowanie, jak i wyżywienie uczesntików. 

O dostarczenie faktur/ rachunków do biura regat (w oryginale) prosimy w nieprzekraczalnym terminie do niedzieli 14 sierpnia b.r. do godz. 12:00.

 

2022-08-11 12:22:43

Komunikat nr 2

pobierz

2022-08-11 09:49:27

Listy startowe kl. FWF

PODZIAŁ NA HEAT-Y DO SLALOMU FWF NA DZIEŃ 11-08-2022

pobierz

2022-08-10 20:20:21

Komunikat nr 3 Komisji Pomiarowej

Każdy zawodnik klasy FWF zabowiązany jest dokonać pomiarów i znakowania sprzętu, żeby zostać dopuszczonym do regat. Ostateczny termin w dniu 11.08.2022 r. w godzinach 8.30-9.00.

2022-08-10 13:31:49

Komunikat nr 1

pobierz

2022-08-10 13:31:34

Komunikacja OOM 2022 cz.2

pobierz

2022-08-08 18:24:21

Komunikat biura regat nr 5

Uwaga organizacyjno-porządkowa!

W środę 10 środę sierpnia b.r. od rana rozpoczyna się budowa miasteczka regat OOM oraz Land Rover Kite Cup, teren zielony portu jachtowego musi zostać uprzątnięty ze sprzętu, kóry może być składowany na utwardzonej części placu pod maszem flagowym, pod warunkiem przełożenia go do wydzielonej strefy w czwartek 11 sierpnia b.r. przed oficjalnym otwarciem regat o godz. 10:00, kiedy to cały utwardzony plac pod masztem flagowym musi być wolny od sprzętu, z przeznaczeniem na miejsce dla uczestników regat.
 

2022-08-08 17:47:57

Komunikat biura regat nr 4

Uwga organizacyjno-porządkowa od gospodarza obiektu (portu jachtowego w Pucku)

Na czas OOM, Dyrekcja MOKSiR uprzejmie prosi o parkowanie przyczep podłodziowych na bezpłatnym parkingu za halą sportową.

Odholowanie przyczepy przez pracowników portu będzie się wziązało z obciążeniem kosztami 100 zł brutto /szt. 

Jako organizator OOM zwracamy się do Trenerek i Trenerów o wyrozumiałość i dobrą współpracę, szczególnie z uwagi na fakt, iż został zapewniony alternatywny (bezpłatny parking) w okolicy.

2022-08-08 14:27:05

Komunikat nr 2 Komisji Pomiarowej

pobierz

2022-08-08 14:26:34

Komunikat nr 1 Komisji Pomiarowej

pobierz

2022-08-03 11:25:42

Komunikat biura regat nr 3

Zgodnie z programem OOM cz. II (zakładka dokumenty) konferencja techniczna z kierownikami ekip odbędzie się o godz. 19:00 w porcie jachtowym w Pucku, na trawniku, pod namiotem PZŻ - PolSailing.

2022-08-03 11:24:35

Komunikat biura regat nr 2

Zgodnie z programem OOM cz. II (zakładka dokumenty), biuro regat jest czynne w dniu zgłoszeń - 10 sierpnia b.r. w godzinach 14:00 - 19:00 oraz w pozostałe dni w godzinach 9:00-18:00. 

2022-08-03 11:16:58

Komunikat nr 1 Biura Regat

Inspekcje i pomiary sprzętu będą dokonywane w porcie jachtowym w Pucku w dniu 10 sierpnia b.r. od godz. 9:00.

Mierniczym regat jest Pan Jerzy Miśków.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-08-11
FWF7.0K
FWF 7.0 K
Female b.o. -
FWF7.0M
FWF 7.0 M
Male b.o. -
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male b.o. -
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female b.o. -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 264 POL Kajetan Wygnańczuk
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
2 188 POL Kacper Rejmer
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
3 1937 POL Maciej Szawkowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Ch
4 350 POL Tomasz Kisielewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
5 2205 POL Marcin Krawczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
6 2103 POL Jakub Dębiński
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
7 3550 POL Kamila Maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP Dz
8 3640 POL Mikołaj Głąb
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
9 3711 POL Oliwia Kaczyńska
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Dz
10 2081 POL ZOFIA GLAZA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
11 3333 POL Maja Komorowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
12 2244 POL Igor Kawałko
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
13 2210 POL MATEUSZ WALCZAK
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
14 3663 POL Ida Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
15 3568 POL Emilia Paszek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
16 3496 POL Franciszek Marszałek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
17 2037 POL Paweł Łoboda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
18 3515 POL Szymon Mocarski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Ch
19 3431 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP Ch
20 3650 POL Blanka Sójkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
21 1817 POL Kalina Sójkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
22 1910 POL Pola Wdowiak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Dz
23 3600 POL Zofia Brdulak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Dz
24 3601 POL Emilia Brdulak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Dz
25 1221 POL Julia Padzik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
26 3567 POL Jan Marjański
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
27 2211 POL Antonina Puchowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
28 114 POL Zofia Zarzecka
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF7.0K
29 3852 POL Sebastian Wawrzyniak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
30 2201 POL Stanisław Wróblewski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
31 972 POL Szymon Cieślak
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF7.0M
32 611 POL Wojciech Jaśkiewicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF7.0M
33 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF7.0K
34 604 POL Jan Siepracki
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF7.0M
35 3524 POL Julia Agnieszczak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
36 3406 POL Małgorzata Wyrebska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz
37 165 POL Maja Cituk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
FWF7.0K
38 2116 POL Alicja Saj
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz
39 3655 POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
40 3651 POL Jędrzej Głuszyk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
41 3654 POL Bartosz Peczka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
42 936 POL Maurycy Kosmowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
43 1403 POL Kacper Kibiersza
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
44 673 POL Julia Dawicka
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
45 2006 POL Antonina Dziekańska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
46 3563 POL Ian Kurtysh
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
47 3490 POL Zuzanna Kapała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
48 3712 POL ERYK MAJEWSKI
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Ch
49 2200 POL Kaja Śledzińska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
50 3566 POL Maja Horoszkiewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
51 2115 POL Gustaw Trybek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
52 2118 POL Konrad Pałucki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
53 205 POL Kalina Szostek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
54 888 POL Ryszard Zemfler
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
55 308 POL Filip Antoniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
56 318 POL Maria Gushchina
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
57 309 POL Igor Aleksander Wójcik
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
58 236 POL Linda Falkiewicz

