Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich

Mistrzostwa Polski Gdańsk 2020 w klasach 420, E, OKD, HC16, 29, N15, LARM, LAR OPEN. Mistrzostwa Polski Gdańsk 2020 w klasach nieolimpijskich to najważniejsze krajowe zawody sezonu. Rywalizacja odbędzie się w terminie 18-20 września 2020 r. na wodach Zatoki Gdańskiej. Bazą regatową jest Narodowej Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich. O medale rywalizować będzie 300 żeglarzy i żeglarek w 7 klasach.

Mistrzostwa Polski Gdańsk 2020 w klasach nieolimpijskich to najważniejsze krajowe zawody sezonu.  Rywalizacja odbędzie się w terminie 18-20 września 2020 r. na wodach Zatoki Gdańskiej. Bazą regatową jest Narodowej Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich. O medale rywalizować będzie 300 żeglarzy i żeglarek w 7 klasach.

 

Organizatorem Mistrzostw Polski Gdańsk 2020 klas nieolimpijskich jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z NCŻ AWFiS Gdańsk. Partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Sportu i Miasto Gdańsk. Sponsorami wydarzenia są: Ziaja i Chocian Sailing. Członków Kardy Narodowej Juniorów PZŻ w klasie 420 wspiera Polska Spółka Gazownictwa. Patronem medialnym jest Żeglarski.info.

2020-09-20 16:11:34

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Ceremonia zakończenia regat planowana jest na godzinę 17:45/18:00 pod masztem flagowym NCŻ AWFiS. 

2020-09-19 21:22:29

PODZIAŁ NA FINAŁOWE GRUPY - LASER RADIAL

Podział na finałowe grupy klasy LASER RADIAL

pobierz

2020-09-19 19:17:45

Lista jachtów sklasyfikowanych jako: UFD, BFD.

Lista jachtów sklasyfikowanych jako: UFD, BFD.

pobierz

2020-09-19 14:03:12

Posiłek regeneracyjny dla zawodników w dniu 19/09 o godzinie 14:30

Posiłek regeneracyjny dla zawodników o godzinie 14:30

2020-09-19 09:04:02

PODZIAŁ NA GRUPY - LASER RADIAL

Podział na grupy - LASER RADIAL

pobierz

2020-09-18 17:02:36

Posiłek regeneracyjny dla zawodników

Posiłek regeneracyjny dla zawodników przy wejściu do NCŻ po zejściu z wody. 

2020-09-18 09:06:07

Listy startowe OKD

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 09:05:39

Listy startowe hc16

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 09:05:04

Listy startowe nacra15

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 09:04:37

Listy startowe europa women

pobierz

2020-09-18 09:04:21

Listy startowe europa men

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 09:03:36

Listy startowe 29er boys

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 09:02:36

Listy startowe 29er girls

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 08:50:55

Listy startowe 420 boys

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 08:50:35

Listy startowe 420 girls

Listy startowe

pobierz

2020-09-18 08:49:34

Listy startowe LASER RADIAL - podział na grupy

Listy startowe

pobierz

2020-09-17 20:39:59

Komunikat nr 1

Komunikat dot. Kar Standardowych [SP] oraz numery alarmowe.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-09-16
Rejestracja do
2020-09-19
29er M
29er Boys
Male b.o. 260.00 PLN 390.00 PLN
29er F
29er Girls
Female b.o. 260.00 PLN 390.00 PLN
420 M
420 Boys
Male b.o. 260.00 PLN 390.00 PLN
420 F
420 Girls
Female b.o. 260.00 PLN 390.00 PLN
E K
Europa Kobiet
Female b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
E M
Europa Mężczyzn
Male b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 260.00 PLN 390.00 PLN
LAR M
Laser Radial Mężczyzn
Male b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
LAR OPEN
Laser Radial Open
b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 260.00 PLN 390.00 PLN
OKD
OK Dinghy
b.o. 180.00 PLN 390.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 2426 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29er F
2 203021 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
3 3603 POL Jeremi Zimny
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
4 7 POL Marek Bernat
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
5 21 POL Waldemar Czyż
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OKD
6 2351 POL Gerard Polaczyk
POL Kacper Jaskuła
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
7 1 POL Tomasz Gaj
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGHY
OKD
8 5614 POL Jeremi Dąbrowski
POL Mikołaj Bazyli
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420 M
9 56805 POL Gabriela Czapska
POL Hanna Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 F
10 55654 POL Agnieszka Pawłowska
POL Dominika Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 F
11 150 POL Borys Boratyński
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
12 53 POL Jan Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
13 9 POL ANNA WITCZAK
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
14 215781 POL Szymon Maruszczak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
15 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
16 41 POL Zofia Derwich
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
17 204343 POL Hubert Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR M
18 55384 POL Hanna Jarząbek
POL Jacek Muszyński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
19 777 POL Michał Strumnik

OKD
20 129 POL Jan Sikorski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
21 210786 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
22 1 POL Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
23 755 POL Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
24 19183 POL Agnieszka Piekło
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
25 209468 POL Anna Brzozowska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR OPEN
26 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
27 211258 POL Maciej Jarosz
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
LAR M
28 128 POL Bartosz Miziewicz
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
29 211916 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
30 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
31 215529 POL Wiktor robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
32 606 POL Miłosz Samek
POL Bartosz Luśnia
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29er M
33 209036 POL Maksymilian Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR M
34 201122 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
35 404 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
E K
36 27 POL Maciej Karnacewicz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OKD
37 148 POL Marcin Kozieł
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
38 191858 POL Mateusz Leszko
REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY-ZEGRZE
LAR OPEN
39 56978 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
40 56 POL Paulina Rutkowska
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
420 F
41 214216 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
42 55657 POL Patrycja Kurpiewska
POL Hania Korsak

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 F
43 212961 POL Anna Trędowska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR OPEN
44 217484 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
45 56627 POL Laura Banach
POL Marta Chomik
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 F
46 56624 POL Dominika Grala
POL JOANNA FABISIAK
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 F
47 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
48 62 GER Łukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
49 91 POL JACEK BARYŁA
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
50 56625 POL Jan Fuk
POL Paweł Kuszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
51 210138 POL Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
52 217493 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
53 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
54 17 POL Jarosław Radzki
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
55 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
56 2524 POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN

29er F
57 201561 POL Andrzej Pochopień
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
58 5356 POL Karolina Gała
POL Maciej Schiele
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
59 196962 POL JAKUB WIEDEHEFT
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
60 111111 POL Dominik Śliwiński
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
61 53108 POL Jan Borowiak
POL Michał Szklarz
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
62 210943 POL Jakub Marciniak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
LAR M
63 213327 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
64 192680 POL Michał Grzesiek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
65 54956 POL Mateusz/Krzysztof Buło/Buło
POL Kamil Jankowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
66 55652 POL Rafał Pogorzelski
POL Fiip Fajfer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
67 196843 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
68 185782 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
69 186836 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
70 56623 POL Magdalena Skórnóg
POL Jan Gierzyński
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
71 216546 POL Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
72 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
73 169707 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
74 132 POL Maksymilian Markow
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
75 56702 POL Korneliusz Dębiak
POL Filip Kurczewski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
76 202449 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
77 212589 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
78 214823 POL Andrzej Nowakowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
79 212631 POL Filip Olszewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
80 186225 POL Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
81 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
82 143 POL Leon Dura
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
83 56000 POL Weronika Jaroszek
POL Zuzanna Dominikowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420 F
84 10 POL Wojciech Antoniak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
85 210945 POL Gabriel Małecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
86 56913 POL Ludwik Grzelak
POL Marcel Montrymowicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
87 210009 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
88 196898 POL Kacper Żywiczka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
89 261 POL Wojtek Konstanty
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
90 210947 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
91 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
92 180714 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
93 212962 POL Marcelina Korszon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
94 203114 POL Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
95 31 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
96 1738 POL Dominika Sawicka
POL Anna Mordas
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29er F
97 87 POL Rafał Szubert
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
98 218244 POL Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
99 194948 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
100 212205 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
101 56528 POL Mikołaj Merkler
POL Jakub Kamiński
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
102 56942 POL Zofia Korsak
POL Karolina Cendrowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 F
103 55651 POL Michał Mazurowski
POL Aleksander Warno
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
104 55326 POL Daria Targos
POL Hanna GLOEH
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 F
105 204763 POL Przemysław Okoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
106 55956 POL Aleksander Hlebowicz
POL Adrian Manista
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
420 M
107 55955 POL Eliza Kołtak
POL Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
420 F
108 214220 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
109 203271 POL Paweł Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
110 56558 POL Magdalena Jagiełło
POL Adrian Dubowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
111 44 POL Przemysław Droździk
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGHY
OKD
112 55327 POL Julia Schmidt
POL Zuzanna Figel
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 F
113 56856 POL Tymon Kosobucki
POL Maciej Maćkowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
114 2795 POL Mateusz Gigielewicz
POL Patryk Chełkowski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
29er M
115 210136 POL Piotr Vogel

LAR M
116 180729 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
117 208169 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
118 191862 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
119 149 POL Marcin Staniewicz
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
120 2794 POL Marceli Mierzwicki
POL Franciszek Borys
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

29er M
121 191842 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
122 81 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
123 56676 POL Gustaw Kwiek
POL Tomasz Santorowski
GOLDEN BOATS ACADEMY
GOLDEN BOATS ACADEMY
420 M
124 53621 POL JAN ZAMOJSKI
POL Zofia Kucharska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
125 199296 POL krystian nawrat
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
126 55565 POL Jan Turczynowicz
POL Bianka Śledzińska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
127 115092 POL Zuzanna Tomaszewska
POL Kacper Barszczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
128 POL Franciszek Niesiobędzki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
129 85 POL Joanna Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
130 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
131 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
132 2272 POL Nawojka Ślusarska
POL Zuzanna Widomska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
29er F
133 11 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
134 96 POL Katarzyna Derwich
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
135 54966 POL Radosław PARZYCH
POL Hubert Bałdyga
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
136 56369 POL Kacper Paszek
POL Maria Konarzewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
137 209038 POL Maria Majchrzycka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR OPEN
138 156530 POL Mateusz Krasowski
POL Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
139 197949 POL Igor Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
140 213531 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
141 52423 POL Jan Macugowski
POL Jakub Kreft
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
420 M
142 19 POL Grzegorz Salamon
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OKD
143 2606 POL Hanna Burdziej
POL Kajetan Kaska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29er M
144 88 POL Magda Winiarska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E K
145 4 POL RADOSŁAW DROŹDZIK
YACHT KLUB POLSKI BIELSKO
OKD
146 56538 POL Maja Kwiek
POL Marianna Gębicka
GOLDEN BOATS ACADEMY
GOLDEN BOATS ACADEMY
420 F
147 56146 POL Lena Sobiech
POL Agnieszka Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 F
148 58 POL Emilia Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
149 117 POL Aleksandra Sikorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E K
150 213237 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
151 5538 POL Jakub Tomczynski
POL Kacper WALĘGA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
152 2357 POL Antoni Sopata
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29er M
153 2964 POL Gustaw Miciński
POL Mateusz Gwóźdź
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
154 210788 POL Jakub Jurczak

LAR M
155 165 POL Stanisław Wierczyński
POL Julia Wróblewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
156 208738 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
157 186220 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR OPEN
158 191837 POL Konrad DZIĄBA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
159 195307 POL franek kotlarek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
160 206489 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR OPEN
161 56834 POL Emilia Roszkowska
POL Julian GLOEH
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
162 106554 POL Krzysztof Janukowicz
POL Andrzej Thomas
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
163 53606 POL Tymon Wiatrowski
POL Paweł Werochowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
164 56141 POL Dominika Fajdasz
POL Mateusz Szweda
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
165 183128 POL Maciej Iliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
166 5532 POL Joanna Cymerman
POL Małgorzata Górnisiewicz

KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 F
167 69 POL Oskar Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
168 54973 POL ZOFIA PRĄDZYŃSKA
POL Michał Trafalski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
169 208652 POL Patryk Furmanek
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
170 203062 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
171 40 POL Robert Święcki
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGHY
OKD
172 20709 POL Mikołaj Kmin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
173 103 POL Michał SITKO
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
174 188824 POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
175 117038 POL Maria Retecka
POL Piotr Rodzewicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
176 644 POL Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
177 168053 POL Olek Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
178 172347 POL Michał Szymaszek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
LAR M
179 209035 POL Tytus Butowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
180 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR OPEN
181 211312 POL Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
LAR M
182 208653 POL Paweł Kundzier
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
183 151 POL Jakub Micewski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
184 213514 POL Jakub Ławicki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
185 204205 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
186 56884 POL Pola Dzik
POL Hanna Dzik
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 F
187 117567 POL Aleksander Daniszewski
POL Borys Podumis
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
188 212212 POL Mateusz Hanke
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
189 210887 POL Szymon Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
190 208153 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
191 2425 POL Antonina Olowiak
POL Zuzanna Mróz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29er F
192 6 POL Łukasz Włoch
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
E M
193 183 POL Gabriela Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
194 49881 POL Filip Sikorski
POL Alicja Piątak
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
420 M
195 164 POL Natasha Anolik
POL Alex Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
196 192834 POL Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
197 55957 POL Liwia Liszkiewicz
POL Aleksandra Kot
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 F
198 153 POL Teresa Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
199 2963 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
200 56829 POL Wojciech Jankowski
POL Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
420 M
201 56530 POL Olga Hanslik
POL Natalia Wocial
GOLDEN BOATS ACADEMY
GOLDEN BOATS ACADEMY
420 F
202 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
203 160406 POL Krzysztof Dobrowolski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
204 204311 POL Paweł Sikora
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
LAR M
205 53608 POL Adam Chamier Cieminski
POL Wiktor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
206 52725 POL Anna Żynda
POL Martyna Grycuk
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
420 F
207 186236 POL Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
208 76 POL Katarzyna Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
209 214225 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
210 212588 POL Amelia Buska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
211 278 POL Mikołaj Zmitrowicz
POL Rodion Mushchinkin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
212 214228 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
213 216603 POL Tomasz Bendlewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
214 36831 POL Nina Janowicz
POL Stanisław Janowicz
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
420 M
215 195786 POL Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
216 214224 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
217 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
218 186221 POL Bogusz Tłok
MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
LAR M
219 213309 POL Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
220 209552 POL Filip Ciszkiewicz
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
Klasa: 29er Results are final as of 17:47 on September 20, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 --- POL 2426 Magdalena Chyła 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 6.0 1.0 1.0 7.0 4.0 2.0 1.0 1.0 (14.0 UFD) 7.0 30.0
2 --- POL 2425 Antonina Olowiak 2006 Zuzanna Mróz 2002 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 8.0 2.0 5.0 2.0 7.0 3.0 2.0 (10.0) 4.0 1.0 34.0
3 Jr Mł. POL 2964 Gustaw Miciński 2004 Mateusz Gwóźdź 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 5.0 (8.0) 6.0 1.0 5.0 5.0 3.0 7.0 4.0 37.0
4 Jr Mł. POL 2963 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 5.0 6.0 2.0 5.0 6.0 (7.0) 6.0 2.0 3.0 2.0 37.0
5 --- POL 2794 Marceli Mierzwicki 2003 Franciszek Borys 2003 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 7.0 6.0 1.0 5.0 4.0 (10.0) 4.0 5.0 3.0 39.0
6 Jr Mł. POL 2524 Zuzanna Zielińska 2006 Agata Gabrysiak 2006 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 7.0 3.0 4.0 4.0 (8.0) 1.0 3.0 6.0 6.0 6.0 40.0
7 --- POL 2351 Gerard Polaczyk 2003 Kacper Jaskuła 2003 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA / JACHT KLUB WIELKOP 2.0 8.0 3.0 (9.0) 9.0 9.0 4.0 5.0 2.0 5.0 47.0
8 --- POL 2357 Antoni Sopata 2003 Patryk Różak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 4.0 7.0 8.0 3.0 (11.0) 8.0 8.0 8.0 8.0 57.0
