Youth Sailing World Championships

Rywalizacja w dziewięciu konkurencjach: klasie 420 dziewcząt i chłopców, klasie 29er dziewcząt i chłopców, windsurfingowej klasie RS:X dziewcząt i chłopców, klasie Laser Radial dziewcząt i chłopców oraz na katamaranach klasy Nacra 15.

Klasa Kat. wiekowa
29er M
29er Boys
Male b.o.
29er F
29er Girls
Female b.o.
420 M
420 Boys
Male b.o.
420 F
420 Girls
Female b.o.
LAR M
Laser Radial Boys
Male b.o.
LAR F
Laser Radial Girls
Female b.o.
Nacra 15
Nacra 15
b.o.
RS:X M
RS:X Boys
Male b.o.
RS:X F
RS:X Girls
Female b.o.
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 ARG Juan Queirel
ARG Justo Varela Iraola


420 M
2 AUS Ryan Littlechild
AUS Jack Ferguson


420 M
3 AUT Leopold Karl
AUT Lukas Kammerer


420 M
4 BLR Ivan Filipovich
BLR George Lashko


420 M
5 BRA Bernardo Peixoto
BRA Marcos Arndt


420 M
6 CAN Moritz Heidenreich
CAN David Frost


420 M
7 CHI Dante Parodi
CHI Francisco Rodriguez


420 M
8 CRO Mistral Matulja
CRO Lorens Lokas


420 M
9 CZE Lukas Wehrenberg
CZE Tobias Kraus


420 M
10 FRA Sacha Baraz
FRA Yannic Flandorffer


420 M
11 GER Kristian Lenkmann
GER Philip Hall


420 M
12 GBR Haydn Sewell
GBR William Heathcote


420 M
13 HKG Eloi Defline
HKG Thibault Minne


420 M
14 HUN Benedek Szucs
HUN Abel Batiz


420 M
15 ISR Tal Sade
ISR Noam Homri


420 M
16 ITA Demetrio Sposato
ITA Gabriele Centrone


420 M
17 JPN Shunsui Oishi
JPN Taketo Aoki


420 M
18 KOR Donguk Kim
KOR Yeongwoo Kim


420 M
19 LTU Nojus Volungevi?ius
LTU Jurgis Jurgelionis


420 M
20 MEX Carlos Romero
MEX Bruno Acierno


420 M
21 NZL Seb Menzies
NZL Blake McGlashan


420 M
22 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
23 POR Manuel Fortunato
POR Frederico Baptista


420 M
24 RUS Misha Sakhovsky
RUS Igor Maliavskii


420 M
25 ESP Martin Wizner
ESP Pedro Ameneiro


420 M
26 SUI Achille Casco
SUI Elliot Schick


420 M
27 THA jedtavee yongyuennarn
THA Chakkaphat Wiriyakitti


420 M
28 TUR Tansu Sarlak
TUR Oguz Er


420 M
29 UKR Oleksandr Zhukov
UKR Illia Maievskyi


420 M
30 USA Oliver Hurwitz
USA Ethan Froelich


420 M
31 ARG Maria Montalbano
ARG Paloma Gutierrez


420 F
32 AUS Matilda Richardson
AUS Lily Richardson


420 F
33 AUT Johanna Schmidt
AUT Hannah Schranzhofer


420 F
34 BRA Marina da Fonte
BRA Marina Arndt


420 F
35 CAN Savannah Taylor
CAN Elsie Gillis


420 F
36 CRO Antonia Kustera
CRO Maris Basic


420 F
37 FRA Iona Wyper
FRA Amelie Flandorffer


420 F
38 GER Theresa Steinlein
GER Lina Plettner


420 F
39 GBR Eleanor Keers
GBR Faye Chatterton


420 F
40 HUN Janka Litkey
HUN Hanna Érdi


420 F
41 ISR Gili Caspi
ISR Neta Firstater


420 F
42 ITA Carlotta Scodnik
ITA Camilla Scodnik


420 F
43 JPN Kana Kobayashi
JPN Natsumi Shirasu


420 F
44 KOR Seoyun Yoon
KOR Sujin Kang


420 F
45 NZL Sydney Cunliffe
NZL Rebecca Hume


420 F
46 POL Amelia Linowska
POL Julia Chmiel
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO

420 F
47 POR Beatriz Gago
POR Marta Fortunato


420 F
48 RUS Anastasia Sumarokova
RUS Polina Sukhova


420 F
49 SLO Celestina Sabadin
SLO Veronika Franic


420 F
50 ESP Neus Ballester
ESP Andrea PerellÛ


420 F
51 SUI Natascha Rast
SUI Samira Rast


420 F
52 THA CHANOKCHON WANGSUK
THA Piyaporn Khemkaew


420 F
53 TUR Iclal Demirel
TUR Duru Bayramoglu


420 F
54 USA Madeline Hawkins
USA Yumi Yoshiyasu


420 F
55 ARG Ignacio Hermida
ARG Maximiliano Kralj


29er M
56 AUS Archie Cropley
AUS Max Paul


29er M
57 BRA Nicolas Bernal
BRA Gabriel Michaelis


29er M
58 CAN Thomas Staples
CAN William Staples


29er M
59 CHI Alfredo Urzua
CHI Christian Obermoller


29er M
60 CZE Jaroslav Cermak
CZE Petr Kostal


29er M
61 DEN Malthe Ebdrup
DEN Peter Joos


29er M
62 FIN Ville Korhonen
FIN Edvard Bremer


29er M
63 FRA Aristide Girou
FRA Noah Chauvin


29er M
64 GER Jonas Schupp
GER Moritz Hagenmeyer


29er M
65 GBR Ewan Wilson
GBR Finley Armstrong


29er M
66 HKG Malo Kennish
HKG Anatole Martin


29er M
67 HUN Máté Jeney
HUN Arthur De Jonghe


29er M
68 IRL Rian Geraghty-McDonnell
IRL Nathan van steenberge


29er M
69 ITA Zeno Santini
ITA Marco Misseroni


29er M
70 JPN Naoki Ueda
JPN Shu Tahara


29er M
71 NED Dolf Hendriksen
NED Wiebrand de Vos


29er M
72 NZL Elijah Liefting
NZL Nicholas (Jack) Frewin


29er M
73 NOR Mathias Berthet
NOR Alexander Franks-Penty


29er M
74 POL Sławomir Kapałka
POL Jakub Gołębiowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
29er M
75 RUS Ilya Chuprina
RUS Rodion Brovin


29er M
76 SGP Shawn Goh
SGP Yong Hao Poh


29er M
77 ESP Enrique Urios Salinas
ESP Filippo Binetti Pozzi


29er M
78 SWE Marius Westerlind
SWE Olle Aronsson


29er M
79 THA Phitchakon Ungpakornkaew
THA Lathavit Thananitayaudom


29er M
80 URU Joaquin Radovitzky
URU Martin Bartesaghi


29er M
81 ISV Dawson Kohl
ISV Steven Hardee


29er M
82 USA Stephan Baker
USA Oliver Duncan


29er M
83 ARG Ines Billoch
ARG Victoria Tagliapietra


29er F
84 AUS Alice Buchanan
AUS Dervla Duggan


29er F
85 BRA Ludmila Lira
BRA Julia Cardoso Ollivier


29er F
86 CAN Morgan Kittson
CAN Adrianna Baird


29er F
87 DEN Katrine Schmidt
DEN Sarah Damgaard


29er F
88 FIN Lotta Virtanen
FIN Helmi-Liisa Pettay


29er F
89 FRA Juliette Berthier
FRA Marie Devoize


29er F
90 GER Elena Krupp
GER Clara Borlinghaus


29er F
91 GBR Freya Black
GBR Millie Aldridge


29er F
92 HKG Karrie Clark
HKG Penelope Martin


29er F
93 HUN Luca Kis-Szölgyémi
HUN Hanga Ugron


29er F
94 IRL Leah Rickard
IRL Eimer McMorrow Moriarty


29er F
95 ITA Sofia Giunchiglia
ITA Marta Giunchiglia


29er F
96 JPN Lisa Nukui
JPN Capiglia Oura Nishida


29er F
97 MLT Antonia Schultheis
MLT Victoria Schultheis


29er F
98 NED Marlies Schouten
NED Maud Lodewijk


29er F
99 NZL Sophia Fyfe
NZL Holly Liefting


29er F
100 NOR Amalie Wang
NOR Fredrikke Foss


29er F
101 POL Karolina Żurek
POL Agata Wilczewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er F
102 RUS Victoria Liksanova
RUS Polina Pereshivkina