FWF7.0K
59 3465 POL Piotr Kowalewski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
60 1507 POL Maja Wojciechowska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP Dz
61 323 POL Sonia Maliszewska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
62 3656 POL Bartosz Żmudziński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
63 2078 POL Stanisław Ługowski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
64 951 POL Wojciech Henryk Komenda
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
65 3653 POL Alicja Dampc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
66 907 POL Mikołaj Cieślak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
67 2006 POL Tymon Szkołut
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
68 1939 POL Tomasz Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
69 3611 POL Stanisław Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
70 2124 POL AGATA KOROPECKA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
71 209 POL Łukasz Zaleski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
72 1111 POL Miłosz Ciechanowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
73 413 POL Martyna Duzowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
74 307 POL Maja Pomierska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
75 357 POL Marta Miedzierska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
76 109 POL Bartosz Dynia
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
77 87 POL Maciej Dąbek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF7.0M
78 126 POL Leon Jankowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF7.0M
79 85 POL Amadeusz Stobinski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF7.0M
80 252 POL Alan Kurzawa
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF7.0M
81 3658 POL Szymon Kolka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
82 1 POL MATEUSZ GRACZYK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
83 109 POL Jan Ożóg
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF7.0M
84 2139 POL Jan Mucharski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
85 158 POL Maja Kubaszewska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF7.0K
86 3469 POL Dominika Kluczka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
87 3521 POL Michał Piskorz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
88 3522 POL Mateusz Piskorz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
89 219 POL Joanna Dzioba
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0K
90 3482 POL Natasza Micewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
91 3481 POL Aleksandra Bobrowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
92 1133 POL Wojciech Wójcik
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
93 111 POL Filip Harasimowicz-Krysztofiak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
94 3527 POL Maja Harasimowicz-Krysztofiak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
95 2119 POL Gustaw Kowalski
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
96 3659 POL Zofia Matyszkiewicz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Dz
97 3526 POL Jakub Chudyk
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
98 1924 POL Tomasz Pakulski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
99 2152 POL Maja Stormann
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
100 3548 POL Marta Kupc
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
101 122 POL Kajetan Liszewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
102 1281 POL Klara Malec
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
103 1608 POL Weronika Grala
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
104 3470 POL Piotr Grendziak
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
105 2023 POL Jakub Szurko
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
106 444 CZE Patrick Stafa
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
107 3599 POL Antoni Malicki
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Ch
108 4015 POL Aleksandra Wiśniowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
109 247 POL Olaf Podbielski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
110 372 POL FRANCISZEK BLOCK
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
111 3562 POL Antoni Brzozowski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
112 204 POL Diana Kucher
CENTRUM ŻEGLARSKIE
FWF7.0K
113 4000 POL Jakub Kuraś
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
114 999 POL Maria Nycz
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Dz
115 1929 POL Jan Makowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
116 1207 POL Maksymilian Koschel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
117 242 POL Jakub Guźlecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
FWF7.0M
118 1829 POL Hanna Chojnicka
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
119 2135 POL Ksawery Popiołkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF7.0M
120 124 POL tymon żarkowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
FWF7.0M
