Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego

Już po raz czwarty Krynica Morska będzie areną zmagań o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego. Tym razem impreza będzie składała się z jednej części i odbędzie się w dniach 9-12 maja 2019 roku. Jest to flagowa impreza PZŻ, w której regularnie bierze udział cała krajowa czołówka.

W maju poprzedniego roku w dwóch częściach Pucharu PZŻ na Zalewie Wiślanym rywalizowało około 532 zawodników. W tym roku, ze względu na napięty terminarz imprez międzynarodowych, regaty odbędą się tylko w jednym terminie dla wszystkich klas, a nie w dwóch jak to miało miejsce w ostatnich latach.

Podczas czterech dni regat (9-12 maja) zawodnicy będą rywalizować w klasach RS:X, RS:X juniorów, 49er, Finn, Laser Standard, Laser Radial kobiet i mężczyzn, Laser 4.7, 29er, A-Class, Hobie Cat 16, Europa, OK Dinghy, Techno 293, 420, Cadet oraz L'Equipe. Z klas olimpijskich zabraknie tylko 470, ponieważ w tym samym czasie odbywają się mistrzostwa Europy, w których nasi reprezentanci będą walczyli o medale.

Nazwa imprezy zobowiązuje i jest to flagowa impreza PZŻ, do której Związek przywiązuje bardzo dużą wagę. Dlatego też na Zalewie Wiślanym znowu będziemy mieli przegląd polskiego żeglarstwa sportowego.

W Krynicy Morskiej powinni pojawić się najlepsi krajowi zawodnicy, na czele z aktualną mistrzynią Starego Kontynentu i brązową medalistką igrzysk w Londynie w windsurfingowej klasie RS:X Zofią Noceti-Klepacką (Legia Warszawa) oraz wicemistrzami Europy w klasie 49er Dominikiem Buksakiem i Szymonem Wierzbickim (AZS AWFiS Gdańsk/AZS Poznań).

Ważnym aspektem Pucharu PZŻ jest również to, że występ na własnym terenie będzie jednym z etapów przygotowań części naszych zawodników do kolejnych międzynarodowych regat rangi mistrzowskiej. A dla młodszych żeglarzy będzie to również możliwość sprawdzenia swojej formy w bezpośredniej rywalizacji z reprezentantami Polski.

To już czwarty rok z rzędu kiedy regaty o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego odbędą się w Krynicy Morskiej. Zarówno PZŻ jak i przedstawiciele miasta są zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego też postanowili ją kontynuować.

Krynica Morskiej to jedno z najmniejszych polskich miast, które posiada jednak mnóstwo turystycznych i żeglarskich atutów - urokliwe położenie na Mierzei Wiślanej, od północy oblewają ją wody Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego, nowe nabrzeże, slip, bardzo dobre zaplecze żeglarskie, hotelowe oraz gastronomiczne.

Organizatorem regat będzie Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Miastem Krynica Morska.

Klasa: 29er Results are final as of 16:21 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 29er --- POL 2795 Sławomir Kapałka 2001 Jakub Gołębiowski 2002 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA/MOS SSW IŁAWA 4.0 4.0 (5.0) 1.0 2.0 2.0 2.0 5.0 4.0 2.0 1.0 27.0
2 29er --- POL 2351 Karolina Żurek 2001 Agata Wilczewska 2004 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 3.0 3.0 2.0 4.0 1.0 4.0 1.0 6.0 (7.0) 6.0 33.0
3 29er Jr Mł. POL 2352 Gustaw Miciński 2004 Mateusz Gwóźdź 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 5.0 2.0 6.0 3.0 3.0 5.0 6.0 (7.0) 1.0 3.0 35.0
4 29er --- POL 2425 Zuzanna Mróz 2002 Aleksandra Wirzinkiewicz 2004 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (12.0 DNC) 1.0 4.0 4.0 5.0 5.0 3.0 3.0 3.0 5.0 2.0 35.0
5 29er Jr Mł. POL 2794 Marceli Mierzwicki 2003 Franciszek Borys 2003 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 (12.0 DNS) 1.0 5.0 6.0 6.0 1.0 7.0 1.0 3.0 4.0 36.0
6 29er Jr Mł. POL 2426 Magdalena Chyla 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (12.0 DNC) 2.0 7.0 3.0 1.0 4.0 6.0 2.0 5.0 6.0 5.0 41.0
7 29er Jr Mł. POL 2356 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (12.0 DNC) 6.0 9.0 8.0 9.0 8.0 7.0 4.0 2.0 4.0 7.0 64.0
8 29er Jr Mł. POL 2357 Antoni Sopata 2003 Patryk Różak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (12.0 DNC) 7.0 6.0 9.0 7.0 9.0 8.0 8.0 8.0 8.0 8.0 78.0
9 29er Jr Mł. POL 1756 Ada Grześ 2004 Agata Gabrysiak 2006 F KLUB SPORTOWY AQUA (12.0 DNS) 12.0 OCS 8.0 7.0 8.0 7.0 9.0 9.0 10.0 10.0 11.0 91.0
10 29er --- POL 11758 Wiktor Grocholewski 2002 Antonina Nowak 2005 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 10.0 11.0 11.0 11.0 11.0 9.0 9.0 9.0 105.0
11 29er --- POL 1234 Kamil Polak 2002 Jakub Charaszkiewicz 2005 M KLUB SPORTOWY AQUA (12.0 DNC) 12.0 DNC 10.0 11.0 10.0 10.0 10.0 10.0 11.0 11.0 10.0 105.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: 420 Results are final as of 19:42 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 420 --- POL 56370 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 2.0 1.0 1.0 3.0 4.0 7.0 (9.0) 1.0 1.0 21.0
2 420 --- POL 5565 Karolina Cendrowska 2002 Zofia Korsak 2002 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 4.0 2.0 (7.0) 1.0 1.0 2.0 2.0 3.0 2.0 21.0
3 420 Jr Mł. POL 54956 Julia Chmiel 2003 Amelia Linowska 2003 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 9.0 8.0 4.0 2.0 7.0 8.0 1.0 1.0 4.0 (18.0) 44.0
4 420 --- POL 56805 Gabriela Czapska 2002 Hanna Rajchert 2004 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 3.0 1.0 5.0 (11.0) 11.0 3.0 4.0 6.0 6.0 5.0 44.0
5 420 --- POL 5 Nina Machowicz 2001 Magdalena Jagiełło 2002 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (13.0) 6.0 3.0 3.0 2.0 7.0 13.0 8.0 2.0 3.0 47.0
6 420 Jr Mł. POL 55953 Ludwik Grzelak 2003 Marcel Montrymowicz 2004 M --- 7.0 7.0 7.0 8.0 10.0 9.0 (15.0) 11.0 11.0 7.0 77.0
7 420 Jr Mł. POL 56142 Emilia Roszkowska 2004 Tomasz Santorowski 2003 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12.0 13.0 (16.0) 9.0 4.0 2.0 6.0 5.0 12.0 15.0 78.0
8 420 --- POL 55384 Hanna Jarząbek 2002 Maksym Richter 2003 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 11.0 (20.0) 13.0 6.0 14.0 15.0 3.0 4.0 9.0 8.0 83.0
9 420 Jr Mł. POL 56628 Mikołaj Merkler 2004 Jakub Kamiński 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 10.0 5.0 8.0 12.0 (16.0) 16.0 10.0 13.0 7.0 9.0 90.0
10 420 --- POL 55565 Jan Turczynowicz 2003 Antoni Sapijaszko 2002 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 5.0 10.6 RDGa 10.6 RDGa (15.0) 15.0 14.0 12.0 10.0 10.0 4.0 91.2
11 420 Jr Mł. POL 55654 Dominika Ołowiak 2004 Agnieszka Pawłowska 2003 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 8.0 9.0 6.0 10.0 13.0 10.0 (20.0) 17.0 8.0 20.0 101.0
12 420 --- POL 54596 Weronika Jaroszek 2002 Zuzanna Dominikowska 2003 M KSW BALTIC 6.0 15.0 14.0 14.0 (17.0) 5.0 9.0 15.0 13.0 12.0 103.0
13 420 Jr Mł. POL 56147 Julia Schmidt 2003 Zuzanna Figel 2003 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 16.0 (18.0) 10.0 4.0 12.0 17.0 11.0 7.0 18.0 14.0 109.0
14 420 --- POL 56088 Adrian Dubowski 2002 Zofia Burska 2001 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 (28.0 DSQ) 11.0 5.0 9.0 18.0 14.0 3.0 28.0 UFD 28.0 DSQ 118.0
15 420 Jr Mł. POL 56702 Korneliusz Dębiak 2003 Filip Kurczewski 2003 M --- 15.0 16.0 19.0 (28.0 UFD) 5.0 6.0 8.0 23.0 15.0 11.0 118.0
16 420 Jr Mł. POL 55651 Wiktoria Urbanik 2003 Rafał Pogorzelski 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 13.7 RDGa 13.7 RDGa 13.7 RDGa 18.0 6.0 13.0 (19.0) 14.0 16.0 10.0 118.1
17 420 --- POL 56141 Mateusz Szweda 2002 Jacek Muszyński 2002 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (28.0 UFD) 3.0 12.0 28.0 DSQ 28.0 DSQ 11.0 17.0 12.0 5.0 6.0 122.0
18 420 Jr Mł. POL 53619 Kamil Jankowski 2005 Mateusz Buło 2004 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 19.0 10.0 17.0 (20.0) 19.0 20.0 5.0 16.0 14.0 13.0 133.0
19 420 Jr Mł. POL 56624 Marta Chomik 2005 Joanna Fabisiak 2003 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (28.0 DNC) 21.0 21.0 16.0 8.0 12.0 18.0 20.0 22.0 16.0 154.0
20 420 Jr Mł. POL 56623 Jan Gierzyński 2004 Paweł Kuszewski 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 12.0 20.0 13.0 23.0 (28.0 UFD) 16.0 18.0 17.0 23.0 156.0
21 420 Jr Mł. POL 55806 Hanna Gloeh 2005 Michał Skocz 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (28.0 DNC) 17.0 15.0 21.0 18.0 24.0 23.0 22.0 19.0 17.0 176.0
22 420 Jr Mł. POL 53374 Radosław Parzych 2005 Grzegorz Sitarek 2003 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 17.0 22.0 23.0 19.0 22.0 21.0 (26.0) 19.0 23.0 25.0 191.0
23 420 --- POL 5600 Pola Dzik 2004 Wiktor Grudniewski 2002 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (28.0 DNC) 11.0 18.0 17.0 20.0 22.0 28.0 DNC 28.0 DNC 28.0 DNC 28.0 DNC 200.0
24 420 Jr Mł. POL 6 Marcel Wolętek 2004 Maciej Schiele 2004 M --- 18.0 19.0 22.0 (28.0 DNC) 26.0 26.0 25.0 26.0 20.0 22.0 204.0