9 --- POL 2272 Nawojka Ślusarska 2003 Zuzanna Widomska 2003 F KLUB ŻEGLARSKI MEWA/JACHT KLUB WIELKOPOL (14.0 DNF) 9.0 14.0 UFD 3.0 12.0 6.0 7.0 9.0 1.0 9.0 70.0
10 Jr Mł. POL 2795 Mateusz Gigielewicz 2005 Patryk Chełkowski 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 (11.0) 9.0 10.0 2.0 8.0 9.0 7.0 9.0 10.0 73.0
11 Jr Mł. POL 2606 Hanna Burdziej 2004 Kajetan Kaska 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE (14.0 UFD) 10.0 10.0 11.0 10.0 13.0 11.0 11.0 12.0 11.0 99.0
12 Jr Mł. POL 606 Miłosz Samek 2005 Bartosz Luśnia 2004 M CENTRUM ŻEGLARSKIE (14.0 DNF) 12.0 11.0 12.0 11.0 10.0 12.0 12.0 10.0 12.0 102.0
13 --- POL 1738 Dominika Sawicka 2003 Anna Mordas 2004 F CENTRUM ŻEGLARSKIE (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNF 12.0 13.0 13.0 11.0 13.0 118.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Results are final as of 21:43 on September 23, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Division Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 J-ka --- POL 56942 Zofia Korsak 2002 Karolina Cendrowska 2002 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5.0 1.0 4.0 3.0 1.0 (51.0 DSQ) 14.0
2 Jr --- POL 56978 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 4.0 3.0 1.0 (11.0) 3.0 4.0 15.0
3 J-ka --- POL 55654 Agnieszka Pawłowska 2003 Dominika Ołowiak 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI/OLSZTYŃSKI KLUB 1.0 8.0 (14.0) 1.0 11.0 2.0 23.0
4 Jr --- POL 55652 Rafał Pogorzelski 2003 Fiip Fajfer 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K (51.0 BFD) 5.0 2.0 9.0 6.0 6.0 28.0
5 J-ka Jr Mł. POL 56538 Maja Kwiek 2007 Marianna Gębicka 2006 F GOLDEN BOATS ACADEMY 6.0 2.0 (11.0) 4.0 10.0 10.0 32.0
6 J-ka Jr Mł. POL 56 Paulina Rutkowska 2005 Iga Wielczyk 2005 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA/STOWARZYSZENIE 3.0 (13.0) 9.0 8.0 12.0 1.0 33.0
7 --- --- POL 56884 Pola Dzik 2004 Hanna Dzik 2000 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA/YACHT (51.0 BFD) 9.0 6.0 7.0 8.0 3.0 33.0
8 --- --- POL 156530 Mateusz Krasowski 2000 Szymon Rozum 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 12.0 15.0 2.0 7.0 (18.0) 43.0
9 Jr Jr Mł. POL 53621 Jan Zamojski 2006 Zofia Kucharska 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 14.0 8.0 5.0 (51.0 DSQ) 9.0 46.0
10 Jr --- POL 56558 Magdalena Jagiełło 2002 Adrian Dubowski 2002 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (19.0) 7.0 10.0 13.0 9.0 7.0 46.0
11 Jr --- POL 56141 Dominika Fajdasz 2005 Mateusz Szweda 2002 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13.0 6.0 (35.0) 29.0 2.0 8.0 58.0
12 J-ka --- POL 56000 Weronika Jaroszek 2002 Zuzanna Dominikowska 2003 F KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW (51.0 BFD) 25.0 22.0 6.0 4.0 5.0 62.0
13 Jr --- POL 56913 Ludwik Grzelak 2003 Marcel Montrymowicz 2004 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / FUNDACJA YAC 2.0 17.0 18.0 SCP (26.0) 16.0 11.0 64.0
14 J-ka Jr Mł. POL 5532 Joanna Cymerman 2004 Małgorzata Górnisiewicz 2005 F KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW 8.0 11.0 17.0 (27.0) 26.0 12.0 74.0
15 Jr --- POL 56834 Emilia Roszkowska 2004 Julian Gloeh 2002 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 12.0 20.0 18.0 14.0 20.0 (23.0) 84.0
16 Jr Jr Mł. POL 56625 Jan Fuk 2006 Paweł Kuszewski 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 23.0 16.0 13.0 16.0 (33.0) 24.0 92.0
17 Jr --- POL 56676 Gustaw Kwiek 2006 Tomasz Santorowski 2003 M GOLDEN BOATS ACADEMY (27.0) 10.0 24.0 20.0 22.0 17.0 93.0
18 Jr --- POL 56528 Mikołaj Merkler 2004 Jakub Kamiński 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 20.0 (26.0) 20.0 19.0 14.0 20.0 93.0
19 J-ka Jr Mł. POL 55657 Patrycja Kurpiewska 2005 Hania Korsak 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 (36.0) 19.0 31.0 15.0 14.0 96.0
20 Jr Jr Mł. POL 54956 Mateusz Buło 2004 Kamil Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 15.0 28.0 7.0 32.0 (51.0 BFD) 16.0 98.0
21 J-ka --- POL 56624 Dominika Grala 2006 Joanna Fabisiak 2003 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (51.0 BFD) 24.0 23.0 12.0 13.0 26.0 98.0
22 --- --- POL 56369 Kacper Paszek 2001 Maria Konarzewska 2005 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / GIŻYCKA GRUP 16.0 22.0 5.0 (51.0 DNC) 5.0 51.0 UFD 99.0
23 Jr Jr Mł. POL 5614 Jeremi Dąbrowski 2005 Mikołaj Bazyli 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW (26.0) 21.0 21.0 24.0 19.0 15.0 100.0
24 J-ka --- POL 56805 Gabriela Czapska 2002 Hanna Rajchert 2004 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (28.0) 23.0 12.0 25.0 24.0 19.0 103.0
25 Jr Jr Mł. POL 56856 Tymon Kosobucki 2007 Maciej Maćkowiak 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 22.0 15.0 25.0 (34.0) 30.0 21.0 113.0
26 Jr --- POL 56702 Korneliusz Dębiak 2003 Filip Kurczewski 2003 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 14.0 32.0 (51.0 DNC) 18.0 23.0 33.0 120.0
27 Jr Jr Mł. POL 55956 Aleksander Hlebowicz 2004 Adrian Manista 2004 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.0 (29.0) 28.0 23.0 18.0 27.0 120.0
28 Jr --- POL 55565 Jan Turczynowicz 2003 Bianka Śledzińska 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 25.0 18.0 (29.0) 21.0 28.0 29.0 121.0
29 Jr Jr Mł. POL 55651 Michał Mazurowski 2004 Aleksander Warno 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (51.0 BFD) 51.0 DSQ 27.0 10.0 25.0 13.0 126.0
30 Jr --- POL 36831 Nina Janowicz 2006 Stanisław Janowicz 2003 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 21.0 19.0 (51.0 DNC) 38.0 21.0 34.0 133.0
31 Jr --- POL 55384 Hanna Jarząbek 2002 Jacek Muszyński 2002 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18.0 4.0 (51.0 UFD) 15.0 51.0 BFD 51.0 DNF 139.0
32 J-ka --- POL 56530 Olga Hanslik 2003 Natalia Wocial 2002 F GOLDEN BOATS ACADEMY 11.0 34.0 16.0 30.0 (51.0 BFD) 51.0 DNF 142.0