121 3577 POL Alicja Tutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
122 2117 POL Piotr Tutkowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
123 237 POL Krzysztof Czuryło
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
124 2117 POL Antek Zelga
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
125 78 POL Ignacy Kalinowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
126 1867 POL Zuzanna Liedtke
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Dz
127 1878 POL Konrad Nawrot
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
128 2709 POL Wit Dmuchowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
129 1801 POL Oskar Wielczyk
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
130 16 POL Hubert Staroń
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP Ch
131 3487 POL Aleksander Szczepara
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP Ch
132 1468 POL Marcin Małota
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
OPP Ch
133 1940 POL Filip Bil
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
134 142 POL Amelia Wydra
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FWF7.0K
135 3621 POL Eryk Kąkolewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
136 248 POL Józef Lessnau
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
FWF7.0M
137 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
138 3511 POL Piotr Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Ch
139 1388 POL Aleksander Skowroński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP Ch
140 1993 POL Michał Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
141 2605 POL Urszula Skowrońska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP Dz
142 3596 POL Radosław Dudkiewicz
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP Ch
143 2141 POL Maksymilian Stańko
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP Ch
144 143 POL Filip Budka
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FWF7.0M
145 151 POL Wiktor Biesiekierski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FWF7.0M
146 2213 POL Mikołaj Waszkiewicz
STOWARZYSZENIE ŻEGLARSKIE JACHT KLUB NISKO
OPP Ch
147 58 POL Adam Kelar
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
148 270 POL Stanisław Sułkowski
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF7.0M
149 123 POL Adam chojnicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
Klasa: FWF 7.0 K Results as of 15:17 on August 14, 2022, Puck, 11 – 14.08.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Score
1 POL 71 Maria Rudowicz 2008 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 1.0 (2.0) (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 13.0
2 POL 165 Maja Cituk 2007 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 3.0 1.0 (16.0 DNF) 4.0 2.0 5.0 3.0 (12.0) (7.0) 3.0 4.0 5.0 5.0 3.0 4.0 42.0
3 POL 323 Sonia Maliszewska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) 6.0 4.0 6.0 (7.0) 4.0 5.0 4.0 3.0 3.0 4.0 7.0 2.0 52.0
4 POL 205 Kalina Szostek 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 3.0 1.0 (8.0) 7.0 (8.0) 4.0 8.0 6.0 5.0 5.0 2.0 7.0 1.0 (16.0 BFD) 55.0
5 POL 318 Maria Gushchina 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (16.0 RET) (16.0 DNF) (16.0 BFD) 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 10.0 16.0 DNF 3.0 5.0 8.0 63.0
6 POL 307 Maja Pomierska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) 2.0 5.0 4.0 6.0 5.0 4.0 6.0 11.0 (16.0 DNF) 11.0 8.0 5.0 69.0
7 POL 219 Joanna Dzioba 2009 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (16.0 DNF) 4.0 (16.0 DNF) (11.0) 6.0 7.0 5.0 6.0 3.0 11.0 9.0 4.0 6.0 4.0 7.0 72.0
8 POL 236 Linda Falkiewicz 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) 3.0 (16.0 BFD) 3.0 12.0 3.0 10.0 16.0 DNF 2.0 16.0 DNF 1.0 16.0 DNF 3.0 92.0
9 POL 204 Diana Kucher 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE (16.0 DNF) 7.0 (16.0 DNF) 5.0 (16.0 BFD) 15.0 10.0 13.0 9.0 7.0 6.0 7.0 13.0 6.0 6.0 104.0
10 POL 673 Julia Dawicka 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (16.0 DNF) 5.0 (16.0 DNF) 7.0 9.0 9.0 14.0 7.0 11.0 9.0 7.0 (16.0 DNF) 9.0 16.0 DNF 10.0 113.0
11 POL 114 Zofia Zarzecka 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 9.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) 9.0 10.0 12.0 9.0 10.0 8.0 8.0 14.0 8.0 8.0 (16.0 DNF) 12.0 117.0
12 POL 413 Martyna Duzowska 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 6.0 (16.0 DNF) 10.0 8.0 10.0 11.0 9.0 15.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) 6.0 10.0 16.0 DNF 13.0 125.0
13 POL 142 Amelia Wydra 2006 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 5.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 12.0 14.0 8.0 14.0 12.0 13.0 8.0 16.0 DNF 12.0 16.0 DNF 9.0 139.0
14 POL 158 Maja Kubaszewska 2009 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 10.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) 12.0 11.0 11.0 15.0 15.0 14.0 10.0 13.0 (16.0 DNF) 16.0 DNF 16.0 DNF 11.0 154.0
15 POL 357 Marta Miedzierska 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 13.0 16.0 DNF 13.0 13.0 11.0 13.0 12.0 12.0 16.0 DNF 14.0 16.0 DNF 16.0 DNF 165.0