25 420 Jr Mł. POL 55326 Zuzanna Ołowiak 2005 Zofia Kucharska 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (28.0 DNC) 28.0 DNC 28.0 DNC 22.0 24.0 23.0 21.0 21.0 24.0 19.0 210.0
26 420 Jr Mł. POL 56627 Amelia Rasz 2005 Maria Konarzewska 2005 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (28.0 DNC) 28.0 DNC 28.0 DNC 23.0 21.0 19.0 22.0 25.0 25.0 21.0 212.0
27 420 --- POL 55652 Jan Szulski 2002 Gracjan Grzech 2003 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (28.0 DNC) 28.0 DNC 28.0 DNC 24.0 25.0 25.0 24.0 24.0 21.0 24.0 223.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 27, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: 49er Results are final as of 16:20 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 49er POL 164 Mikołaj Staniul 2000 Jakub Sztorch 2000 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 8.0
2 49er POL 196 Jan Marciniak 1998 Paweł Nowicki 1997 M KLUB SPORTOWY AQUA 2.0 2.0 2.0 (3.0) 2.0 3.0 1.0 3.0 2.0 17.0
3 49er POL 52 Paweł Jakubowski 2001 Adam Głogowski 1999 M --- (3.0) 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 21.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: A-Class Results are final as of 16:23 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 A-Class POL 17 Maciej Żarnowski 1977 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (8.0 DNC) 7.0
2 A-Class CZE 1 Vladislav Ptasnik 1963 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (4.0) 3.0 4.0 4.0 3.0 3.0 3.0 1.0 21.0
3 A-Class POL 101 Andrzej Senkus 1997 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 2.0 2.0 (5.0) 5.0 4.0 4.0 2.0 21.0
4 A-Class POL 21 Marcin Kamiński 1990 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 2.0 2.0 2.0 2.0 3.0 27.0
5 A-Class POL 3 Jarek Betkowski 1963 M RZEMIEŚLNICZY JACHT-KLUB POZNAŃSKI 3.0 4.0 3.0 6.0 4.0 (8.0 DNF) 8.0 RET 4.0 32.0
6 A-Class POL 71 Seweryn Krajewski 1971 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 5.0 5.0 5.0 7.0 6.0 5.0 (8.0 DNC) 8.0 DNC 41.0
7 A-Class POL 1 Jacek Noetzel 1968 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 3.0 7.0 8.0 DNF 8.0 DNC 8.0 DNC 50.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: Cadet Results are final as of 11:02 on May 14, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 Cadet --- POL 9803 Magdalena Leymańczyk 2002 Zuzanna Grusznis 2006 F POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY 2.0 2.0 2.0 2.0 4.0 (6.0) 4.0 2.0 2.0 5.0 2.0 27.0
2 Cadet --- POL 9602 Paweł Kajeta 2002 Tymoteusz Roszkowski 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 3.0 4.0 (6.0) 4.0 2.0 3.0 1.0 3.0 5.0 6.0 3.0 34.0
3 Cadet --- POL 9903 Marcin Jarczewski 2002 Julia Czapiewska 2008 M ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻY 5.0 3.0 1.0 (8.0) 3.0 5.0 2.0 4.0 3.0 7.0 7.0 40.0
4 Cadet --- POL 9752 Patrycja Raszczyk 2003 Zofia Sienkiewicz 2007 F POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY 11.0 6.0 3.0 3.0 7.0 1.0 (37.0 BFD) 1.0 8.0 3.0 4.0 47.0
5 Cadet --- POL 9902 Michał Dębkowski 2003 Zdzisław Bulik 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 1.0 5.0 1.0 8.0 10.0 5.0 7.0 1.0 9.0 (14.0) 48.0
6 Cadet --- POL 9957 Laura Banach 2004 Anna Tyminska 2008 F MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH (17.0) 12.0 4.0 17.0 5.0 4.0 10.0 9.0 9.0 4.0 11.0 85.0
7 Cadet Mł. POL 10074 Piotr Cendrowski 2005 Adam Rutkowski 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6.0 9.0 9.0 10.0 (15.0) 15.0 7.0 5.0 6.0 11.0 10.0 88.0
8 Cadet --- POL 10034 Krzysztof Kołakowski 2003 Bartosz Kuliś 2008 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OSTRÓDA 10.0 5.0 8.0 (19.0) 13.0 11.0 13.0 6.0 4.0 15.0 5.0 90.0
9 Cadet Mł. POL 9433 Franciszek Rutkowski 2005 Jan Kopyra 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 14.0 7.0 10.0 5.0 10.0 13.0 18.0 (21.0) 12.0 1.0 9.0 99.0
10 Cadet --- POL 9847 Daria Targos 2005 Zofia Hochtaubel 2004 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 8.0 8.0 11.0 9.0 16.0 14.0 12.0 12.0 (20.0) 8.0 1.0 99.0
11 Cadet --- POL 9996 Marcel Kurjańczyk 2004 Filip Nowak 2008 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 21.0 18.0 13.0 6.0 1.0 2.0 3.0 23.0 10.0 (37.0 UFD) 6.0 103.0
12 Cadet --- POL 9607 Marcin Wasilewski 2002 Martyna Wasilewska 2008 M KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY WŁÓKNIARZ 13.0 (37.0 DNC) 24.0 18.0 21.0 8.0 14.0 14.0 7.0 2.0 15.0 136.0
13 Cadet --- POL 9250 Agnieszka Kąkol 2003 Wiktoria Maria Krauza 2011 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 12.0 13.0 12.0 13.0 11.0 12.0 15.0 11.0 18.0 (20.0) 19.0 136.0
14 Cadet --- POL 9603 Wiktoria Ryzińska 2002 Julia Mielewczyk 2006 F POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY 15.0 14.0 7.0 12.0 6.0 7.0 (37.0 BFD) 10.0 14.0 37.0 UFD 17.0 139.0
15 Cadet Mł. POL 9848 Zuzanna Ostrowska 2005 Hanna Bujko 2007 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 10.0 19.0 7.0 9.0 16.0 (37.0 DSQ) 8.0 37.0 UFD 23.0 22.0 160.0
16 Cadet --- POL 9514 Michalina Hościłowicz 2003 Klara Tyczkowska 2007 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI GROT 25.0 21.0 16.0 (37.0 DSQ) 14.0 9.0 6.0 17.0 22.0 14.0 20.0 164.0
17 Cadet --- POL 9646 Maria Kisłowska 2004 Julia Gref 2008 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI GROT 26.0 22.0 18.0 (27.0) 23.0 18.0 11.0 13.0 13.0 10.0 18.0 172.0
18 Cadet --- POL 9901 Malwina Walter 2003 Anna Łyczko 2005 F ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻY 18.0 15.0 15.0 21.0 25.0 17.0 9.0 19.0 16.0 (26.0) 21.0 176.0
19 Cadet --- POL 9911 Remigiusz Dzierbun 2003 Leonard Gdaniec 2009 M SZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI DRAWA W DRAWNIE 20.0 17.0 20.0 11.0 22.0 (28.0) 21.0 18.0 17.0 12.0 26.0 184.0
20 Cadet --- POL 9512 Ignacy Sławiński 2003 Krzysztof Woźniak 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 4.0 11.0 17.0 16.0 (37.0 DSQ) 21.0 37.0 BFD 25.0 37.0 DNE 16.0 8.0 192.0
21 Cadet --- POL 9609 Wojciech Zalewski 2003 Jan Zalewski 2008 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 7.0 16.0 23.0 15.0 27.0 22.0 (37.0 BFD) 31.0 37.0 UFD 13.0 12.0 203.0
22 Cadet --- POL 9461 Amelia Piasecka 2003 Aniela Nowak 2007 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI GROT (37.0 DNC) 37.0 DNC 14.0 23.0 12.0 20.0 8.0 15.0 19.0 37.0 UFD 23.0 208.0
23 Cadet --- POL 9102 Oskar Plichta 2003 Szczepan Gurowski 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 19.0 (37.0 UFD) 21.0 25.0 17.0 25.0 24.0 20.0 21.0 27.0 31.0 230.0
24 Cadet --- POL 9801 Zofia Szaryńska 2010 Zofia Wolska 2004 F ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻY 22.0 (37.0 DNC) 37.0 DNC 20.0 24.0 29.0 16.0 24.0 15.0 17.0 28.0 232.0
25 Cadet --- POL 10071 Krystian Kołakowski 2002 Jędrzej Majewski 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OSTRÓDA 16.0 19.0 22.0 30.0 32.0 (33.0) 27.0 22.0 25.0 24.0 29.0 246.0
26 Cadet Mł. POL 9971 Oliwia Kuliś 2005 Zuzanna Markowska 2008 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OSTRÓDA 24.0 20.0 (37.0 DNC) 28.0 28.0 27.0 22.0 27.0 27.0 21.0 25.0 249.0
27 Cadet Mł. POL 954 Mateusz Wasilewski 2005 Vanessa Radzewicz 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI GROT (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 14.0 20.0 24.0 37.0 BFD 16.0 11.0 25.0 30.0 251.0
28 Cadet --- POL 9606 Jan Zwierzchowski 2002 Jakub Klasa 2006 M ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻY 23.0 23.0 25.0 26.0 19.0 19.0 20.0 30.0 30.0 (37.0 DNC) 37.0 DNC 252.0
29 Cadet --- POL 9857 Mikołaj Marek 2004 Sebastian Czerwiński 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (37.0 DNC) 24.0 26.0 31.0 29.0 31.0 17.0 29.0 26.0 22.0 24.0 259.0
30 Cadet Mł. POL 9956 Amelia Leszczyńska 2006 Łucja Falęcik 2009 F MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 24.0 26.0 23.0 23.0 32.0 32.0 19.0 16.0 269.0
31 Cadet Mł. POL 9972 Weronika Marszalik 2006 Lidia Gurowska 2007 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 22.0 18.0 32.0 25.0 34.0 23.0 28.0 27.0 283.0
32 Cadet Mł. POL 9849 Karol Płaczkowski 2005 Wojciech Bortkiewicz 2010 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (37.0 DNC) 25.0 27.0 32.0 30.0 37.0 UFD 19.0 26.0 28.0 29.0 37.0 DNS 290.0
33 Cadet Mł. POL 9958 Jakub Śliwiński 2006 Natalia Pieńkowska 2009 M MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 37.0 DNC 33.0 30.0 28.0 33.0 31.0 18.0 13.0 297.0
34 Cadet Mł. POL 9810 Łukasz Śliwiński 2007 Katarzyna Tyminska 2006 M MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 29.0 31.0 26.0 26.0 28.0 24.0 30.0 32.0 300.0
35 Cadet Mł. POL 9733 Jakub Drozdowski 2005 Bartosz Wodowski 2008 M MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 37.0 DNC 35.0 37.0 DNC 30.0 35.0 29.0 31.0 33.0 341.0
