Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w klasach Optimist, Techno 293 i L'Equipe

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych dla klas Optimist, Techno 293 i L'Equipe odbędą się w dniach 6-9 sierpnia w Pucku.

Mistrzostwa Polski to najważniejsza krajowa impreza dla każdego zawodnika. W tym roku najlepsi polscy zwodnicy w klasach Optimist, Techno 293 i L'Equipe będą rywalizować na przyjaznych wodach Zatoki Puckiej o najwyższe laury. Zawodnicy w klasach Optimist i Techno rywalizować będą osobno w konkurencji dziewcząt i chłopców.

Organizatorem regat jest Polski Związek Żeglarski, przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Klasy Optimist i Miastem Puck.

Zapraszay do Pucka!

2020-08-09 16:32:16

Ceremonia zakończenia regat MPJM

Ceremonia zakończenia regat MPJM odbędzie się o godzinie 17.30.Na zakońćzenie zapraszamy wyłącznie sklasyfikowane osoby  na miejsch 1-6 w poszczególnych klasach wraz z trenerami. Przypominamy o założeniu maseczek.

2020-08-09 16:30:48

Kominukat nr 3 MPJM

2020-08-09 16:03:15

KOMUNIKAT ZP

ZP zamierza protestować 1902 w wyścigu 7 za naruszenie PRŻ 2.

2020-08-09 15:01:01

Poczęstunek dla zawodników przewidziany od godziny 15.30

Poczęstunek dla zawodników przewidziany od godziny 15.30 w tym samym miejscu co wczoraj.

2020-08-08 17:36:29

2020-08-08 17:36:09

Komunikat nr 2 MPJM

2020-08-07 18:59:11

Zapraszamy trenerów klubów do biura regat

Zapraszamy jednego  trenera z każdego klubu danej klasy po odbiór pakietów do biura regat w sobotę od godziny 10.30

2020-08-07 10:17:38

Komunikat organizatora

Upraszta się o nie zastawianie slipów w marinie. Slipy i droga dojazdowa do nich oraz pas nabrzeża 5m od wody nie jest miejscem parkingowym. Przypominamy iż jachtom nie wolno opuścić miejsc parkingowych dopóki nie zostanie podniesiona flaga D. Patrz punkt 4.5 instrukcji żeglugi.

2020-08-06 09:03:49

Komunikat 1 MPJM 06.08.2020

2020-08-05 14:50:12

Zalecenia PZŻ dotyczące COVID-19

Prosimy o przestrzeganie zaleceń dotyczących pandemii COVID-19, w szczególności noszenia maseczek na terenie portu oraz zachowaniu odległości między osobami.

2020-08-05 14:11:06

Informacja dla zawodników dotycząca list startowych

Osoby, które zarejestrowały się na niepoprawnym nr żagla lub na błędnym imieniu proszone są o  przesłanie poprawnych danych na adres biuro.regat@pya.org.pl

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-02
Rejestracja do
2020-08-05
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
Male < 15 lat Female < 15 lat 240.00 PLN 360.00 PLN
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male < 15 lat 160.00 PLN 240.00 PLN
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female < 15 lat 160.00 PLN 240.00 PLN
TEC Chł.
Techno 293 Chłopców
Male < 16 lat 160.00 PLN 240.00 PLN
TEC Dz.
Techno 293 Dziewcząt
Female < 16 lat 160.00 PLN 240.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 2715 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
2 2707 POL Malwina Podsiad
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
3 52 POL Nadia Kulik
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
4 1272 POL Mikołaj Mataczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Ch
5 3404 POL Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Ch
6 254 POL Bartosz Kozioł
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
7 2714 POL Marta Juńczyk
POL Nadia Onichimowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
8 1362 POL Piotr Kostrzewa
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
9 2071 POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
10 2101 POL Stanisław Cholewicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
11 3553 POL Stanisław Wojda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
12 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
13 2713 POL Kacper Wojczulanis
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
14 2142 POL Zuzanna Borucka
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Dz
15 2720 POL Kacper Warywoda
POL Antoni Muszyński
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
16 2107 POL Marta Piotrowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Dz
17 3488 POL Klara Piotrowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Dz
18 2537 POL Antoni Kuźmiński
POL Zuzanna Maliniewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
19 2005 POL Michał Kuczmarski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Ch
20 1981 POL EWA FABISIAK
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
21 3434 POL Mikołaj Głąb
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
22 1780 POL Szymon Kolka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
23 1880 POL Mikołaj Bujalski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
24 111 POL Jakub Lipowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
25 2166 POL Miłosz Wyszyński
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
26 1917 POL Filip Marjański
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Ch
27 577 POL KAROLINA MARIA OPPELN-BRONIKOWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ
TEC Dz.
28 233 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
29 1888 POL Stanisław Maik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Ch
30 2170 POL Jan Fuk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
31 2712 POL Hubert Bałdyga
POL Jakub Aranin
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
32 2203 POL Michał Karnacewicz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
33 2121 POL Joanna Michalska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY YACHT CLUB SŁAWA
OPP Dz
34 1827 POL Ewa Lewandowska
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
35 1865 POL Paulina Rutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
36 1950 POL Jeremi Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
37 1758 POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
38 1927 POL Mikołaj Czałbowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
39 825 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Ch
40 513 POL Wiktor Kocenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
41 2200 POL Piotr Śledziński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
42 323 POL Sonia Maliszewska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
43 49 POL Krzysztof Laszewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
44 168 POL Leonard Domachowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
45 2158 POL Weronika Przeździecka
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
46 3440 POL Maksymilian Luto
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
47 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
48 333 POL Michał "Kornik" Skawiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
49 1991 POL AUGUST SOBCZAK
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
OPP Ch
50 2102 POL Krzysztof Maksymowicz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
51 2177 POL Patryk Chełkowski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
52 2605 POL Magdalena Skórnóg
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
53 307 POL Maja Pomierska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
54 2080 POL Piotr Jakubowski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Ch
55 2043 POL Lila Sochaj
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
56 2042 POL Tymon Sochaj
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Ch
57 1979 POL Hubert Nowicki
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Ch
58 63 CZE David Drda