Sailed: 15, Discards: 3, To count: 12, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF 7.0 M Overall Results as of 19:03 on August 14, 2022, Puck, 11 – 14.08.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club SL1 SL2 SL3 SL4 SL5 SL6 SL7 SL8 SL9 SL10 SL11 SL12 SL13 SL14 CR1 Score
1 POL 30 Igor Lewiński 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (7.0) 1.0 12.0
2 POL 2115 Gustaw Trybek 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 3.0 1.0 (30.0 BFD) 1.0 (7.0) 3.0 5.0 3.0 5.0 3.0 (30.0 BFD) 1.0 7.0 4.0 37.0
3 POL 242 Jakub Guźlecki 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 5.0 1.0 3.0 3.0 (13.0) 5.0 (9.0) 7.0 3.0 5.0 1.0 5.0 3.0 1.0 (10.0) 42.0
4 POL 972 Szymon Cieślak 2007 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 5.0 3.0 3.0 (9.0) 3.0 (7.0) 5.0 5.0 5.0 3.0 (7.0) 7.0 3.0 1.0 2.0 45.0
5 POL 350 Tomasz Kisielewski 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 7.0 7.0 3.0 7.0 1.0 3.0 1.0 1.0 7.0 3.0 3.0 (30.0 BFD) 3.0 (8.0) 46.0
6 POL 87 Maciej Dąbek 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1.0 9.0 (30.0 DNF) 1.0 3.0 1.0 1.0 3.0 5.0 3.0 5.0 5.0 (30.0 DNF) (30.0 BFD) 13.0 50.0
7 POL 85 Amadeusz Stobinski 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 5.0 5.0 5.0 (11.0) 5.0 7.0 7.0 (9.0) 9.0 (15.0) 3.0 7.0 3.0 6.0 65.0
8 POL 247 Olaf Podbielski 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 5.0 5.0 9.0 5.0 3.0 7.0 (17.0) (13.0) 11.0 (13.0) 7.0 7.0 5.0 3.0 74.0
9 POL 309 Igor Aleksander Wójcik 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 11.0 (30.0 DNF) (13.0) 5.0 (15.0) 9.0 3.0 7.0 9.0 11.0 1.0 5.0 5.0 9.0 84.0
10 POL 372 Franciszek Block 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 9.0 (30.0 DNF) 5.0 (17.0) 11.0 5.0 9.0 9.0 1.0 5.0 11.0 5.0 13.0 (31.0 DNF) 94.0
11 POL 126 Leon Jankowski 2008 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (11.0) 7.0 7.0 (11.0) 9.0 9.0 (11.0) 11.0 7.0 7.0 9.0 9.0 9.0 9.0 5.0 98.0
12 POL 888 Ryszard Zemfler 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 (11.0) 9.0 7.0 7.0 9.0 (11.0) 9.0 (11.0) 11.0 7.0 9.0 9.0 9.0 7.0 102.0
13 POL 264 Kajetan Wygnańczuk 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 15.0 (30.0 DNF) 7.0 21.0 21.0 13.0 11.0 11.0 13.0 9.0 (30.0 BFD) 11.0 (30.0 DNF) 14.0 159.0
14 POL 611 Wojciech Jaśkiewicz 2008 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 15.0 13.0 11.0 17.0 9.0 13.0 15.0 (30.0 BFD) (19.0) 15.0 13.0 (30.0 BFD) 11.0 15.0 12.0 159.0
15 POL 282 Tomasz Damięcki 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0) 15.0 9.0 17.0 13.0 11.0 15.0 (23.0) 13.0 (25.0) 11.0 15.0 17.0 17.0 15.0 168.0
16 POL 2117 Antek Zelga 2009 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (23.0) 13.0 (30.0 DNF) 13.0 11.0 17.0 17.0 13.0 15.0 17.0 17.0 13.0 13.0 11.0 (31.0 DNF) 170.0
17 POL 308 Filip Antoniewski 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (19.0) (19.0) (30.0 DNF) 15.0 19.0 15.0 19.0 13.0 17.0 17.0 15.0 11.0 15.0 11.0 11.0 178.0
18 POL 188 Kacper Rejmer 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 17.0 (30.0 DNF) 19.0 15.0 13.0 (30.0 DNF) 15.0 17.0 13.0 19.0 13.0 13.0 13.0 (31.0 DNF) 180.0
19 POL 252 Alan Kurzawa 2008 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 15.0 (23.0) 11.0 11.0 15.0 19.0 13.0 15.0 15.0 21.0 17.0 (30.0 BFD) 17.0 15.0 (31.0 DNF) 184.0
20 POL 604 Jan Siepracki 2007 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 21.0 21.0 (30.0 DNF) 15.0 19.0 19.0 17.0 21.0 19.0 15.0 (30.0 DNF) 17.0 15.0 30.0 DNF (31.0 DNF) 229.0
21 POL 248 Józef Lessnau 2009 STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F (30.0 DNF) 17.0 (30.0 DNF) 23.0 23.0 17.0 21.0 21.0 21.0 19.0 21.0 21.0 19.0 30.0 DNF (31.0 DNF) 253.0
22 POL 151 Wiktor Biesiekierski 2006 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 21.0 17.0 23.0 19.0 17.0 23.0 21.0 23.0 30.0 BFD 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 284.0
23 POL 58 Adam Kelar 2009 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 21.0 19.0 25.0 23.0 30.0 DNF 19.0 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 304.0
24 POL 2118 Konrad Pałucki 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 21.0 25.0 23.0 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 15.0 30.0 BFD 17.0 (31.0 DNF) 311.0
25 POL 2135 Ksawery Popiołkowski 2008 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 23.0 19.0 21.0 19.0 30.0 DNF 19.0 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 311.0
26 POL 124 Tymon Żarkowski 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 25.0 23.0 25.0 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 17.0 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 330.0
27 POL 109 Jan Ożóg 2010 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 19.0 (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 29.0 27.0 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 BFD 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 345.0
28 POL 270 Stanisław Sułkowski 2008 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 21.0 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 351.0
29 POL 237 Krzysztof Czuryło 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 27.0 25.0 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 352.0
30 POL 143 Filip Budka 2007 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (30.0 DNF) (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNS 30.0 DNS 30.0 DNS 30.0 DNS 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF 30.0 DNF (31.0 DNF) 360.0