29er F
103 SGP Ellyn Tan
SGP Tessa Neo


29er F
104 ESP Alicia Fras
ESP Maria Gonz·lez Gracia


29er F
105 SWE Martina Carlsson
SWE Amanda Ljunggren


29er F
106 ISV Lola Kohl
ISV Lucy Klempen


29er F
107 USA Berta Puig
USA Isabella (Bella) Casaretto


29er F
108 ANT Daniel Smit

LAR M
109 ARG Juan Cardozo

LAR M
110 AUS Zac Littlewood

LAR M
111 AUT Jan Kwapinski

LAR M
112 BLR Ivan Mshenski

LAR M
113 BEL Jef Hinnekint

LAR M
114 BIZ Trent Hardwick

LAR M
115 BER Campbell Patton

LAR M
116 BRA Nicolas Mueller

LAR M
117 IVB Thad Lettsome

LAR M
118 CAN Ryan Anderson

LAR M
119 CHI Ricardo Seguel Lac·mara

LAR M
120 TPE Yang Huang

LAR M
121 CRO Roko Copic

LAR M
122 CYP Andreas Marathovouniotis

LAR M
123 CZE Andrew Lawson

LAR M
124 DEN Nikolaj Borch

LAR M
125 EGY Aly Badawy

LAR M
126 EST Evo Annus

LAR M
127 FIN Otto Dahlberg

LAR M
128 FRA Theo Peyre

LAR M
129 GER Julian Hoffmann

LAR M
130 GBR James Foster

LAR M
131 HKG Stanislas Picard

LAR M
132 HUN Leon Zink

LAR M
133 INA Gregory Roger Wardojo

LAR M
134 IRL Jamie McMahon

LAR M
135 ISR Yoav Kfir

LAR M
136 ITA Matteo Paulon

LAR M
137 JPN Rikuta Hattori

LAR M
138 KOR Sung Hwan Park

LAR M
139 LAT Robins Spats

LAR M
140 LTU Vejas Strelciunas

LAR M
141 MAS ISRAR HAZIM ISMAIL

LAR M
142 MEX Adrian Elizondo Garza

LAR M
143 MON alessandro montefiori

LAR M
144 NED Teun In der

LAR M
145 AHO Darius Berenos

LAR M
146 NZL Luke Cashmore

LAR M
147 NOR Tobias Birkeland

LAR M
148 PAR Sebastian Leri

LAR M
149 PER Mauro Pretto

LAR M
150 POL Tytus Butowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
151 POR Martim Fernandes

LAR M
152 RUS sergey doroshenko

LAR M
153 SRB Nikola Banjac

LAR M
154 SGP Wonn Kye Lee

LAR M
155 SLO Janez Zabukovec

LAR M
156 RSA Cullen Keytel

LAR M
157 ESP Jordi LladÛ Dur·n

LAR M
158 SWE Fabian Magnusson

LAR M
159 SUI Gauthier VERHULST

LAR M
160 THA Arthit Romanyk

LAR M
161 TUR Yigit Yalcin Citak

LAR M
162 UKR Andriy Verdysh

LAR M
163 ISV Mathieu Dale

LAR M
164 USA Connor Nelson

LAR M
165 ANT Jalese Gordon

LAR F
166 ARG Sofia D'Agostino

LAR F
167 AUS Madeline O'Shea

LAR F
168 BLR Yana Obukhava

LAR F
169 BEL Eline Verstraelen

LAR F
170 BRA Christine Reimer

LAR F
171 CAN Hunter Dejean

LAR F
172 CAY Ava HIDER

LAR F
173 CHI Agustina Jordan

LAR F
174 TPE PIN-CHIEH Chen

LAR F
175 CRO Mare Milic

LAR F
176 CZE Klára Himmelová

LAR F
177 DEN Josephine Heegaard

LAR F
178 EGY Mariam Moustafa

LAR F
179 FIN Cecilia Dahlberg

LAR F
180 FRA Manon Peyre

LAR F
181 GER Theresa Wierschin

LAR F
182 GBR Matilda Nicholls

LAR F
183 HKG Emily Keg

LAR F
184 HUN Karina Kis-Kapin

LAR F
185 IND Harshita Tomar

LAR F
186 IRL Eve McMahon

LAR F
187 ISR Shai Kakon

LAR F
188 ITA Chiara Benini Floriani

LAR F
189 JPN Emiko Suda

LAR F
190 KOR HYEONGYEONG OH

LAR F
191 LTU Lėja Savickaitė

LAR F
192 MEX Maria Porter

LAR F
193 NED Marissa IJben

LAR F
194 NZL Samantha Stock

LAR F
195 NOR Hanna Fjon

LAR F
196 PER Frances Wieland

LAR F
197 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR F
198 RUS Alexandra Lukoyanova

LAR F
199 SRB Kristina Boja

LAR F
200 SGP Simone Chen

LAR F
201 SVK Janka Meli?ov·

LAR F
202 RSA Isabella Wright

LAR F
203 ESP Ana Moncada S·nchez

LAR F
204 SWE Lova Forssen

LAR F
205 SUI Rosine Baudet

LAR F
206 THA Sophia Montgomery

LAR F
207 TUR Ece Asya Ikizler

LAR F
208 TCA Mary Kathryn GRACE

LAR F
209 UKR Yelyzaveta Vynohradova

LAR F
210 USA Grace Austin

LAR F
211 VEN Andrea Villasana

LAR F
212 ARG Dante Cittadini
ARG Maylen Muscia


Nacra 15
213 AUS Will Cooley
AUS Rebecca Hancock


Nacra 15
214 AUT Lea Rabeder
AUT Christoph Wech


Nacra 15
215 BEL Lucas Claeyssens
BEL Anne VandenBerghe


Nacra 15
216 DNK Rebekka Johannesen
DNK William Johannesen


Nacra 15
217 FIN Kim Oskar Godenhjelm
FIN Iida Vauhkonen


Nacra 15
218 FRA Titouan Petard
FRA Marion DECLEF


Nacra 15
219 GER Silas Mühle
GER Levke Möller


Nacra 15
220 GBR Theo Williams
GBR Jasmine Williams


Nacra 15
221 ITA Andrea Spagnolli
ITA Alice Cialfi


Nacra 15
222 MON AndrÈa Filip Tortella
MON Pauline Lepoivre


Nacra 15
223 NED Olivier Jaquet
NED Ghislaine van Empel


Nacra 15
224 NZL Helena Sanderson
NZL Jack Honey


Nacra 15
225 PER Florencia Chiarella Salas
PER Cristobal Yzaga


Nacra 15
226 POL Maja Niemira
POL Oskar Niemira
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
227 RUS Anastasia Maiorova
RUS Nikolai Goryainov


Nacra 15
228 SGP Sophia Meyers
SGP Teck Pin Chia


Nacra 15
229 RSA Liam Gunning
RSA Stephanie Goodyer


Nacra 15
230 ESP Iset Segura
ESP Max Rondeau


Nacra 15
231 SUI Arnaud GRANGE
SUI Marie van der


Nacra 15
232 USA Jack Sutter
USA Charlotte Versavel


Nacra 15
233 AUS Hamish Swain

RS:X M
234 BRA GUILHERME TRAININI PLENTZ

RS:X M
235 CHI Martin Abarzua Guzman

RS:X M
236 CRO Roco Hrvoj

RS:X M
237 CYP Notis Kazamias

RS:X M
238 CZE Ondrej Muller

RS:X M
239 DNK Alfred Dixen

RS:X M
240 EGY Momen Sowilam

RS:X M
241 FRA Fabien Pianazza

RS:X M
242 GBR FInn Hawkins

RS:X M
243 GRE Leonidas Tsortanidis

RS:X M
244 HKG Lok Yeung

RS:X M
245 HUN Tam·s P·link·s

RS:X M
246 ISR Liam Segev

RS:X M
247 ITA Nicolo Renna

RS:X M
248 JPN Yugo Saito

RS:X M
249 KOR GUNHAK CHOI

RS:X M
250 LTU Edgaras Liovinas

RS:X M
251 MEX Alex Torres Rinaldelli

RS:X M
252 NED Luc Schmitz

RS:X M
253 OMA Ali Al-Omrani

RS:X M
254 POL Kamil Manowiecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RS:X M
255 POR AndrÈ Correia Camacho

RS:X M
256 SGP Alexander Lim

RS:X M
257 SVK Robert KubÌn

RS:X M
258 ESP GABRIEL LLADO

RS:X M
259 THA Kittisak Smitt

RS:X M
260 TUR Batuhan Arslan

RS:X M
261 USA Alexander Temko

RS:X M
262 AUS Amelia Quinlan

RS:X F
263 BLR Julia Matveenko

RS:X F
264 BRA Giovanna Prada

RS:X F
265 CYP Natasa Lappa

RS:X F
266 CZE Katerina Svikova

RS:X F
267 FRA Heloise MACQUAERT

RS:X F
268 GBR Mollie Densley Robins

RS:X F
269 HKG cheuk wing mak

RS:X F
270 ISR Linoy Geva

RS:X F
271 ITA Marta Monge

RS:X F
272 KOR Jieun Seo

RS:X F
273 MEX Joanna Diego

RS:X F
274 POL Karina Filip
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RS:X F
275 POR Laura Taborda Pontes