TEC Chł.
59 3409 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
60 1586 POL ANDRZEJ GROCHAL
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
61 1669 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Dz
62 236 POL Linda Falkiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
63 20 POL Oliwia Chomka
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
64 1427 POL Anna Maria Gąsiorek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
65 460 POL Filip Dmochowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
66 1538 POL Nela Kasprzyk
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Dz
67 375 POL Maksymilian Szweda
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
TEC Chł.
68 257 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
69 2572 POL Franciszek Kosecki
POL Michał Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
70 602 POL Wiktoria Wojciechowska
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
71 1932 POL Konrad Wlazłowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
72 1713 POL Jakub Jaworski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Ch
73 400 POL Daniel Śmiałowski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Ch
74 2025 POL Jakub Wegiera
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
OPP Ch
75 2078 POL Stanisław Ługowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
76 2019 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Dz
77 1943 POL Wiktor Łasak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
78 374 POL Jonatan Białk
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
TEC Chł.
79 2171 POL Michał Ciechanowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
80 2041 POL Filip Jarosiewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
81 11 POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
82 373 POL Weronika Białk
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
TEC Dz.
83 210 POL Ivan Godunov
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
84 3469 POL Mateusz Kluczka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
85 397 POL Franciszek Siwek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
86 1947 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
87 372 POL FRANCISZEK BLOCK
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
TEC Chł.
88 2057 POL Natalia Kilar
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz
89 2717 POL Maksymilian Rybicki
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
90 2151 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
91 2244 POL Igor Kawałko
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
92 2034 POL Natasha Anolik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
93 2008 POL Maciej Kasprzak
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
94 2718 POL Bartosz wojciechowski
POL Wiktor Gulbinowicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
95 2033 POL Alicja Dampc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
96 240 POL Szymon Kwidziński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
97 1576 POL Alicja Przybyłek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
98 22 POL Pola Schmidt
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
99 147 POL Olaf Grodzicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
100 1751 POL Jakub Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
101 1799 POL Iwo Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
102 2710 POL Maurycy Odejewski
POL Igor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
103 319 POL Karolina Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
104 165 POL Maja Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TEC Dz.
105 1975 POL Maja Kwiek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
106 124 POL Maksymilian Koschel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
107 350 POL Tomasz Kisielewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
108 119 POL Jakub Kaszewiak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Ch
109 1494 POL Kacper Kostarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Ch
110 1965 POL Karol Rusin
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP Ch
111 50 POL Paweł Woszczyna
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
112 2508 POL Wiktor Miałkowski
POL Szymon Woźniak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
113 3431 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP Ch
114 715 POL Amelia Kwiatkowska
POL Oliwia Węgrzynowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
115 2716 POL Antonina Kiełbik
POL Alicja Śmiecińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
116 262 POL szymon Charytanowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
117 2209 POL Filip Rostek
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
118 1138 POL Michał Kuchtyn
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG
OPP Ch
119 1574 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
120 4112 POL JAN ZAMOJSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
121 777 POL Stanisław Trepczyński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
122 2204 POL Aleksandra Zybert
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Dz
123 2153 POL Anna Chomont
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Dz
124 2154 POL Aleksandra Bobrowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
125 3422 POL Mateusz Kozłowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
126 2117 POL Alicja Tutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
127 1523 POL Olga Wietek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
128 33 POL Jakub Kuraś
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP Ch
129 2102 POL Borys Kowalczyk
POL Borys Matysiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
130 604 POL Jan Siepracki
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Chł.
131 25 POL Michał Lis
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
132 2068 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP Ch
133 1801 POL Oskar Wielczyk
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
134 2048 POL NINA MIROWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Dz
135 2719 POL Liwia Liszkiewicz
POL Aleksandra Kot
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
136 3481 POL Michał Jaroszek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
137 2270 POL Piotr Kosowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
138 907 POL Milena Siczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Dz
139 1939 POL Tomasz Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
140 2 POL Lidia Łukasik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Dz
141 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
142 606 POL Gabriela Rudyk
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
143 2191 POL Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
144 1910 POL Pola Wdowiak
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
145 110 POL Jan Her
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
146 1547 POL Andrzej Nycz
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
147 370 POL Lidia Chyrek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
148 520 POL Anna Igielska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
149 12 POL ZOFIA PRĄDZYŃSKA
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
150 67 POL Oksana Skoczypiec
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
151 2552 POL Hanna Słyk
POL Julia Surała
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
L'EQ OPEN
152 1750 POL Filip Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
153 402 POL Alan kurzawa
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Ch
154 1018 POL Antoni Lipiński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
155 1764 POL Krzysztof Olowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
156 1902 POL Mateusz Kolba
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
157 2000 POL Adam Turczynowicz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
158 1619 POL Mateusz Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
159 1879 POL Igor Grzelak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
160 1452 POL Magdalena Ostrowska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Dz
161 260 POL Piotr Szkolnicki
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
162 309 POL Igor Aleksander Wójcik
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
163 341 POL Michał Koczorowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
164 2567 POL Kacper Wojtyna
POL Adam Grycuk
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
L'EQ OPEN
165 1555 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP Dz
166 2007 POL Alicja Michalewska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Dz
167 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
168 2121 POL Michał Maziarka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
169 715 POL Krystian Jesion
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Chł.
170 1973 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP Ch
171 870 POL Mateusz Kizinkiewicz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
TEC Chł.
172 2112 POL MATEUSZ GRACZYK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
173 2563 POL Piotr Jażdżewski
POL Tymon Konopka
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
L'EQ OPEN
174 125 POL Pola Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
175 1 POL DAWID SYKUŁA
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
176 315 POL Mikołaj Kudzia
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
TEC Chł.
177 3435 POL Alicja Żuber
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Dz
178 2128 POL Joanna DYJA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
TEC Dz.
179 59 POL michał wojtaś
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
180 61 POL Zuzanna Gołębiewska
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
181 1972 POL Zofia Michałeczko
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP Dz
182 241 POL Feliks Paradowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
183 242 POL Jakub Guźlecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
184 2411 POL Filip Paradowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
185 65 POL Paweł Kondratowicz
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
186 2110 POL Konrad Kunc
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Ch
187 244 POL Borys Jaworski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
188 828 CZE Patrick Stafa