36 Cadet Mł. POL 9065 Maciej Bicki 2005 Aniela Drywa 2011 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ (37.0 DNC) 37.0 DNC 37.0 DNC 33.0 34.0 37.0 UFD 29.0 36.0 37.0 DNC 32.0 34.0 346.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 36, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: Europa Results are final as of 16:25 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 Europa --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 12.0
2 Europa --- POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (17.0 DNC) 4.0 3.0 3.0 4.0 4.0 2.0 4.0 8.0 5.0 37.0
3 Europa J-ka POL 10 Zofia Derwich 2002 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 5.0 5.0 (12.0) 6.0 3.0 3.0 5.0 6.0 8.0 51.0
4 Europa Jr POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 2.0 (17.0 UFD) 9.0 3.0 17.0 DNE 17.0 UFD 1.0 2.0 1.0 55.0
5 Europa Jr POL 26 Maksymilian Markow 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 4.0 3.0 2.0 (17.0 DSQ) 13.0 9.0 6.0 9.0 3.0 9.0 58.0
6 Europa Jr SWE 3524 Leon Dura 2004 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (9.0) 8.0 6.0 8.0 7.0 7.0 8.0 5.0 4.0 61.0
7 Europa Jr POL 129 Jan Sikorski 2001 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 8.0 4.0 7.0 7.0 10.0 9.0 10.0 (12.0) 3.0 65.0
8 Europa --- POL 150 Borys Boratyński 1966 M --- 5.0 (17.0 UFD) 6.0 8.0 9.0 11.0 13.0 3.0 4.0 7.0 66.0
9 Europa --- NED 755 Sylwester Bączek 1984 M --- 6.0 7.0 (17.0 DNC) 10.0 12.0 6.0 10.0 7.0 7.0 10.0 75.0
10 Europa Jr POL 149 Marcin Staniewicz 2002 M --- (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 4.0 5.0 5.0 5.0 11.0 9.0 6.0 79.0
11 Europa J-ka POL 116 Marta Kozieł 2002 F --- (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 1.0 1.0 2.0 8.0 13.0 11.0 11.0 81.0
12 Europa --- POL 61 Szymon Ruban 1978 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 6.0 7.0 5.0 10.0 8.0 (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 89.0
13 Europa J-ka POL 52 Katarzyna Derwich 2002 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 10.0 9.0 (17.0 DSQ) 14.0 13.0 4.0 6.0 10.0 17.0 DNE 92.0
14 Europa Jr POL 11 Szymon Łata 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 13.0 15.0 12.0 12.0 12.0 13.0 13.0 124.0
15 Europa J-ka POL 1 Gabriela Cielecka 2002 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 11.0 11.0 17.0 UFD 11.0 14.0 15.0 12.0 125.0
16 Europa Jr POL 44 Jakub Micewski 2005 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0 DNC) 11.0 17.0 DNC 14.0 16.0 14.0 14.0 15.0 14.0 17.0 DNC 132.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: Finn Results are final as of 16:21 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 Finn --- POL 8 Lukasz Lesinski 1984 YACHT KLUB STAL GDYNIA 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 11.0
2 Finn Mł. POL 1 Sebastian Kalafarski 1996 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 1.0 1.0 1.0 1.0 (12.0 DNC) 4.0 3.0 2.0 13.0
3 Finn --- POL 14 Piotr Mazur 1900 --- 4.0 4.0 (5.0) 3.0 3.0 2.0 4.0 4.0 24.0
4 Finn --- POL 73 Andrzej Romanowski 1965 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 (5.0) 3.0 4.0 2.0 3.0 5.0 5.0 25.0
5 Finn --- POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (7.0) 6.0 4.0 7.0 5.0 6.0 2.0 1.0 31.0
6 Finn Mł. POL 81 Borys Michniewicz 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 6.0 3.0 6.0 5.0 4.0 8.0 7.0 (12.0 DNC) 39.0
7 Finn --- POL 26 Bogusław Nowakowski 1957 LOK KLUB WODNY GARLAND 5.0 7.0 7.0 6.0 6.0 5.0 6.0 (12.0 DNC) 42.0
8 Finn --- POL 25 Marek Kubat 1975 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0) 8.0 8.0 8.0 7.0 7.0 8.0 6.0 52.0
9 Finn --- POL 127 Jan Kominek 1954 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 9.0 9.0 9.0 8.0 9.0 (12.0 DNC) 12.0 DNC 65.0
10 Finn --- POL 49 Grzegorz Waszkiewicz 1982 --- 11.0 10.0 10.0 (12.0 DSQ) 9.0 10.0 10.0 8.0 68.0
11 Finn --- POL 15 Lucjan Bladowski 1978 YACHT CLUB REWA 10.0 11.0 11.0 10.0 (12.0 UFD) 11.0 9.0 7.0 69.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: Hobie Cat 16 Results are final as of 16:22 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Nat Sail # Name YOB Crew YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 Hobie Cat 16 POL 117434 Zuzanna Szadziul 2001 Szymon Cierzan 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 (5.0 RET) 12.0
2 Hobie Cat 16 POL 117039 Tymoteusz Cierzan 2002 Katarzyna Piernicka 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 (4.0) 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 3.0 2.0 2.0 1.0 23.0
3 Hobie Cat 16 POL 117432 Dominika Kęska 2002 Stanisław Wierczyński 2004 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 3.0 2.0 2.0 (4.0) 2.0 3.0 2.0 2.0 3.0 1.0 3.0 23.0
4 Hobie Cat 16 POL 109068 Piotr Zalewski 2001 Pola Szadziul 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (4.0) 3.0 4.0 3.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 2.0 36.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: Kite Foil Results are final as of 22:24 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Score
1 Kite Foil --- POL 1 Maks Żakowski 1994 M MŁODZIEŻOWY KLUB REGATOWY TRAMP (1.0) 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 12.0
2 Kite Foil --- POL 77 Błażej Ożóg 1993 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (13.0 UFD) 1.0 2.0 (4.0) 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 (5.0) 2.0 2.0 1.0 2.0 23.0
3 Kite Foil Jr POL 78 Jakub Jurkowski 2004 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (3.0) 2.0 2.0 3.0 2.0 (13.0 DNC) (13.0 DNC) 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 2.0 3.0 31.0
4 Kite Foil J-ka POL 37 Julia Damasiewicz 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 3.0 6.0 6.0 (7.0) 2.0 3.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 (13.0 RET) 4.0 48.0
5 Kite Foil Jr POL 88 Michał Wojciechowski 2004 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 6.0 5.0 5.0 5.0 (13.0 DNC) 5.0 (7.0) 6.0 7.0 3.0 5.0 (13.0 DNC) 6.0 5.0 63.0
6 Kite Foil J-ka POL 35 Magdalena Woyciechowska 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 5.0 7.0 7.0 (8.0) (13.0 DNC) 4.0 5.0 7.0 (13.0 DNC) 6.0 6.0 6.0 5.0 6.0 70.0
7 Kite Foil Jr POL 75 Jakub Wątorowski 2002 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 (13.0 DNC) 6.0 6.0 5.0 5.0 (13.0 DNC) (13.0 UFD) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 80.0
8 Kite Foil J-ka POL 45 Nina Arcisz 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 6.0 13.0 DNC 7.0 8.0 13.0 RET 6.0 13.0 DNC 8.0 8.0 7.0 7.0 104.0
9 Kite Foil J-ka POL 42 Paula Grzenkowska 2003 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0 DNC) 7.0 8.0 8.0 (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 8.0 8.0 13.0 DNC 9.0 7.0 8.0 9.0 111.0
10 Kite Foil Jr POL 48 Jan Koszowski 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 7.0 5.0 4.0 8.0 128.0
11 Kite Foil J-ka POL 41 Julia Morkowska 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 10.0 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 153.0
12 Kite Foil Jr POL 20 Oskar Zawadowicz 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0 DNF) (13.0 DNF) (13.0 DNF) 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 156.0

Sailed: 15, Discards: 3, To count: 12, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: LAR Results are final as of 16:24 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Fleet Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 LAR Jr --- POL 209035 Tytus Butowski 2001 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2.0 3.0 4.0 2.0 2.0 15.0 4.0 (73.0 RET) 6.0 5.0 1.0 44.0
2 LAR Jr --- POL 210947 Łukasz Machowski 2001 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 5.0 1.0 5.0 7.0 3.0 2.0 4.0 (73.0 DNC) 9.0 11.0 51.0
3 LAR Jr Jr Mł. POL 151121 Michał Krasodomski 2003 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1.0 2.0 3.0 8.0 11.0 4.0 7.0 3.0 12.0 (21.0) 10.0 61.0
4 LAR --- --- POL 211313 Magdalena Kwaśna 1998 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 8.0 2.0 16.0 13.0 9.0 5.0 1.0 7.0 1.0 (73.0 DNC) 68.0
5 LAR Jr Jr Mł. POL 213355 Przemysław Machowski 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 18.0 14.0 (24.0) 1.0 2.0 8.0 6.0 8.0 3.0 8.0 75.0
6 LAR Jr --- POL 207570 Piotr Malinowski 2001 M --- 8.0 4.0 7.0 4.0 9.0 23.0 3.0 5.0 2.0 10.0 (26.0) 75.0
7 LAR Jr --- POL 211107 Mikołaj Silny 2002 M --- 5.0 17.0 6.0 14.0 12.0 6.0 (18.0) 7.0 14.0 7.0 16.0 104.0
8 LAR J-ka --- POL 214216 Julia Rogalska 2002 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (25.0) 20.0 12.0 11.0 4.0 1.0 15.0 11.0 11.0 17.0 3.0 105.0