RS:X F
276 RUS Yana Reznikova

RS:X F
277 SGP Marsha Shahrin

RS:X F
278 ESP ANDREA TORRES FULLANA

RS:X F
279 THA Cholchaya Junthonglang

RS:X F
280 TUR Melissa Ertekin

RS:X F
281 USA Dominique Stater

RS:X F
Klasa: 29er Boys Results are final as of 16:36 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name Crew R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 Score
1 NOR Mathias Berthet Alexander Franks-Penty 4.0 4.0 2.0 3.0 1.0 3.0 1.0 3.0 4.0 (8.0) 2.0 8.0 4.0 39.0
2 FIN Ville Korhonen Edvard Bremer 1.0 3.0 3.0 (29.0 RET) 5.0 11.0 10.0 15.0 5.0 1.0 1.0 1.0 7.0 63.0
3 AUS Archie Cropley Max Paul 5.0 8.0 (13.0) 4.0 8.0 7.0 4.0 1.0 3.0 7.0 12.0 9.0 10.0 78.0
4 GBR Ewan Wilson Finley Armstrong 6.0 18.0 8.0 6.0 2.0 6.0 11.0 8.0 2.0 4.0 (29.0 UFD) 7.0 2.0 80.0
5 FRA Aristide Girou Noah Chauvin 9.0 6.0 9.0 2.0 13.0 (29.0 RET) 9.0 4.0 1.0 15.0 6.0 5.0 9.0 88.0
6 SWE Marius Westerlind Olle Aronsson 2.0 7.0 (24.0) 20.0 3.0 5.0 8.0 13.0 6.0 6.0 8.0 2.0 21.0 101.0
7 HUN Mate Jeney Arthur De Jonghe 18.0 (20.0) 4.0 9.0 11.0 8.0 2.0 7.0 13.0 12.0 4.0 12.0 15.0 115.0
8 ARG Ignacio Hermida Maximiliano Kralj 11.0 5.0 12.0 12.0 SCP1 10.0 14.0 17.0 12.0 12.0 3.0 (29.0 RET) 4.0 8.0 120.0
9 USA Stephan Baker Oliver Duncan 13.0 11.0 5.0 13.0 19.0 2.0 13.0 (21.0) 17.0 2.0 11.0 17.0 1.0 124.0
10 HKG Malo Kennish Anatole Martin (24.0) 16.0 15.0 8.0 15.0 4.0 16.0 6.0 7.0 16.0 15.0 14.0 14.0 146.0
11 DEN Malthe Ebdrup Peter Joos 7.0 9.0 14.0 22.0 4.0 (29.0 UFD) 15.0 16.0 10.0 25.0 7.0 11.0 12.0 152.0
12 NED Dolf Hendriksen Wiebrand de Vos 8.0 23.0 (29.0 UFD) 10.0 14.0 13.0 5.0 18.0 11.0 17.0 19.0 10.0 5.0 153.0
13 RUS Ilya Chuprina Rodion Brovin 15.0 12.0 6.0 23.0 16.0 9.0 22.0 (25.0) 20.0 9.0 9.0 6.0 6.0 153.0
14 NZL Elijah Liefting Nicholas (Jack) Frewin 16.0 15.0 10.0 7.0 7.0 21.0 7.0 5.0 8.0 18.0 18.0 22.0 (24.0) 154.0
15 GER Jonas Schupp Moritz Hagenmeyer 20.0 (22.0) 7.0 5.0 17.0 17.0 6.0 14.0 14.0 14.0 13.0 13.0 20.0 160.0
16 ITA Zeno Santini Marco Misseroni 25.0 (29.0 UFD) 29.0 UFD 1.0 9.0 10.0 3.0 2.0 15.0 19.0 10.0 15.0 23.0 161.0
17 ESP Enrique Urios Salinas Filippo Binetti Pozzi 22.0 13.0 1.0 18.0 21.0 16.0 24.0 11.0 23.0 10.0 5.0 (29.0 RET) 3.0 167.0
18 BRA Nicolas Bernal Gabriel Michaelis (26.0) 25.0 17.0 16.0 6.0 1.0 12.0 17.0 9.0 13.0 21.0 23.0 17.0 177.0
19 CAN Thomas Staples William Staples 17.0 2.0 25.0 12.0 18.0 15.0 18.0 9.0 26.0 20.0 (29.0 UFD) 16.0 26.0 204.0
20 IRL Rian Geraghty-McDonnell Nathan van Steenberge 12.0 1.0 16.0 15.0 28.0 22.0 23.0 20.0 (29.0 RET) 21.0 17.0 18.0 13.0 206.0
21 POL Slawomir Kapalka Jakub Golebiowski 10.0 17.0 18.0 21.0 12.0 20.0 26.0 24.0 16.0 5.0 (29.0 UFD) 21.0 19.0 209.0
22 CZE Jaroslav Cermak Petr Kostal 3.0 (29.0 UFD) 21.0 17.0 27.0 24.0 19.0 19.0 21.0 23.0 16.0 3.0 25.0 218.0
23 ISV Dawson Kohl Steven Hardee 21.0 19.0 19.0 14.0 25.0 19.0 14.0 10.0 18.0 (29.0 BFD) 14.0 26.0 29.0 UFD 228.0
24 CHI Alfredo Urzua Christian Obermoller 27.0 14.0 20.0 24.0 22.0 23.0 (29.0 UFD) 26.0 27.0 11.0 3.0 19.0 16.0 232.0
25 SGP Shawn Goh Yong Hao Poh 23.0 10.0 11.0 25.0 24.0 18.0 21.0 22.0 22.0 27.0 (29.0 UFD) 20.0 22.0 245.0
26 URU Joaquin Radovitzky Martin Bartesaghi (28.0) 26.0 22.0 19.0 23.0 12.0 20.0 23.0 19.0 24.0 22.0 25.0 11.0 246.0
27 THA Phitchakon Ungpakornkaew Lathavit Thananitayaudom 19.0 21.0 23.0 27.0 20.0 25.0 25.0 (29.0 DNF) 24.0 22.0 20.0 24.0 18.0 268.0
28 JPN Naoki Ueda Shu Tahara 14.0 24.0 (29.0 UFD) 26.0 26.0 26.0 27.0 27.0 25.0 26.0 23.0 27.0 27.0 298.0

Sailed: 13, Discards: 1, To count: 12, Entries: 28, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: 29er Girls Results are final as of 16:37 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name Crew R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 Score
1 USA Berta Puig Isabella (Bella) Casaretto 3.0 5.0 1.0 7.0 (8.0) 7.0 2.0 5.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 36.0
2 MLT Antonia Schultheis Victoria Schultheis 5.0 2.0 3.0 3.0 10.0 9.0 4.0 (21.0) 6.0 5.0 3.0 3.0 5.0 58.0
3 SWE Martina Carlsson Amanda Ljunggren (14.0) 9.0 6.0 1.0 1.0 1.0 9.0 2.0 11.0 4.0 9.0 4.0 3.0 60.0
4 ESP Alicia Fras Maria González Gracia 7.0 7.0 2.0 5.0 7.0 5.0 6.0 11.0 (16.0) 10.0 7.0 8.0 7.0 82.0
5 GBR Freya Black Millie Aldridge 6.0 10.0 5.0 2.0 (14.0) 13.0 11.0 7.0 3.0 12.0 8.0 2.0 8.0 87.0
6 FRA Juliette Berthier Marie Devoize 10.0 17.0 (24.0) 10.0 4.0 8.0 5.0 9.0 8.0 3.0 4.0 12.0 4.0 94.0
7 ITA Sofia Giunchiglia Marta Giunchiglia 13.0 8.0 8.0 14.0 6.0 4.0 1.0 8.0 (18.0) 9.0 13.0 11.0 2.0 97.0
8 GER Elena Krupp Clara Borlinghaus 12.0 (26.0 UFD) 12.0 6.0 5.0 2.0 7.0 1.0 15.0 19.0 22.0 6.0 6.0 113.0
9 NED Marlies Schouten Maud Lodewijk 8.0 15.0 7.0 4.0 2.0 12.0 10.0 6.0 (23.0) 14.0 10.0 17.0 10.0 115.0
10 RUS Victoria Liksanova Polina Pereshivkina 9.0 12.0 10.0 9.0 12.0 6.0 (15.0) 14.0 12.0 6.0 6.0 9.0 13.0 118.0
11 FIN Lotta Virtanen Helmi-Liisa Pettay 16.0 13.0 9.0 12.0 21.0 15.0 22.0 18.0 2.0 1.0 2.0 (26.0 RET) 9.0 140.0
12 NOR Amalie Wang Fredrikke Foss 4.0 1.0 11.0 21.0 18.0 18.0 8.0 4.0 (24.0) 13.0 16.0 14.0 15.0 143.0
13 AUS Alice Buchanan Dervla Duggan 19.0 (26.0 UFD) 20.0 11.0 3.0 3.0 3.0 3.0 19.0 26.0 RET 12.0 19.0 20.0 158.0
14 CAN Morgan Kittson Adrianna Baird (26.0 UFD) 21.0 4.0 16.0 9.0 10.0 12.0 13.0 10.0 18.0 17.0 23.0 17.0 170.0
15 SGP Ellyn Tan Tessa Neo 1.0 19.0 17.0 15.0 13.0 11.0 18.0 10.0 20.0 23.0 (25.0) 10.0 14.0 171.0
16 ARG Ines Billoch Victoria Tagliapietra 18.0 18.0 13.0 13.0 20.0 16.0 16.0 15.0 (22.0) 17.0 15.0 7.0 11.0 179.0
17 DEN Katrine Schmidt Sarah Damgaard (26.0 UFD) 4.0 16.0 8.0 19.0 14.0 19.0 12.0 21.0 26.0 DSQ 5.0 15.0 24.0 183.0
18 POL Karolina Żurek Agata Wilczewska 20.0 3.0 19.0 17.0 17.0 20.0 20.0 (26.0 DNF) 9.0 16.0 11.0 21.0 18.0 191.0
19 IRL Leah Rickard Eimer McMorrow Moriarty (26.0 UFD) 6.0 15.0 22.0 23.0 24.0 23.0 23.0 7.0 21.0 18.0 5.0 16.0 203.0
20 ISV Lola Kohl Lucy Klempen 17.0 14.0 14.0 25.0 (26.0 DNF) 21.0 24.0 22.0 14.0 8.0 19.0 13.0 12.0 203.0
21 JPN Lisa Nukui Capiglia Oura Nishida 2.0 22.0 22.0 18.0 11.0 (23.0) 17.0 16.0 13.0 20.0 23.0 18.0 23.0 205.0
22 HUN Luca Kis-Szölgyémi Hanga Ugron 22.0 20.0 18.0 19.0 16.0 19.0 14.0 17.0 17.0 11.0 14.0 (26.0 DSQ) 19.0 206.0
23 BRA Ludmila Lira Julia Cardoso Ollivier 11.0 11.0 23.0 23.0 24.0 25.0 (26.0 DNF) 20.0 5.0 7.0 24.0 16.0 21.0 210.0
24 HKG Karrie Clark Penelope Martin 15.0 16.0 21.0 24.0 22.0 22.0 21.0 24.0 4.0 15.0 20.0 22.0 (25.0) 226.0
25 NZL Sophia Fyfe Holly Liefting 21.0 (26.0 UFD) 25.0 20.0 15.0 17.0 13.0 19.0 25.0 22.0 21.0 20.0 22.0 240.0