OPP Ch
189 1728 POL Jan Kamieński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
Klasa: L'Equipe Results are final as of 16:56 on August 9, 2020, Puck, 6 - 9.08 2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 POL 2715 Jakub Częczek 2006 Jakub Wąsikowski 2007 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 4.0 2.0 (5.0) 1.0 3.0 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 17.0
2 POL 2717 Maksymilian Rybicki 2006 Wiktor Mielnik 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / FUNDACJA YAC 1.0 1.0 1.0 4.0 1.0 4.0 (5.0) 3.0 3.0 4.0 22.0
3 POL 2719 Liwia Liszkiewicz 2007 Aleksandra Kot 2005 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 9.0 11.0 (22.0 UFD) 2.0 2.0 3.0 1.0 1.0 4.0 3.0 36.0
4 POL 2716 Antonina Kiełbik 2007 Alicja Śmiecińska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (8.0) 7.0 2.0 5.0 4.0 5.0 3.0 7.0 5.0 5.0 43.0
5 POL 2707 Malwina Podsiad 2006 Hanna Kuliś 2006 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 5.0 8.0 4.0 3.0 5.0 2.0 (14.0) 5.0 12.0 8.0 52.0
6 POL 2714 Marta Juńczyk 2007 Nadia Onichimowska 2007 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 10.0 (12.0) 10.0 6.0 7.0 9.0 8.0 6.0 2.0 2.0 60.0
7 POL 2720 Kacper Warywoda 2005 Antoni Muszyński 2006 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 6.0 5.0 3.0 7.0 (15.0) 7.0 6.0 8.0 7.0 13.0 62.0
8 POL 2537 Antoni Kuźmiński 2006 Zuzanna Maliniewicz 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 2.0 4.0 7.0 14.0 12.0 14.0 4.0 9.0 (17.0) 12.0 78.0
9 POL 2713 Kacper Wojczulanis 2008 Mateusz Budzisz 2008 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 3.0 3.0 13.0 9.0 (20.0) 8.0 11.0 12.0 16.0 7.0 82.0
10 POL 715 Amelia Kwiatkowska 2005 Oliwia Węgrzynowska 2007 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 11.0 15.0 12.0 (16.0) 6.0 6.0 12.0 15.0 8.0 11.0 96.0
11 POL 2712 Hubert Bałdyga 2005 Jakub Aranin 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 6.0 8.0 (17.0) 9.0 17.0 9.0 14.0 10.0 17.0 97.0
12 POL 2567 Kacper Wojtyna 2006 Adam Grycuk 2007 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (16.0) 14.0 6.0 10.0 16.0 12.0 15.0 13.0 11.0 10.0 107.0
13 POL 2572 Franciszek Kosecki 2008 Tadeusz Wiatrowski 1979 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 20.0 19.0 18.0 8.0 18.0 11.0 10.0 4.0 6.0 (21.0) 114.0
14 POL 2718 Bartosz wojciechowski 2006 Wiktor Gulbinowicz 2007 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 14.0 13.0 (20.0) 12.0 19.0 10.0 7.0 10.0 15.0 16.0 116.0
15 POL 2710 Maurycy Odejewski 2009 Igor Pawłowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 9.0 11.0 13.0 14.0 13.0 19.0 11.0 (21.0) 15.0 117.0
16 POL 257 Mateusz Grabowski 2008 Jan Kubiak 2008 M LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY / CHOJNI 15.0 17.0 14.0 (18.0) 13.0 16.0 17.0 16.0 9.0 6.0 123.0
17 POL 2552 Hanna Słyk 2005 Julia Surała 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 13.0 10.0 9.0 15.0 10.0 (22.0 UFD) 13.0 20.0 14.0 19.0 123.0
18 POL 2563 Piotr Jażdżewski 2007 Tymon Konopka 2007 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (21.0) 20.0 16.0 11.0 8.0 15.0 18.0 19.0 13.0 14.0 134.0
19 POL 2102 Borys Kowalczyk 2008 Borys Matysiak 2008 M LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY / CHOJNI 19.0 16.0 15.0 (20.0) 11.0 19.0 20.0 18.0 18.0 9.0 145.0
20 POL 254 Bartosz Kozioł 2007 Jędrzej Grabysa 2007 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 17.0 18.0 17.0 19.0 17.0 18.0 16.0 (21.0) 20.0 18.0 160.0
21 POL 2508 Wiktor Miałkowski 2007 Szymon Woźniak 2007 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 18.0 21.0 19.0 (22.0 DNC) 22.0 UFD 20.0 21.0 17.0 19.0 20.0 177.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Ch Results are final as of 16:54 on August 9, 2020, Puck, 6 - 9.08 2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 4112 Jan Zamojski 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 4.0 12.0 1.0 8.0 (29.0) 1.0 27.0
2 POL 1780 Szymon Kolka 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 2.0 1.0 (27.0) 4.0 4.0 13.0 29.0
3 POL 1947 Jacek Kalinowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 1.0 10.0 9.0 3.0 (33.0) 2.0 37.0