33 Jr Jr Mł. POL 56623 Magdalena Skórnóg 2006 Jan Gierzyński 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 33.0 41.0 41.0 (51.0 BFD) 28.0 152.0
34 Jr Jr Mł. POL 56829 Wojciech Jankowski 2006 Michał Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 29.0 31.0 (51.0 DNC) 48.0 17.0 30.0 155.0
35 J-ka Jr Mł. POL 55326 Daria Targos 2005 Hanna Gloeh 2005 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (51.0 BFD) 42.0 36.0 17.0 29.0 32.0 156.0
36 J-ka Jr Mł. POL 55955 Eliza Kołtak 2005 Amelia Kwiatkowska 2005 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (51.0 BFD) 27.0 26.0 28.0 51.0 BFD 25.0 157.0
37 J-ka Jr Mł. POL 56627 Laura Banach 2004 Marta Chomik 2005 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 30.0 30.0 32.0 36.0 (51.0 BFD) 38.0 166.0
38 Jr Jr Mł. POL 49881 Filip Sikorski 2006 Alicja Piątak 2006 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY 33.0 40.0 (51.0 DNC) 33.0 37.0 35.0 178.0
39 J-ka Jr Mł. POL 55957 Liwia Liszkiewicz 2007 Aleksandra Kot 2005 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (51.0 BFD) 38.0 37.0 42.0 27.0 36.0 180.0
40 Jr Jr Mł. POL 5538 Jakub Tomczynski 2004 Kacper Walęga 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 34.0 (39.0) 39.0 39.0 32.0 37.0 181.0
41 Jr Jr Mł. POL 54973 Zofia Prądzyńska 2006 Michał Trafalski 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / YACHT KLUB PO (51.0 BFD) 37.0 31.0 35.0 51.0 BFD 31.0 185.0
42 Jr Jr Mł. POL 5356 Karolina Gała 2005 Maciej Schiele 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 31.0 48.0 33.0 43.0 (51.0 BFD) 40.0 195.0
43 J-ka --- POL 55327 Julia Schmidt 2003 Zuzanna Figel 2003 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (51.0 BFD) 51.0 DNC 51.0 DNC 22.0 51.0 BFD 22.0 197.0
44 J-ka --- POL 56146 Lena Sobiech 2003 Agnieszka Zadora 2004 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 32.0 44.0 30.0 40.0 (51.0 BFD) 51.0 DNF 197.0
45 Jr Jr Mł. POL 52423 Jan Macugowski 2005 Jakub Kreft 2007 M KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 38.0 41.0 40.0 (47.0) 35.0 43.0 197.0
46 Jr Jr Mł. POL 53608 Adam Chamier Cieminski 2004 Wiktor Pawłowski 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 35.0 (45.0) 42.0 44.0 36.0 42.0 199.0
47 J-ka --- POL 52725 Anna Żynda 2005 Martyna Grycuk 2003 F KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 37.0 47.0 (51.0 DNC) 49.0 31.0 39.0 203.0
48 Jr Jr Mł. POL 53606 Tymon Wiatrowski 2006 Paweł Werochowski 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (51.0 BFD) 46.0 38.0 45.0 34.0 44.0 207.0
49 Jr Jr Mł. POL 53108 Jan Borowiak 2005 Michał Szklarz 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW (51.0 DNC) 35.0 34.0 37.0 51.0 BFD 51.0 DNF 208.0
50 Jr Jr Mł. POL 54966 Radosław Parzych 2005 Hubert Bałdyga 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 36.0 43.0 43.0 46.0 (51.0 BFD) 41.0 209.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 50, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results are final as of 17:47 on September 20, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 --- POL 53 Jan Pic 1987 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 5.0
2 --- POL 3603 Jeremi Zimny 1994 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 1.0 RDG (6.0) 2.0 2.0 9.0
3 Jr POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 3.0 (6.0) 4.0 5.0 4.0 19.0
4 --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 5.0 (7.0) 3.0 2.0 6.0 5.0 21.0
5 --- POL 6 Łukasz Włoch 1995 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA 6.0 6.0 (7.0) 5.0 4.0 3.0 24.0
6 --- POL 76 Katarzyna Pic 1987 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 8.0 5.0 1.0 (10.0) 7.0 7.0 28.0
7 --- POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7.0 4.0 8.0 3.0 12.0 (19.0) 34.0
8 --- POL 755 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN 10.0 14.0 4.0 9.0 (18.0) 9.0 46.0
9 J-ka POL 41 Zofia Derwich 2002 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (32.0 UFD) 18.0 8.0 9.0 10.0 49.0
10 --- POL 148 Marcin Kozieł 1999 M JACHT KLUB KOSZALIN (20.0) 8.0 19.0 11.0 3.0 11.0 52.0
11 Jr POL 143 Leon Dura 2004 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 10.0 5.0 (30.0 SCP) 13.0 15.0 52.0
12 Jr POL 87 Rafał Szubert 2002 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (18.0) 15.0 10.0 12.0 11.0 6.0 54.0
13 Jr POL 31 Piotr Jóźwiak 2001 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 14.0 (16.0) 12.0 13.0 10.0 8.0 57.0
14 --- POL 404 Weronika Folmer 1999 F KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 11.0 9.0 13.0 (19.0) 14.0 12.0 59.0
15 J-ka POL 183 Gabriela Zawal 2002 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (16.0) 12.0 14.0 15.0 8.0 14.0 63.0
16 J-ka POL 96 Katarzyna Derwich 2002 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 18.0 15.0 (20.0) 15.0 13.0 73.0
17 Jr POL 13 Maksymilian Markow 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (32.0 UFD) 13.0 11.0 14.0 19.0 18.0 75.0
18 Jr POL 644 Jacek Woźny 2001 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 21.0 17.0 (22.0) 7.0 16.0 17.0 78.0
19 Jr POL 261 Wojtek Konstanty 2002 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 17.0 11.0 23.0 17.0 (32.0 UFD) 16.0 84.0
20 J-ka POL 85 Joanna Kiełczewska 2003 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15.0 (22.0) 16.0 16.0 21.0 22.0 90.0
21 --- POL 58 Emilia Pic 1999 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 19.0 19.0 (24.0) 18.0 20.0 21.0 97.0
22 J-ka POL 9 Anna Witczak 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 13.0 23.0 17.0 (26.0) 22.0 23.0 98.0
23 Jr POL 103 Michał Sitko 2004 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 24.0 21.0 (32.0 UFD) 25.0 17.0 20.0 107.0
24 J-ka POL 153 Teresa Zawal 2004 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 23.0 24.0 21.0 24.0 23.0 (25.0) 115.0
