Pytania i odpowiedzi

Dlaczego jako trener nie mogę zgłosić moich zawodników do regat?

Podczas pierwszej rejestracji wymagamy od zawodników samodzielnego zgłoszenia w celu weryfikacji danych oraz wskazania trenerów i klubów.

Klasy, w której chcę startować, nie ma na liście dostępnej w menu wyboru. Dlaczego?

Lista dostępnych klas, w których można zgłosić się do regat, wyświetlana jest na podstawie danych podanych w czasie rejestracji. Wiek zawodnika stanowi główne kryterium filtrowania.

Co w przypadku kiedy zawodnik nie ma możliwości zrealizowania płatności?

Na adres mailowy podany w czasie rejestracji przychodzi wiadomość z linkiem który przekierowuje do bramki płatniczej. Link można przekazać rodzicowi lub opiekunowi, który sfinalizuje płatność.

Jakie funkcje daje profil trenera?

Trenerzy w najbliższym czasie otrzymają możliwość wglądu do zgłoszeń zawodników, którzy wskazali ich jako swoich opiekunów.

Jak dokonać zgłoszenia w przypadku klas dwuosobowych?

Żeby zgłosić do regat załogę, każdy z jej członków musi posiadać profil zawodnika w Interaktywnym Systemie Obsługi Regat. Każdy z członków załogi może dokonać zgłoszenia wskazując załoganta/sternika w czasie procedury rejestracyjnej.

Dlaczego wymagany jest numer PESEL osób chcących wziąć udział w zawodach?

Numer PESEL, będący unikatowym i niezmiennym identyfikatorem każdego obywatela, wymagany jest ze względu na procedury Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz przyszłą cyfryzację Polskiego Związku Żeglarskiego.

Co jeżeli mojego klubu nie ma na liście?

Oznacza to, że klub nie jest członkiem Polskiego Związku Żeglarskiego. Zawodnicy klubów niezrzeszonych w PZŻ nie mogą brać udziału w regatach organizowanych przez Związek.


W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: j.malek(at)pya.org.pl