4 POL 1750 Filip Nosol 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 10.0 5.0 2.0 2.0 18.0 (25.0) 51.0
5 POL 3431 Piotr Trella 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10.0 7.0 (25.0) 4.0 10.0 10.0 11.0 52.0
6 POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 9.0 18.0 3.0 8.0 13.0 (22.0) 3.0 54.0
7 POL 1917 Filip Marjański 2007 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 19.0 27.0 (28.0) 5.0 1.0 2.0 9.0 63.0
8 POL 11 Fabian Kocięda 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (34.0) 12.0 9.0 11.0 6.0 5.0 28.0 71.0
9 POL 1728 Jan Kamiński 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.0 6.0 32.0 13.0 7.0 3.0 (39.0) 74.0
10 POL 2000 Adam Turczynowicz 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.0 8.0 8.0 (76.0 DSQ) 12.0 25.0 4.0 79.0
11 POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 17.0 13.0 7.0 3.0 17.0 31.0 (41.0) 88.0
12 POL 2112 Mateusz Graczyk 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 5.0 17.0 17.0 31.0 (52.0) 16.0 94.0
13 POL 1932 Konrad Wlazłowski 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (37.0) 22.0 4.0 16.0 18.0 6.0 30.0 96.0
14 POL 3481 Michał Jaroszek 2006 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 46.0 17.0 2.0 10.0 11.0 14.0 (50.0) 100.0
15 POL 33 Jakub Kuraś 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (29.0) 28.0 19.0 28.0 9.0 1.0 18.0 103.0
16 POL 1758 January Szczukowski 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 9.0 (42.0) 18.0 26.0 32.0 22.0 110.0
17 POL 1799 Iwo Reński 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (70.0) 46.0 11.0 14.0 5.0 12.0 27.0 115.0
18 POL 1950 Jeremi Szczukowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 11.0 18.0 21.0 (54.0) 35.0 6.0 115.0
19 POL 2151 Jan Rohde 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 11.0 23.0 (44.0) 26.0 15.0 23.0 19.0 117.0
20 POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 27.0 3.0 16.0 25.0 14.0 39.0 (51.0) 124.0
21 POL 1879 Igor Grzelak 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 31.0 16.0 (36.0) 24.0 20.0 7.0 31.0 129.0
22 POL 3434 Mikołaj Głąb 2008 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 28.0 24.0 21.0 (30.0) 22.0 21.0 15.0 131.0
23 POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 45.0 14.0 (46.0) 12.0 16.0 42.0 10.0 139.0
24 POL 2244 Igor Kawałko 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 26.0 31.0 30.0 19.0 24.0 11.0 (49.0) 141.0
25 POL 2071 Mateusz Gigielewicz 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 16.0 15.0 6.0 20.0 (76.0 RET) 53.0 34.0 144.0
26 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 60.0 13.0 (76.0 UFD) 35.0 15.0 23.0 148.0
27 POL 1979 Hubert Nowicki 2007 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 21.0 26.0 (48.0) 40.0 30.0 13.0 21.0 151.0
28 POL 1018 Antoni Lipiński 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 21.0 40.0 15.0 38.0 (76.0 RET) 24.0 153.0
29 POL 3553 Stanisław Wojda 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 33.0 29.0 34.0 31.0 37.0 8.0 (54.0) 172.0
30 POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG 42.0 (55.0) 52.0 23.0 33.0 9.0 17.0 176.0
31 POL 1991 August Sobczak 2008 SAILING LEGIA SP. Z O.O. 43.0 30.0 14.0 6.0 (76.0 RET) 76.0 DNE 12.0 181.0
32 POL 2209 Filip Rostek 2006 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 30.0 (36.0) 31.0 22.0 36.0 28.0 35.0 182.0
33 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 7.0 43.0 (64.0) 38.0 56.0 38.0 14.0 196.0
34 POL 2042 Tymon Sochaj 2007 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 23.0 44.0 15.0 (68.0) 65.0 47.0 7.0 201.0
35 POL 1939 Tomasz Zadora 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 39.0 38.0 41.0 32.0 (49.0) 19.0 36.0 205.0
36 POL 2203 Michał Karnacewicz 2007 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 20.0 35.0 (55.0) 45.0 34.0 40.0 32.0 206.0
37 POL 3422 Mateusz Kozłowski 2008 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (68.0) 56.0 56.0 39.0 23.0 27.0 8.0 209.0
38 POL 111 Jakub Lipowski 2007 KLUB NARCIARSKI LIDER 36.0 (54.0) 39.0 33.0 40.0 30.0 38.0 216.0
39 POL 2068 Kacper Bąk 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (52.0) 51.0 50.0 36.0 19.0 17.0 47.0 220.0