Sailed: 15, Discards: 3, To count: 12, Entries: 30, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Ch Results as of 15:54 on August 14, 2022, Puck, 11 – 14.08.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 16 Hubert Staroń 2008 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 17.0 3.0 1.0 8.0 1.0 3.0 3.0 3.0 1.0 2.0 (22.0) 4.0 46.0
2 POL 3640 Mikołaj Głąb 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (27.0) 8.0 3.0 2.0 6.0 5.0 1.0 2.0 17.0 4.0 14.0 3.0 65.0
3 POL 3658 Szymon Kolka 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 19.0 4.0 11.0 4.0 9.0 2.0 2.0 1.0 6.0 5.0 (36.0) 7.0 70.0
4 POL 4000 Jakub Kuraś 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7.0 (34.0) 17.0 10.0 3.0 10.0 5.0 4.0 2.0 1.0 9.0 9.0 77.0
5 POL 1468 Marcin Małota 2009 KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW (37.0) 12.0 8.0 5.0 4.0 13.0 4.0 14.0 18.0 3.0 8.0 5.0 94.0
6 POL 3567 Jan Marjański 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 6.0 10.0 6.0 16.0 18.0 8.0 6.0 12.0 (48.0) 7.0 13.0 104.0
7 POL 936 Maurycy Kosmowski 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 1.0 5.0 7.0 18.0 1.0 (40.0) 5.0 30.0 19.0 1.0 17.0 107.0
8 POL 111 Filip Harasimowicz-Krysztofiak 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 15.0 15.0 4.0 16.0 (35.0) 14.0 16.0 19.0 3.0 6.0 4.0 1.0 113.0
9 POL 3656 Bartosz Żmudziński 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 (41.0) 28.0 3.0 27.0 8.0 21.0 8.0 16.0 15.0 17.0 15.0 167.0
10 CZE 444 Patrick Stafa 2010 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 5.0 18.0 16.0 18.0 17.0 34.0 9.0 13.0 4.0 10.0 (46.0) 25.0 169.0
11 POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 1.0 17.0 (68.0 BFD) 1.0 2.0 6.0 15.0 7.0 24.0 68.0 UFD 5.0 24.0 170.0
12 POL 1388 Aleksander Skowroński 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 6.0 7.0 6.0 (68.0 BFD) 44.0 20.0 33.0 22.0 9.0 7.0 20.0 8.0 182.0
13 POL 1829 Adam Chojnicki 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 28.0 10.0 7.0 30.0 5.0 27.0 (34.0) 26.0 15.0 9.0 30.0 22.0 209.0
14 POL 3431 Piotr Trella 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10.0 36.0 13.0 15.0 38.0 (68.0 UFD) 13.0 11.0 22.0 30.0 12.0 12.0 212.0
15 POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 21.0 19.0 2.0 (68.0 BFD) 20.0 4.0 14.0 12.0 23.0 25.0 19.0 68.0 UFD 227.0
16 POL 1 Mateusz Graczyk 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 32.0 9.0 29.0 20.0 25.0 31.0 (68.0 BFD) 23.0 25.0 36.0 2.0 2.0 234.0
17 POL 1111 Miłosz Ciechanowicz 2010 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 34.0 35.0 (68.0 BFD) 19.0 8.0 9.0 6.0 9.0 5.0 20.0 68.0 BFD 34.0 247.0
18 POL 2037 Paweł Łoboda 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (54.0) 45.0 12.0 25.0 10.0 26.0 44.0 27.0 7.0 12.0 31.0 11.0 250.0
19 POL 1133 Wojciech Wójcik 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 4.0 31.0 (45.0) 9.0 34.0 28.0 17.0 37.0 11.0 17.0 26.0 37.0 251.0
20 POL 3852 Sebastian Wawrzyniak 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 30.0 37.0 14.0 22.0 30.0 19.0 10.0 24.0 (48.0) 13.0 28.0 28.0 255.0
21 POL 2141 Maksymilian Stańko 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 13.0 30.0 (68.0 BFD) 42.0 41.0 16.0 7.0 15.0 36.0 38.0 3.0 18.0 259.0
22 POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 29.0 (47.0) 23.0 17.0 22.0 15.0 11.0 41.0 43.0 14.0 33.0 20.0 268.0
23 POL 3654 Bartosz Peczka 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 45.0 5.0 35.0 (68.0 BFD) 19.0 21.0 23.0 10.0 8.0 29.0 68.0 BFD 6.0 269.0
24 POL 2117 Piotr Tutkowski 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 33.0 42.0 21.0 12.0 14.0 42.0 (48.0) 29.0 13.0 8.0 41.0 16.0 271.0
25 POL 3563 Ian Kurtysh 2007 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA (38.0) 29.0 15.0 37.0 12.0 25.0 27.0 20.0 26.0 23.0 37.0 23.0 274.0
26 POL 3611 Stanisław Nosol 2010 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 39.0 9.0 (53.0) 32.0 22.0 35.0 25.0 33.0 22.0 16.0 35.0 276.0