9 LAR --- --- POL 195310 Marcin Rudawski 1981 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 1.0 5.0 1.0 6.0 13.0 1.0 2.0 1.0 (73.0 DNC) 73.0 DNC 106.0
10 LAR Jr Jr Mł. POL 204341 Igor Kuczys 2003 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 19.0 10.0 21.0 7.0 5.0 5.0 11.0 18.0 (73.0 BFD) 12.0 7.0 115.0
11 LAR Jr Jr Mł. POL 212721 Filip Rajchert 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 11.0 12.0 11.0 19.0 17.0 14.0 14.0 12.0 3.0 (25.0) 20.0 133.0
12 LAR Jr --- POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (22.0) 22.0 20.0 6.0 8.0 8.0 16.0 9.0 19.0 13.0 12.0 133.0
13 LAR J-ka --- POL 212962 Marcelina Korszon 2002 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 18.0 7.0 24.0 9.0 15.0 10.0 12.0 15.0 9.0 16.0 (51.0) 135.0
14 LAR Jr Jr Mł. POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 27.0 (37.0) 27.0 10.0 14.0 37.0 6.0 16.0 4.0 8.0 9.0 158.0
15 LAR Jr --- POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 M --- 14.0 14.0 18.0 15.0 28.0 25.0 26.0 17.0 10.0 2.0 (61.0) 169.0
16 LAR Jr --- POL 213514 Jakub Ławicki 2002 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA/WCSS 20.0 19.0 16.0 21.0 10.0 11.0 20.0 21.0 13.0 (29.0) 28.0 179.0
17 LAR Jr --- POL 1 Maciej Jarosz 2002 M STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR 9.0 23.0 9.0 27.0 29.0 18.0 28.0 10.0 5.0 (32.0) 23.0 181.0
18 LAR Jr --- POL 189349 Piotr Masztalerz 2001 M --- 17.0 16.0 (26.0) 17.0 22.0 24.0 24.0 19.0 18.0 14.0 14.0 185.0
19 LAR J-ka --- POL 210221 Kinga Brzóska 2002 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA/WCSS 16.0 21.0 13.0 20.0 26.0 (32.0) 23.0 24.0 17.0 18.0 13.0 191.0
20 LAR Jr Jr Mł. POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA (73.0 DNC) 30.0 15.0 12.0 20.0 19.0 13.0 14.0 29.0 38.0 2.0 192.0
21 LAR Jr Jr Mł. POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 45.0 34.0 8.0 3.0 3.0 7.0 9.0 8.0 15.0 (73.0 DNC) 73.0 DNC 205.0
22 LAR Jr --- POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 36.0 45.0 18.0 16.0 21.0 10.0 13.0 (73.0 BFD) 19.0 22.0 223.0
23 LAR J-ka --- POL 207099 Magda Placzke 2001 F --- 39.0 24.0 17.0 25.0 33.0 (53.0) 25.0 26.0 20.0 4.0 15.0 228.0
24 LAR J-ka --- POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 29.0 27.0 28.0 13.0 31.0 12.0 34.0 28.0 23.0 (42.0) 42.0 267.0
25 LAR --- --- POL 190826 Artur Keller 1994 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO 21.0 31.0 30.0 29.0 37.0 29.0 19.0 22.0 (73.0 BFD) 31.0 35.0 284.0
26 LAR Jr Jr Mł. EST 20643 Dominik Śliwiński 2003 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 38.0 26.0 22.0 37.0 32.0 (50.0) 37.0 25.0 28.0 11.0 34.0 290.0
27 LAR Jr --- POL 188235 Piotr Jóźwiak 2001 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 33.0 15.0 34.0 23.0 21.0 31.0 (50.0) 33.0 35.0 36.0 30.0 291.0
28 LAR Jr Jr Mł. POL 169707 Kacper Jaskuła 2003 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 28.0 6.0 25.0 (73.0 UFD) 55.0 16.0 47.0 20.0 73.0 BFD 27.0 4.0 301.0
29 LAR Jr Jr Mł. POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 34.0 25.0 29.0 (47.0) 25.0 41.0 31.0 31.0 25.0 23.0 40.0 304.0
30 LAR J-ka --- POL 192583 Agata Kalinowska 2001 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 13.0 19.0 (73.0 UFD) 47.0 51.0 44.0 29.0 31.0 6.0 54.0 306.0
31 LAR Jr Jr Mł. POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 M TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 13.0 11.0 37.0 49.0 39.0 49.0 42.0 27.0 22.0 20.0 (73.0 DNC) 309.0
32 LAR --- --- POL 191858 Mateusz Leszko 1986 M REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY-ZEGRZE 48.0 38.0 (56.0) 50.0 18.0 17.0 45.0 23.0 39.0 35.0 6.0 319.0
33 LAR Jr --- POL 7 Kacper Fabian 2002 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY SZKUNER 47.0 (73.0 DNC) 73.0 DNC 22.0 27.0 26.0 21.0 36.0 36.0 39.0 5.0 332.0
34 LAR Jr --- POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 10.0 9.0 36.0 55.0 (58.0) 52.0 46.0 43.0 26.0 26.0 45.0 348.0
35 LAR --- --- POL 180728 Krzysztof Racz 1980 M REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY-ZEGRZE 15.0 33.0 35.0 28.0 36.0 33.0 30.0 35.0 30.0 (73.0 DNC) 73.0 DNC 348.0
36 LAR Jr Jr Mł. POL 196898 Kacper Żywiczka 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 44.0 39.0 41.0 40.0 30.0 34.0 32.0 (45.0) 43.0 15.0 32.0 350.0
37 LAR Jr Jr Mł. CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 M --- (73.0 DNC) 73.0 DNC 10.0 45.0 44.0 39.0 33.0 38.0 16.0 24.0 31.0 353.0
38 LAR J-ka J-ka Mł. POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 F KLUB ŻEGLARSKI MEWA 53.0 48.0 52.0 26.0 19.0 20.0 39.0 (60.0) 44.0 43.0 21.0 365.0
39 LAR Jr Jr Mł. POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 42.0 28.0 40.0 35.0 24.0 46.0 48.0 30.0 (50.0) 47.0 29.0 369.0
40 LAR Jr Jr Mł. POL 196962 Jakub Wiedeheft 2003 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 26.0 40.0 32.0 38.0 46.0 (73.0 DSQ) 51.0 54.0 32.0 37.0 17.0 373.0
41 LAR Jr --- POL 173475 David Daniec 2002 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 52.0 29.0 31.0 32.0 35.0 45.0 36.0 40.0 (73.0 BFD) 49.0 27.0 376.0
42 LAR Jr --- POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 31.0 32.0 54.0 48.0 38.0 (56.0) 49.0 49.0 21.0 22.0 38.0 382.0
43 LAR Jr Jr Mł. POL 180716 Filip Kapała 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 36.0 45.0 49.0 33.0 48.0 35.0 41.0 32.0 (73.0 BFD) 41.0 25.0 385.0
44 LAR J-ka --- POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 37.0 42.0 44.0 31.0 40.0 40.0 43.0 (46.0) 27.0 45.0 36.0 385.0
45 LAR Jr Jr Mł. POL 215004 Antoni Borkowski 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 58.0 (59.0) 33.0 54.0 51.0 22.0 22.0 34.0 45.0 53.0 19.0 391.0
46 LAR J-ka J-ka Mł. POL 212589 Julia Szymczak 2003 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 24.0 35.0 (58.0) 41.0 41.0 43.0 40.0 42.0 37.0 33.0 73.0 DNE 409.0
47 LAR --- --- POL 192638 Izabela Satrjan 1999 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 30.0 (73.0 DNC) 23.0 52.0 50.0 54.0 35.0 39.0 55.0 50.0 24.0 412.0
48 LAR Jr Jr Mł. POL 190544 Alan Kocięda 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 40.0 43.0 39.0 30.0 (68.0) 60.0 17.0 52.0 42.0 55.0 41.0 419.0
49 LAR Jr --- POL 191832 Rafał Szubert 2002 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (73.0 DNC) 73.0 DNC 38.0 39.0 23.0 27.0 27.0 48.0 40.0 54.0 52.0 421.0
50 LAR J-ka J-ka Mł. POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 35.0 50.0 47.0 46.0 49.0 28.0 55.0 51.0 (73.0 BFD) 52.0 18.0 431.0
51 LAR Jr --- POL 20 Maurycy Robakowski 2001 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 50.0 58.0 51.0 (60.0) 57.0 42.0 38.0 47.0 24.0 28.0 44.0 439.0
52 LAR J-ka --- POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 41.0 46.0 57.0 44.0 42.0 30.0 54.0 59.0 (73.0 BFD) 40.0 49.0 462.0
53 LAR --- --- POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 32.0 44.0 46.0 62.0 59.0 59.0 29.0 44.0 46.0 44.0 (73.0 DNC) 465.0
54 LAR Jr --- POL 201833 Fabian Chodak 2002 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 54.0 55.0 55.0 51.0 45.0 36.0 (66.0) 58.0 47.0 30.0 62.0 493.0
55 LAR Jr Jr Mł. POL 213309 Michał Paciorek 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 55.0 51.0 61.0 34.0 53.0 58.0 57.0 55.0 38.0 34.0 (73.0 DNC) 496.0
56 LAR J-ka J-ka Mł. POL 191836 Amelia Dziąba 2003 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 56.0 56.0 48.0 42.0 34.0 44.0 61.0 (63.0) 54.0 51.0 53.0 499.0
57 LAR Jr Jr Mł. POL 191842 Hubert Maczyszyn 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 46.0 41.0 42.0 56.0 62.0 55.0 (63.0) 50.0 33.0 56.0 59.0 500.0
58 LAR Jr Jr Mł. POL 139585 Bogusz Tłok 2004 M MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ 49.0 54.0 43.0 57.0 (60.0) 57.0 52.0 57.0 41.0 57.0 33.0 500.0
59 LAR Jr Jr Mł. POL 212632 Jedrzej Marciniak 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 36.0 63.0 48.0 53.0 37.0 49.0 46.0 46.0 524.0
60 LAR Jr --- POL 202655 Oskar Maguda 2002 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 57.0 53.0 60.0 (61.0) 56.0 38.0 60.0 56.0 53.0 58.0 60.0 551.0
61 LAR J-ka --- POL 201561 Anna Trędowska 2002 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 43.0 49.0 50.0 63.0 (71.0) 63.0 68.0 53.0 51.0 59.0 56.0 555.0
62 LAR --- --- POL 199296 Krystian Nawrat 1961 M LOK KLUB WODNY GARLAND (73.0 DNC) 47.0 62.0 73.0 UFD 70.0 65.0 65.0 41.0 34.0 62.0 37.0 556.0
63 LAR Jr Jr Mł. POL 186235 Stefan Marciniak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (73.0 DNF) 73.0 DNC 63.0 43.0 54.0 47.0 58.0 61.0 56.0 60.0 50.0 565.0