40 POL 2170 Jan Fuk 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 32.0 19.0 22.0 (76.0 UFD) 29.0 76.0 UFD 42.0 220.0
41 POL 825 Jan Wiśniewski 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6.0 42.0 (76.0 DNC) 43.0 39.0 46.0 46.0 222.0
42 POL 2191 Jan Karnowski 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18.0 65.0 20.0 56.0 28.0 37.0 (76.0 DSQ) 224.0
43 POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 35.0 (76.0 BFD) 29.0 7.0 62.0 49.0 59.0 241.0
44 POL 333 Michał Skawiński 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 25.0 41.0 51.0 37.0 (53.0) 51.0 40.0 245.0
45 POL 1547 Andrzej Nycz 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 47.0 34.0 (53.0) 29.0 45.0 44.0 52.0 251.0
46 POL 3469 Mateusz Kluczka 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 49.0 48.0 58.0 (66.0) 42.0 26.0 29.0 252.0
47 POL 2025 Jakub Wegiera 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 53.0 32.0 26.0 50.0 60.0 (66.0) 33.0 254.0
48 POL 1362 Piotr Kostrzewa 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (61.0) 25.0 61.0 51.0 46.0 36.0 37.0 256.0
49 POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 41.0 59.0 33.0 34.0 51.0 41.0 (63.0) 259.0
50 POL 2171 Michał Ciechanowicz 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 50.0 37.0 27.0 49.0 (57.0) 57.0 43.0 263.0
51 POL 1888 Stanisław Maik 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 57.0 (69.0) 43.0 54.0 47.0 58.0 5.0 264.0
52 POL 1751 Jakub Gil 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 44.0 47.0 54.0 52.0 21.0 (67.0) 53.0 271.0
53 POL 1494 Kacper Kostarz 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 51.0 49.0 45.0 48.0 59.0 20.0 (76.0 DSQ) 272.0
54 POL 3409 Bartosz Bilicki 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 38.0 40.0 47.0 57.0 44.0 48.0 (76.0 DNC) 274.0
55 POL 1764 Krzysztof Olowiak 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 20.0 24.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 276.0
56 POL 1902 Mateusz Kolba 2006 KLUB NARCIARSKI LIDER 56.0 33.0 (76.0 BFD) 35.0 25.0 56.0 76.0 DNE 281.0
57 POL 1965 Karol Rusin 2006 LOK KLUB WODNY GARLAND (65.0) 58.0 49.0 46.0 48.0 24.0 57.0 282.0
58 POL 2166 Miłosz Wyszyński 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 67.0 50.0 (69.0) 53.0 27.0 64.0 26.0 287.0
59 POL 402 Alan kurzawa 2008 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 60.0 39.0 57.0 (67.0) 67.0 50.0 20.0 293.0
60 POL 2270 Piotr Kosowski 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 48.0 (76.0 BFD) 23.0 41.0 61.0 76.0 UFD 45.0 294.0
61 POL 118 Jakub Kaszewiak 2005 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 58.0 53.0 (59.0) 44.0 32.0 55.0 58.0 300.0
62 POL 1586 Andrzej Grochal 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 59.0 45.0 38.0 63.0 55.0 54.0 (64.0) 314.0
63 POL 3404 Szymon Rozum 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 64.0 (76.0 BFD) 37.0 42.0 64.0 43.0 66.0 316.0
64 POL 1713 Jakub Jaworski 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY (66.0) 52.0 65.0 62.0 43.0 34.0 61.0 317.0
65 POL 2110 Konrad Kunc 2006 YACHT KLUB STAL GDYNIA 40.0 57.0 68.0 59.0 (72.0) 45.0 48.0 317.0
66 POL 124 Maksymilian Koschel 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (73.0) 66.0 71.0 60.0 41.0 16.0 68.0 322.0
67 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 54.0 61.0 66.0 61.0 (68.0) 59.0 44.0 345.0
68 POL 1943 Wiktor Łasak 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 55.0 (67.0) 67.0 47.0 63.0 61.0 60.0 353.0
69 POL 2080 Piotr Jakubowski 2006 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 69.0 68.0 35.0 64.0 69.0 (76.0 UFD) 55.0 360.0
70 POL 400 Daniel Śmiałowski 2007 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 71.0 64.0 (72.0) 65.0 50.0 60.0 62.0 372.0
71 POL 3440 Maksymilian Luto 2008 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 63.0 70.0 62.0 55.0 58.0 (76.0 UFD) 67.0 375.0
72 POL 2101 Stanisław Cholewicki 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (74.0) 63.0 63.0 58.0 71.0 65.0 56.0 376.0
73 CZE 828 Patrick Stafa 2010 CZECH REPUBLIC 72.0 62.0 60.0 (76.0 UFD) 52.0 76.0 DNC 76.0 DNC 398.0
74 POL 1973 Michał Mac 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 62.0 71.0 70.0 (76.0 UFD) 70.0 62.0 69.0 404.0