27 POL 2139 Jan Mucharski 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 25.0 13.0 18.0 (56.0) 36.0 17.0 20.0 35.0 20.0 33.0 54.0 10.0 281.0
28 POL 3522 Mateusz Piskorz 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 12.0 23.0 36.0 31.0 37.0 23.0 18.0 30.0 (46.0) 27.0 25.0 19.0 281.0
29 POL 2244 Igor Kawałko 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 14.0 44.0 39.0 26.0 55.0 35.0 30.0 17.0 10.0 11.0 11.0 (68.0 UFD) 292.0
30 POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.0 14.0 27.0 29.0 33.0 (68.0 RET) 36.0 16.0 32.0 16.0 18.0 49.0 292.0
31 POL 3651 Jędrzej Głuszyk 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 24.0 40.0 (68.0 BFD) 43.0 7.0 7.0 12.0 32.0 29.0 32.0 50.0 50.0 326.0
32 POL 1207 Maksymilian Koschel 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 35.0 16.0 41.0 27.0 39.0 (48.0) 25.0 31.0 27.0 42.0 13.0 32.0 328.0
33 POL 3596 Radosław Dudkiewicz 2009 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 52.0 2.0 (68.0 BFD) 52.0 40.0 30.0 24.0 34.0 35.0 21.0 15.0 26.0 331.0
34 POL 3655 January Szczukowski 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 39.0 (49.0) 19.0 14.0 29.0 39.0 22.0 49.0 42.0 37.0 6.0 38.0 334.0
35 POL 1924 Tomasz Pakulski 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 51.0 20.0 38.0 13.0 47.0 12.0 (68.0 BFD) 39.0 31.0 41.0 29.0 21.0 342.0
36 POL 1993 Michał Roman 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (55.0) 52.0 22.0 38.0 31.0 29.0 19.0 21.0 14.0 26.0 43.0 48.0 343.0
37 POL 3562 Antoni Brzozowski 2009 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 18.0 24.0 37.0 34.0 11.0 49.0 (62.0) 45.0 28.0 47.0 10.0 53.0 356.0
38 POL 3496 Franciszek Marszałek 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 26.0 32.0 26.0 44.0 24.0 41.0 (47.0) 33.0 19.0 44.0 27.0 43.0 359.0
39 POL 3712 Eryk Majewski 2008 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 11.0 26.0 31.0 47.0 43.0 53.0 28.0 46.0 (63.0) 28.0 21.0 27.0 361.0
40 POL 109 Bartosz Dynia 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 42.0 21.0 43.0 (68.0 RET) 49.0 24.0 31.0 18.0 51.0 45.0 23.0 14.0 361.0
41 POL 209 Łukasz Zaleski 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 16.0 38.0 (47.0) 24.0 21.0 40.0 32.0 28.0 47.0 39.0 39.0 41.0 365.0
42 POL 1939 Tomasz Zadora 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 50.0 28.0 20.0 46.0 50.0 32.0 29.0 40.0 21.0 24.0 (55.0) 29.0 369.0
43 POL 1878 Konrad Nawrot 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 20.0 11.0 33.0 11.0 45.0 11.0 (57.0) 55.0 44.0 54.0 47.0 57.0 388.0
44 POL 122 Kajetan Liszewski 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 54.0 49.0 21.0 15.0 33.0 42.0 57.0 38.0 (68.0 RET) 35.0 51.0 418.0
45 POL 3470 Piotr Grendziak 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 40.0 51.0 40.0 39.0 (59.0) 43.0 39.0 53.0 37.0 18.0 32.0 42.0 434.0
46 POL 3515 Szymon Mocarski 2010 YACHT KLUB STAL GDYNIA (63.0) 58.0 44.0 40.0 28.0 38.0 41.0 43.0 41.0 46.0 24.0 33.0 436.0
47 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz 2009 STOWARZYSZENIE ŻEGLARSKIE JACHT KLUB NIS 57.0 (60.0) 24.0 23.0 23.0 47.0 37.0 36.0 54.0 58.0 34.0 44.0 437.0
48 POL 3487 Aleksander Szczepara 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 46.0 25.0 42.0 35.0 13.0 44.0 43.0 38.0 58.0 35.0 (68.0 BFD) 68.0 UFD 447.0
49 POL 1929 Jan Makowski 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 60.0 48.0 30.0 33.0 46.0 46.0 (61.0) 58.0 49.0 31.0 42.0 36.0 479.0
50 POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 58.0 59.0 52.0 (68.0 RET) 26.0 51.0 38.0 44.0 34.0 34.0 38.0 52.0 486.0
51 POL 3465 Piotr Kowalewski 2010 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 66.0 33.0 34.0 28.0 42.0 52.0 54.0 (68.0 RET) 55.0 43.0 44.0 40.0 491.0
52 POL 2210 Mateusz Walczak 2009 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 41.0 27.0 51.0 32.0 52.0 58.0 49.0 61.0 40.0 50.0 40.0 (68.0 UFD) 501.0
53 POL 1403 Kacper Kibiersza 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (65.0) 63.0 25.0 50.0 51.0 55.0 53.0 47.0 52.0 63.0 49.0 30.0 538.0