Sailed: 13, Discards: 1, To count: 12, Entries: 25, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Boys Results are final as of 16:38 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name Crew R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 NZL Seb Menzies Blake McGlashan 1.0 (9.0) 2.0 4.0 1.0 7.0 7.0 4.0 1.0 27.0
2 ITA Demetrio Sposato Gabriele Centrone 6.0 14.0 9.0 3.0 5.0 5.0 (28.0) 2.0 3.0 47.0
3 ISR Tal Sade Noam Homri 11.0 (13.0) 5.0 7.0 4.0 1.0 10.0 6.0 8.0 52.0
4 GBR Haydn Sewell William Heathcote 7.0 6.0 6.0 1.0 8.0 (13.0) 9.0 11.0 5.0 53.0
5 ESP Martin Wizner Pedro Ameneiro 3.0 8.0 1.0 5.0 12.0 15.0 5.0 9.0 (16.0) 58.0
6 USA Oliver Hurwitz Ethan Froelich 2.0 (12.0) 10.0 9.0 10.0 2.0 11.0 12.0 7.0 63.0
7 POL Patryk Kosmalski Tomasz Lewandowski (22.0) 11.0 11.0 2.0 13.0 6.0 6.0 3.0 11.0 63.0
8 POR Manuel Fortunato Frederico Baptista 14.0 10.0 4.0 14.0 3.0 3.0 2.0 16.0 (26.0) 66.0
9 CHI Dante Parodi Francisco Rodriguez 16.0 1.0 (31.0 UFD) 11.0 9.0 16.0 3.0 1.0 12.0 69.0
10 GER Kristian Lenkmann Philip Hall 9.0 5.0 12.0 (17.0) 11.0 11.0 15.0 7.0 3.0 SCP1 73.0
11 SUI Achille Casco Elliot Schick 5.0 4.0 3.0 6.0 16.0 21.0 1.0 23.0 (25.0) 79.0
12 AUS Ryan Littlechild Jack Ferguson 21.0 16.0 7.0 18.0 2.0 4.0 12.0 (24.0) 6.0 86.0
13 AUT Leopold Karl Lukas Kammerer 12.0 2.0 18.0 10.0 (27.0) 20.0 4.0 21.0 15.0 102.0
14 HKG Eloi Defline Thibault Minne 15.0 3.0 19.0 13.0 18.0 10.0 18.0 (31.0 BFD) 10.0 106.0
15 BRA Bernardo Peixoto Marcos Arndt 18.0 17.0 9.0 SCP1 8.0 6.0 9.0 13.0 (31.0 BFD) 31.0 UFD 111.0
16 JPN Shunsui Oishi Taketo Aoki 4.0 15.0 14.0 19.0 17.0 17.0 (31.0 BFD) 31.0 BFD 4.0 121.0
17 FRA Sacha Baraz Yannic Flandorffer 8.0 (25.0) 21.0 16.0 20.0 12.0 16.0 22.0 9.0 124.0
18 KOR Donguk Kim Yeongwoo Kim 19.0 (28.0) 20.0 12.0 19.0 14.0 14.0 17.0 13.0 128.0
19 ARG Juan Queirel Justo Varela Iraola 17.0 24.0 17.0 SCP1 15.0 15.0 (25.0) 22.0 5.0 20.0 135.0
20 TUR Tansu Sarlak Oguz Er 23.0 (27.0) 25.0 20.0 7.0 8.0 20.0 10.0 24.0 137.0
21 UKR Oleksandr Zhukov Illia Maievskyi (28.0) 19.0 13.0 23.0 26.0 24.0 8.0 8.0 22.0 143.0
22 BLR Ivan Filipovich George Lashko 10.0 7.0 17.0 25.0 24.0 28.0 19.0 (31.0 BFD) 19.0 149.0
23 RUS Misha Sakhovsky Igor Maliavskii (27.0) 21.0 22.0 27.0 14.0 18.0 25.0 13.0 17.0 157.0
24 THA Jedtavee yongyuennarn Chakkaphat Wiriyakitti 13.0 18.0 15.0 28.0 23.0 29.0 23.0 (31.0 BFD) 14.0 163.0
25 HUN Benedek Szucs Abel Batiz 20.0 22.0 23.0 22.0 (28.0) 23.0 21.0 20.0 18.0 169.0
26 CAN Moritz Heidenreich David Frost 26.0 20.0 (28.0) 21.0 21.0 22.0 26.0 15.0 21.0 172.0
27 CZE Lukas Wehrenberg Tobias Kraus 24.0 23.0 (27.0) 24.0 25.0 26.0 17.0 14.0 27.0 180.0
28 CRO Mistral Matulja Lorens Lokas 25.0 26.0 26.0 26.0 22.0 19.0 (27.0) 18.0 23.0 185.0
29 MEX Carlos Romero Bruno Acierno 29.0 (30.0) 24.0 30.0 29.0 27.0 24.0 19.0 28.0 210.0
30 LTU Nojus Volungevičius Jurgis Jurgelionis 30.0 29.0 29.0 29.0 30.0 30.0 (31.0 DNC) 31.0 DNC 29.0 237.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 30, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Girls Results are final as of 16:38 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name Crew R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 USA Madeline Hawkins Yumi Yoshiyasu 1.0 (7.0) 1.0 1.0 3.0 5.0 4.0 5.0 6.0 26.0
2 ESP Neus Ballester Andrea Perelló 2.0 (11.0) 10.0 11.0 2.0 10.0 6.0 1.0 1.0 43.0
3 GER Theresa Steinlein Lina Plettner 4.0 (10.0) 3.0 10.0 10.0 2.0 10.0 6.0 5.0 50.0
4 ARG Maria Montalbano Paloma Gutierrez 13.0 6.0 5.0 (17.0) 12.0 7.0 5.0 3.0 2.0 53.0
5 FRA Amelie Flandorffer Iona Wyper 5.0 8.0 6.0 12.0 (15.0) 3.0 7.0 13.0 9.0 63.0
6 GBR Eleanor Keers Faye Chatterton 6.0 3.0 8.0 8.0 11.0 9.0 8.0 (18.0) 12.0 65.0
7 SUI Natascha Rast Samira Rast (25.0 UFD) 12.0 9.0 6.0 4.0 1.0 17.0 10.0 8.0 67.0
8 AUT Johanna Schmidt Hannah Schranzhofer 8.0 14.0 11.0 (16.0) 9.0 4.0 13.0 11.0 3.0 73.0
9 POR Beatriz Gago Marta Fortunato 15.0 4.0 4.0 9.0 5.0 13.0 (25.0 DSQ) 4.0 25.0 UFD 79.0
10 ISR Gili Caspi Neta Firstater (18.0) 1.0 13.0 5.0 16.0 11.0 2.0 16.0 17.0 81.0
11 BRA Marina da Fonte Marina Arndt 3.0 13.0 22.0 13.0 7.0 14.0 1.0 (25.0 UFD) 10.0 83.0
12 JPN Kana Kobayashi Natsumi Shirasu 9.0 5.0 2.0 19.0 (20.0) 18.0 3.0 12.0 15.0 83.0
13 ITA Carlotta Scodnik Camilla Scodnik 17.0 (25.0 UFD) 12.0 4.0 1.0 16.0 14.0 19.0 7.0 90.0
14 CRO Antonia Kustera Maris Basic 14.0 (17.0) 17.0 2.0 8.0 15.0 15.0 17.0 13.0 101.0
15 THA Chanokchon Wangsuk Piyaporn Khemkaew 11.0 9.0 7.0 20.0 (22.0) 19.0 16.0 8.0 14.0 104.0
16 AUS Matilda Richardson Lily Richardson 12.0 16.0 18.0 3.0 13.0 6.0 18.0 (23.0) 19.0 105.0
17 KOR Seoyun Yoon Sujin Kang 7.0 2.0 14.0 (25.0 DNF) 24.0 23.0 19.0 15.0 4.0 108.0
18 RUS Anastasia Sumarokova Polina Sukhova 20.0 18.0 15.0 7.0 18.0 8.0 (21.0) 14.0 18.0 118.0
19 SLO Celestina Sabadin Veronika Franic (25.0 UFD) 22.0 19.0 25.0 DNF 14.0 12.0 9.0 7.0 16.0 124.0
20 POL Amelia Linowska Julia Chmiel 16.0 21.0 20.0 18.0 19.0 (24.0) 11.0 9.0 11.0 125.0
21 HUN Janka Litkey Hanna Érdi 10.0 19.0 (23.0) 21.0 23.0 22.0 12.0 2.0 22.0 131.0
22 TUR Iclal Demirel Duru Bayramoglu (25.0 UFD) 15.0 16.0 14.0 6.0 17.0 23.0 21.0 20.0 132.0
23 NZL Sydney Cunliffe Rebecca Hume 19.0 20.0 21.0 15.0 21.0 20.0 20.0 (22.0) 21.0 157.0
24 CAN Savannah Taylor Elsie Gillis 21.0 23.0 24.0 22.0 17.0 21.0 22.0 20.0 (25.0 UFD) 170.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 24, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Boys Results are final as of 16:39 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 TUR Yigit Yalcin Citak 8.0 (22.0 SCP1) 13.0 3.0 8.0 7.0 9.0 3.0 5.0 56.0
2 AUS Zac Littlewood 26.0 6.0 1.0 (58.0 RET) 2.0 1.0 2.0 2.0 23.0 63.0
3 POL Tytus Butowski 3.0 5.0 7.0 10.0 6.0 2.0 8.0 (25.0) 22.0 63.0
4 USA Connor Nelson 2.0 3.0 22.0 (41.0) 10.0 11.0 13.0 4.0 1.0 66.0
5 FRA Theo Peyre 5.0 20.0 (21.0) 1.0 11.0 6.0 16.0 12.0 7.0 78.0
6 ARG Juan Cardozo 14.0 14.0 2.0 2.0 3.0 5.0 (58.0 DSQ) 58.0 BFD 3.0 101.0
7 SGP Wonn Kye Lee 4.0 8.0 4.0 12.0 23.0 20.0 14.0 (31.0) 18.0 103.0
8 ESP Jordi Llado Duran 6.0 (40.0) 24.0 31.0 14.0 13.0 4.0 8.0 4.0 104.0
9 NOR Tobias Birkeland 13.0 12.0 11.0 27.0 (46.0) 43.0 1.0 1.0 2.0 110.0
10 THA Arthit Romanyk (38.0) 18.0 3.0 20.0 19.0 3.0 15.0 29.0 8.0 115.0
11 GER Julian Hoffmann (58.0 BFD) 10.0 23.0 26.0 13.0 4.0 17.0 13.0 11.0 117.0
12 SWE Fabian Magnusson 10.0 26.0 12.0 5.0 29.0 19.0 (35.0) 7.0 10.0 118.0
13 ITA Matteo Paulon 16.0 (58.0 DSQ) 8.0 6.0 1.0 17.0 46.0 18.0 12.0 124.0
14 NED Teun In Der 9.0 23.0 (34.0) 8.0 16.0 15.0 6.0 23.0 28.0 128.0
15 NZL Luke Cashmore 11.0 (24.0) 9.0 17.0 22.0 21.0 20.0 15.0 14.0 129.0
16 GBR James Foster 7.0 (45.0) 10.0 13.0 35.0 24.0 18.0 14.0 19.0 140.0
17 CAN Ryan Anderson (58.0 BFD) 1.0 6.0 14.0 17.0 16.0 10.0 34.0 46.0 144.0
18 ISR Yoav Kfir 12.0 (35.0) 26.0 9.0 33.0 10.0 5.0 21.0 33.0 149.0
19 IVB Thad Lettsome 20.0 32.0 42.0 18.0 7.0 9.0 (43.0) 17.0 9.0 154.0
20 FIN Otto Dahlberg 1.0 2.0 28.0 32.0 24.0 31.0 (58.0 RET) 16.0 30.0 164.0
21 RUS Sergey Doroshenko (58.0 BFD) 31.0 5.0 4.0 28.0 28.0 11.0 20.0 45.0 172.0
22 BER Campbell Patton (58.0 BFD) 16.0 15.0 15.0 20.0 34.0 36.0 5.0 39.0 180.0
23 LTU Vejas Strelciunas (58.0 BFD) 29.0 19.0 22.0 12.0 8.0 58.0 RET 22.0 17.0 187.0
24 IRL Jamie Mcmahon (58.0 BFD) 28.0 17.0 7.0 4.0 58.0 DSQ 37.0 24.0 13.0 188.0
25 BRA Nicolas Mueller 18.0 (46.0) 18.0 38.0 9.0 22.0 30.0 30.0 35.0 200.0
26 SLO Janez Zabukovec (58.0 BFD) 17.0 14.0 23.0 43.0 32.0 26.0 35.0 15.0 205.0
27 POR Martim Fernandes (58.0 BFD) 15.0 20.0 37.0 25.0 30.0 3.0 38.0 43.0 211.0
28 ISV Mathieu Dale 28.0 11.0 31.0 19.0 32.0 26.0 (45.0) 45.0 25.0 217.0
29 RSA Cullen Keytel 29.0 (47.0) 32.0 11.0 21.0 27.0 27.0 39.0 32.0 218.0
30 SUI Gauthier Verhulst 27.0 37.0 16.0 29.0 5.0 14.0 (58.0 RET) 44.0 48.0 220.0
31 BLR Ivan Mshenski 21.0 (49.0) 30.0 28.0 38.0 23.0 33.0 27.0 20.0 220.0
32 JPN Rikuta Hattori 25.0 (43.0) 38.0 21.0 40.0 40.0 34.0 6.0 31.0 235.0
33 ANT Daniel Smit 19.0 13.0 40.0 40.0 34.0 37.0 7.0 49.0 (51.0) 239.0
34 INA Gregory Roger Wardojo 15.0 48.0 25.0 43.0 48.0 (50.0) 22.0 10.0 37.0 248.0
35 MON Alessandro Montefiori 17.0 41.0 44.0 36.0 30.0 35.0 23.0 (46.0) 24.0 250.0