75 POL 1272 Mikołaj Mataczyński 2008 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (75.0) 72.0 73.0 69.0 66.0 63.0 65.0 408.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 75, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Dz Results are final as of 16:55 on August 9, 2020, Puck, 6 - 9.08 2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 1865 Paulina Rutkowska 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (8.0) 2.0 2.0 1.0 1.0 4.0 2.0 2.0 14.0
2 POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 3.0 1.0 1.0 2.0 2.0 (9.0) 8.0 1.0 18.0
3 POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 3.0 5.0 4.0 (12.0) 2.0 1.0 3.0 28.0
4 POL 22 Pola Schmidt 2005 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 4.0 3.0 3.0 11.0 11.0 (13.0) 4.0 38.0
5 POL 2033 Alicja Dampc 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (17.0) 4.0 9.0 4.0 8.0 4.0 9.0 42.0
6 POL 1975 Maja Kwiek 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (9.0) 6.0 9.0 6.0 9.0 5.0 3.0 7.0 45.0
7 POL 2057 Natalia Kilar 2005 YACHT KLUB STAL GDYNIA 1.0 9.0 (38.0 UFD) 5.0 3.0 3.0 6.0 19.0 46.0
8 POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15.0 5.0 (38.0 UFD) 7.0 8.0 1.0 14.0 16.0 66.0
9 POL 2142 Zuzanna Borucka 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 23.0 14.0 (38.0 UFD) 8.0 7.0 7.0 5.0 14.0 78.0
10 POL 1523 Olga Wietek 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 10.0 7.0 20.0 10.0 24.0 (38.0 DNF) 6.0 84.0
11 POL 12 Zofia Prądzyńska 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 15.0 10.0 14.0 (19.0) 17.0 10.0 8.0 86.0
12 POL 2154 Aleksandra Bobrowska 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 16.0 12.0 (38.0 UFD) 10.0 22.0 13.0 11.0 5.0 89.0
13 POL 2043 Lila Sochaj 2007 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 5.0 21.0 11.0 12.0 (28.0) 10.0 16.0 15.0 90.0
14 POL 1576 Alicja Przybyłek 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (30.0) 11.0 13.0 15.0 6.0 16.0 19.0 10.0 90.0
15 POL 2204 Aleksandra Zybert 2007 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 20.0 16.0 8.0 19.0 16.0 6.0 (29.0) 13.0 98.0
16 POL 2019 Danuta Grudzień 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 6.0 7.0 14.0 18.0 14.0 23.0 20.0 (26.0) 102.0
17 POL 907 Milena Siczek 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 18.0 8.0 19.0 (27.0) 18.0 21.0 9.0 17.0 110.0
18 POL 1910 Pola Wdowiak 2008 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13.0 23.0 20.0 13.0 15.0 15.0 12.0 (25.0) 111.0
19 POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 25.0 13.0 6.0 17.0 23.0 20.0 (38.0 DNC) 12.0 116.0
20 POL 2107 Marta Piotrowska 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 21.0 (27.0) 17.0 11.0 20.0 12.0 15.0 24.0 120.0
21 POL 2034 Natasha Anolik 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (37.0) 24.0 16.0 16.0 13.0 26.0 17.0 11.0 123.0
22 POL 2007 Alicja Michalewska 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 19.0 18.0 15.0 23.0 5.0 (27.0) 25.0 23.0 128.0
23 POL 2048 Nina Mirowska 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 11.0 22.0 12.0 22.0 24.0 (25.0) 18.0 21.0 130.0
24 POL 2153 Anna Chomont 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 17.0 (36.0) 24.0 21.0 31.0 19.0 7.0 30.0 149.0
25 POL 3488 Klara Piotrowska 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 14.0 26.0 22.0 (34.0) 21.0 14.0 30.0 31.0 158.0
26 POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 28.0 30.0 28.0 29.0 17.0 28.0 (33.0) 20.0 180.0
27 POL 2 Lidia Łukasik 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 27.0 (34.0) 27.0 26.0 29.0 18.0 21.0 34.0 182.0
28 POL 2121 Joanna Michalska 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY YACHT CLUB SŁAW 26.0 31.0 (38.0 UFD) 32.0 32.0 22.0 22.0 18.0 183.0
29 POL 1452 Magdalena Ostrowska 2005 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (32.0) 25.0 25.0 28.0 26.0 31.0 26.0 27.0 188.0
30 POL 3435 Alicja Żuber 2006 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (36.0) 28.0 21.0 33.0 25.0 30.0 23.0 32.0 192.0
31 POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 31.0 19.0 (38.0 UFD) 24.0 30.0 34.0 32.0 28.0 198.0