64 LAR Jr Jr Mł. POL 16 Bartosz Dąbrowski 2004 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 51.0 52.0 59.0 64.0 64.0 (69.0) 62.0 67.0 60.0 61.0 43.0 583.0
65 LAR Jr Jr Mł. POL 191834 Dominik Konieczny 2005 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 53.0 43.0 61.0 56.0 62.0 48.0 73.0 UFD 47.0 589.0
66 LAR --- --- POL 167664 Sławomir Chybiński 1975 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 58.0 66.0 62.0 59.0 65.0 52.0 48.0 39.0 595.0
67 LAR Jr Jr Mł. POL 170891 Jakub Chodak 2003 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (73.0 DNC) 57.0 53.0 73.0 UFD 52.0 64.0 67.0 64.0 59.0 66.0 48.0 603.0
68 LAR J-ka --- POL 189516 Natalia Garbaczewska 2002 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 59.0 61.0 67.0 69.0 69.0 62.0 65.0 55.0 653.0
69 LAR Jr Jr Mł. POL 182211 Piotr Vogel 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 66.0 69.0 71.0 64.0 66.0 57.0 64.0 63.0 666.0
70 LAR Jr --- POL 174566 Piotr Kubica 2002 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 65.0 65.0 66.0 71.0 70.0 61.0 67.0 58.0 669.0
71 LAR Jr Jr Mł. POL 190828 Milkołaj Warot 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 68.0 72.0 68.0 72.0 68.0 58.0 68.0 64.0 684.0
72 LAR Jr Jr Mł. POL 190823 Dobromir Sokołowski 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 67.0 67.0 70.0 70.0 73.0 DNC 73.0 DNC 63.0 57.0 686.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 72, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: LAS Results are final as of 16:24 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Fleet Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 LAS --- --- POL 2 Aleksander Arian 1992 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAILING TEAM RZ 4.0 1.0 2.0 2.0 4.0 1.0 1.0 1.0 4.0 6.0 (18.0 DNC) 26.0
2 LAS --- --- POL 214222 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 5.0 3.0 3.0 (9.0) 2.0 3.0 6.0 2.0 3.0 1.0 1.0 29.0
3 LAS --- --- POL 209552 Tadeusz Kubiak 1994 --- 2.0 5.0 1.0 1.0 1.0 (18.0 RET) 2.0 3.0 2.0 18.0 DNE 2.0 37.0
4 LAS Mł. Jr POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 4.0 4.0 5.0 6.0 (7.0) 4.0 5.0 5.0 3.0 5.0 44.0
5 LAS Mł. --- POL 21078 Kacper Mazurek 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (10.0) 9.0 6.0 7.0 3.0 9.0 3.0 7.0 6.0 4.0 7.0 61.0
6 LAS Mł. Jr POL 212632 Jakub Marciniak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6.0 6.0 5.0 (8.0) 7.0 4.0 8.0 6.0 7.0 8.0 4.0 61.0
7 LAS Mł. Jr POL 212956 Kacper Błaszczyk 2000 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (8.0) 7.0 7.0 3.0 8.0 6.0 7.0 8.0 8.0 7.0 8.0 69.0
8 LAS Mł. Jr POL 207915 Kacper Stanisławski 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 2.0 9.0 4.0 5.0 2.0 (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 5.0 3.0 73.0
9 LAS Mł. --- POL 211314 Jakub Rodziewicz 1998 --- 1.0 8.0 (18.0 DNC) 18.0 RET 18.0 DNE 18.0 DNE 5.0 4.0 1.0 2.0 6.0 81.0
10 LAS Mł. Jr POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 11.0 (12.0) 11.0 6.0 9.0 5.0 11.0 10.0 9.0 9.0 9.0 90.0
11 LAS Mł. Jr POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9.0 (10.0) 8.0 10.0 10.0 8.0 9.0 9.0 10.0 10.0 10.0 93.0
12 LAS Mł. --- POL 191832 Wojciech Kotowski 1999 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (18.0 DNC) 11.0 10.0 11.0 11.0 11.0 10.0 12.0 11.0 11.0 11.0 109.0
13 LAS Mł. Jr POL 209431 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (18.0 DNC) 15.0 12.0 14.0 12.0 13.0 12.0 11.0 12.0 12.0 14.0 127.0
14 LAS --- --- POL 188953 Dawid Płotka 1997 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 12.0 14.0 (15.0) 12.0 13.0 10.0 13.0 14.0 14.0 14.0 15.0 131.0
15 LAS Mł. Jr POL 201481 Wojciech Wilski 2002 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 13.0 16.0 13.0 (18.0 DSQ) 15.0 15.0 15.0 15.0 15.0 15.0 16.0 148.0
16 LAS --- --- POL 212647 Maciej Bardan 1963 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 13.0 18.0 DSQ 12.0 14.0 13.0 13.0 18.0 DNF 12.0 149.0
17 LAS Mł. Jr POL 7667 Tomasz Dąbrowski 2001 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (18.0 DNF) 13.0 14.0 15.0 14.0 14.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 13.0 13.0 150.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: Laser4.7 Results are final as of 16:24 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Fleet Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 6.0 1.0 (18.0) 1.0 1.0 1.0 6.0 2.0 9.0 2.0 1.0 30.0
2 Laser4.7 --- --- POL 195305 Wiktor Robaczewski 2003 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 10.0 12.0 (25.0) 3.0 12.0 3.0 1.0 3.0 1.0 6.0 2.0 53.0
3 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 197541 Klara Sobczak 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 9.0 (16.0) 8.0 5.0 4.0 2.0 5.0 8.0 11.0 5.0 64.0
4 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 7.0 1.0 4.0 2.0 15.0 5.0 1.0 10.0 18.0 (34.0) 66.0
5 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 203349 Maciej Panaś 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 14.0 19.0 9.0 3.0 2.0 (22.0) 4.0 5.0 7.0 3.0 74.0
6 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 195310 Dominika Raszka 2004 F --- 4.0 8.0 9.0 16.0 14.0 16.0 3.0 6.0 7.0 3.0 (70.0 DNC) 86.0
7 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 213144 Laura Szulc 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 13.0 (22.0) 12.0 9.0 6.0 14.0 8.0 4.0 1.0 6.0 88.0
8 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 167671 Jan Krawczyk 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (27.0) 14.0 10.0 13.0 7.0 7.0 26.0 12.0 22.0 4.0 117.0
9 Laser4.7 --- --- POL 212589 Alicja Spruch 2001 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 19.0 20.0 (28.0) 26.0 8.0 9.0 4.0 16.0 6.0 4.0 8.0 120.0
10 Laser4.7 --- --- POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 11.0 15.0 8.0 2.0 6.0 17.0 13.0 14.0 28.0 26.0 (37.0) 140.0
11 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 14.0 18.0 10.0 6.0 15.0 14.0 16.0 11.0 27.0 (31.0) 27.0 158.0
12 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 M --- 1.0 4.0 (38.0) 23.0 24.0 10.0 17.0 21.0 11.0 17.0 36.0 164.0
13 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 209834 Leon Gniadek 2004 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 9.0 11.0 (39.0) 29.0 20.0 22.0 9.0 13.0 3.0 27.0 22.0 165.0
14 Laser4.7 --- --- POL 180701 Hanna Koczar 2003 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (32.0) 23.0 4.0 13.0 25.0 13.0 30.0 7.0 22.0 8.0 21.0 166.0
15 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 181171 Hubert Roszyk 2005 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 17.0 2.0 7.0 11.0 (48.0) 28.0 33.0 12.0 32.0 39.0 7.0 188.0
16 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 214119 Maciej Lickendorf 2004 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 13.0 21.0 20.0 20.0 30.0 (37.0) 28.0 10.0 2.0 16.0 33.0 193.0
17 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 191839 Kamil Lenczowski 2005 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 12.0 6.0 23.0 33.0 19.0 27.0 31.0 (45.0) 15.0 13.0 19.0 198.0
18 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 209036 Krzysztof Olejnik 2005 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 37.0 17.0 (40.0) 24.0 28.0 19.0 10.0 15.0 18.0 5.0 35.0 208.0
19 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 207572 Karolina Gała 2005 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 33.0 (48.0) 3.0 32.0 42.0 18.0 18.0 20.0 19.0 10.0 15.0 210.0
20 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 180733 Iga Marcisz 2004 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 29.0 26.0 35.0 17.0 22.0 11.0 36.0 9.0 17.0 (46.0) 10.0 212.0
21 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 17 Filip Olszewski 2006 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 20.0 22.0 2.0 18.0 7.0 20.0 12.0 (42.0) 30.0 19.0 70.0 DNE 220.0
22 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 189964 Szymon Oleksiuk 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 5.0 3.0 (70.0 BFD) 19.0 70.0 DNE 8.0 11.0 17.0 14.0 70.0 DNC 9.0 226.0
23 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (70.0 DNC) 5.0 21.0 21.0 35.0 46.0 15.0 24.0 24.0 33.0 13.0 237.0
24 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 21.0 16.0 13.0 25.0 34.0 38.0 39.0 (40.0) 31.0 12.0 20.0 249.0
25 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 214225 Konrad Dziąba 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 28.0 34.0 52.0 15.0 26.0 23.0 23.0 18.0 13.0 (56.0) 18.0 250.0
26 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 27.0 24.0 30.0 (41.0) 18.0 31.0 29.0 32.0 16.0 14.0 31.0 252.0