36 UKR Andriy Verdysh (58.0 BFD) 11.0 SCP2 50.0 30.0 44.0 39.0 40.0 9.0 29.0 252.0
37 SRB Nikola Banjac 35.0 44.0 49.0 24.0 26.0 12.0 24.0 (52.0) 40.0 254.0
38 MAS Israr Hazim Ismail 32.0 33.0 43.0 45.0 (51.0) 46.0 32.0 19.0 6.0 256.0
39 AUT Jan Kwapinski (58.0 BFD) 7.0 45.0 49.0 15.0 25.0 28.0 36.0 52.0 257.0
40 DEN Nikolaj Borch 39.0 39.0 29.0 25.0 36.0 (41.0) 29.0 26.0 36.0 259.0
41 CRO Roko Copic 41.0 4.0 36.0 34.0 18.0 29.0 (58.0 RET) 58.0 BFD 47.0 267.0
42 EGY Aly Badawy 23.0 27.0 35.0 (58.0 UFD) 27.0 18.0 58.0 UFD 58.0 RET 21.0 267.0
43 HKG Stanislas Picard (58.0 BFD) 19.0 41.0 51.0 52.0 44.0 12.0 28.0 27.0 274.0
44 BEL Jef Hinnekint 24.0 42.0 33.0 33.0 50.0 54.0 (58.0 UFD) 11.0 34.0 281.0
45 CHI Ricardo Seguel Lacamara 37.0 (54.0) 47.0 16.0 31.0 36.0 44.0 50.0 26.0 287.0
46 PER Mauro Pretto 22.0 (55.0) 39.0 35.0 39.0 42.0 38.0 43.0 38.0 296.0
47 EST Evo Annus 33.0 (51.0) 27.0 47.0 37.0 45.0 25.0 42.0 42.0 298.0
48 CYP Andreas Marathovouniotis 34.0 22.0 46.0 48.0 (55.0) 52.0 41.0 32.0 41.0 316.0
49 LAT Robins Spats 36.0 50.0 55.0 42.0 (57.0) 55.0 21.0 54.0 16.0 329.0
50 TPE Yang Huang 30.0 34.0 57.0 46.0 47.0 47.0 39.0 33.0 (58.0 BFD) 333.0
51 HUN Leon Zink 45.0 53.0 48.0 39.0 45.0 33.0 31.0 40.0 (58.0 RET) 334.0
52 AHO Darius Berenos 31.0 (58.0 DSQ) 53.0 44.0 42.0 38.0 19.0 53.0 55.0 335.0
53 PAR Sebastian Leri 40.0 25.0 54.0 50.0 56.0 (58.0 DNC) 47.0 37.0 49.0 358.0
54 CZE Andrew Lawson 43.0 36.0 52.0 52.0 49.0 51.0 42.0 51.0 (54.0) 376.0
55 MEX Adrian Elizondo Garza 58.0 DNE 30.0 37.0 (55.0) 54.0 49.0 58.0 DNE 41.0 53.0 380.0
56 BIZ Trent Hardwick 44.0 38.0 (56.0) 53.0 53.0 53.0 48.0 48.0 44.0 381.0
57 KOR Sung Hwan Park 42.0 53.0 SCP1 51.0 (54.0) 41.0 48.0 49.0 47.0 50.0 381.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 57, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Girls Results are final as of 16:39 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 ITA Chiara Benini Floriani 1.0 3.0 7.0 (22.0) 4.0 2.0 12.0 2.0 2.0 33.0
2 ESP Ana Moncada Sanchez 17.0 4.0 4.0 5.0 3.0 1.0 (48.0 BFD) 12.0 7.0 53.0
3 ISR Shai Kakon 4.0 6.0 9.0 6.0 13.0 (15.0) 5.0 4.0 8.0 55.0
4 NED Marissa Ijben 11.0 9.0 8.0 1.0 9.0 (16.0) 10.0 6.0 3.0 57.0
5 GBR Matilda Nicholls 8.0 8.0 2.0 7.0 1.0 4.0 (48.0 BFD) 19.0 10.0 59.0
6 SUI Rosine Baudet 9.0 1.0 (20.0) 8.0 19.0 5.0 6.0 15.0 5.0 68.0
7 FRA Manon Peyre 2.0 13.0 11.0 4.0 10.0 14.0 (19.0) 8.0 17.0 79.0
8 BEL Eline Verstraelen (14.0) 10.0 12.0 13.0 7.0 8.0 14.0 9.0 6.0 79.0
9 NZL Samantha Stock 13.0 25.0 3.0 (29.0) 8.0 6.0 1.0 14.0 23.0 SCP1 93.0
10 GER Theresa Wierschin (24.0) 11.0 5.0 15.0 6.0 7.0 18.0 23.0 12.0 97.0
11 DEN Josephine Heegaard (33.0) 12.0 1.0 11.0 16.0 23.0 9.0 10.0 18.0 100.0
12 POL Julia Rogalska 7.0 SCP1 19.0 17.0 9.0 11.0 13.0 3.0 28.0 (36.0) 107.0
13 CRO Mare Milic (30.0) 5.0 21.0 16.0 18.0 12.0 11.0 17.0 16.0 116.0
14 RUS Alexandra Lukoyanova 15.0 23.0 10.0 12.0 12.0 18.0 17.0 11.0 (27.0) 118.0
15 IRL Eve Mcmahon 26.0 16.0 13.0 (42.0) 15.0 19.0 15.0 13.0 4.0 121.0
16 NOR Hanna Fjon (27.0) 7.0 6.0 14.0 22.0 11.0 26.0 18.0 19.0 123.0
17 IND Harshita Tomar 7.0 28.0 26.0 18.0 42.0 (48.0 RET) 2.0 1.0 1.0 125.0
18 SGP Simone Chen 3.0 2.0 27.0 (35.0) 28.0 27.0 21.0 7.0 11.0 126.0
19 HKG Emily Keg (30.0 SCP1) 17.0 25.0 21.0 20.0 24.0 7.0 3.0 20.0 137.0
20 BRA Christine Reimer 34.0 27.0 15.0 3.0 5.0 3.0 25.0 (45.0) 28.0 140.0
21 USA Grace Austin 23.0 15.0 19.0 17.0 21.0 20.0 22.0 5.0 (25.0) 142.0
22 UKR Yelyzaveta Vynohradova (48.0 DSQ) 18.0 16.0 20.0 14.0 10.0 39.0 16.0 9.0 142.0
23 THA Sophia Montgomery 12.0 14.0 18.0 19.0 25.0 25.0 (29.0) 22.0 13.0 148.0
24 FIN Cecilia Dahlberg (31.0) 26.0 14.0 24.0 17.0 17.0 8.0 27.0 30.0 163.0
25 SRB Kristina Boja 5.0 24.0 41.0 27.0 (45.0) 32.0 4.0 21.0 21.0 175.0
26 AUS Madeline O'Shea 40.0 31.0 29.0 2.0 2.0 9.0 (42.0) 41.0 38.0 192.0
27 CAN Hunter Dejean 28.0 (29.0) 22.0 23.0 29.0 29.0 13.0 29.0 23.0 196.0
28 ARG Sofia D'Agostino 22.0 SCP1 21.0 24.0 25.0 (44.0) 26.0 27.0 24.0 31.0 200.0
29 TUR Ece Asya Ikizler 10.0 34.0 31.0 (36.0) 31.0 21.0 23.0 25.0 29.0 204.0
30 JPN Emiko Suda (37.0 SCP1) 30.0 23.0 32.0 27.0 28.0 37.0 20.0 15.0 212.0
31 CHI Agustina Jordan 20.0 35.0 (36.0) 34.0 23.0 22.0 20.0 34.0 33.0 221.0
32 BLR Yana Obukhava (39.0) 20.0 34.0 26.0 26.0 33.0 24.0 38.0 35.0 236.0
33 SWE Lova Forssen (48.0 DSQ) 40.0 35.0 10.0 43.0 34.0 36.0 30.0 26.0 254.0
34 HUN Karina Kis-Kapin (45.0 SCP1) 22.0 28.0 33.0 41.0 44.0 31.0 43.0 14.0 256.0
35 TPE Pin-Chieh Chen 35.0 38.0 33.0 31.0 24.0 30.0 33.0 35.0 (45.0) 259.0
36 CZE Klara Himmelova 16.0 (48.0 DNF) 37.0 38.0 32.0 38.0 30.0 32.0 37.0 260.0
37 PER Frances Wieland 19.0 32.0 (45.0) 37.0 30.0 31.0 48.0 DNE 39.0 24.0 260.0
38 RSA Isabella Wright 18.0 41.0 39.0 40.0 38.0 37.0 28.0 (42.0) 32.0 273.0
39 SVK Janka Melišová 25.0 37.0 43.0 44.0 (48.0 DNF) 45.0 16.0 33.0 42.0 285.0
40 ANT Jalese Gordon 42.0 36.0 32.0 28.0 33.0 36.0 35.0 (46.0) 44.0 286.0
41 EGY Mariam Moustafa 41.0 (45.0) 44.0 39.0 37.0 41.0 32.0 26.0 40.0 300.0
42 KOR Hyeongyeong Oh 43.0 42.0 30.0 30.0 34.0 43.0 (44.0) 36.0 43.0 301.0
43 MEX Maria Porter 38.0 33.0 38.0 41.0 35.0 39.0 (43.0) 40.0 39.0 303.0
44 TCA Mary Kathryn Grace 22.0 39.0 40.0 43.0 39.0 42.0 41.0 (47.0) 41.0 307.0
45 LTU Leja Savickaite 45.0 46.0 42.0 (48.0 SCP1) 36.0 35.0 34.0 31.0 46.0 315.0
46 CAY Ava Hider 37.0 45.0 SCP1 (46.0) 46.0 40.0 40.0 40.0 37.0 34.0 319.0
47 VEN Andrea Villasana 32.0 43.0 47.0 45.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 38.0 44.0 48.0 UFD 345.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 47, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra15 Results are final as of 16:39 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name Crew R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 Score
1 AUS Will Cooley Rebecca Hancock 2.0 3.0 2.0 5.0 5.0 4.0 7.0 (8.0) 4.0 2.0 8.0 5.0 1.0 48.0
2 FRA Titouan Petard Marion Declef 6.0 9.0 1.0 4.0 1.0 5.0 9.0 6.0 5.0 7.0 4.0 (14.0) 13.0 70.0
3 GER Silas Mühle Levke Möller 1.0 15.0 3.0 1.0 3.0 12.0 1.0 5.0 1.0 (18.0) 16.0 1.0 17.0 76.0
4 ESP Iset Segura Max Rondeau 3.0 (18.0) 4.0 3.0 6.0 3.0 16.0 4.0 8.0 12.0 7.0 9.0 2.0 77.0
5 ARG Dante Cittadini Maylen Muscia 12.0 2.0 7.0 13.0 2.0 (14.0) 10.0 11.0 10.0 1.0 2.0 3.0 6.0 79.0
6 NZL Helena Sanderson Jack Honey 4.0 6.0 10.0 6.0 11.0 8.0 6.0 9.0 (13.0) 8.0 1.0 2.0 8.0 79.0
7 DEN Rebekka Johannesen William Johannesen 7.0 10.0 6.0 8.0 9.0 11.0 5.0 2.0 6.0 4.0 (13.0) 8.0 4.0 80.0
8 ITA Andrea Spagnolli Alice Cialfi (22.0 UFD) 1.0 8.0 10.0 12.0 7.0 2.0 3.0 SCP2 2.0 9.0 12.0 6.0 14.0 86.0
9 USA Jack Sutter Charlotte Versavel (13.0) 12.0 5.0 7.0 10.0 2.0 4.0 13.0 7.0 11.0 3.0 12.0 3.0 89.0
10 SUI Arnaud Grange Marie van der Klink 9.0 7.0 9.0 2.0 8.0 1.0 3.0 (22.0 DNF) 3.0 15.0 10.0 22.0 DSQ 10.0 99.0
11 BEL Lucas Claeyssens Anne VandenBerghe 8.0 4.0 13.0 15.0 (22.0 UFD) 10.0 SCP1 11.0 7.0 11.0 3.0 9.0 7.0 20.0 118.0
12 POL Maja Niemira Oskar Niemira 15.0 8.0 (19.0) 9.0 4.0 6.0 17.0 3.0 9.0 16.0 18.0 13.0 12.0 130.0
13 SGP Sophia Meyers Teck Pin Chia 5.0 11.0 12.0 11.0 7.0 (19.0) 8.0 15.0 12.0 17.0 17.0 11.0 7.0 133.0
14 NED Olivier Jaquet Ghislaine van Empel (19.0) 13.0 11.0 17.0 17.0 15.0 14.0 14.0 14.0 13.0 5.0 4.0 6.0 SCP1 143.0
15 GBR Theo Williams Jasmine Williams 11.0 5.0 16.0 12.0 14.0 13.0 (19.0) 16.0 16.0 6.0 14.0 15.0 16.0 154.0
16 AUT Lea Rabeder Christoph Wech 10.0 17.0 14.0 14.0 (22.0 UFD) 10.0 12.0 10.0 17.0 14.0 11.0 16.0 11.0 156.0
17 PER Florencia Chiarella Sala Cristobal Yzaga 17.0 14.0 15.0 18.0 16.0 17.0 13.0 14.7 RDGa 18.0 10.0 6.0 10.0 (22.0 UFD) 168.7
18 MON Andrea Filip Tortella Pauline Lepoivre 14.0 16.0 18.0 16.0 15.0 16.0 18.0 12.0 (19.0) 5.0 15.0 17.0 9.0 171.0
19 RUS Anastasia Maiorova Nikolai Goryainov 18.0 (21.0) 17.0 21.0 19.0 18.0 15.0 19.0 15.0 20.0 21.0 20.0 18.0 221.0
20 RSA Liam Gunning Stephanie Goodyer 20.0 20.0 20.0 19.0 13.0 20.0 21.0 SCP1 18.0 (22.0 DNF) 19.0 19.0 18.0 15.0 222.0
21 FIN Kim Oskar Godenhjelm Iida Vauhkonen 16.0 19.0 21.0 20.0 18.0 21.0 (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 21.0 20.0 19.0 19.0 238.0