32 POL 1981 Ewa Fabisiak 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 29.0 29.0 30.0 25.0 (35.0) 29.0 35.0 22.0 199.0
33 POL 1555 Blanka Bobula 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 24.0 20.0 26.0 36.0 (37.0) 35.0 27.0 35.0 203.0
34 POL 1538 Nela Kasprzyk 2008 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 35.0 33.0 18.0 30.0 33.0 (37.0) 28.0 36.0 213.0
35 POL 1427 Anna Gąsiorek 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 33.0 32.0 29.0 35.0 27.0 (36.0) 24.0 33.0 213.0
36 POL 1574 Zofia Pospieszna 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 34.0 (35.0) 23.0 31.0 34.0 32.0 31.0 29.0 214.0
37 POL 1972 Zofia Michałeczko 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 22.0 (37.0) 31.0 37.0 36.0 33.0 34.0 37.0 230.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 37, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno293Ch Results are final as of 16:55 on August 9, 2020, Puck, 6 - 9.08 2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 44 Konrad Machura 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (5.0) 2.0 3.0 3.0 1.0 1.0 3.0 2.0 1.0 16.0
2 POL 25 Michał Lis 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 1.0 1.0 1.0 6.0 2.0 3.0 6.0 1.0 (16.0) 21.0
3 POL 460 Filip Dmochowski 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 4.0 5.0 1.0 4.0 5.0 (10.0) 7.0 2.0 30.0
4 POL 260 Piotr Szkolnicki 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 3.0 (19.0) 4.0 7.0 4.0 1.0 5.0 8.0 38.0
5 POL 233 Maciej Popłonyk 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (8.0) 6.0 7.0 7.0 5.0 2.0 2.0 6.0 6.0 41.0
6 POL 30 Igor Lewiński 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 7.0 2.0 8.0 10.0 (13.0) 8.0 4.0 3.0 45.0
7 POL 147 Olaf Grodzicki 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (15.0) 12.0 12.0 2.0 3.0 6.0 14.0 8.0 4.0 61.0
8 POL 110 Jan Her 2004 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 13.0 4.0 5.0 8.0 10.0 5.0 15.0 (21.0) 71.0
9 POL 262 Szymon Charytanowicz 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 5.0 13.0 10.0 17.0 14.0 11.0 (18.0) 5.0 79.0
10 POL 49 Krzysztof Laszewski 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 10.0 (16.0) 13.0 13.0 9.0 4.0 9.0 10.0 80.0
11 POL 513 Wiktor Kocenko 2005 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 9.0 9.0 9.0 14.0 6.0 12.0 9.0 (16.0) 14.0 82.0
12 POL 350 Tomasz Kisielewski 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 15.0 20.0 (22.0 SCP) 9.0 15.0 7.0 3.0 7.0 95.0
13 POL 240 Szymon Kwidziński 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 16.0 (22.0) 9.0 14.0 7.0 12.0 12.0 11.0 98.0
14 POL 1 Dawid Sykuła 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 8.0 6.0 17.0 (37.0 UFD) 19.0 13.0 17.0 18.0 105.0
15 POL 2121 Michał Maziarka 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 14.0 14.0 (21.0) 12.0 11.0 16.0 11.0 9.0 105.0
16 CZE 63 David Drda 2005 CZECH REPUBLIC 14.0 11.0 11.0 12.0 16.0 17.0 17.0 10.0 (28.0) 108.0
17 POL 309 Igor Wójcik 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 17.0 15.0 15.0 (37.0 DSQ) 8.0 15.0 19.0 13.0 115.0
18 POL 242 Jakub Guźlecki 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 10.0 20.0 8.0 18.0 23.0 25.0 (37.0 DNS) 13.0 17.0 134.0
19 POL 341 Michał Koczorowski 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 20.0 18.0 21.0 19.0 11.0 18.0 18.0 14.0 (37.0 UFD) 139.0
20 POL 777 Stanisław Trepczyński 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 22.0 27.0 18.0 24.0 (37.0 DSQ) 20.0 19.0 23.0 15.0 168.0
21 POL 50 Paweł Woszczyna 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 21.0 23.0 17.0 22.0 20.0 (30.0) 22.0 26.0 23.0 174.0
22 POL 397 Franciszek Siwek 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 21.0 26.0 23.0 24.0 22.0 20.0 20.0 (37.0 UFD) 181.0
23 POL 241 Feliks Paradowski 2004 CENTRUM ŻEGLARSKIE (35.0) 32.0 33.0 20.0 15.0 21.0 23.0 31.0 12.0 187.0
24 POL 168 Leonard Domachowski 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 22.0 23.0 16.0 18.0 16.0 (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 192.0
25 POL 210 Ivan Godunov 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 19.0 10.0 26.0 26.0 23.0 (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 194.0