27 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 194841 Natalia Burczynska 2005 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 16.0 19.0 26.0 30.0 41.0 (55.0) 19.0 19.0 23.0 28.0 47.0 268.0
28 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 209038 Maria Majchrzycka 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 42.0 35.0 29.0 38.0 (44.0) 12.0 8.0 22.0 38.0 37.0 11.0 272.0
29 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 203271 Paweł Trella 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 18.0 25.0 17.0 7.0 43.0 24.0 38.0 30.0 33.0 50.0 (70.0 BFD) 285.0
30 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 213549 Miłosz Michalak 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 43.0 (52.0) 15.0 31.0 4.0 5.0 32.0 39.0 42.0 29.0 48.0 288.0
31 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 170199 Wiktor Borkowski 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 38.0 39.0 24.0 22.0 39.0 36.0 (55.0) 25.0 21.0 44.0 16.0 304.0
32 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 160730 Michał Grzesiek 2005 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.0 28.0 11.0 (51.0) 29.0 30.0 46.0 48.0 46.0 24.0 26.0 310.0
33 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 197724 Julia Wróblewska 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 40.0 30.0 6.0 (44.0) 17.0 35.0 41.0 34.0 35.0 43.0 38.0 319.0
34 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 192638 Szymon Gąsiorowski 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 35.0 33.0 31.0 37.0 32.0 39.0 24.0 31.0 (44.0) 36.0 23.0 321.0
35 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 20873 Maciej Ilnicki 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 40.0 (70.0 BFD) 42.0 37.0 34.0 35.0 35.0 39.0 25.0 12.0 324.0
36 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (70.0 DNC) 10.0 42.0 28.0 23.0 29.0 34.0 52.0 37.0 9.0 70.0 DNC 334.0
37 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 173379 Kacper Walęga 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 36.0 41.0 34.0 39.0 38.0 41.0 21.0 28.0 36.0 42.0 (55.0) 356.0
38 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 DNC 14.0 52.0 21.0 27.0 23.0 34.0 21.0 30.0 362.0
39 Laser4.7 --- --- POL 186831 Jakub Kluk 1900 M --- (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 DNC 27.0 33.0 25.0 20.0 38.0 25.0 35.0 28.0 371.0
40 Laser4.7 --- --- POL 195386 Antoni Kasprzyk 2003 M KLUB NARCIARSKI LIDER (70.0 DNC) 70.0 DNC 12.0 5.0 10.0 40.0 54.0 64.0 55.0 34.0 32.0 376.0
41 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 204205 Lena Cituk 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 46.0 50.0 49.0 36.0 50.0 26.0 44.0 27.0 20.0 (70.0 BFD) 29.0 377.0
42 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 186235 Cezary Popielski 2005 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 31.0 38.0 41.0 34.0 27.0 63.0 47.0 37.0 41.0 23.0 (70.0 DNC) 382.0
43 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 194897 Mateusz Balicki 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 36.0 32.0 52.0 55.0 52.0 25.0 47.0 26.0 (58.0) 54.0 403.0
44 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 17829 Agnieszka Jankowiak 2005 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (70.0 DNC) 70.0 DNC 27.0 35.0 11.0 48.0 43.0 33.0 49.0 60.0 46.0 422.0
45 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 180767 Teodor Kasprzyk 2005 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (70.0 DNC) 70.0 DNC 33.0 55.0 36.0 32.0 40.0 44.0 51.0 59.0 24.0 444.0
46 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 196962 Tymon Gajdziński 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 23.0 37.0 44.0 62.0 62.0 57.0 57.0 50.0 29.0 32.0 (70.0 DNF) 453.0
47 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 166279 Robert Berliński 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 44.0 43.0 54.0 46.0 16.0 54.0 45.0 57.0 (64.0) 40.0 58.0 457.0
48 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 193510 Paweł Piankowski 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 41.0 44.0 37.0 47.0 49.0 62.0 (64.0) 60.0 56.0 15.0 49.0 460.0
49 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 DNC 43.0 40.0 45.0 37.0 29.0 40.0 45.0 44.0 463.0
50 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 207351 Anna Gierasimiuk 2005 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO (70.0 DNC) 46.0 36.0 45.0 21.0 51.0 52.0 43.0 52.0 53.0 70.0 DNC 469.0
51 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 30.0 31.0 46.0 53.0 53.0 61.0 (62.0) 53.0 62.0 38.0 43.0 470.0
52 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 191836 Gabriela Jakończuk 2004 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 26.0 42.0 51.0 56.0 (65.0) 58.0 65.0 49.0 63.0 20.0 42.0 472.0
53 Laser4.7 --- --- POL 197815 Piotr Hofman 2003 M LOK KLUB WODNY GARLAND (70.0 DNF) 53.0 5.0 60.0 66.0 47.0 42.0 54.0 48.0 48.0 50.0 473.0
54 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 194840 Karolina Skwarek 2005 F KLUB SPORTOWY AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO 34.0 45.0 47.0 64.0 64.0 (65.0) 63.0 41.0 54.0 47.0 14.0 473.0
55 Laser4.7 --- --- POL 206282 Nina Łypaczewska 2003 F LOK KLUB WODNY GARLAND (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 BFD 40.0 45.0 43.0 56.0 62.0 43.0 54.0 25.0 508.0
56 Laser4.7 --- --- POL 182212 Nikola Krzosek 2003 F KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (70.0 DNC) 32.0 53.0 59.0 46.0 49.0 58.0 61.0 58.0 55.0 39.0 510.0
57 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 178466 Kuba Matysik 2005 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (70.0 DNC) 49.0 43.0 54.0 56.0 33.0 51.0 66.0 45.0 63.0 51.0 511.0
58 Laser4.7 --- --- POL 166749 Liwia Tomikowska 2003 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 DNC 63.0 58.0 53.0 60.0 36.0 47.0 49.0 17.0 523.0
59 Laser4.7 J-ka Mł. --- POL 8 Oliwia Osadcow 2004 F LOK KLUB WODNY GARLAND (70.0 DNC) 29.0 70.0 BFD 48.0 57.0 42.0 53.0 46.0 70.0 RET 62.0 57.0 534.0
60 Laser4.7 Jr Mł. --- POL 195304 Illya Zaradny 2004 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 DNC 57.0 31.0 59.0 26.0 67.0 50.0 70.0 DSQ 40.0 540.0
61 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 200981 Gracjan Niczyj 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 48.0 (70.0 DNC) 70.0 DNC 65.0 51.0 50.0 49.0 59.0 57.0 30.0 70.0 DNC 549.0
62 Laser4.7 --- --- POL 193509 Alicja Kolman 2003 F KLUB SPORTOWY AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO 47.0 55.0 (70.0 BFD) 68.0 54.0 44.0 61.0 51.0 66.0 61.0 45.0 552.0
63 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 195807 Mikołaj Kmin 2005 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 45.0 51.0 50.0 58.0 60.0 56.0 59.0 65.0 (70.0 UFD) 64.0 56.0 564.0
64 Laser4.7 J-ka Mł. Mł.K. POL 188824 Sarah Goetz 2005 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 DNC 67.0 59.0 64.0 50.0 56.0 59.0 41.0 41.0 577.0
65 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 201561 Andrzej Pochopień 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (70.0 DNC) 70.0 DNC 70.0 DNC 49.0 61.0 68.0 48.0 55.0 61.0 51.0 52.0 585.0
66 Laser4.7 --- --- POL 180338 Rafał Małota 2002 M KLUB NARCIARSKI LIDER (70.0 DNC) 70.0 DNC 45.0 61.0 47.0 67.0 69.0 58.0 60.0 52.0 70.0 DNC 599.0
67 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 180716 Szymon Janiak 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (70.0 DNC) 47.0 48.0 50.0 63.0 66.0 66.0 70.0 DNC 70.0 DNC 57.0 70.0 DNC 607.0
68 Laser4.7 Jr Mł. Mł.M. POL 191840 Jan Melzer 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 39.0 54.0 (70.0 BFD) 69.0 68.0 69.0 68.0 68.0 65.0 65.0 53.0 618.0
69 Laser4.7 --- --- POL 207352 Dawid Sikorski 2003 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO (70.0 DNC) 56.0 70.0 BFD 66.0 67.0 60.0 67.0 63.0 53.0 66.0 70.0 DNC 638.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 69, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: L'Equipe Results are final as of 16:23 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 L'Equipe --- POL 2715 Aleksander Hlebowicz 2004 Amelia Kwiatkowska 2005 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 1.0 1.0 2.0 2.0 (18.0 UFD) 4.0 3.0 3.0 1.0 1.0 4.0 22.0
2 L'Equipe --- POL 2569 Adam Strelau 2005 Mateusz Dobrzyński 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 9.0 3.0 1.0 7.0 2.0 1.0 2.0 1.0 6.0 (18.0 DNC) 3.0 35.0
3 L'Equipe Młodzik POL 271 Dominika Fajdasz 2005 Bianka Śledzińska 2005 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 5.0 (18.0 UFD) 8.0 3.0 3.0 7.0 1.0 2.0 4.0 4.0 2.0 39.0