Sailed: 13, Discards: 1, To count: 12, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: RS:X Boys Results are final as of 16:40 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 Score
1 FRA Fabien Pianazza 2.0 3.0 2.0 2.0 3.0 1.0 (4.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 19.0
2 ITA Nicolo Renna 1.0 1.0 5.0 1.0 1.0 2.0 1.0 3.0 (10.0) 3.0 2.0 2.0 7.0 29.0
3 ISR Liam Segev 4.0 (7.0) 1.0 3.0 6.0 5.0 2.0 2.0 3.0 6.0 3.0 3.0 2.0 40.0
4 GRE Leonidas Tsortanidis 3.0 6.0 3.0 4.0 2.0 4.0 3.0 (30.0 BFD) 4.0 2.0 4.0 4.0 3.0 42.0
5 GBR Finn Hawkins (8.0 SCP1) 2.0 4.0 5.0 5.0 3.0 5.0 4.0 5.0 5.0 5.0 6.0 4.0 53.0
6 POL Kamil Manowiecki (11.0 SCP1) 8.0 6.0 6.0 4.0 9.0 7.0 5.0 2.0 8.0 9.0 9.0 5.0 78.0
7 ESP Gabriel Llado 6.0 10.0 9.0 11.0 16.0 8.0 (18.0) 6.0 6.0 7.0 7.0 5.0 9.0 100.0
8 NED Luc Schmitz 15.0 4.0 17.0 7.0 7.0 6.0 6.0 (30.0 BFD) 8.0 4.0 10.0 8.0 11.0 103.0
9 BRA Guilherme Trainini Plentz 5.0 13.0 15.0 13.0 9.0 (17.0) 11.0 9.0 16.0 11.0 11.0 7.0 6.0 126.0
10 THA Kittisak Smitt 14.0 (19.0) 13.0 8.0 10.0 10.0 10.0 7.0 11.0 16.0 16.0 14.0 12.0 141.0
11 HKG Lok Yeung 18.0 11.0 11.0 (22.0) 11.0 22.0 12.0 14.0 9.0 13.0 6.0 10.0 8.0 145.0
12 MEX Alex Torres Rinaldelli 10.0 SCP1 9.0 12.0 9.0 8.0 16.0 8.0 11.0 13.0 (26.0) 19.0 18.0 18.0 151.0
13 HUN Tamas Palinkas (24.0) 20.0 7.0 15.0 12.0 18.0 14.0 10.0 20.0 10.0 12.0 13.0 14.0 165.0
14 TUR Batuhan Arslan 16.0 5.0 10.0 17.0 17.0 19.0 15.0 18.0 15.0 12.0 (30.0 DSQ) 17.0 10.0 171.0
15 JPN Yugo Saito 17.0 (22.0) 16.0 14.0 20.0 11.0 16.0 8.0 12.0 9.0 13.0 15.0 21.0 172.0
16 USA Alexander Temko 20.0 15.0 19.0 18.0 13.0 13.0 13.0 13.0 (21.0) 21.0 14.0 16.0 20.0 195.0
17 SGP Alexander Lim 23.0 16.0 8.0 (30.0 DNF) 27.0 25.0 24.0 30.0 BFD 7.0 14.0 8.0 11.0 13.0 206.0
18 CYP Notis Kazamias 9.0 SCP1 14.0 14.0 19.0 19.0 15.0 21.0 16.0 19.0 20.0 20.0 22.0 (30.0 DNF) 208.0
19 AUS Hamish Swain 11.0 12.0 21.0 23.0 (24.0) 24.0 22.0 19.0 18.0 18.0 17.0 12.0 16.0 213.0
20 POR André Correia Camacho Pereira 12.0 23.0 23.0 (25.0) 15.0 14.0 19.0 17.0 23.0 15.0 15.0 21.0 19.0 216.0
21 KOR Gunhak Choi 21.0 SCP2 (24.0) 18.0 16.0 18.0 21.0 20.0 15.0 14.0 19.0 21.0 19.0 23.0 225.0
22 CRO Roco Hrvoj (27.0) 25.0 25.0 10.0 14.0 7.0 9.0 20.0 25.0 27.0 24.0 23.0 22.0 231.0
23 DEN Alfred Dixen 13.0 18.0 22.0 12.0 21.0 12.0 17.0 (30.0 BFD) 26.0 25.0 23.0 30.0 UFD 17.0 236.0
24 OMA Ali Al-Omrani 21.0 17.0 (26.0) 21.0 22.0 23.0 25.0 12.0 22.0 23.0 22.0 20.0 15.0 243.0
25 EGY Momen Sowilam 22.0 21.0 20.0 24.0 25.0 26.0 26.0 21.0 17.0 17.0 19.0 SCP1 (30.0 UFD) 24.0 262.0
26 SVK Robert Kubin 25.0 27.0 27.0 20.0 23.0 20.0 23.0 24.0 (28.0) 28.0 27.0 25.0 27.0 296.0
27 LTU Edgaras Liovinas 26.0 (30.0 DNF) 30.0 DNF 26.0 26.0 30.0 DNC 30.0 DNC 23.0 27.0 24.0 25.0 24.0 25.0 316.0
28 CZE Ondrej Muller 28.0 26.0 24.0 27.0 (30.0 DNF) 30.0 DNF 30.0 DNC 22.0 24.0 22.0 26.0 30.0 DNC 30.0 DNC 319.0
29 CHI Martin Abarzua Guzman 29.0 (30.0 DNC) 28.0 30.0 DNC 30.0 DNC 30.0 DNC 30.0 DNC 25.0 29.0 29.0 28.0 26.0 26.0 340.0