54 POL 2103 Jakub Dębiński 2009 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 36.0 55.0 32.0 41.0 57.0 57.0 46.0 62.0 (66.0) 49.0 53.0 54.0 542.0
55 POL 1940 Filip Bil 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 56.0 56.0 55.0 45.0 (63.0) 37.0 26.0 52.0 39.0 62.0 59.0 59.0 546.0
56 POL 907 Mikołaj Cieślak 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 31.0 50.0 48.0 54.0 54.0 (60.0) 52.0 48.0 59.0 51.0 48.0 56.0 551.0
57 POL 3511 Piotr Szklarski 2009 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 49.0 53.0 46.0 57.0 53.0 50.0 45.0 56.0 (65.0) 57.0 56.0 31.0 553.0
58 POL 2023 Jakub Szurko 2008 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 53.0 64.0 56.0 48.0 58.0 (68.0 UFD) 55.0 42.0 62.0 40.0 45.0 39.0 562.0
59 POL 3526 Jakub Chudyk 2009 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 61.0 46.0 50.0 36.0 65.0 56.0 50.0 63.0 53.0 59.0 52.0 (68.0 UFD) 591.0
60 POL 2709 Wit Dmuchowski 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 44.0 22.0 57.0 58.0 66.0 59.0 (68.0 RET) 50.0 61.0 56.0 62.0 58.0 593.0
61 POL 3621 Eryk Kąkolewski 2009 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 64.0 67.0 54.0 51.0 56.0 36.0 58.0 59.0 45.0 53.0 51.0 (68.0 UFD) 594.0
62 POL 3521 Michał Piskorz 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 48.0 43.0 (68.0 BFD) 55.0 60.0 45.0 59.0 68.0 RET 56.0 60.0 61.0 47.0 602.0
63 POL 78 Ignacy Kalinowski 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 47.0 (66.0) 58.0 59.0 48.0 54.0 60.0 60.0 57.0 55.0 58.0 46.0 602.0
64 POL 2119 Gustaw Kowalski 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 43.0 65.0 61.0 61.0 62.0 61.0 56.0 54.0 (67.0) 61.0 57.0 45.0 626.0
65 POL 2205 Marcin Krawczyk 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 62.0 61.0 53.0 60.0 61.0 62.0 51.0 (64.0) 60.0 52.0 60.0 61.0 643.0
66 POL 200 Tymon Szkołut 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 67.0 57.0 60.0 49.0 64.0 63.0 64.0 51.0 50.0 (68.0 UFD) 64.0 55.0 644.0
67 POL 3599 Antoni Malicki 2009 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 59.0 62.0 59.0 62.0 (67.0) 64.0 63.0 65.0 64.0 64.0 63.0 60.0 685.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 67, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Dz Results as of 14:52 on August 14, 2022, Puck, 11 – 14.08.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 5.0 3.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 8.0 1.0 (12.0) 6.0 33.0
2 POL 1910 Pola Wdowiak 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 2.0 1.0 2.0 5.0 1.0 7.0 2.0 4.0 12.0 4.0 1.0 (18.0) 41.0
3 POL 3568 Emilia Paszek 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 8.0 1.0 3.0 4.0 4.0 8.0 1.0 2.0 (14.0) 3.0 11.0 53.0
4 POL 3653 Alicja Dampc 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 3.0 5.0 2.0 8.0 6.0 11.0 (14.0) 6.0 8.0 4.0 2.0 62.0
5 POL 3481 Aleksandra Bobrowska 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC (16.0) 4.0 6.0 11.0 3.0 10.0 7.0 7.0 1.0 5.0 5.0 4.0 63.0
6 POL 3577 Alicja Tutkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 (15.0) 7.0 9.0 10.0 8.0 3.0 5.0 11.0 3.0 11.0 1.0 72.0
7 POL 3482 Natasza Micewicz 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 2.0 12.0 17.0 5.0 12.0 9.0 (22.0) 4.0 11.0 13.0 5.0 91.0
8 POL 3650 Blanka Sójkowska 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 6.0 10.0 4.0 13.0 6.0 14.0 12.0 (28.0) 3.0 10.0 6.0 12.0 96.0
9 POL 3601 Zofia Brdulak 2009 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 13.0 12.0 14.0 7.0 7.0 (18.0) 6.0 11.0 9.0 12.0 16.0 7.0 114.0
10 POL 2116 Alicja Saj 2010 YACHT KLUB STAL GDYNIA 11.0 (19.0) 18.0 12.0 11.0 5.0 15.0 19.0 10.0 7.0 2.0 9.0 119.0
11 POL 1608 Weronika Grala 2010 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 24.0 (29.0) 8.0 8.0 14.0 2.0 5.0 6.0 15.0 13.0 29.0 15.0 139.0
12 POL 3663 Ida Kocięda 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (38.0 UFD) 35.0 9.0 22.0 25.0 3.0 10.0 13.0 13.0 9.0 7.0 3.0 149.0
13 POL 2006 Antonina Dziekańska 2011 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (38.0 UFD) 25.0 19.0 6.0 12.0 17.0 4.0 8.0 23.0 22.0 10.0 10.0 156.0