25 --- POL 150 Borys Boratyński 1966 M JACHT KLUB KOSZALIN 22.0 20.0 (32.0 DNC) 23.0 32.0 DNC 32.0 DNC 129.0
26 J-ka POL 117 Aleksandra Sikorska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 28.0 (32.0 RET) 25.0 28.0 24.0 24.0 129.0
27 --- POL 151 Jakub Micewski 2005 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 27.0 26.0 20.0 29.0 (32.0 DNC) 32.0 DNC 134.0
28 --- POL 91 Jacek Baryła 1961 M JACHT KLUB KOSZALIN 25.0 25.0 (32.0 DNC) 27.0 32.0 DNC 32.0 DNC 141.0
29 J-ka POL 88 Magda Winiarska 2006 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 26.0 27.0 26.0 (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 143.0
30 Jr POL 149 Marcin Staniewicz 2002 M JACHT KLUB KOSZALIN (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 22.0 32.0 DNC 32.0 DNC 150.0
31 Jr POL 129 Jan Sikorski 2001 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 31, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results are final as of 17:50 on September 20, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 POL 115092 Zuzanna Tomaszewska 2006 Kacper Barszczyk 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (5.0 DSQ) 12.0
2 POL 117567 Aleksander Daniszewski 2006 Borys Podumis 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 1.0 2.0 3.0 1.0 2.0 (4.0) 3.0 3.0 1.0 18.0
3 POL 117038 Maria Retecka 2005 Piotr Rodzewicz 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 3.0 3.0 1.0 3.0 3.0 3.0 2.0 (4.0) 2.0 23.0
4 POL 106554 Krzysztof Janukowicz 2006 Andrzej Thomas 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 4.0 2.0 4.0 2.0 3.0 35.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Gold Results are final as of 17:49 on September 20, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 Score
1 Jr POL 217493 Przemysław Machowski M 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 1.0 4.0 (8.0) 1.0 1.0 8.0
2 --- POL 209035 Tytus Butowski M 2001 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1.0 5.0 4.0 (10.0) 3.0 4.0 17.0
3 --- GER 62 Łukasz Machowski M 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 2.0 1.0 (4.0) 17.0 3.0 26.0
4 Jr Mł. POL 212631 Filip Olszewski M 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (20.0) 9.0 5.0 5.0 8.0 5.0 32.0
5 Jr POL 210009 Adam Sokołowski M 2003 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 8.0 (55.0 BFD) 3.0 2.0 12.0 9.0 34.0
6 Jr POL 11 Mikołaj Silny M 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 7.0 1.0 3.0 (11.0) 5.0 19.0 35.0
7 Jr Mł. POL 217484 Leon Gniadek M 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (55.0 BFD) 6.0 8.0 13.0 4.0 6.0 37.0
8 Jr POL 213514 Jakub Ławicki M 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 9.0 9.0 2.0 (13.0) 11.0 13.0 44.0
9 --- POL 197541 Klara Sobczak F 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 (15.0) 12.0 1.0 10.0 20.0 48.0
10 Jr POL 214224 Tomasz Trajnowicz M 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 5.0 (55.0 BFD) 11.0 3.0 2.0 27.0 48.0
11 Jr POL 1 Filip Miłoszewski M 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (9.0) 3.0 6.0 2.0 31.0 7.0 49.0
12 --- POL 213144 Laura Szulc F 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 2.0 (21.0) 19.0 6.0 8.0 50.0
13 --- POL 212212 Mateusz Hanke M 1989 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 4.0 3.0 8.0 (10.0) 25.0 12.0 52.0
14 Jr POL 212589 Filip Rajchert M 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (10.0) 6.0 1.0 1.0 36.0 11.0 55.0
15 Jr Mł. POL 210007 Igor Barcikowski M 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (18.0) 17.0 13.0 4.0 19.0 2.0 55.0
16 --- POL 210786 Piotr Malinowski M 2001 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 3.0 (10.0) 5.0 6.0 20.0 26.0 60.0
17 --- POL 191862 Maria Prus-Głowacka F 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (22.0) 7.0 19.0 14.0 9.0 17.0 66.0
18 Jr Mł. POL 205645 Jan Krawczyk M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 20.0 15.0 (31.0) 7.0 10.0 69.0
19 Jr POL 196962 Jakub Wiedeheft M 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 (55.0 UFD) 16.0 7.0 22.0 15.0 72.0
20 --- POL 210221 Kinga Brzóska F 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4.0 (18.0) 12.0 8.0 21.0 28.0 73.0
21 --- POL 210947 Dominika Raszka F 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 10.0 9.0 (18.0) 13.0 24.0 73.0
22 Jr Mł. POL 69 Oskar Ponto M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 6.0 8.0 9.0 (11.0) 14.0 38.0 75.0
23 Jr Mł. POL 211916 Stanisław Konarzewski M 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 2.0 (11.0) 2.0 9.0 38.0 25.0 76.0
24 --- POL 204205 Stanisław Klimaszewski M 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (15.0) 14.0 13.0 7.0 15.0 33.0 82.0
25 Jr POL 204557 Konstanty Sawicki M 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 21.0 12.0 20.0 (28.0) 18.0 14.0 85.0
26 --- POL 212962 Marcelina Korszon F 2002 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6.0 4.0 14.0 (55.0 RET) 16.0 55.0 BFD 95.0
27 Jr Mł. POL 214222 Jakub Kluk M 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 (36.0) 18.0 15.0 27.0 21.0 95.0
28 --- POL 186220 Paulina Placzke F 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (25.0) 13.0 11.0 17.0 29.0 29.0 99.0
29 Jr Mł. POL 210002 Bartosz Andrzejak M 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 16.0 19.0 (20.0) 19.0 23.0 23.0 100.0
30 Jr Mł. POL 208153 Krzysztof Olejnik M 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 12.0 13.0 (41.0) 16.0 48.0 16.0 105.0
31 Jr POL 213531 Maksymilian Burdziej M 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE 24.0 12.0 (33.0) 14.0 24.0 31.0 105.0
32 Jr POL 209036 Maksymilian Cymerman M 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 13.0 14.0 22.0 (24.0) 30.0 30.0 109.0
33 Jr Mł. POL 183128 Maciej Iliński M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 13.0 16.0 (25.0) 5.0 40.0 36.0 110.0