4 L'Equipe --- POL 2714 Adrian Manista 2004 Jakub Wąsikowski 2007 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 3.0 4.0 5.0 4.0 4.0 5.0 6.0 5.0 (8.0) 2.0 5.0 43.0
5 L'Equipe Młodzik POL 2720 Jakub Częczek 2006 Aleksander Warno 2006 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 4.0 5.0 4.0 1.0 8.0 3.0 4.0 (10.0) 3.0 3.0 10.0 45.0
6 L'Equipe --- POL 2712 Hubert Bałdyga 2005 Julianna Wypych 2004 M --- 2.0 2.0 3.0 10.0 9.0 2.0 9.0 9.0 5.0 (18.0 UFD) 15.0 66.0
7 L'Equipe Młodzik POL 2713 Eliza Kołtak 2005 Mateusz Budzisz 2008 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 7.0 (18.0 DNC) 6.0 9.0 1.0 10.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 68.0
8 L'Equipe Młodzik POL 2707 Malwina Podsiad 2006 Hanna Kuliś 2006 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 6.0 6.0 7.0 6.0 10.0 8.0 10.0 8.0 2.0 6.0 (16.0) 69.0
9 L'Equipe --- POL 2567 Ania Żynda 2005 Błażej Bortnowski 2004 F KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 8.0 5.0 18.0 DSQ 5.0 4.0 9.0 5.0 1.0 91.0
10 L'Equipe --- POL 2710 Michał Terpiłowski 2004 Leon Sapijaszko 2006 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 8.0 7.0 9.0 11.0 7.0 12.0 14.0 (18.0 UFD) 10.0 8.0 14.0 100.0
11 L'Equipe Młodzik POL 2718 Wojciech Kwaśny 2006 Mikołaj Wojciechowski 2005 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 5.0 18.0 UFD 6.0 8.0 6.0 15.0 18.0 UFD 11.0 123.0
12 L'Equipe Młodzik POL 2719 Maja Morawska 2005 Aleksandra Kot 2005 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (18.0 DSQ) 18.0 DNF 18.0 DNF 14.0 11.0 9.0 15.0 12.0 11.0 10.0 12.0 130.0
13 L'Equipe Młodzik POL 2717 Maksymilian Rybicki 2006 Wiktor Mielnik 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 12.0 6.0 15.0 13.0 18.0 DNC 18.0 DNC 9.0 6.0 133.0
14 L'Equipe --- POL 2552 Mateusz Rutkowski 2005 Michał Krzemiński 2004 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (18.0 DNC) 18.0 DNC 10.0 13.0 13.0 13.0 17.0 14.0 12.0 11.0 17.0 138.0
15 L'Equipe --- POL 2536 Alicja Łowicka 2005 Paulina Jasińska 1900 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 17.0 12.0 11.0 11.0 13.0 14.0 18.0 UFD 9.0 141.0
16 L'Equipe Młodzik POL 2716 Antonina Kiełbik 2007 Alicja Śmiecińska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 16.0 15.0 14.0 12.0 11.0 16.0 12.0 13.0 145.0
17 L'Equipe --- POL 2550 Magdalena Rejniak 2004 Maja Hołoga 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 15.0 14.0 16.0 16.0 18.0 UFD 13.0 18.0 UFD 8.0 154.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: OK Dinghy Results are final as of 16:20 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 OK Dinghy POL 1 Tomasz Gaj 1967 M STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0
2 OK Dinghy POL 4 Radosław Droździk 1967 M KLUB ŻEGLARSKI LOK DRYF 2.0 1.0 (4.0) 4.0 2.0 2.0 2.0 13.0
3 OK Dinghy POL 7 Marek Bernat 1962 M KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 3.0 2.0 2.0 (6.0) 3.0 4.0 4.0 18.0
4 OK Dinghy POL 44 Przemysław Droździk 1974 M KLUB ŻEGLARSKI LOK DRYF 4.0 4.0 (5.0) 3.0 5.0 5.0 3.0 24.0
5 OK Dinghy POL 15 Jarosław Radzki 1969 M KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 5.0 5.0 3.0 5.0 (6.0) 3.0 6.0 27.0
6 OK Dinghy POL 19 Grzegorz Salamon 1971 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 6.0 6.0 6.0 2.0 4.0 (7.0) 5.0 29.0
7 OK Dinghy POL 40 Robert Święcki 1959 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 7.0 7.0 6.0 7.0 43.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: RS:X K i J Results are final as of 16:21 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Fleet Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 RS:X K i J Mł.M Jr POL 72 Kamil Manowiecki 2002 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 (8.0) 2.0 2.0 3.0 2.0 1.0 1.0 3.0 7.0 23.0
2 RS:X K i J --- --- POL 21 Małgorzata Białecka 1988 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (10.0) 6.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 25.0
3 RS:X K i J --- --- POL 303 Karolina Lipińska 1995 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 3.0 3.0 3.0 1.0 4.0 3.0 (8.0) 4.0 8.0 37.0
4 RS:X K i J --- --- POL 7 Maja Dziarnowska 1990 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 3.0 1.0 4.0 5.0 5.0 (10.0) 6.0 5.0 5.0 4.0 41.0
5 RS:X K i J Mł.M Jr POL 42 Michał Polak 2002 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 7.0 2.0 (9.0) 4.0 7.0 5.0 4.0 3.0 7.0 2.0 47.0
6 RS:X K i J Mł.M Jr POL 636 Dominik Lewiński 2002 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 2.0 (7.0) 7.0 6.0 6.0 7.0 5.0 7.0 2.0 5.0 52.0
7 RS:X K i J Mł.M Jr POL 6 Dawid Litwinek 2001 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (12.0) 6.0 9.0 6.0 7.0 4.0 3.0 7.0 4.0 6.0 3.0 55.0
8 RS:X K i J Mł.M Jr POL 66 Adam Żarnowski 2001 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 9.0 4.0 5.0 (12.0) 9.0 6.0 8.0 6.0 9.0 6.0 64.0
9 RS:X K i J Mł.M Jr POL 45 Kamil Ugniewski 2001 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 5.0 11.0 10.0 9.0 12.0 14.0 9.0 (15.0) 8.0 9.0 96.0
10 RS:X K i J Mł.M Jr POL 10 Jan Goralski 2001 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0) 11.0 5.0 11.0 8.0 10.0 9.0 12.0 10.0 12.0 10.0 98.0
11 RS:X K i J Mł.K J-ka POL 320 Karina Filip 2003 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (17.0) 13.0 10.0 8.0 10.0 8.0 8.0 10.0 12.0 14.0 13.0 106.0
12 RS:X K i J Mł.M Jr POL 197 Antoni Siwek 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 (17.0) 16.0 12.0 11.0 14.0 12.0 14.0 9.0 11.0 11.0 120.0
13 RS:X K i J Mł.K J-ka POL 108 Julia Dawidowicz 2002 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (15.0) 14.0 12.0 13.0 13.0 11.0 11.0 15.0 11.0 15.0 12.0 127.0
14 RS:X K i J Mł.M Jr POL 64 Alexander Biene 2002 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 8.0 14.0 14.0 16.0 17.0 (20.0) 11.0 14.0 20.0 18.0 139.0
15 RS:X K i J Mł.K J-ka POL 230 Maja Kuchta 2001 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 15.0 13.0 16.0 14.0 13.0 (18.0) 13.0 16.0 16.0 15.0 145.0
16 RS:X K i J Mł.M Jr POL 120 Grzegorz Bujnowski 2002 M KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII T (24.0 DNF) 18.0 15.0 17.0 17.0 15.0 13.0 17.0 17.0 17.0 14.0 160.0
17 RS:X K i J Mł.M Jr POL 75 Mike Ryan 2001 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 12.0 17.0 18.0 19.0 19.0 16.0 (20.0) 19.0 10.0 19.0 165.0
18 RS:X K i J Mł.M Jr POL 850 Michał Krawczyk 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (24.0 DNC) 24.0 UFD 19.0 15.0 18.0 16.0 17.0 18.0 13.0 19.0 16.0 175.0
19 RS:X K i J Mł.M Jr POL 32 Iwo Wrzesiński 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 16.0 18.0 (20.0) 15.0 20.0 19.0 19.0 20.0 18.0 20.0 176.0
20 RS:X K i J Mł.K --- POL 313 Lidia Sulikowska 2000 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (24.0 DNC) 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC 15.0 16.0 18.0 13.0 17.0 199.0
21 RS:X K i J Mł.K J-ka POL 420 Alicja Zakrzewska 2002 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (24.0 DNC) 24.0 DNC 24.0 DNC 21.0 20.0 18.0 22.0 22.0 24.0 DNC 21.0 21.0 217.0
22 RS:X K i J Mł.M Jr POL 19 Kacper Falkiewicz 2002 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (24.0 DNC) 24.0 DNF 24.0 DNF 22.0 22.0 21.0 21.0 21.0 21.0 22.0 22.0 220.0
23 RS:X K i J Mł.M Jr POL 515 Krzysztof Leński 2002 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (24.0 DNC) 24.0 DNC 24.0 DNC 19.0 21.0 22.0 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC 24.0 DNC 230.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 23, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: RS:X M Results are final as of 16:21 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Fleet Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 RS:X M --- --- POL 28 Radosław Furmanski 1996 M DOBRZYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (2.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 14.0
2 RS:X M --- --- POL 3 Maciej Kluszczynski 1996 M DOBRZYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (6.0 UFD) 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 6.0 UFD 1.0 21.0
3 RS:X M Mł.M --- POL 163 Tomasz Romanowski 1999 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (4.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 4.0 4.0 4.0 3.0 3.0 32.0
4 RS:X M Mł.M --- POL 12 Igor Eliasz 2000 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 3.0 3.0 3.0 2.0 4.0 45.0
5 RS:X M --- --- POL 82 Piotr Myszka 1981 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1.0 (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 55.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF
Klasa: Techno293 Results are final as of 16:25 on May 12, 2019, Krynica Morska, 9 - 12.05 2019 r.