Sailed: 13, Discards: 1, To count: 12, Entries: 29, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: RS:X Girls Results are final as of 16:40 on July 19, 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Name R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 Score
1 ISR Linoy Geva (21.0 UFD) 1.0 1.0 6.0 8.0 5.0 4.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 33.0
2 RUS Yana Reznikova 1.0 4.0 5.0 8.0 4.0 7.0 (12.0) 1.0 2.0 2.0 2.0 3.0 1.0 40.0
3 FRA Heloise Macquaert 4.0 6.0 4.0 3.0 1.0 2.0 2.0 7.0 4.0 (8.0) 6.0 4.0 8.0 51.0
4 BLR Julia Matveenko 2.0 2.0 6.0 (7.0) 7.0 6.0 5.0 3.0 5.0 3.0 4.0 6.0 3.0 52.0
5 CYP Natasa Lappa 6.0 SCP1 7.0 2.0 2.0 2.0 (21.0 DSQ) 1.0 8.0 3.0 5.0 8.0 7.0 5.0 56.0
6 BRA Giovanna Prada 9.0 (15.0) 3.0 1.0 3.0 4.0 7.0 11.0 13.0 14.0 7.0 5.0 4.0 81.0
7 GBR Mollie Densley Robins 3.0 3.0 10.0 4.0 5.0 3.0 6.0 9.0 9.0 10.0 (13.0) 11.0 9.0 82.0
8 POL Karina Filip 6.0 8.0 8.0 11.0 6.0 8.0 (21.0 UFD) 5.0 7.0 4.0 3.0 9.0 7.0 82.0
9 HKG Cheuk Wing Mak 7.0 14.0 11.0 10.0 11.0 11.0 8.0 (21.0 UFD) 6.0 6.0 5.0 2.0 6.0 97.0
10 ESP Andrea Torres Fullana 14.0 5.0 9.0 13.0 10.0 10.0 10.0 10.0 (21.0 DSQ) 9.0 12.0 15.0 13.0 130.0
11 THA Cholchaya Junthonglang 11.0 9.0 14.0 14.0 14.0 14.0 (15.0) 12.0 8.0 7.0 10.0 8.0 10.0 131.0
12 MEX Joanna Diego 12.0 (17.0) 16.0 SCP1 5.0 9.0 1.0 3.0 13.0 16.0 13.0 14.0 14.0 16.0 132.0
13 ITA Marta Monge 8.0 12.0 7.0 (18.0) 16.0 15.0 14.0 4.0 10.0 17.0 9.0 18.0 15.0 145.0
14 SGP Marsha Shahrin 10.0 11.0 17.0 19.0 17.0 (21.0 DNF) 16.0 6.0 12.0 11.0 11.0 10.0 11.0 151.0
15 TUR Melissa Ertekin 15.0 16.0 12.0 12.0 13.0 12.0 9.0 14.0 15.0 16.0 (19.0) 13.0 18.0 165.0
16 CZE Katerina Svikova 13.0 13.0 16.0 9.0 12.0 9.0 11.0 15.0 18.0 18.0 (20.0) 17.0 17.0 168.0
17 USA Dominique Stater (21.0 UFD) 10.0 13.0 17.0 15.0 13.0 13.0 21.0 UFD 11.0 12.0 16.0 16.0 12.0 169.0
18 POR Laura Taborda Pontes 16.0 18.0 19.0 (21.0 DNF) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 16.0 14.0 15.0 15.0 12.0 14.0 202.0
19 KOR Jieun Seo 18.0 19.0 20.0 16.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 17.0 19.0 19.0 18.0 19.0 19.0 226.0
20 AUS Amelia Quinlan 17.0 20.0 18.0 15.0 (21.0 DNS) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 UFD 17.0 20.0 17.0 20.0 20.0 227.0