34 Jr Mł. POL 214823 Andrzej Nowakowski M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (31.0) 11.0 27.0 17.0 37.0 18.0 110.0
35 Jr POL 196898 Kacper Żywiczka M 2003 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 15.0 18.0 (22.0) 39.0 22.0 110.0
36 Jr Mł. POL 212205 Filip Kapała M 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 11.0 (16.0) 6.0 9.0 33.0 55.0 RET 114.0
37 --- POL 209038 Maria Majchrzycka F 2004 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 10.0 17.0 (36.0) 20.0 32.0 43.0 122.0
38 Jr POL 197949 Igor Haufa M 2003 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (55.0 BFD) 22.0 19.0 26.0 28.0 35.0 130.0
39 Jr Mł. POL 208652 Patryk Furmanek M 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 7.0 (23.0) 16.0 21.0 45.0 44.0 133.0
40 Jr Mł. POL 216546 Antoni Nazimek M 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (28.0) 27.0 23.0 18.0 26.0 39.0 133.0
41 Jr POL 211258 Maciej Jarosz M 2002 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 14.0 8.0 (40.0) 3.0 55.0 DNC 55.0 DNC 135.0
42 Jr POL 111111 Dominik Śliwiński M 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 11.0 (55.0 BFD) 38.0 12.0 43.0 32.0 136.0
43 --- POL 209468 Anna Brzozowska F 1993 CENTRUM ŻEGLARSKIE 2.0 18.0 7.0 (55.0 UFD) 55.0 DNC 55.0 DNC 137.0
44 Jr Mł. POL 214835 Kacper Dybiec M 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 19.0 23.0 14.0 (26.0) 35.0 46.0 137.0
45 Jr Mł. POL 215781 Szymon Maruszczak M 2005 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 23.0 20.0 15.0 (32.0) 46.0 34.0 138.0
46 --- POL 214228 Julia Rogalska F 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 19.0 7.0 7.0 (55.0 DNC) 55.0 DNC 55.0 DNC 143.0
47 --- POL 213328 Lilly May Niezabitowska F 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 8.0 21.0 (31.0) 6.0 55.0 DNC 55.0 DNC 145.0
48 Jr POL 214216 Hubert Maczyszyn M 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 24.0 24.0 (34.0) 16.0 34.0 47.0 145.0
49 Jr Mł. POL 210244 Szymon Oleksiuk M 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (55.0 BFD) 33.0 10.0 23.0 47.0 37.0 150.0
50 --- POL 185782 Julia Szymczak F 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.0 19.0 23.0 (32.0) 42.0 45.0 151.0
51 --- POL 212588 Amelia Buska F 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 18.0 (31.0) 24.0 29.0 41.0 42.0 154.0
52 Jr Mł. POL 203271 Paweł Trella M 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 (55.0 UFD) 38.0 15.0 44.0 40.0 158.0
53 --- POL 204343 Hubert Polaczyk M 2001 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 20.0 (25.0) 17.0 12.0 55.0 DNC 55.0 DNC 159.0
54 Jr POL 215004 Antoni Borkowski M 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 26.0 (34.0) 26.0 21.0 49.0 41.0 163.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 54, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Silver Results are final as of 17:49 on September 20, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 Score
1 Jr Mł. POL 213327 Oskar Sawicki M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 26.0 (35.0) 29.0 24.0 2.0 81.0
2 Jr POL 215529 Wiktor Robaczewski M 2003 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (55.0 BFD) 4.0 25.0 55.0 UFD 1.0 85.0
3 Jr Mł. POL 168053 Olek Ponto M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 27.0 (31.0) 30.0 23.0 6.0 86.0
4 Jr Mł. POL 216603 Tomasz Bendlewski M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 24.0 (28.0) 28.0 11.0 86.0
5 Jr Mł. POL 213237 Hubert Roszyk M 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 30.0 30.0 (32.0) 22.0 8.0 90.0
6 Jr Mł. POL 81 Tymoteusz Wysocki M 2005 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (55.0 BFD) 55.0 BFD 10.0 25.0 3.0 93.0
7 Jr POL 10 Wojciech Antoniak M 2002 CENTRUM ŻEGLARSKIE 25.0 38.0 22.0 (40.0) 12.0 97.0
8 Jr Mł. POL 208169 Marcin Pietrzak M 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (55.0 BFD) 29.0 27.0 38.0 5.0 99.0
9 Jr Mł. POL 195786 Mateusz Narloch M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 37.0 34.0 (50.0) 25.0 4.0 100.0
10 Jr Mł. POL 202449 Piotr Flieger M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 41.0 27.0 21.0 (43.0) 14.0 103.0
11 Jr Mł. POL 192680 Michał Grzesiek M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (36.0) 28.0 26.0 31.0 18.0 103.0
12 Jr Mł. POL 203062 Paweł Gerłachowski M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 35.0 26.0 (42.0) 36.0 7.0 104.0
13 Jr Mł. POL 180714 Julian Podwalski M 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (38.0) 26.0 35.0 27.0 16.0 104.0
14 Jr Mł. POL 208738 Marek Szczepankowski M 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (39.0) 22.0 37.0 27.0 27.0 113.0
15 --- POL 214225 Amelia Dziąba F 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 29.0 (38.0) 34.0 29.0 23.0 115.0
16 Jr POL 204763 Przemysław Okoński M 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 42.0 (55.0 UFD) 24.0 40.0 10.0 116.0
17 Jr Mł. POL 169707 Teodor Kasprzyk M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 31.0 33.0 (45.0) 35.0 17.0 116.0
18 Jr Mł. POL 210887 Szymon Gąsiorowski M 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 34.0 28.0 (47.0) 44.0 13.0 119.0
19 Jr POL 188824 David Goetz M 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 32.0 (35.0) 17.0 34.0 37.0 120.0
20 Jr Mł. POL 186225 Tymon Gajdziński M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 30.0 39.0 (43.0) 33.0 20.0 122.0
21 Jr Mł. POL 203114 Bartosz Dąbrowski M 2004 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 35.0 29.0 (45.0) 37.0 22.0 123.0
22 Jr Mł. POL 196348 Mateusz Balicki M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (55.0 BFD) 32.0 31.0 36.0 24.0 123.0
23 Jr Mł. POL 191837 Konrad Dziąba M 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 27.0 25.0 32.0 (34.0) 41.0 125.0