Rank Class Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 Techno293 --- POL 25 Michał Lis 2004 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 4.0 4.0 4.0 (52.0 UFD) 2.0 2.0 5.0 1.0 1.0 1.0 4.0 28.0
2 Techno293 --- POL 661 Krzysztof Żarnowski 2004 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 3.0 3.0 1.0 1.0 1.0 4.0 5.0 11.0 5.0 1.0 35.0
3 Techno293 --- POL 195 Julian Wardaszko 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 2.0 1.0 3.0 (17.0) 11.0 1.0 4.0 5.0 7.0 3.0 38.0
4 Techno293 --- POL 1 Dawid Sykula 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 6.0 2.0 (8.0) 3.0 6.0 6.0 6.0 4.0 2.0 2.0 39.0
5 Techno293 --- POL 44 Konrad Machura 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 1.0 6.0 (12.0) 5.0 4.0 2.0 3.0 2.0 8.0 7.0 41.0
6 Techno293 --- POL 36 Kacper Guzowski 2003 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 8.0 5.0 5.0 7.0 3.0 7.0 15.0 14.0 (21.0) 21.0 90.0
7 Techno293 --- POL 183 Andrzej Myślicki 2004 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 19.0 14.0 6.0 13.0 (22.0) 3.0 2.0 21.0 4.0 5.0 98.0
8 Techno293 --- POL 122 Aleksandra Wasiewicz 2005 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 13.0 12.0 (52.0 UFD) 16.0 5.0 16.0 16.0 3.0 12.0 6.0 112.0
9 Techno293 --- POL 5 Kacper Gwóźdź 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 7.0 9.0 13.0 (19.0) 8.0 10.0 8.0 19.0 14.0 17.0 112.0
10 Techno293 --- POL 172 Nell Ryan 2003 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 10.0 7.0 9.0 9.0 21.0 15.0 11.0 7.0 16.0 (24.0) 120.0
11 Techno293 6.8 POL 147 Olaf Grodzicki 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 11.0 16.0 16.0 6.0 20.0 11.0 19.0 15.0 17.0 (27.0) 141.0
12 Techno293 --- POL 125 Pola Wawrzyniak 2004 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 19.0 22.0 (27.0) 4.0 20.0 13.0 18.0 13.0 8.0 26.0 13.0 156.0
13 Techno293 6.8 POL 236 Linda Falkiewicz 2006 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 21.0 18.0 17.0 (52.0 UFD) 4.0 14.0 21.0 21.0 18.0 3.0 23.0 160.0
14 Techno293 --- POL 520 Antoni Antoniewski 2003 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 12.0 11.0 24.0 15.0 17.0 (26.0) 25.0 23.0 19.0 12.0 167.0
15 Techno293 6.8 POL 52 Nadia Kulik 2005 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 2.0 8.0 9.0 13.0 10.0 6.0 20.0 11.0 183.0
16 Techno293 --- POL 100 Iga Stępczyńska 2004 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 12.0 15.0 18.0 (26.0) 22.0 18.0 22.0 22.0 20.0 24.0 15.0 188.0
17 Techno293 --- POL 20 Oliwia Chomka 2004 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (52.0 DNF) 52.0 DNC 52.0 DNC 7.0 11.0 15.0 12.0 9.0 9.0 9.0 14.0 190.0
18 Techno293 --- POL 225 Krystian Betka 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 27.0 13.0 17.0 18.0 27.0 25.0 20.0 16.0 22.0 (31.0) 208.0
19 Techno293 --- POL 46 Daniel Ugniewski 2003 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 5.0 8.0 27.0 34.0 (36.0) 31.0 30.0 13.0 30.0 29.0 215.0
20 Techno293 --- POL 518 Bartosz Ruszczyk 2003 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 15.0 14.0 7.0 8.0 12.0 25.0 6.0 25.0 216.0
21 Techno293 6.8 POL 119 Ania Igielska 2005 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 21.0 22.0 22.0 26.0 16.0 (33.0) 29.0 27.0 13.0 18.0 218.0
22 Techno293 6.8 POL 260 Piotr Szkolnicki 2005 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 14.0 10.0 12.0 9.0 17.0 22.0 11.0 30.0 229.0
23 Techno293 --- POL 512 Aleksander Marek Żyłka 2003 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 11.0 24.0 10.0 14.0 23.0 12.0 25.0 9.0 232.0
24 Techno293 --- POL 133 Mateusz Zelga 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 16.0 15.0 10.0 21.0 26.0 32.0 27.0 26.0 31.0 28.0 232.0
25 Techno293 --- POL 47 Maja Bartkowska 2003 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 23.0 21.0 (52.0 UFD) 12.0 24.0 23.0 31.0 24.0 28.0 35.0 237.0
26 Techno293 --- POL 104 Marlena Szlaska 2003 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 29.0 31.0 19.0 17.0 7.0 10.0 23.0 8.0 248.0
27 Techno293 6.8 POL 30 Igor Lewiński 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 14.0 20.0 35.0 (37.0) 32.0 19.0 26.0 34.0 36.0 19.0 249.0
28 Techno293 6.8 POL 262 Szymon Charytanowicz 2005 M --- 17.0 20.0 19.0 36.0 36.0 28.0 (40.0) 35.0 28.0 18.0 32.0 269.0
29 Techno293 --- POL 103 Wiktoria Giec 2006 F YACHT KLUB POLSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 32.0 23.0 23.0 24.0 14.0 17.0 15.0 20.0 272.0
30 Techno293 --- POL 89 Amelia Zalewska 2003 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 20.0 35.0 25.0 37.0 18.0 31.0 10.0 10.0 290.0
31 Techno293 6.8 POL 240 Szymon Kwidziński 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 26.0 26.0 30.0 25.0 (45.0) 34.0 33.0 36.0 27.0 36.0 298.0
32 Techno293 --- POL 107 Maciej Pietrzak 2005 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 22.0 28.0 23.0 31.0 (44.0) 37.0 38.0 34.0 30.0 41.0 16.0 300.0
33 Techno293 --- POL 146 Aleksander Niziolek 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 9.0 10.0 18.0 29.0 30.0 (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 310.0
34 Techno293 --- POL 311 Jakub Krajnik 2004 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 17.0 25.0 (41.0) 40.0 39.0 36.0 38.0 29.0 35.0 41.0 318.0
35 Techno293 --- POL 22 Kamila Niedbała 2003 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 27.0 (52.0 DNC) 52.0 DNC 23.0 33.0 31.0 29.0 32.0 35.0 29.0 37.0 328.0
36 Techno293 --- POL 9 Zuzanna Żmuda 2004 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 19.0 28.0 33.0 30.0 24.0 42.0 38.0 22.0 340.0
37 Techno293 6.8 POL 513 Wiktor Kocenko 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 28.0 38.0 29.0 20.0 28.0 33.0 32.0 33.0 345.0
38 Techno293 6.8 POL 301 Marek Madejczyk 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 20.0 25.0 24.0 34.0 (45.0) 40.0 43.0 40.0 37.0 42.0 45.0 350.0
39 Techno293 6.8 POL 33 Stanisław Ławrynowicz 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 25.0 32.0 34.0 28.0 39.0 39.0 37.0 34.0 372.0
40 Techno293 6.8 POL 62 Adam Kowalski 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 26.0 24.0 (52.0 DNF) 37.0 47.0 38.0 42.0 42.0 41.0 44.0 42.0 383.0
41 Techno293 --- POL 87 Mikołaj Kozłowski 2004 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 21.0 46.0 35.0 39.0 37.0 46.0 43.0 26.0 397.0
42 Techno293 6.8 POL 67 Oksana Skoczypiec 2005 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 33.0 27.0 46.0 27.0 44.0 38.0 45.0 38.0 402.0
43 Techno293 6.8 POL 602 Wiktoria Wojciechowska 2005 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 38.0 30.0 42.0 35.0 45.0 43.0 33.0 40.0 410.0
44 Techno293 --- POL 38 Adam Klecan 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 40.0 48.0 41.0 41.0 36.0 32.0 40.0 39.0 421.0
45 Techno293 6.8 POL 370 Lidia Chyrek 2005 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 39.0 41.0 44.0 45.0 41.0 40.0 34.0 43.0 431.0
46 Techno293 6.8 POL 241 Feliks Paradowski 2004 M --- (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 42.0 39.0 47.0 46.0 43.0 45.0 48.0 47.0 461.0
47 Techno293 6.8 POL 141 Zuzanna Tabor 2005 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 44.0 49.0 48.0 44.0 49.0 47.0 39.0 46.0 470.0
48 Techno293 6.8 POL 96 Natasza Urbaniak 2005 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 45.0 43.0 43.0 47.0 46.0 48.0 47.0 49.0 472.0
49 Techno293 6.8 POL 86 Martyna Romanowicz 2005 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 43.0 42.0 49.0 48.0 48.0 49.0 49.0 48.0 480.0
50 Techno293 6.8 POL 16 Filip Wnętrzak 2005 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 46.0 50.0 50.0 52.0 UFD 47.0 44.0 46.0 44.0 483.0
51 Techno293 6.8 POL 31 Borys Jaworski 2005 M KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI (52.0 DNF) 52.0 DNF 52.0 DNF 52.0 DNF 52.0 DNF 52.0 DNF 52.0 DNF 52.0 DNF 52.0 DNF 50.0 50.0 516.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 51, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Wersja PDF

Edycja: 2019


Lokalizacja: POL,Krynica Morska
Termin: 09.05.2019 - 12.05.2019

Formularz rejestracyjny