14 POL 2152 Maja Stormann 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 18.0 11.0 13.0 23.0 13.0 15.0 13.0 10.0 14.0 (25.0) 19.0 13.0 162.0
15 POL 1221 Julia Padzik 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 17.0 14.0 10.0 (30.0) 24.0 16.0 24.0 15.0 7.0 6.0 23.0 14.0 170.0
16 POL 2124 Agata Koropecka 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 5.0 28.0 11.0 15.0 28.0 9.0 (29.0) 16.0 29.0 16.0 9.0 17.0 183.0
17 POL 4015 Aleksandra Wiśniowska 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 29.0 6.0 (33.0) 26.0 15.0 19.0 18.0 3.0 5.0 21.0 18.0 24.0 184.0
18 POL 1281 Klara Malec 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (38.0 UFD) 9.0 16.0 35.0 34.0 11.0 14.0 9.0 19.0 2.0 14.0 25.0 188.0
19 POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak 2009 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 14.0 17.0 21.0 21.0 9.0 30.0 (36.0) 35.0 18.0 18.0 17.0 8.0 208.0
20 POL 3333 Maja Komorowska 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 12.0 (31.0) 23.0 18.0 16.0 20.0 19.0 12.0 21.0 29.0 24.0 16.0 210.0
21 POL 3566 Maja Horoszkiewicz 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 16.0 17.0 16.0 37.0 23.0 (38.0 UFD) 17.0 22.0 17.0 26.0 28.0 228.0
22 POL 1867 Zuzanna Liedtke 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 10.0 13.0 24.0 10.0 20.0 25.0 27.0 29.0 28.0 (32.0) 27.0 30.0 243.0
23 POL 3550 Kamila Maziarz 2009 LOK KLUB WODNY GARLAND (38.0 UFD) 26.0 28.0 25.0 19.0 13.0 22.0 21.0 17.0 31.0 28.0 20.0 250.0
24 POL 2211 Antonina Puchowska 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 30.0 24.0 26.0 14.0 18.0 22.0 21.0 18.0 31.0 15.0 31.0 (38.0 BFD) 250.0
25 POL 2081 Zofia Glaza 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 28.0 20.0 15.0 29.0 (31.0) 24.0 26.0 24.0 16.0 20.0 25.0 23.0 250.0
26 POL 1507 Maja Wojciechowska 2009 CENTRUM ŻEGLARSKIE 27.0 21.0 20.0 20.0 21.0 29.0 20.0 26.0 26.0 26.0 (36.0) 21.0 257.0
27 POL 3406 Małgorzata Wyrebska 2009 YACHT KLUB STAL GDYNIA 25.0 22.0 31.0 31.0 27.0 21.0 16.0 25.0 27.0 23.0 22.0 (38.0 BFD) 270.0
28 POL 999 Maria Nycz 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 23.0 (34.0) 22.0 28.0 23.0 27.0 17.0 23.0 25.0 19.0 34.0 29.0 270.0
29 POL 3524 Julia Agnieszczak 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (38.0 UFD) 18.0 25.0 4.0 17.0 38.0 DNE 25.0 31.0 32.0 34.0 20.0 38.0 BFD 282.0
30 POL 3600 Emilia Brdulak 2011 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 21.0 27.0 (35.0) 32.0 35.0 34.0 33.0 20.0 20.0 33.0 8.0 22.0 285.0
31 POL 3553 Hanna Chojnicka 2010 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (38.0 UFD) 32.0 27.0 19.0 29.0 26.0 31.0 27.0 24.0 27.0 35.0 19.0 296.0
32 POL 3711 Oliwia Kaczyńska 2008 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 15.0 23.0 30.0 (38.0 UFD) 22.0 31.0 30.0 30.0 30.0 30.0 33.0 26.0 300.0
33 POL 1817 Kalina Sójkowska 2011 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.0 (37.0) 29.0 24.0 36.0 33.0 23.0 36.0 34.0 28.0 15.0 27.0 307.0
34 POL 3659 Zofia Matyszkiewicz 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 19.0 30.0 32.0 (33.0) 32.0 28.0 32.0 32.0 33.0 24.0 21.0 31.0 314.0
35 POL 3469 Dominika Kluczka 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 20.0 7.0 34.0 34.0 26.0 32.0 28.0 34.0 35.0 36.0 30.0 (38.0 BFD) 316.0
36 POL 2605 Urszula Skowrońska 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 31.0 33.0 37.0 27.0 33.0 35.0 34.0 37.0 36.0 35.0 32.0 (38.0 BFD) 370.0
37 POL 3548 Marta Kupc 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 36.0 36.0 36.0 30.0 36.0 35.0 33.0 37.0 37.0 37.0 (38.0 BFD) 379.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 37, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
2022

...
  • 2022-08-11 - 2022-08-14
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży część II

OOM część I w klasach: OPT FWF

Więcej
...
  • 2022-08-01 - 2022-08-04
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w żeglarstwie cz. I w terminie 31.07-4.08.2022

OOM część I w klasach: ILCA 4, l'Equipe

Więcej