24 --- POL 212961 Anna Trędowska F 2002 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 29.0 (55.0 BFD) 30.0 30.0 36.0 125.0
25 Jr Mł. POL 186221 Bogusz Tłok M 2004 MLKS KRAJNA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM 38.0 30.0 37.0 (48.0) 21.0 126.0
26 Jr Mł. POL 203021 Maciej Panaś M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (55.0 BFD) 21.0 35.0 20.0 54.0 UFD 130.0
27 Jr Mł. POL 210138 Alan Kocięda M 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 34.0 41.0 (44.0) 33.0 28.0 136.0
28 --- POL 160406 Krzysztof Dobrowolski M 1970 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (47.0) 45.0 36.0 47.0 9.0 137.0
29 Jr Mł. POL 195307 Franek Kotlarek M 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (55.0 BFD) 32.0 53.0 38.0 15.0 138.0
30 Jr Mł. POL 194948 Szymon Janiak M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 33.0 37.0 (39.0) 35.0 33.0 138.0
31 Jr Mł. POL 180729 Jakub Rzeszotek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 41.0 (43.0) 40.0 39.0 19.0 139.0
32 Jr Mł. POL 218244 Adam Słodownik M 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 28.0 (55.0 BFD) 29.0 30.0 54.0 DNC 141.0
33 Jr POL 213075 Tymoteusz Walicki M 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (55.0 BFD) 36.0 28.0 45.0 32.0 141.0
34 Jr Mł. POL 186236 Cezary Popielski M 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 32.0 (44.0) 41.0 41.0 30.0 144.0
35 --- POL 206489 Alicja Akulicz F 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 40.0 37.0 (46.0) 39.0 31.0 147.0
36 Jr Mł. POL 20709 Mikołaj Kmin M 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 44.0 40.0 44.0 (46.0) 25.0 153.0
37 Jr Mł. POL 191842 Kamil Stemplewski M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 33.0 39.0 (42.0) 41.0 40.0 153.0
38 Jr Mł. POL 211312 Michał Gonciarz M 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA (48.0) 42.0 43.0 46.0 29.0 160.0
39 --- POL 208653 Paweł Kundzier M 1981 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (46.0) 46.0 39.0 42.0 34.0 161.0
40 Jr Mł. POL 213309 Michał Paciorek M 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 36.0 (55.0 BFD) 33.0 42.0 54.0 DNC 165.0
41 Jr Mł. POL 210943 Jakub Marciniak M 2005 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 43.0 40.0 (47.0) 37.0 46.0 166.0
42 Jr Mł. POL 192834 Dominik Konieczny M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 40.0 44.0 (49.0) 43.0 39.0 166.0
43 Jr Mł. POL 210136 Piotr Vogel M 2005 --- 37.0 41.0 (50.0) 45.0 45.0 168.0
44 --- POL 209552 Filip Ciszkiewicz M 1995 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 55.0 DNE 5.0 (55.0 UFD) 55.0 DNC 54.0 DNC 169.0
45 Jr Mł. POL 202397 Franciszek Niesiobędzki M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 39.0 43.0 (51.0) 48.0 47.0 177.0
46 Jr POL 210788 Jakub Jurczak M 2003 --- 43.0 46.0 46.0 (47.0) 43.0 178.0
47 Jr Mł. POL 210945 Gabriel Małecki M 2004 CENTRUM ŻEGLARSKIE 44.0 (50.0) 49.0 44.0 42.0 179.0
48 Jr Mł. POL 201561 Andrzej Pochopień M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 42.0 45.0 48.0 (50.0) 44.0 179.0
49 Jr Mł. POL 186836 Jan Melzer M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 45.0 (49.0) 48.0 49.0 38.0 180.0
50 --- POL 199296 Krystian Nawrat M 1961 LOK KLUB WODNY GARLAND 49.0 48.0 (52.0) 49.0 35.0 181.0
51 Jr Mł. POL 204311 Paweł Sikora M 2004 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 45.0 42.0 (52.0) 50.0 48.0 185.0
52 --- POL 172347 Michał Szymaszek M 1995 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA (55.0 DNC) 55.0 DNC 55.0 DNC 51.0 26.0 187.0
53 --- POL 19183 Agnieszka Piekło F 1990 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 50.0 47.0 51.0 (55.0 DNC) 54.0 DNC 202.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 53, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra 15 Results are final as of 17:46 on September 20, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 POL 278 Mikołaj Zmitrowicz 2003 Rodion Mushchinkin 2004 UKS NAVIGO 2.0 (4.0 UFD) 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 12.0
2 POL 165 Stanisław Wierczyński 2004 Julia Wróblewska 2003 UKS NAVIGO 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 14.0
3 POL 164 Natasha Anolik 2006 Alex Wysocki 2002 UKŻ OPTI CWM / UKS NAVIGO (3.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 26.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: OK-Dinghy Results are final as of 17:48 on September 20, 2020, Gdańsk, Górki Zachodnie, 18 - 20.09.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 1 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 2.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 7.0
2 POL 7 Marek Bernat 1962 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 4.0 3.0 (5.0) 4.0 1.0 5.0 2.0 19.0
3 POL 777 Michał Strumnik 1983 --- (12.0 UFD) 2.0 3.0 2.0 7.0 6.0 3.0 23.0
4 POL 17 Jarosław Radzki 1969 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 6.0 5.0 4.0 3.0 2.0 (12.0 RET) 4.0 24.0
5 POL 19 Grzegorz Salamon 1971 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 5.0 6.0 2.0 (7.0) 4.0 2.0 6.0 25.0
6 POL 4 Radosław Droździk 1967 YACHT KLUB POLSKI BIELSKO 1.0 4.0 8.0 5.0 5.0 3.0 (12.0 UFD) 26.0
7 POL 44 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 7.0 7.0 6.0 6.0 (8.0) 4.0 7.0 37.0
8 POL 40 Robert Święcki 1959 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 3.0 8.0 7.0 (9.0) 9.0 7.0 5.0 39.0
9 POL 21 Waldemar Czyż 1955 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 8.0 9.0 9.0 8.0 6.0 (12.0 DNC) 12.0 DNC 52.0
10 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (12.0 DNC) 12.0 DNC 11.0 11.0 11.0 8.0 8.0 61.0
11 POL 674 Lesław Godek 2020 --- 9.0 10.0 10.0 10.0 10.0 (12.0 DNC) 12.0 DNC 61.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com