Sailed: 13, Discards: 1, To count: 12, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Nation Ranking Nation Ranking at 15:49 on 19 July 2019, 13-20 July 2019 Gdynia, Poland
Rank Nat Day 1 Day 2 Day 3 Day 4 Day 5 Total
1 ESP 19 10 25 15 13 82
2 FRA 18 19 13 16 21 87
3 USA 30 17 18 12 11 88
4 ITA 34 16 9 25 12 96
5 GBR 26 13 18 30 16 103
6 AUS 52 26 7 32 31 148
7 GER 50 26 15 35 23 149
8 POL 40 26 25 22 36 149
9 NZL 33 34 28 23 44 162
10 ISR 98 17 23 10 20 168
11 ARG 50 30 45 31 14 170
12 NED 56 34 38 25 25 178
13 SUI 49 22 23 49 48 191
14 RUS 73 29 48 27 35 212
15 SGP 31 42 63 53 40 229
16 BRA 96 26 25 44 39 230
17 HKG 106 45 49 33 36 269
18 DEN 92 42 51 46 51 282
19 FIN 52 62 70 41 66 291
20 NOR 110 27 75 43 39 294
21 THA 90 52 59 51 43 295
22 TUR 113 50 40 51 56 310
23 JPN 95 55 66 51 50 317
24 HUN 125 68 62 39 56 350
25 SWE 127 45 73 66 48 359
26 CAN 109 60 66 79 87 401
27 AUT 134 69 63 73 81 420
28 POR 195 52 50 56 81 434
29 CHI 87 114 92 60 84 437
30 IRL 144 73 100 82 42 441
31 CZE 100 91 85 80 87 443
32 KOR 177 62 81 72 59 451
33 CRO 166 81 50 82 77 456
34 BLR 137 88 97 89 78 489
35 MEX 182 96 77 97 103 555
36 BEL 113 136 139 117 127 632
37 LTU 187 130 102 133 118 670
38 UKR 182 133 145 123 127 710
39 ISV 187 127 134 151 133 732
40 RSA 135 153 149 158 146 741
41 PER 125 170 156 169 150 770
42 CYP 237 128 143 134 139 781
43 EGY 199 174 155 172 152 852
44 MON 169 200 185 184 167 905
45 SLO 248 178 188 172 165 951
46 SRB 174 209 189 188 195 955
47 SVK 227 204 202 185 203 1021
48 ANT 195 199 202 202 229 1027
49 TPE 199 220 207 210 235 1071
50 IND 207 226 246 202 202 1083
51 GRE 269 206 204 204 205 1088
52 MLT 269 202 210 205 204 1090
53 IVB 221 231 206 228 210 1096
54 URU 228 220 222 226 220 1116
55 BER 247 220 227 219 240 1153
56 OMA 269 223 224 220 220 1156
57 INA 216 246 251 212 238 1163
58 MAS 233 250 250 225 207 1165
59 TCA 222 243 244 248 242 1199
60 CAY 237 248 243 241 235 1204
61 EST 234 247 244 236 243 1204
62 LAT 237 256 257 244 217 1211
63 VEN 233 247 248 244 248 1220
64 AHO 232 257 241 240 256 1226
65 PAR 241 249 258 248 250 1246
66 BIZ 245 255 255 253 245 1253


, http://www.sailwave.com
Map

Youth Sailing World Championships
2019

Najbardziej prestiżowa impreza żeglarska w tym sezonie w naszym kraju, która zgromadzi na starcie blisko 70 reprezentacji, ponad 400 zawodników oraz ponad 100 trenerów z całego świata. Żeglarze będą rywalizować w dziewięciu konkurencjach: klasie 420 dziewcząt i chłopców, klasie 29er dziewcząt i chłopców, windsurfingowej klasie RS:X dziewcząt i chłopców, klasie Laser Radial dziewcząt i chłopców oraz na katamaranach klasy Nacra 15.

...
  • 2019-07-13 - 2019-07-20
Youth Sailing World Championships

Rywalizacja w dziewięciu konkurencjach: klasie 420 dziewcząt i chłopców, klasie 29er dziewcząt i chłopców, windsurfingowej klasie RS:X dziewcząt i chłopców, klasie Laser Radial dziewcząt i chłopców oraz na katamaranach klasy Nacra 15.

Więcej