26 POL 715 Krystian Jesion 2006 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (31.0) 28.0 28.0 27.0 19.0 26.0 25.0 24.0 19.0 196.0
27 POL 65 Paweł Kondratowicz 2006 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 30.0 (34.0) 31.0 32.0 21.0 24.0 29.0 21.0 22.0 210.0
28 POL 59 Michał Wojtaś 2006 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 28.0 31.0 (36.0) 31.0 25.0 28.0 21.0 22.0 24.0 210.0
29 POL 2411 Filip Paradowski 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 24.0 24.0 (32.0) 30.0 22.0 29.0 24.0 29.0 31.0 SCP 213.0
30 POL 374 Jonatan Białk 2008 STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F 27.0 26.0 25.0 33.0 29.0 (35.0) 26.0 27.0 25.0 218.0
31 POL 315 Mikołaj Kudzia 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 26.0 25.0 24.0 (35.0) 31.0 34.0 28.0 30.0 29.0 227.0
32 POL 604 Jan Siepracki 2007 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (33.0) 29.0 30.0 28.0 30.0 32.0 27.0 25.0 27.0 228.0
33 POL 372 Franciszek Block 2006 STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F 34.0 30.0 27.0 25.0 28.0 27.0 (37.0 DNF) 28.0 37.0 UFD 236.0
34 POL 244 Borys Jaworski 2005 CENTRUM ŻEGLARSKIE 29.0 33.0 (34.0) 29.0 27.0 33.0 31.0 33.0 30.0 245.0
35 POL 375 Maksymilian Szweda 2006 STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F 32.0 (35.0) 29.0 34.0 32.0 31.0 30.0 32.0 26.0 246.0
36 POL 870 Mateusz Kizinkiewicz 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 36.0 36.0 35.0 36.0 33.0 36.0 32.0 34.0 (37.0 DNF) 278.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 36, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno293Dz Results are final as of 16:55 on August 9, 2020, Puck, 6 - 9.08 2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 52 Nadia Kulik 2005 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 (5.0) 4.0 1.0 14.0
2 POL 520 Anna Igielska 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 1.0 6.0 1.0 1.0 3.0 1.0 (20.0 DNF) 21.0
3 POL 122 Aleksandra Wasiewicz 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 4.0 4.0 4.0 (7.0) 4.0 2.0 2.0 24.0
4 POL 125 Pola Wawrzyniak 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 3.0 3.0 3.0 3.2 RDG3 4.0 2.0 3.0 (10.0) 24.2
5 POL 319 Karolina Gajdzińska 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 5.0 6.0 7.0 (9.0) 3.0 5.0 1.0 5.0 3.0 35.0
6 POL 71 Maria Rudowicz 2008 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 7.0 (9.0) 8.0 2.0 9.0 3.0 6.0 8.0 5.0 48.0
7 POL 20 Oliwia Chomka 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 6.0 5.0 6.0 7.0 7.0 (11.0) 7.0 7.0 6.0 51.0
8 POL 67 Oksana Skoczypiec 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 7.0 5.0 5.0 5.0 6.0 (11.0) 10.0 4.0 52.0
9 POL 165 Maja Cituk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 13.0 12.0 9.0 (14.0) 10.0 9.0 8.0 9.0 7.0 77.0
10 POL 602 Wiktoria Wojciechowska 2005 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 12.0 15.0 (20.0 UFD) 11.0 13.0 10.0 9.0 6.0 12.0 88.0
11 POL 373 Weronika Białk 2006 STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F (15.0) 10.0 10.0 12.0 12.0 13.0 10.0 12.0 11.0 90.0
12 POL 606 Gabriela Rudyk 2007 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (17.0) 16.0 11.0 10.0 14.0 12.0 12.0 14.0 9.0 98.0
13 POL 370 Lidia Chyrek 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 8.0 (20.0 UFD) 8.0 8.0 8.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 101.0
14 POL 2128 Joanna DYJA 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 14.0 14.0 13.0 (15.0) 15.0 15.0 14.0 11.0 8.0 104.0
15 POL 577 Karolina Oppeln-Bronikowska 2006 KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII T 11.0 13.0 (20.0 UFD) 13.0 11.0 14.0 15.0 15.0 14.0 106.0
16 POL 61 Zuzanna Gołębiewska 2006 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 (17.0) 12.0 16.0 16.0 16.0 13.0 13.0 13.0 115.0
17 POL 236 Linda Falkiewicz 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 11.0 (20.0 DNS) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 139.0
18 POL 307 Maja Pomierska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 160.0
18 POL 323 Sonia Maliszewska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 160.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com